Автовокзал Суми

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Баумана, 40 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0542-610092

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:00Суми — Київ
03:00Суми — Київ
04:20Суми — Журавка (Пн-Вт,Чт)
04:20Суми — Журавка ч/з Веселівка (Ср,Пт-Нд)
04:20Суми — Басівка
04:45Суми — Миропілля
04:50Суми — Яблучне
05:00Суми — Яструбине
05:00Суми — Нижня Сироватка
05:00Суми — Конотоп
05:10Суми — Могриця
05:10Суми — Шостка
05:15Суми — Залізняк
05:15Суми — Харків
05:15Суми — Малий Вистороп
05:20Суми — Буцикове
05:20Суми — Низи
05:20Суми — Улянівка
05:20Суми — Конотоп ч/з Буринь
05:20Суми — Iллiчiвка
05:20Суми — Басівка
05:20Суми — Хоружівка ч/з Недригайлів
05:20Суми — Краснопілля ч/з Миропілля (Пн-Пт)
05:20Суми — Мала Рибиця
05:25Суми — Грунь (Нд)
05:25Суми — Катеринівка (Ср)
05:25Суми — Ленінське (Сб)
05:25Суми — Наумівка
05:25Суми — Калінінське
05:30Суми — Набережне
05:30Суми — Вакалівщина
05:30Суми — Стінка
05:30Суми — Буринь ч/з Терни
05:30Суми — Високе
05:30Суми — Пристайлове ч/з Лебедин (Чт-Нд)
05:30Суми — Глушкове (Пт-Нд)
05:35Суми — Червонопрапорне (Пн,Ср-Пт,Нд)
05:35Суми — Конотоп
05:40Суми — Коршачина
05:40Суми — Новоселиця
05:40Суми — Шостка
05:40Суми — Полтава
05:45Суми — Краснопілля (Пн-Сб)
05:45Суми — Н-Суханівка
05:45Суми — Нижня Сироватка
05:45Суми — Гадяч
05:47Суми — Солдатське (Пт-Пн,Ср)
05:50Суми — Низи
05:50Суми — Ворожба ч/з Куянівка (Ср,Пт-Нд)
05:50Суми — Ворожба (Пн-Вт,Чт)
05:50Суми — Лебедин ч/з Ворожба
05:50Суми — Руднєве
05:50Суми — Великі Бубни
05:55Суми — Юнаківка
05:55Суми — Велика Писарівка ч/з Охтирка
06:00Суми — Яструбине
06:00Суми — Великі Вільми
06:00Суми — Велика Писарівка
06:00Суми — Товста (Ср,Пт-Нд)
06:00Суми — Кролевець ч/з Воргол
06:05Суми — Ромни
06:10Суми — Патріотівка
06:10Суми — Верхня Сироватка
06:10Суми — Василівка ч/з Лебедин
06:15Суми — Луциківка (Пт-Пн)
06:15Суми — Рудка (Вт-Ср)
06:15Суми — Верхня Сироватка
06:15Суми — Ямпіль
06:15Суми — Маршали (Пт-Пн,Ср)
06:15Суми — Недригайлів (Вт,Чт)
06:15Суми — Лебедин ч/з Тростянець
06:18Суми — Верхосулка (Пт-Сб)
06:20Суми — Миропілля
06:20Суми — Залізняк
06:20Суми — Ободи
06:20Суми — Куянівка (Пт-Пн)
06:20Суми — Київ ч/з Прилуки
06:25Суми — Деркачівка (Пт-Пн,Ср)
06:25Суми — Ромни ч/з Конотоп
06:30Суми — Сміле (Сб-Нд)
06:30Суми — Михайлівка ч/з Лебедин
06:30Суми — Курськ (РФ)
06:30Суми — Межиріч (Пт-Нд)
06:35Суми — Велика Писарівка
06:35Суми — Глинськ
06:40Суми — Пролетарське
06:40Суми — Кролевець
06:40Суми — Конотоп
06:40Суми — Харків
06:45Суми — Ганнівка-Вирівська
06:45Суми — Липова Долина (Пт,Нд)
06:45Суми — Охтирка
06:45Суми — Липова Долина (Пн-Чт,Сб)
06:55Суми — Залізняк
06:55Суми — Ромни
07:00Суми — Краснопілля
07:00Суми — Вакалівщина
07:00Суми — Малий Бобрик
07:00Суми — Куземин
07:00Суми — Новгород-Сіверський
07:00Суми — Курськ (РФ)
07:00Суми — Межиріч ч/з Лебедин
07:10Суми — Стінка
07:10Суми — Терни (Сб-Нд)
07:10Суми — Конотоп ч/з Буринь
07:10Суми — Ромни
07:10Суми — Ворожба ч/з Куянівка
07:15Суми — Новоселиця
07:15Суми — Лебедин ч/з Штепівка
07:15Суми — Миропілля ч/з Осоївка
07:20Суми — Терешківка
07:20Суми — Боровенька
07:20Суми — Рижівка
07:20Суми — Миргород
07:20Суми — Полтава ч/з Котельва
07:25Суми — Н-Суханівка
07:25Суми — Річки
07:25Суми — Верхня Сироватка
07:25Суми — Наумівка
07:25Суми — Шостка
07:30Суми — Ромни
07:30Суми — Буринь
07:35Суми — Грязне
07:35Суми — Курган
07:35Суми — Комиші
07:40Суми — Черкаси
07:40Суми — Конотоп
07:40Суми — Зноб-Новгородське
07:50Суми — Миропілля
07:50Суми — Краснопілля
07:50Суми — Високе
08:00Суми — Вакалівщина (Сб-Нд)
08:00Суми — Битиця (Пн-Пт)
08:00Суми — Великі Вільми
08:00Суми — Ромни
08:00Суми — Глухів
08:00Суми — Конотоп
08:05Суми — Верхня Сироватка
08:10Суми — Свеса
08:10Суми — Липова Долина ч/з Семенівка
08:10Ромни — Харків
08:15Суми — Краснопілля
08:15Охтирка — Ромни (Нд-Пт)
08:20Суми — Верхня Сироватка
08:20Суми — Ободи (Пт-Нд)
08:20Суми — Колядинець
08:20Суми — Басівка
08:25Суми — Охтирка
08:30Суми — Рудка (Сб-Нд)
08:30Суми — Нижня Сироватка
08:30Суми — Журавка (Сб-Нд)
08:30Суми — Біловоди (Пн-Пт)
08:30Суми — Яструбине
08:30Суми — Наумівка
08:30Суми — Ромни
08:30Суми — Конотоп
08:40Суми — Малий Бобрик
08:40Суми — Улянівка (Пт-Нд)
08:40Суми — Шостка (Пн)
08:40Суми — Тростянець
08:45Суми — Краснопілля
08:45Суми — Охтирка ч/з Чупахівка
08:50Суми — Залізняк
08:50Суми — Кривий Ріг (Пн-Вт)
08:50Суми — Ромни
08:55Суми — Середина-Буда (Пт,Нд)
09:00Суми — Яструбине (Сб)
09:00Суми — Могриця
09:00Суми — Лучка
09:05Суми — Верхня Сироватка
09:10Суми — Краснопілля (Нд-Пт)
09:10Суми — Лебедин
09:10Суми — Конотоп (Пн-Сб)
09:10Суми — Липова Долина
09:10Суми — Покровка (Сб)
09:10Суми — Басівка
09:10Суми — Високе
09:15Суми — Стінка
09:15Суми — Шалигине ч/з Глухів
09:15Суми — Краснопілля
09:20Суми — Краснопілля
09:20Суми — Терешківка (Сб-Нд)
09:20Суми — Ромни
09:25Суми — Сміле
09:30Суми — Н-Суханівка
09:30Суми — Олешня
09:30Суми — Шостка (Ср,Пт-Сб)
09:30Суми — Глухів (Пн)
09:35Суми — Краснопілля
09:35Суми — Буринь ч/з Жуківка
09:40Суми — Білопілля (Нд-Пт)
09:40Суми — Новоселиця
09:40Суми — Прилуки
09:45Суми — Нижня Сироватка (Пт-Ср)
09:45Суми — Лебедин ч/з Ворожба
09:50Суми — Малий Бобрик
09:50Суми — Ромни
09:50Суми — Охтирка
09:50Суми — Чернігів
09:55Суми — Верхня Сироватка
09:55Суми — Путивль
10:00Суми — Краснопілля
10:00Суми — Ромни
10:00Суми — Дніпропетровськ (Пн)
10:00Суми — Київ
10:05Суми — Шостка
10:05Суми — Пристайлове ч/з Лебедин (Чт-Нд)
10:10Суми — Верхня Сироватка
10:10Суми — Липова Долина
10:15Суми — Кіровоград (Пн)
10:15Суми — Зеленківка (Пт-Нд)
10:25Суми — Кролевець ч/з Воргол
10:30Суми — Миропілля
10:30Суми — Конотоп
10:30Суми — Михайлівка ч/з Лебедин
10:30Суми — Хоружівка ч/з Недригайлів
10:30Суми — Ворожба
10:30Суми — Високе
10:35Суми — Краснопілля
10:35Суми — Ромни
10:35Суми — Конотоп ч/з Буринь
10:40Суми — Залізняк
10:40Суми — Рибальське (Пт-Ср)
10:45Суми — Глухів (Пн-Пт)
10:50Суми — Глинськ
10:50Суми — Краматорськ
10:55Суми — Верхня Сироватка
10:55Суми — Басівка
11:00Суми — Краснопілля
11:00Суми — Битиця
11:00Суми — Нижня Сироватка
11:00Суми — Малий Бобрик
11:00Суми — Шостка
11:05Суми — Конотоп
11:05Суми — Комиші
11:15Суми — Стінка
11:15Суми — Ромни
11:20Суми — Улянівка
11:20Суми — Боровенька
11:20Суми — Наумівка
11:20Суми — Саево (Нд)
11:25Суми — Охтирка (Пн-Сб)
11:25Суми — Іваниця
11:30Суми — Буцикове
11:30Суми — Червонопрапорне (Пн,Ср-Пт,Нд)
11:30Суми — Ободи (Пн,Ср-Чт)
11:30Суми — Буринь ч/з Терни
11:30Суми — Ободи (Пт-Нд)
11:30Суми — Салогубівка
11:30Суми — Запоріжжя
11:35Суми — Шостка
11:35Суми — Велика Писарівка
11:35Суми — Межиріч ч/з Лебедин
11:40Суми — Липова Долина ч/з Беєве
11:45Суми — Залізняк
11:45Суми — Куземин
11:45Суми — Слобода (Пт-Пн,Ср)
11:45Суми — Ромни
11:45Суми — Леонтіївка ч/з Слобода (Вт,Чт)
11:50Суми — Миропілля
11:50Суми — Лебедин ч/з Ворожба
11:50Суми — Зноб-Новгородське
11:55Суми — Краснопілля
11:55Суми — Iллiчiвка
12:00Суми — Набережне
12:00Суми — Яструбине
12:00Суми — Вакалівщина
12:00Суми — Н-Суханівка
12:00Суми — Луциківка (Пт-Нд)
12:00Суми — Нижня Сироватка
12:00Суми — Великі Вільми
12:00Суми — Новоселиця
12:00Суми — Ромни
12:00Суми — Кролевець ч/з Воргол
12:00Суми — Рижівка (Ср,Сб)
12:05Суми — Верхня Сироватка
12:05Суми — Тростянець (Ср,Пт)
12:05Суми — Солдатське (Нд)
12:10Суми — Охтирка ч/з Чупахівка
12:10Суми — Велика Писарівка (Пн-Пт)
12:10Суми — Яганівка (Вт,Чт-Нд)
12:10Суми — Липова Долина (Пн,Ср)
12:15Суми — Коршачина
12:15Суми — Наумівка
12:15Суми — Конотоп
12:15Суми — Руднєве
12:17Суми — Куянівка (Пт-Нд)
12:20Суми — Грязне
12:20Суми — Охтирка
12:20Суми — Верхосулка (Пт-Нд)
12:25Суми — Курган
12:25Суми — Рижівка (Нд-Вт,Чт-Пт)
12:30Суми — Пролетарське
12:30Суми — Могриця
12:30Суми — Залізняк
12:30Суми — Ромни (Пн-Чт,Сб)
12:30Суми — Шостка
12:30Суми — Солдатське (Пт-Пн,Ср)
12:35Суми — Харків
12:40Суми — Покровка
12:45Суми — Терни (Нд)
12:45Суми — Шостка
12:45Суми — Полтава ч/з Зіньків
12:50Суми — Річки
12:50Суми — Малий Бобрик
12:50Суми — Юнаківка (Сб-Нд)
12:50Суми — Ганнівка-Вирівська
12:50Суми — Верхня Сироватка
12:50Суми — Велика Писарівка
12:50Суми — Конотоп
12:50Суми — Рубанка (Вт,Чт,Сб)
12:50Суми — Горькове (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:00Суми — Краснопілля
13:00Суми — Журавка
13:00Суми — Ворожба
13:00Суми — Шалигине ч/з Глухів
13:00Суми — Буринь
13:00Суми — Василівка ч/з Лебедин
13:00Суми — Велика Писарівка ч/з Охтирка
13:05Суми — Ромни
13:10Суми — Краснопілля
13:10Суми — Конотоп
13:15Суми — Лебедин ч/з Тростянець
13:15Суми — Гадяч
13:19Суми — Великі Бубни
13:20Суми — Басівка
13:20Суми — Путивль (Пн-Сб)
13:25Суми — Битиця
13:25Суми — Краснопілля (Пт,Нд)
13:25Глухів — Харків (Пн)
13:25Суми — Калінінське
13:30Суми — Прилуки
13:30Суми — Мала Рибиця
13:30Суми — Степне ч/з Шатрище
13:35Суми — Миропілля
13:35Суми — Стінка
13:40Суми — Ободи
13:40Суми — Конотоп
13:40Суми — Деркачівка (Пт-Пн,Ср)
13:40Суми — Охтирка
13:45Суми — Краснопілля (Пн-Сб)
13:45Суми — Ромни
13:45Суми — Глухів
13:50Суми — Яструбине
13:50Суми — Конотоп ч/з Буринь
13:50Суми — Лебедин ч/з Ворожба
13:50Суми — Маршали (Пт-Пн,Ср)
13:50Суми — Недригайлів (Вт,Чт)
13:55Суми — Верхня Сироватка
13:55Суми — Лебедин ч/з Штепівка
13:55Суми — Високе
14:00Суми — Терешківка
14:00Суми — Краснопілля
14:00Суми — Нижня Сироватка
14:00Суми — Рудка (Вт-Ср)
14:00Суми — Ленінське (Ср,Сб)
14:00Суми — Грунь (Пт,Нд)
14:00Суми — Ромни
14:00Суми — Глушкове (Пт-Нд)
14:05Суми — Верхня Сироватка
14:05Харків — Шостка
14:10Суми — Конотоп
14:10Суми — Липова Долина (Пт,Нд)
14:10Суми — Велика Писарівка
14:10Суми — Охтирка ч/з Чупахівка
14:10Суми — Кролевець ч/з Воргол
14:15Суми — Куземин
14:18Суми — Жигайлівка (Пт,Нд)
14:20Суми — Улянівка
14:20Суми — Малий Бобрик
14:20Суми — Новоселиця
14:20Суми — Ромни
14:20Суми — Херсон (Пн-Вт)
14:20Суми — Липова Долина ч/з Мельникове (Пн-Пт)
14:20Суми — Беєве ч/з Ворожба (Сб)
14:30Суми — Краснопілля
14:30Суми — Вакалівщина
14:30Суми — Дружба
14:30Суми — Конотоп
14:30Суми — Басівка
14:35Суми — Залізняк
14:35Суми — Ромни
14:40Суми — Михайлівка ч/з Лебедин
14:40Суми — Курськ (РФ)
14:40Суми — Високе
14:45Суми — Краснопілля
14:45Суми — Гадяч (Пн,Чт-Пт)
14:50Суми — Верхня Сироватка
14:50Суми — Товста (Ср,Пт-Нд)
14:50Суми — Глухів
14:50Суми — Чернігів
14:55Суми — Ромни
15:00Суми — Нижня Сироватка
15:00Суми — Н-Суханівка
15:00Суми — Сміле (Пт-Нд)
15:00Суми — Наумівка
15:00Шостка — Харків
15:00Суми — Шостка (Пн-Сб)
15:00Суми — Малий Вистороп
15:00Суми — Білопілля (Нд)
15:00Суми — Миргород
15:00Суми — Київ
15:05Суми — ст. Торохтяний (Нд)
15:05Суми — Стінка
15:05Суми — Беєве ч/з Ворожба (Пн-Пт)
15:10Суми — Липова Долина ч/з Семенівка
15:15Суми — Кролевець
15:15Суми — Яблучне
15:15Суми — Глинськ
15:15Суми — Конотоп
15:20Суми — Миропілля
15:20Суми — Грязне
15:20Суми — Великі Вільми
15:20Суми — Боровенька (Пн-Чт,Сб)
15:20Суми — Хоружівка ч/з Недригайлів (Пт,Нд)
15:20Суми — Кам'яне (Пт,Нд)
15:25Суми — Зноб-Новгородське
15:30Суми — Залізняк
15:30Суми — Ромни (Пт-Нд)
15:32Суми — Межиріч ч/з Штепівка
15:35Суми — Конотоп ч/з Буринь
15:35Суми — Пристайлове ч/з Лебедин (Чт-Нд)
15:40Суми — Краснопілля
15:40Суми — Юнаківка
15:40Суми — Шостка
15:45Суми — Верхня Сироватка
15:45Суми — Іваниця
15:50Суми — Конотоп
15:50Суми — Полтава ч/з Котельва
15:50Суми — Калінінське
15:50Суми — Артюхівка (Пт)
15:50Суми — Миропілля
16:00Суми — Яструбине
16:00Суми — Рудка (Пт-Нд)
16:00Суми — Малий Бобрик
16:00Суми — Наумівка
16:00Суми — Глухів (Пт)
16:00Суми — Шостка (Нд-Вт,Чт)
16:00Суми — Межиріч ч/з Лебедин
16:05Суми — Липова Долина
16:05Харків — Кролевець
16:05Суми — Новгород-Сіверський
16:10Суми — Пролетарське (Пн-Чт,Сб)
16:10Суми — Курган (Пт-Нд)
16:15Суми — Могриця
16:15Суми — Ромни
16:20Суми — Ворожба
16:20Суми — Свеса
16:25Суми — Червонопрапорне (Нд)
16:25Суми — Буринь ч/з Жуківка
16:25Суми — Тростянець
16:25Суми — Недригайлів (Нд)
16:25Суми — Беєве ч/з Ворожба (Нд)
16:30Суми — Річки
16:30Суми — Нижня Сироватка
16:30Суми — Битиця
16:30Суми — Стінка
16:30Суми — Покровка
16:30Суми — Київ ч/з Пирятин
16:30Суми — Конотоп
16:40Суми — Миропілля
16:40Суми — Саево
16:40Суми — Шостка (Пн-Пт)
16:40Суми — Охтирка
16:45Суми — Залізняк
16:45Суми — Сміле
16:45Суми — Кролевець ч/з Ярославець (Пт,Нд)
16:45Суми — Охтирка ч/з Чупахівка
16:50Суми — Набережне (Пт-Нд)
16:50Суми — Ободи (Пт-Нд)
16:50Суми — Куянівка (Пт-Нд)
16:50Суми — Велика Писарівка
16:50Суми — Охтирка (Пт,Нд)
16:55Суми — Верхня Сироватка
16:55Суми — Ромни
17:00Суми — Лебедин
17:00Суми — Верхосулка (Пт-Нд)
17:00Суми — Конотоп
17:05Суми — Новоселиця
17:05Харків — Глухів (Пн)
17:05Суми — ст. Торохтяний (Пт)
17:10Суми — Краснопілля
17:10Суми — Ромни
17:10Суми — Терни (Пт)
17:10Суми — Олешня
17:15Суми — Ганнівка-Вирівська
17:15Суми — Верхня Сироватка
17:15Суми — Бунякине (Пт)
17:15Суми — Супрунівка (Пт)
17:20Суми — Краснопілля
17:20Суми — Улянівка
17:20Суми — Буцикове
17:20Суми — Журавка (Пт-Нд)
17:20Суми — Білопілля (Нд)
17:20Суми — Біловоди (Пн-Чт)
17:20Суми — Полтава ч/з Котельва
17:20Кролевець — Харків
17:20Суми — Слобода (Пт,Нд)
17:22Суми — Капустинці (Пт,Нд)
17:25Суми — Яструбине (Пт)
17:25Суми — Яструбине (Сб-Чт)
17:25Суми — Верхня Сироватка
17:25Суми — Лебедин ч/з Ворожба
17:30Суми — Нижня Сироватка
17:30Суми — Краснопілля
17:30Суми — Вакалівщина
17:30Суми — Ромни (Пн-Пт)
17:30Суми — Басівка
17:30Суми — Глухів (Пт)
17:40Суми — Залізняк
17:40Суми — Конотоп
17:40Суми — Путивль (Пт,Нд)
17:40Суми — Охтирка
17:45Суми — Грязне
17:45Суми — Товста (Пт,Нд)
17:47Ромни — Охтирка (Нд-Пт)
17:50Суми — Білопілля (Пн-Чт,Сб)
17:50Суми — Ободи (Нд)
17:50Суми — Ободи ч/з Волфино (Пт)
17:50Суми — Лучка ч/з Ромни
17:55Суми — Лебедин ч/з Штепівка
18:00Суми — Миропілля
18:00Суми — Великі Вільми
18:00Суми — Лебедин ч/з Ворожба (Пн-Чт)
18:00Суми — Василівка ч/з Лебедин (Пт-Нд)
18:00Суми — Шостка
18:00Суми — Горькове (Пт,Нд)
18:10Суми — Малий Бобрик
18:10Суми — Краснопілля
18:10Суми — Коршачина
18:10Суми — Липова Долина
18:15Суми — Н-Суханівка
18:15Суми — Ромни (Пт)
18:15Суми — Солдатське (Пт)
18:20Суми — Рижівка (Пт)
18:20Суми — Коблеве
18:20Суми — Рижівка (Нд)
18:25Суми — Калінінське
18:30Суми — Краснопілля
18:30Суми — Стінка
18:32Суми — Конотоп
18:35Суми — Яструбине (Пт,Нд)
18:40Суми — Ромни (Пн-Пт)
18:40Суми — Шалигине ч/з Глухів
18:50Суми — Залізняк
18:50Суми — Лебедин ч/з Ворожба (Пт-Нд)
18:50Суми — Конотоп ч/з Буринь
19:00Суми — Білопілля (Нд)
19:00Суми — Липова Долина ч/з Беєве
19:05Суми — Верхня Сироватка
19:10Суми — Краснопілля
19:10Суми — Чупахівка
19:20Суми — Глинськ
19:25Суми — Верхня Сироватка
19:25Суми — Конотоп
19:30Суми — Краснопілля
19:40Суми — Салогубівка (Пт,Нд)
19:50Суми — Залізняк
20:00Суми — Конотоп
20:00Суми — Дніпропетровськ
20:05Суми — Верхня Сироватка
20:05Харків — Ромни
20:25Суми — Стінка
20:50Суми — Залізняк

за маршрутами автобусів

Глухів — Харків
13:25(Пн)

Кролевець — Харків
17:20

Охтирка — Ромни
08:15(Нд-Пт)

Ромни — Охтирка
17:47(Нд-Пт)

Ромни — Харків
08:10

Суми — Iллiчiвка
05:20 11:55

Суми — Іваниця
11:25 15:45

Суми — Артюхівка
15:50(Пт)

Суми — Басівка
04:20 05:20 08:20 09:10 10:55 13:20 14:30 17:30

Суми — Беєве ч/з Ворожба
14:20(Сб) 15:05(Пн-Пт) 16:25(Нд)

Суми — Битиця
08:00(Пн-Пт) 11:00 13:25 16:30

Суми — Боровенька
07:20 11:20 15:20(Пн-Чт,Сб)

Суми — Бунякине
17:15(Пт)

Суми — Буринь
07:30 13:00

Суми — Буринь ч/з Жуківка
09:35 16:25

Суми — Буринь ч/з Терни
05:30 11:30

Суми — Буцикове
05:20 11:30 17:20

Суми — Біловоди
08:30(Пн-Пт) 17:20(Пн-Чт)

Суми — Білопілля
09:40(Нд-Пт) 15:00(Нд) 17:20(Нд) 17:50(Пн-Чт,Сб) 19:00(Нд)

Суми — Вакалівщина
05:30 07:00 08:00(Сб-Нд) 12:00 14:30 17:30

Суми — Василівка ч/з Лебедин
06:10 13:00 18:00(Пт-Нд)

Суми — Велика Писарівка
06:00 06:35 11:35 12:10(Пн-Пт) 12:50 14:10 16:50

Суми — Велика Писарівка ч/з Охтирка
05:55 13:00

Суми — Великі Бубни
05:50 13:19

Суми — Великі Вільми
06:00 08:00 12:00 15:20 18:00

Суми — Верхня Сироватка
06:10 06:15 07:25 08:05 08:20 09:05 09:55 10:10 10:55 12:05 12:50 13:55 14:05 14:50 15:45 16:55 17:15 17:25 19:05 19:25 20:05

Суми — Верхосулка
06:18(Пт-Сб) 12:20(Пт-Нд) 17:00(Пт-Нд)

Суми — Високе
05:30 07:50 09:10 10:30 13:55 14:40

Суми — Ворожба
05:50(Пн-Вт,Чт) 10:30 13:00 16:20

Суми — Ворожба ч/з Куянівка
05:50(Ср,Пт-Нд) 07:10

Суми — Гадяч
05:45 13:15 14:45(Пн,Чт-Пт)

Суми — Ганнівка-Вирівська
06:45 12:50 17:15

Суми — Глинськ
06:35 10:50 15:15 19:20

Суми — Глухів
08:00 09:30(Пн) 10:45(Пн-Пт) 13:45 14:50 16:00(Пт) 17:30(Пт)

Суми — Глушкове
05:30(Пт-Нд) 14:00(Пт-Нд)

Суми — Горькове
12:50(Пн,Ср,Пт,Нд) 18:00(Пт,Нд)

Суми — Грунь
05:25(Нд) 14:00(Пт,Нд)

Суми — Грязне
07:35 12:20 15:20 17:45

Суми — Деркачівка
06:25(Пт-Пн,Ср) 13:40(Пт-Пн,Ср)

Суми — Дніпропетровськ
10:00(Пн) 20:00

Суми — Дружба
14:30

Суми — Жигайлівка
14:18(Пт,Нд)

Суми — Журавка
04:20(Пн-Вт,Чт) 08:30(Сб-Нд) 13:00 17:20(Пт-Нд)

Суми — Журавка ч/з Веселівка
04:20(Ср,Пт-Нд)

Суми — Залізняк
05:15 06:20 06:55 08:50 10:40 11:45 12:30 14:35 15:30 16:45 17:40 18:50 19:50 20:50

Суми — Запоріжжя
11:30

Суми — Зеленківка
10:15(Пт-Нд)

Суми — Зноб-Новгородське
07:40 11:50 15:25

Суми — Калінінське
05:25 13:25 15:50 18:25

Суми — Кам'яне
15:20(Пт,Нд)

Суми — Капустинці
17:22(Пт,Нд)

Суми — Катеринівка
05:25(Ср)

Суми — Київ
02:00 03:00 10:00 15:00

Суми — Київ ч/з Пирятин
16:30

Суми — Київ ч/з Прилуки
06:20

Суми — Коблеве
18:20

Суми — Колядинець
08:20

Суми — Комиші
07:35 11:05

Суми — Конотоп
05:00 05:35 06:40 07:40 08:00 08:30 09:10(Пн-Сб) 10:30 11:05 12:15 12:50 13:10 13:40 14:10 14:30 15:15 15:50 16:30 17:00 17:40 18:32 19:25 20:00

Суми — Конотоп ч/з Буринь
05:20 07:10 10:35 13:50 15:35 18:50

Суми — Коршачина
05:40 12:15 18:10

Суми — Краматорськ
10:50

Суми — Краснопілля
05:45(Пн-Сб) 07:00 07:50 08:15 08:45 09:10(Нд-Пт) 09:15 09:20 09:35 10:00 10:35 11:00 11:55 13:00 13:10 13:25(Пт,Нд) 13:45(Пн-Сб) 14:00 14:30 14:45 15:40 17:10 17:20 17:30 18:10 18:30 19:10 19:30

Суми — Краснопілля ч/з Миропілля
05:20(Пн-Пт)

Суми — Кривий Ріг
08:50(Пн-Вт)

Суми — Кролевець
06:40 15:15

Суми — Кролевець ч/з Воргол
06:00 10:25 12:00 14:10

Суми — Кролевець ч/з Ярославець
16:45(Пт,Нд)

Суми — Куземин
07:00 11:45 14:15

Суми — Курган
07:35 12:25 16:10(Пт-Нд)

Суми — Курськ (РФ)
06:30 07:00 14:40

Суми — Куянівка
06:20(Пт-Пн) 12:17(Пт-Нд) 16:50(Пт-Нд)

Суми — Кіровоград
10:15(Пн)

Суми — Лебедин
09:10 17:00

Суми — Лебедин ч/з Ворожба
05:50 09:45 11:50 13:50 17:25 18:00(Пн-Чт) 18:50(Пт-Нд)

Суми — Лебедин ч/з Тростянець
06:15 13:15

Суми — Лебедин ч/з Штепівка
07:15 13:55 17:55

Суми — Ленінське
05:25(Сб) 14:00(Ср,Сб)

Суми — Леонтіївка ч/з Слобода
11:45(Вт,Чт)

Суми — Липова Долина
06:45(Пт,Нд) 06:45(Пн-Чт,Сб) 09:10 10:10 12:10(Пн,Ср) 14:10(Пт,Нд) 16:05 18:10

Суми — Липова Долина ч/з Беєве
11:40 19:00

Суми — Липова Долина ч/з Мельникове
14:20(Пн-Пт)

Суми — Липова Долина ч/з Семенівка
08:10 15:10

Суми — Луциківка
06:15(Пт-Пн) 12:00(Пт-Нд)

Суми — Лучка
09:00

Суми — Лучка ч/з Ромни
17:50

Суми — Мала Рибиця
05:20 13:30

Суми — Малий Бобрик
07:00 08:40 09:50 11:00 12:50 14:20 16:00 18:10

Суми — Малий Вистороп
05:15 15:00

Суми — Маршали
06:15(Пт-Пн,Ср) 13:50(Пт-Пн,Ср)

Суми — Межиріч
06:30(Пт-Нд)

Суми — Межиріч ч/з Лебедин
07:00 11:35 16:00

Суми — Межиріч ч/з Штепівка
15:32

Суми — Миргород
07:20 15:00

Суми — Миропілля
04:45 06:20 07:50 10:30 11:50 13:35 15:20 15:50 16:40 18:00

Суми — Миропілля ч/з Осоївка
07:15

Суми — Михайлівка ч/з Лебедин
06:30 10:30 14:40

Суми — Могриця
05:10 09:00 12:30 16:15

Суми — Н-Суханівка
05:45 07:25 09:30 12:00 15:00 18:15

Суми — Набережне
05:30 12:00 16:50(Пт-Нд)

Суми — Наумівка
05:25 07:25 08:30 11:20 12:15 15:00 16:00

Суми — Недригайлів
06:15(Вт,Чт) 13:50(Вт,Чт) 16:25(Нд)

Суми — Нижня Сироватка
05:00 05:45 08:30 09:45(Пт-Ср) 11:00 12:00 14:00 15:00 16:30 17:30

Суми — Низи
05:20 05:50

Суми — Новгород-Сіверський
07:00 16:05

Суми — Новоселиця
05:40 07:15 09:40 12:00 14:20 17:05

Суми — Ободи
06:20 08:20(Пт-Нд) 11:30(Пн,Ср-Чт) 11:30(Пт-Нд) 13:40 16:50(Пт-Нд) 17:50(Нд)

Суми — Ободи ч/з Волфино
17:50(Пт)

Суми — Олешня
09:30 17:10

Суми — Охтирка
06:45 08:25 09:50 11:25(Пн-Сб) 12:20 13:40 16:40 16:50(Пт,Нд) 17:40

Суми — Охтирка ч/з Чупахівка
08:45 12:10 14:10 16:45

Суми — Патріотівка
06:10

Суми — Покровка
09:10(Сб) 12:40 16:30

Суми — Полтава
05:40

Суми — Полтава ч/з Зіньків
12:45

Суми — Полтава ч/з Котельва
07:20 15:50 17:20

Суми — Прилуки
09:40 13:30

Суми — Пристайлове ч/з Лебедин
05:30(Чт-Нд) 10:05(Чт-Нд) 15:35(Чт-Нд)

Суми — Пролетарське
06:40 12:30 16:10(Пн-Чт,Сб)

Суми — Путивль
09:55 13:20(Пн-Сб) 17:40(Пт,Нд)

Суми — Рибальське
10:40(Пт-Ср)

Суми — Рижівка
07:20 12:00(Ср,Сб) 12:25(Нд-Вт,Чт-Пт) 18:20(Пт) 18:20(Нд)

Суми — Ромни
06:05 06:55 07:10 07:30 08:00 08:30 08:50 09:20 09:50 10:00 10:35 11:15 11:45 12:00 12:30(Пн-Чт,Сб) 13:05 13:45 14:00 14:20 14:35 14:55 15:30(Пт-Нд) 16:15 16:55 17:10 17:30(Пн-Пт) 18:15(Пт) 18:40(Пн-Пт)

Суми — Ромни ч/з Конотоп
06:25

Суми — Рубанка
12:50(Вт,Чт,Сб)

Суми — Рудка
06:15(Вт-Ср) 08:30(Сб-Нд) 14:00(Вт-Ср) 16:00(Пт-Нд)

Суми — Руднєве
05:50 12:15

Суми — Річки
07:25 12:50 16:30

Суми — Саево
11:20(Нд) 16:40

Суми — Салогубівка
11:30 19:40(Пт,Нд)

Суми — Свеса
08:10 16:20

Суми — Середина-Буда
08:55(Пт,Нд)

Суми — Слобода
11:45(Пт-Пн,Ср) 17:20(Пт,Нд)

Суми — Сміле
06:30(Сб-Нд) 09:25 15:00(Пт-Нд) 16:45

Суми — Солдатське
05:47(Пт-Пн,Ср) 12:05(Нд) 12:30(Пт-Пн,Ср) 18:15(Пт)

Суми — Степне ч/з Шатрище
13:30

Суми — Стінка
05:30 07:10 09:15 11:15 13:35 15:05 16:30 18:30 20:25

Суми — Супрунівка
17:15(Пт)

Суми — Терешківка
07:20 09:20(Сб-Нд) 14:00

Суми — Терни
07:10(Сб-Нд) 12:45(Нд) 17:10(Пт)

Суми — Товста
06:00(Ср,Пт-Нд) 14:50(Ср,Пт-Нд) 17:45(Пт,Нд)

Суми — Тростянець
08:40 12:05(Ср,Пт) 16:25

Суми — Улянівка
05:20 08:40(Пт-Нд) 11:20 14:20 17:20

Суми — Харків
05:15 06:40 12:35

Суми — Херсон
14:20(Пн-Вт)

Суми — Хоружівка ч/з Недригайлів
05:20 10:30 15:20(Пт,Нд)

Суми — Червонопрапорне
05:35(Пн,Ср-Пт,Нд) 11:30(Пн,Ср-Пт,Нд) 16:25(Нд)

Суми — Черкаси
07:40

Суми — Чернігів
09:50 14:50

Суми — Чупахівка
19:10

Суми — Шалигине ч/з Глухів
09:15 13:00 18:40

Суми — Шостка
05:10 05:40 07:25 08:40(Пн) 09:30(Ср,Пт-Сб) 10:05 11:00 11:35 12:30 12:45 15:00(Пн-Сб) 15:40 16:00(Нд-Вт,Чт) 16:40(Пн-Пт) 18:00

Суми — Юнаківка
05:55 12:50(Сб-Нд) 15:40

Суми — Яблучне
04:50 15:15

Суми — Яганівка
12:10(Вт,Чт-Нд)

Суми — Ямпіль
06:15

Суми — Яструбине
05:00 06:00 08:30 09:00(Сб) 12:00 13:50 16:00 17:25(Пт) 17:25(Сб-Чт) 18:35(Пт,Нд)

Суми — ст. Торохтяний
15:05(Нд) 17:05(Пт)

Харків — Глухів
17:05(Пн)

Харків — Кролевець
16:05

Харків — Ромни
20:05

Харків — Шостка
14:05

Шостка — Харків
15:00

Інформація оновлена: 30.06.2014