Автовокзал Добропілля

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Фрунзе, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770648

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Красноармійськ — Слов'янськ
06:00Новодонецьке — Дніпропетровськ
06:10Селидове — Слов'янськ
06:32Олександрівка — Олександрівка КПП
06:47Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
07:00Добропілля — Олександрівка
07:00Добропілля — Слов'янськ
07:12Барвінкове — Красноармійськ
07:20Красноармійськ — Харків
07:25Добропілля — Покровськ (Зал. вокзал)
07:25Добропілля — Красноармійськ
07:40Білицьке — Білозерське
07:45Новодонецьке — Олександрівка КПП
07:50Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
07:55Слов'янськ — Красноармійськ
08:00Бахмут (Артемівськ) — Кирилівка
08:05Краматорськ — Красноармійськ
08:40Добропілля — Дружківка
09:00Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
09:00Білозерське — Білицьке
09:20Олександрівка — Олександрівка КПП
09:30Добропілля — Олександрівка
09:55Красноармійськ — Слов'янськ
10:05Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
10:15Красноармійськ — Харків
10:15Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
10:20Добропілля — Краматорськ
10:45Білицьке — Білозерське
10:52Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
10:52Красноармійськ — Краматорськ
11:00Курахове — Олександрівка
11:25Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
11:50Добропілля — Слов'янськ
11:55Маріуполь — Краснодар (РФ)
11:55Бердянськ — Краснодар (РФ)
11:55Маріуполь — Краснодар (РФ)
12:00Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
12:10Олександрівка — Олександрівка КПП
12:10Олександрівка — Красноармійськ
12:20Слов'янськ — Селидове
12:36Курахове — Олександрівка
12:50Білицьке — Слов'янськ
13:10Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
13:22Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
13:40Маріуполь — Москва (РФ)
13:40Маріуполь — Москва (РФ)
13:45Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
13:50Сєвєродонецьк — Бердянськ
13:50Бердянськ — Сєвєродонецьк
13:50Курахове — Новодонецьке
13:55Добропілля — Дружківка
14:20Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
14:35Слов'янськ — Красноармійськ
14:45Селидове — Слов'янськ
14:55Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
15:00Курахове — Москва (РФ)
15:00Курахове — Москва (РФ)
15:10Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
15:25Курахове — Олександрівка
15:27Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
15:56Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
16:05Харків — Красноармійськ
16:25Добропілля — Краматорськ
16:30Красноармійськ — Слов'янськ
17:04Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
17:10Олександрівка КПП — Новодонецьке
17:24Краматорськ — Білозерське
17:30Добропілля — Слов'янськ
17:55Слов'янськ — Красноармійськ
18:00Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
18:00Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
18:11Курахове — Олександрівка
18:11Красноармійськ — Олександрівка
18:15Красноармійськ — Барвінкове
18:40Білозерське — Краматорськ
19:05Слов'янськ — Селидове

за маршрутами автобусів

Барвінкове — Красноармійськ
07:12

Бахмут (Артемівськ) — Кирилівка
08:00

Бердянськ — Краснодар (РФ)
11:55

Бердянськ — Сєвєродонецьк
13:50

Білицьке — Білозерське
07:40 10:45

Білицьке — Слов'янськ
12:50

Білозерське — Білицьке
09:00

Білозерське — Краматорськ
18:40

Білозерське — Покровськ (Зал. вокзал)
06:47 10:05 10:52 11:25 13:10 13:45 14:55 15:27 17:04

Добропілля — Дружківка
08:40 13:55

Добропілля — Краматорськ
10:20 16:25

Добропілля — Красноармійськ
07:25

Добропілля — Олександрівка
07:00 09:30

Добропілля — Покровськ (Зал. вокзал)
07:25

Добропілля — Слов'янськ
07:00 11:50 17:30

Краматорськ — Білозерське
17:24

Краматорськ — Красноармійськ
08:05

Красноармійськ — Барвінкове
18:15

Красноармійськ — Краматорськ
10:52

Красноармійськ — Олександрівка
18:11

Красноармійськ — Слов'янськ
05:50 09:55 16:30

Красноармійськ — Харків
07:20 10:15

Курахове — Москва (РФ)
15:00 15:00

Курахове — Новодонецьке
13:50

Курахове — Олександрівка
11:00 12:36 15:25 18:11

Маріуполь — Краснодар (РФ)
11:55 11:55

Маріуполь — Москва (РФ)
13:40 13:40

Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
18:00 18:00

Новодонецьке — Дніпропетровськ
06:00

Новодонецьке — Олександрівка КПП
07:45

Олександрівка — Красноармійськ
12:10

Олександрівка — Олександрівка КПП
06:32 09:20 12:10

Олександрівка КПП — Новодонецьке
17:10

Покровськ (Зал. вокзал) — Білозерське
07:50 09:00 10:15 12:00 13:22 14:20 15:10 15:56

Селидове — Слов'янськ
06:10 14:45

Слов'янськ — Красноармійськ
07:55 14:35 17:55

Слов'янськ — Селидове
12:20 19:05

Сєвєродонецьк — Бердянськ
13:50

Харків — Красноармійськ
16:05

Інформація оновлена: 24.07.2016