Автовокзал Чернігів АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 50 років СРСР, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04622-37097

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Чернігів — Грабівка (Ср,Пт-Нд)
05:30Чернігів — Гусавка (кр Сб-Нд)
05:35Чернігів — Миколаївка
05:45Чернігів — Петрушин
05:45Чернігів — Макишин
05:45Чернігів — Пльохів
05:45Чернігів — Київ
05:48Чернігів — Левковичі
05:48Чернігів — Надинівка (Сб-Нд)
05:51Чернігів — Івашківка (Сб-Пн)
05:53Чернігів — Гусавка (Сб-Нд)
06:02Чернігів — Клочків
06:03Чернігів — Олександрівка ч/з Олешня (кр Вт,Чт)
06:10Чернігів — Київ
06:15Чернігів — Брусилів
06:20Чернігів — Бігач (Пт,Нд)
06:30Чернігів — Бірківка (Пн-Чт)
06:30Чернігів — Ушня (Пт-Нд)
06:30Чернігів — Ведильці
06:33Чернігів — Великий Листвен (кр Вт-Ср)
06:34Чернігів — Боромики
06:39Чернігів — Лугове
06:42Чернігів — Гусавка
06:48Чернігів — Кувечичі
07:00Чернігів — Халявин
07:00Чернігів — Смяч (Сб-Нд)
07:10Чернігів — Київ
07:15Чернігів — Синявка (Пт-Нд)
07:15Чернігів — Київ
07:35Чернігів — Київ
08:00Чернігів — Клочків (кр Сб-Нд)
08:00Чернігів — Брусилів (Ср,Сб-Нд)
08:02Чернігів — Петрушин
08:05Чернігів — Київ
08:30Чернігів — Брусилів
08:35Чернігів — Київ
08:45Чернігів — Київ
08:55Чернігів — Київ
09:00Чернігів — Боромики
09:14Чернігів — Клочків (Сб-Нд)
09:20Чернігів — Київ
09:30Чернігів — Гусавка (Сб-Нд)
09:40Чернігів — Київ
10:00Чернігів — Петрушин (Сб-Нд)
10:20Чернігів — Київ
10:45Чернігів — Київ
11:00Чернігів — Київ
11:15Чернігів — Київ
11:20Чернігів — Брусилів (кр Пн)
11:30Чернігів — Гусавка
11:40Чернігів — Ушня (Нд)
12:05Чернігів — Клочків
12:10Чернігів — Халявин
12:30Чернігів — Ушня (Нд)
12:30Чернігів — Макишин (Пт,Нд)
12:45Чернігів — Київ
12:50Чернігів — Кувечичі
12:55Чернігів — Брусилів
13:00Чернігів — Петрушин
13:05Чернігів — Гусавка (кр Пн)
13:19Чернігів — Олександрівка ч/з Олешня (кр Вт,Чт)
13:20Чернігів — Смяч (Нд)
13:30Чернігів — Миколаївка
13:31Чернігів — Ведильці (Пн-Вт,Чт,Сб)
13:52Чернігів — Боромики
14:05Чернігів — Київ
14:15Чернігів — Пльохів
14:20Чернігів — Київ
14:25Чернігів — Синявка (Пт-Нд)
14:30Чернігів — Грабівка (Ср,Пт-Нд)
14:40Чернігів — Бігач (Нд)
14:45Чернігів — Макишин (Вт-Чт,Сб)
14:50Чернігів — Кувечичі
14:50Чернігів — Надинівка (Пт-Нд)
14:59Чернігів — Івашківка (кр Пт)
15:00Чернігів — Петрушин (Сб-Нд)
15:01Чернігів — Гусавка
15:10Чернігів — Смяч (Вт,Сб)
15:30Чернігів — Великий Листвен
15:40Чернігів — Лугове (кр Пт)
15:41Чернігів — Ведильці (Ср,Пт,Нд)
15:50Чернігів — Бірківка (кр Пт-Нд)
15:50Чернігів — Ушня (Сб-Нд)
16:05Чернігів — Клочків
16:05Чернігів — Миколаївка (Пт,Нд)
16:10Чернігів — Надинівка (Пт-Нд)
16:10Чернігів — Київ
16:29Чернігів — Боромики
16:40Чернігів — Лугове (Пт)
16:45Чернігів — Макишин (Пт,Нд)
16:50Чернігів — Бірківка (Пн-Чт)
16:50Чернігів — Ушня (Пт-Нд)
16:50Чернігів — Київ
16:54Чернігів — Брусилів
16:55Чернігів — Кувечичі
16:58Чернігів — Бігач (Пт)
17:00Чернігів — Халявин (Пт-Нд)
17:00Чернігів — Смяч (Пт)
17:00Чернігів — Петрушин
17:05Чернігів — Левковичі
17:15Чернігів — Гусавка
17:15Чернігів — Київ
17:16Чернігів — Івашківка (Пт)
17:30Чернігів — Київ
17:31Чернігів — Боромики
18:00Чернігів — Київ
18:00Чернігів — Петрушин
18:15Чернігів — Київ
18:25Чернігів — Київ
18:50Чернігів — Київ
19:05Чернігів — Київ
20:00Чернігів — Київ

за маршрутами автобусів

Чернігів — Івашківка
05:51(Сб-Пн) 14:59(кр Пт) 17:16(Пт)

Чернігів — Боромики
06:34 09:00 13:52 16:29 17:31

Чернігів — Брусилів
06:15 08:00(Ср,Сб-Нд) 08:30 11:20(кр Пн) 12:55 16:54

Чернігів — Бігач
06:20(Пт,Нд) 14:40(Нд) 16:58(Пт)

Чернігів — Бірківка
06:30(Пн-Чт) 15:50(кр Пт-Нд) 16:50(Пн-Чт)

Чернігів — Ведильці
06:30 13:31(Пн-Вт,Чт,Сб) 15:41(Ср,Пт,Нд)

Чернігів — Великий Листвен
06:33(кр Вт-Ср) 15:30

Чернігів — Грабівка
05:30(Ср,Пт-Нд) 14:30(Ср,Пт-Нд)

Чернігів — Гусавка
05:30(кр Сб-Нд) 05:53(Сб-Нд) 06:42 09:30(Сб-Нд) 11:30 13:05(кр Пн) 15:01 17:15

Чернігів — Київ
05:45 06:10 07:10 07:15 07:35 08:05 08:35 08:45 08:55 09:20 09:40 10:20 10:45 11:00 11:15 12:45 14:05 14:20 16:10 16:50 17:15 17:30 18:00 18:15 18:25 18:50 19:05 20:00

Чернігів — Клочків
06:02 08:00(кр Сб-Нд) 09:14(Сб-Нд) 12:05 16:05

Чернігів — Кувечичі
06:48 12:50 14:50 16:55

Чернігів — Левковичі
05:48 17:05

Чернігів — Лугове
06:39 15:40(кр Пт) 16:40(Пт)

Чернігів — Макишин
05:45 12:30(Пт,Нд) 14:45(Вт-Чт,Сб) 16:45(Пт,Нд)

Чернігів — Миколаївка
05:35 13:30 16:05(Пт,Нд)

Чернігів — Надинівка
05:48(Сб-Нд) 14:50(Пт-Нд) 16:10(Пт-Нд)

Чернігів — Олександрівка ч/з Олешня
06:03(кр Вт,Чт) 13:19(кр Вт,Чт)

Чернігів — Петрушин
05:45 08:02 10:00(Сб-Нд) 13:00 15:00(Сб-Нд) 17:00 18:00

Чернігів — Пльохів
05:45 14:15

Чернігів — Синявка
07:15(Пт-Нд) 14:25(Пт-Нд)

Чернігів — Смяч
07:00(Сб-Нд) 13:20(Нд) 15:10(Вт,Сб) 17:00(Пт)

Чернігів — Ушня
06:30(Пт-Нд) 11:40(Нд) 12:30(Нд) 15:50(Сб-Нд) 16:50(Пт-Нд)

Чернігів — Халявин
07:00 12:10 17:00(Пт-Нд)

Інформація оновлена: 09.08.2016