Автовокзал Козелець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Комсомольська, 58 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04646-21261

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Козелець — Київ
05:20Козелець — Крехаїв (Вт,Нд)
05:40Козелець — Київ
05:50Остер — Київ
05:51Козелець — Нічогівка (Чт,Нд)
05:57Козелець — Тужар (Пт,Нд)
05:59Козелець — Самсони (Пт,Нд)
06:00Козелець — Гальчин (Пт,Нд)
06:00Козелець — Блудше (Чт,Нд)
06:01Козелець — Десна (Пн,Ср,Пт)
06:02Козелець — Бобровиця (Вт,Нд)
06:05Козелець — Лебедівка (Пн,Пт)
06:10Козелець — Надинівка (Пт)
06:10Козелець — Курганське (Пн,Нд)
06:15Козелець — Самійлівка (Чт,Нд)
06:17Козелець — Будище (Пт,Нд)
06:26Козелець — Савин (Пт,Нд)
06:38Остер — Чернігів
06:39Козелець — Борсуків
06:40Остер — Київ
07:00Козелець — Шапіхи (Вт,Нд)
07:01Макіївка — Чернігів (Сб-Чт)
07:01Макіївка — Чернігів (Пт)
07:07Козелець — Вовчок
07:08Остер — Київ
07:20Козелець — Десна (Пн,Ср,Пт)
07:20Чернігів — Київ
07:25Бобровиця — Чернігів
07:30Козелець — Пилятин (Чт,Нд)
07:35Козелець — Булахів (Пт,Нд)
07:36Миколаїв — Мінськ (Біл) ч/з Гомель (Біл)
07:50Козелець — Омелянів (Вт)
08:05Бобровиця — Чернігів
08:09Чернігів — Остер
08:11Козелець — Пархимів (Пт,Нд)
08:15Остер — Київ
08:30Короп — Київ
08:34Київ — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
08:50Козелець — Київ
08:52Ніжин — Десна (Пт-Пн)
09:00Чернігів — Носівка
09:15Вовчок — Київ (Пт-Пн)
09:19Остер — Чернігів
09:25Чернігів — Нова Каховка
09:31Київ — Остер
09:35Київ — Орел (РФ)
09:55Борсуків — Київ
10:00Київ — Гомель (Біл) (Пт-Нд)
10:10Житомир — Чернігів
10:13Чернігів — Десна
10:38Десна — Ніжин ч/з Вертіївка (Пт-Пн)
10:45Семенівка — Київ (Пт,Нд)
11:10Київ — Семенівка ч/з Холми (Пт,Нд)
11:25Носівка — Чернігів
11:25Козелець — Нічогівка (Нд)
11:26Козелець — Савин (Нд)
11:30Київ — Могильов (Біл) (Пн,Ср,Пт)
11:38Київ — Остер
11:40Козелець — Самсони (Нд)
11:42Козелець — Блудше (Чт,Нд)
11:50Козелець — Будище (Нд)
12:10Козелець — Савинка (Пт,Нд)
12:12Козелець — Курганське (Пн,Нд)
12:15Климове — Київ (Пт,Нд)
12:30Козелець — Омелянів (Вт)
12:31Десна — Чернігів
12:35Козелець — Гальчин (Пт,Нд)
12:45Київ — Остер
12:53Козелець — Самійлівка (Чт,Нд)
12:55Чернігів — Десна
13:05Київ — Семенівка ч/з Холми
13:05Козелець — Шапіхи (Вт,Нд)
13:20Козелець — Пархимів (Нд)
13:32Козелець — Пилятин (Чт,Нд)
13:35Остер — Київ
13:39Чернігів — Остер
13:40Козелець — Булахів (Нд)
13:50Козелець — Тужар (Пт,Нд)
14:00Козелець — Нічогівка (Чт)
14:20Козелець — Київ
14:32Київ — Вовчок (Пт-Пн)
14:36Чернігів — Бобровиця
14:50Козелець — Лебедівка (Пн,Пт)
14:52Ніжин — Десна (Пт-Пн)
15:00Остер — Київ
15:09Десна — Чернігів
15:10Козелець — Київ (Вт-Чт)
15:10Козелець — Надинівка (Пт)
15:15Семенівка — Київ
15:20Козелець — Бобровиця (Вт,Нд)
15:30Остер — Чернігів (Нд)
15:31Чернігів — Десна
16:05Чернігів — Житомир
16:13Козелець — Блудше (Чт,Нд)
16:15Козелець — Десна (Пн,Ср,Пт)
16:16Козелець — Савин (Пт)
16:28Чернігів — Бобровиця
16:29Козелець — Самсони (Пт)
16:35Київ — Борсуків
16:38Десна — Ніжин ч/з Вертіївка (Пт-Пн)
16:50Київ — Короп
16:50Козелець — Тужар (Пт,Нд)
16:50Козелець — Київ
17:00Козелець — Гальчин (Пт,Нд)
17:07Чернігів — Макіївка (Сб-Чт)
17:15Чернігів — Кобижча (Пт)
17:27Остер — Київ
17:33Чернігів — Тужар ч/з Десна (Пт)
17:34Козелець — Будище (Пт)
17:35Київ — Остер
17:45Козелець — Чернігів (Нд)
17:46Десна — Чернігів
17:49Чернігів — Київ
17:50Могильов (Біл) — Київ (Вт,Чт,Сб)
18:13Козелець — Пилятин (Чт,Нд)
18:17Чернігів — Остер
18:19Козелець — Булахів (Пт)
18:20Остер — Київ
18:22Козелець — Пархимів (Пт)
18:30Київ — Климове (Пт,Нд)
18:32Тужар — Чернігів (Нд)
18:45Орел (РФ) — Київ
19:14Чернігів — Остер (Нд)
19:16Київ — Остер
19:17Київ — Остер
19:22Остер — Чернігів
19:47Чернігів — Макіївка (Пт)
20:02Новгород-Сіверський — Київ
20:10Кобижча — Чернігів (Пт)
20:20Київ — Остер
20:50Київ — Чернігів
21:28Гомель (Біл) — Київ (Пт-Нд)
21:38Київ — Остер

за маршрутами автобусів

Бобровиця — Чернігів
07:25 08:05

Борсуків — Київ
09:55

Вовчок — Київ
09:15(Пт-Пн)

Гомель (Біл) — Київ
21:28(Пт-Нд)

Десна — Ніжин ч/з Вертіївка
10:38(Пт-Пн) 16:38(Пт-Пн)

Десна — Чернігів
12:31 15:09 17:46

Житомир — Чернігів
10:10

Київ — Борсуків
16:35

Київ — Вовчок
14:32(Пт-Пн)

Київ — Гомель (Біл)
10:00(Пт-Нд)

Київ — Климове
18:30(Пт,Нд)

Київ — Короп
16:50

Київ — Могильов (Біл)
11:30(Пн,Ср,Пт)

Київ — Новгород-Сіверський ч/з Сосниця
08:34

Київ — Орел (РФ)
09:35

Київ — Остер
09:31 11:38 12:45 17:35 19:16 19:17 20:20 21:38

Київ — Семенівка ч/з Холми
11:10(Пт,Нд) 13:05

Київ — Чернігів
20:50

Климове — Київ
12:15(Пт,Нд)

Кобижча — Чернігів
20:10(Пт)

Козелець — Блудше
06:00(Чт,Нд) 11:42(Чт,Нд) 16:13(Чт,Нд)

Козелець — Бобровиця
06:02(Вт,Нд) 15:20(Вт,Нд)

Козелець — Борсуків
06:39

Козелець — Будище
06:17(Пт,Нд) 11:50(Нд) 17:34(Пт)

Козелець — Булахів
07:35(Пт,Нд) 13:40(Нд) 18:19(Пт)

Козелець — Вовчок
07:07

Козелець — Гальчин
06:00(Пт,Нд) 12:35(Пт,Нд) 17:00(Пт,Нд)

Козелець — Десна
06:01(Пн,Ср,Пт) 07:20(Пн,Ср,Пт) 16:15(Пн,Ср,Пт)

Козелець — Київ
05:20 05:40 08:50 14:20 15:10(Вт-Чт) 16:50

Козелець — Крехаїв
05:20(Вт,Нд)

Козелець — Курганське
06:10(Пн,Нд) 12:12(Пн,Нд)

Козелець — Лебедівка
06:05(Пн,Пт) 14:50(Пн,Пт)

Козелець — Надинівка
06:10(Пт) 15:10(Пт)

Козелець — Нічогівка
05:51(Чт,Нд) 11:25(Нд) 14:00(Чт)

Козелець — Омелянів
07:50(Вт) 12:30(Вт)

Козелець — Пархимів
08:11(Пт,Нд) 13:20(Нд) 18:22(Пт)

Козелець — Пилятин
07:30(Чт,Нд) 13:32(Чт,Нд) 18:13(Чт,Нд)

Козелець — Савин
06:26(Пт,Нд) 11:26(Нд) 16:16(Пт)

Козелець — Савинка
12:10(Пт,Нд)

Козелець — Самсони
05:59(Пт,Нд) 11:40(Нд) 16:29(Пт)

Козелець — Самійлівка
06:15(Чт,Нд) 12:53(Чт,Нд)

Козелець — Тужар
05:57(Пт,Нд) 13:50(Пт,Нд) 16:50(Пт,Нд)

Козелець — Чернігів
17:45(Нд)

Козелець — Шапіхи
07:00(Вт,Нд) 13:05(Вт,Нд)

Короп — Київ
08:30

Макіївка — Чернігів
07:01(Сб-Чт) 07:01(Пт)

Миколаїв — Мінськ (Біл) ч/з Гомель (Біл)
07:36

Могильов (Біл) — Київ
17:50(Вт,Чт,Сб)

Новгород-Сіверський — Київ
20:02

Носівка — Чернігів
11:25

Ніжин — Десна
08:52(Пт-Пн) 14:52(Пт-Пн)

Орел (РФ) — Київ
18:45

Остер — Київ
05:50 06:40 07:08 08:15 13:35 15:00 17:27 18:20

Остер — Чернігів
06:38 09:19 15:30(Нд) 19:22

Семенівка — Київ
10:45(Пт,Нд) 15:15

Тужар — Чернігів
18:32(Нд)

Чернігів — Бобровиця
14:36 16:28

Чернігів — Десна
10:13 12:55 15:31

Чернігів — Житомир
16:05

Чернігів — Київ
07:20 17:49

Чернігів — Кобижча
17:15(Пт)

Чернігів — Макіївка
17:07(Сб-Чт) 19:47(Пт)

Чернігів — Нова Каховка
09:25

Чернігів — Носівка
09:00

Чернігів — Остер
08:09 13:39 18:17 19:14(Нд)

Чернігів — Тужар ч/з Десна
17:33(Пт)

Інформація оновлена: 20.06.2014