Автовокзал Суми

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Баумана, 40 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0542-779-967

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:25Москва (РФ) — Кропивницький (Пн,Ср-Чт,Нд)
04:20Суми — Басівка
04:20Суми — Журавка
04:40Суми — Яблучне
04:45Суми — Миропілля
05:00Суми — Нижня Сироватка ч/з Старе Село
05:00Суми — Малий Бобрик
05:10Суми — Наумівка
05:10Суми — Могриця
05:10Суми — Терешківка
05:10Суми — Шостка
05:15Суми — Харків
05:20Суми — Улянівка ч/з Веселе
05:20Суми — Конотоп ч/з Буринь
05:20Суми — Високе
05:20Суми — Краснопілля ч/з Миропілля (Пн-Пт)
05:20Суми — Басівка
05:25Суми — Катеринівка ч/з Мирне (Ср)
05:25Суми — Суха Грунь (Пн-Пт)
05:25Суми — Суха Грунь (Сб-Нд)
05:25Суми — Мирне ч/з Гринцеве (Сб)
05:25Суми — Грунь ч/з Сула (Нд)
05:30Суми — Буринь
05:30Суми — Набережне
05:30Суми — Пристайлове
05:35Суми — Конотоп
05:35Суми — Яблунівка (Нд-Пт)
05:40Суми — Шостка
05:40Суми — Нижня Сироватка
05:40Суми — Білопілля
05:45Суми — Гадяч
05:47Суми — Тарасівка ч/з Солдатське (Пн,Сб)
05:47Суми — Солдатське (Ср,Пт,Нд)
05:50Суми — Руднєве
05:50Суми — Лебедин
05:50Суми — Товста (Пт-Пн,Ср)
05:50Суми — Великі Бубни (Пт-Пн)
05:55Суми — Юнаківка (Пн-Пт)
05:55Суми — Велика Писарівка
05:55Суми — Кролевець ч/з Воргол
06:00Суми — Яструбине ч/з Софіївка
06:00Суми — Великі Вільми
06:00Суми — Яструбине ч/з Річки
06:00Суми — Велика Писарівка
06:05Суми — Ромни
06:10Суми — Патріотівка
06:10Суми — Василівка
06:15Суми — Ямпіль ч/з Глухів
06:15Суми — Рудка (Вт-Ср)
06:15Суми — Луциківка (Пт-Нд)
06:15Суми — Луциківка (Пн,Чт)
06:15Суми — Буймер ч/з Тростянець (Пт-Ср)
06:15Суми — Маршали
06:18Суми — Верхосулка (Пт-Сб)
06:20Суми — Київ (Пт-Вт)
06:20Суми — Миропілля
06:20Суми — Кролевець ч/з Козацьке
06:20Суми — Ободи
06:25Суми — Деркачівка (Пт-Пн)
06:30Суми — Курськ (РФ)
06:30Суми — Михайлівка
06:35Суми — Глинськ
06:35Суми — Велика Писарівка
06:40Суми — Мар'їне
06:40Суми — Харків
06:40Суми — Кролевець ч/з Глухів
06:45Суми — Ганнівка-Вирівська
06:45Суми — Охтирка
06:50Суми — Малий Бобрик
06:55Суми — Ромни
07:00Суми — Буцикове
07:00Суми — Куземин
07:00Суми — Межиріч ч/з Лебедин
07:00Суми — Курськ (РФ)
07:00Суми — Конотоп
07:00Суми — Краснопілля
07:00Суми — Вакалівщина
07:00Суми — Новгород-Сіверський
07:10Суми — Конотоп
07:10Суми — Ромни
07:15Суми — Ворожба
07:15Суми — Миропілля ч/з Осоївка
07:15Суми — Лебедин
07:20Суми — Нижня Сироватка ч/з Старе Село
07:20Суми — Полтава ч/з Котельва
07:20Суми — Боровенька
07:20Суми — Рижівка (Чт-Нд)
07:25Суми — Річки
07:25Суми — Шостка
07:25Суми — Наумівка
07:30Суми — Буринь ч/з Жуківка
07:30Суми — Ромни
07:35Суми — Грязне
07:35Суми — Комиші
07:40Суми — Свеса
07:40Суми — Конотоп ч/з Терни (Пн-Сб)
07:40Суми — Черкаси
07:50Суми — Краснопілля
07:50Суми — Миропілля (Пт-Нд)
07:55Суми — Глухів (Пт,Нд)
08:00Суми — Конотоп
08:00Суми — Високе
08:00Суми — Великі Вільми
08:00Суми — Глухів (Пн-Чт,Сб)
08:00Суми — Ромни
08:10Суми — Зноб-Новгородське
08:10Суми — Липова Долина ч/з Семенівка
08:15Суми — Ромни (Пн)
08:15Суми — Краснопілля
08:20Суми — Улянівка ч/з Веселе (Сб-Нд)
08:20Суми — Колядинець ч/з Суха Грунь
08:20Суми — Басівка
08:20Суми — Ободи (Сб)
08:25Суми — Охтирка
08:30Суми — Ромни (Пт-Нд)
08:30Суми — Конотоп
08:30Суми — Наумівка
08:30Суми — Яструбине ч/з Річки (Вт,Сб)
08:30Суми — Нижня Сироватка
08:30Суми — Журавка (Сб)
08:30Суми — Біловоди ч/з Журавка
08:40Суми — Тростянець (Пн,Ср-Пт,Нд)
08:40Суми — Шостка
08:45Суми — Рудка (Сб-Нд)
08:45Суми — Охтирка
08:45Суми — Краснопілля
08:50Суми — Ромни
09:00Суми — Лучка
09:00Суми — Яструбине ч/з Софіївка (Сб)
09:00Суми — Могриця
09:10Суми — Терешківка (Сб-Нд)
09:10Суми — Липова Долина (Пн-Сб)
09:10Суми — Липова Долина (Нд)
09:10Суми — Конотоп ч/з Терни (Пн-Сб)
09:10Суми — Лебедин
09:10Суми — Високе
09:10Суми — Басівка
09:10Суми — Краснопілля ч/з Покровка
09:10Суми — Битиця
09:15Суми — Шалигине
09:20Суми — Малий Бобрик
09:20Суми — Ромни
09:25Суми — Сміле
09:30Суми — Олешня
09:30Суми — Шостка (Ср,Пт-Сб)
09:35Суми — Буринь ч/з Жуківка
09:35Суми — Краснопілля
09:40Суми — Прилуки
09:40Суми — Білопілля (Вт,Пт)
09:45Суми — Лебедин
09:50Суми — Чернігів
09:50Суми — Охтирка (Пн-Сб)
09:50Суми — Ромни
09:55Суми — Путивль (Пн-Пт)
09:55Суми — Путивль (Сб-Нд)
10:00Суми — Краснопілля
10:00Суми — Ромни
10:05Суми — Охтирка (Пн-Вт)
10:05Суми — Варшава (Пол)
10:05Суми — Пристайлове
10:05Суми — Шостка
10:10Суми — Липова Долина (Пн-Сб)
10:20Суми — Ворожба
10:25Суми — Кролевець ч/з Воргол
10:25Суми — Високе
10:30Суми — Миропілля
10:30Суми — Конотоп ч/з Терни
10:30Суми — Михайлівка
10:35Суми — Краснопілля
10:35Суми — Конотоп ч/з Буринь (Сб-Чт)
10:35Суми — Конотоп ч/з Буринь (Пт)
10:35Суми — Ромни
10:40Суми — Рибальське
10:45Суми — Сопич ч/з Глухів (Нд)
10:45Суми — Сопич ч/з Глухів (Пт)
10:45Суми — Глухів (Пн-Чт,Сб)
10:50Суми — Краматорськ
10:50Суми — Глинськ (Вт,Пт)
10:50Суми — Глинськ (Сб-Пн,Ср-Чт)
10:55Суми — Басівка
11:00Суми — Малий Бобрик
11:00Суми — Нижня Сироватка
11:00Суми — Шостка
11:00Суми — Краснопілля
11:05Суми — Конотоп ч/з Терни
11:05Суми — Комиші
11:10Суми — Терешківка
11:15Суми — Ромни
11:20Суми — Улянівка ч/з Веселе
11:20Суми — Боровенька
11:20Суми — Наумівка
11:25Суми — Охтирка (Пн-Сб)
11:25Суми — Іваниця (Сб-Вт,Чт)
11:25Суми — Іваниця (Ср,Пт)
11:30Суми — Ободи (Пт-Нд)
11:30Суми — Яблунівка (Нд-Пт)
11:30Суми — Запоріжжя
11:30Суми — Ободи (Пн,Ср-Чт)
11:30Суми — Буринь
11:35Суми — Велика Писарівка
11:35Суми — Шостка ч/з Глухів
11:35Суми — Межиріч ч/з Лебедин
11:40Суми — Липова Долина (Пн-Сб)
11:45Суми — Слобода (Пт-Пн,Ср)
11:45Суми — Куземин
11:45Суми — Леонтіївка (Вт,Чт)
11:45Суми — Ромни
11:50Суми — Кролевець ч/з Глухів (Нд-Пт)
11:50Суми — Лебедин (Пн-Сб)
11:50Суми — Миропілля (Пт-Нд)
11:55Суми — Краснопілля
12:00Суми — Великі Вільми
12:00Суми — Яструбине ч/з Софіївка
12:00Суми — Ромни
12:00Суми — Луциківка (Пт-Нд)
12:00Суми — Набережне
12:00Суми — Мирне
12:00Суми — Глухів (Пн-Пт)
12:00Суми — Битиця
12:10Суми — Яганівка (Ср,Пт,Нд)
12:10Суми — Охтирка
12:10Суми — Липова Долина ч/з Яганівка (Пн)
12:10Суми — Липова Долина (Вт,Чт,Сб)
12:15Суми — Конотоп
12:15Суми — Руднєве
12:15Суми — Наумівка
12:20Суми — Нижня Сироватка ч/з Старе Село
12:20Суми — Охтирка
12:20Суми — Верхосулка (Пт-Нд)
12:20Суми — Грязне
12:25Суми — Рижівка (Ср,Сб)
12:25Суми — Рижівка (Чт-Пт,Нд)
12:30Суми — Ромни
12:30Суми — Солдатське (Ср,Пт,Нд)
12:30Суми — Мар'їне
12:30Суми — Могриця
12:30Суми — Тарасівка ч/з Солдатське (Пн,Сб)
12:30Суми — Шостка
12:35Суми — Харків
12:40Суми — Покровка
12:40Суми — Курськ (РФ)
12:45Суми — Полтава
12:45Суми — Шостка
12:50Суми — Річки
12:50Суми — Малий Бобрик
12:50Суми — Конотоп ч/з Терни
12:50Суми — Ганнівка-Вирівська
12:50Суми — Велика Писарівка
13:00Суми — Буринь ч/з Жуківка
13:00Суми — Велика Писарівка
13:00Суми — Краснопілля
13:00Суми — Журавка
13:00Суми — Шалигине (Пт)
13:00Суми — Шалигине (Сб-Чт)
13:00Суми — Василівка
13:05Суми — Ромни
13:10Суми — Конотоп ч/з Жовтневе (Пн-Сб)
13:10Суми — Краснопілля
13:15Суми — Буймер ч/з Тростянець (Пт-Ср)
13:15Суми — Гадяч
13:20Суми — Басівка
13:20Суми — Путивль (Пн-Пт)
13:20Суми — Великі Бубни (Пт-Нд)
13:25Суми — Суха Грунь
13:25Суми — Буцикове
13:25Глухів — Харків
13:25Суми — Білопілля
13:30Суми — Степне
13:30Суми — Мала Рибиця ч/з Осоївка (Пт)
13:30Суми — Прилуки
13:35Суми — Миропілля
13:40Суми — Ободи (Пн-Чт)
13:40Суми — Конотоп ч/з Терни
13:40Суми — Охтирка
13:40Суми — Деркачівка (Пт-Нд)
13:45Суми — Краснопілля
13:45Суми — Глухів
13:45Суми — Ромни
13:50Суми — Лебедин ч/з Ворожба
13:50Суми — Маршали
13:50Суми — Конотоп ч/з Буринь
13:55Суми — Високе
13:55Суми — Лебедин
14:00Суми — Нижня Сироватка
14:00Суми — Краснопілля
14:00Суми — Рудка (Вт-Ср)
14:00Суми — Херсон
14:00Суми — Ромни
14:00Суми — Грунь ч/з Мирне (Пт,Нд)
14:00Суми — Мирне ч/з Катеринівка (Ср,Сб)
14:00Суми — Луциківка (Пн,Чт)
14:05Харків — Шостка
14:10Суми — Вакалівщина
14:10Суми — Охтирка
14:10Суми — Кролевець ч/з Воргол
14:10Суми — Липова Долина (Пт,Нд)
14:10Суми — Конотоп ч/з Терни
14:10Суми — Велика Писарівка
14:20Суми — Улянівка ч/з Веселе
14:20Суми — Малий Бобрик
14:20Суми — Куземин
14:20Суми — Ромни
14:25Суми — Краснопілля
14:30Суми — Дружба
14:30Суми — Конотоп
14:30Суми — Басівка
14:35Суми — Ромни
14:35Суми — Товста (Пт-Пн,Ср)
14:40Суми — Бошівка (Пн)
14:40Суми — Михайлівка
14:40Суми — Високе
14:45Суми — Краснопілля
14:50Суми — Глухів (Сб-Чт)
14:50Суми — Глухів (Пт)
14:55Суми — Ромни
15:00Шостка — Харків
15:00Суми — Шостка (Пт)
15:00Суми — Наумівка
15:00Суми — Нижня Сироватка ч/з Старе Село
15:00Суми — Шостка (Нд-Чт)
15:10Суми — Липова Долина ч/з Семенівка (Пн,Ср)
15:10Суми — Липова Долина ч/з Семенівка (Вт,Чт-Нд)
15:10Суми — Грязне
15:15Суми — Яблучне (Сб-Чт)
15:15Суми — Кролевець ч/з Глухів (Сб-Чт)
15:15Суми — Кролевець ч/з Глухів (Пт)
15:15Суми — Глинськ
15:15Суми — Конотоп
15:15Суми — Яблучне (Пт)
15:20Суми — Великі Вільми
15:20Суми — Кам'яне (Пт,Нд)
15:20Суми — Боровенька (Пн-Чт,Сб)
15:25Суми — Зноб-Новгородське
15:30Суми — Юнаківка (Пн-Пт)
15:30Суми — Охтирка (Пт)
15:30Суми — Кролевець ч/з Козацьке
15:30Суми — Ромни (Пт-Нд)
15:35Суми — Конотоп (Пт)
15:35Суми — Пристайлове
15:40Суми — Шостка (Сб-Чт)
15:40Суми — Шостка (Пт)
15:40Суми — Краснопілля
15:45Суми — Іваниця
15:50Суми — Бошівка (Пт)
15:50Суми — Суха Грунь
15:50Суми — Артюхівка (Пт)
15:50Суми — Конотоп ч/з Терни
15:50Суми — Полтава ч/з Котельва
15:50Суми — Миропілля ч/з Осоївка
15:55Суми — Шостка (Нд-Вт,Чт)
16:00Суми — Рудка (Пт-Нд)
16:00Суми — Москва (РФ)
16:00Суми — Малий Бобрик
16:00Суми — Яструбине ч/з Софіївка
16:00Суми — Наумівка
16:05Харків — Кролевець (Сб)
16:05Суми — Липова Долина
16:05Суми — Новгород-Сіверський (Пт)
16:05Суми — Новгород-Сіверський (Сб-Чт)
16:10Суми — Мар'їне
16:10Суми — Межиріч ч/з Лебедин
16:15Суми — Могриця
16:15Суми — Ромни
16:20Суми — Свеса
16:20Суми — Ворожба
16:25Суми — Буринь ч/з Жуківка
16:25Суми — Тростянець (Пн,Ср-Пт,Нд)
16:30Суми — Річки
16:30Суми — Нижня Сироватка
16:30Суми — Покровка
16:30Суми — Конотоп
16:35Суми — Битиця
16:40Суми — Шостка (Пт)
16:40Суми — Миропілля
16:40Суми — Охтирка (Пт,Нд)
16:40Суми — Охтирка (Пн-Чт,Сб)
16:40Суми — Шостка (Сб-Чт)
16:45Кропивницький — Москва (РФ) (Пн-Вт,Пт-Сб)
16:45Суми — Хустянка (Пт)
16:45Суми — Сміле (Сб-Чт)
16:45Суми — Охтирка
16:50Суми — Охтирка (Пт,Нд)
16:50Суми — Набережне (Пт-Нд)
16:50Суми — Ободи (Пт-Сб)
16:50Суми — Велика Писарівка
16:55Суми — Ромни
17:00Суми — Лебедин ч/з Ворожба
17:00Суми — Верхосулка (Пт-Нд)
17:05Харків — Глухів
17:10Суми — Олешня
17:10Суми — Ромни
17:10Суми — Буцикове
17:15Суми — Ганнівка-Вирівська (Пт,Нд)
17:15Суми — Краснопілля
17:20Суми — Улянівка ч/з Веселе
17:20Суми — Журавка (Пт,Нд)
17:20Кролевець — Харків (Нд)
17:20Суми — Слобода
17:20Суми — Полтава ч/з Котельва
17:20Суми — Біловоди ч/з Журавка (Пн-Чт,Сб)
17:25Суми — Яструбине ч/з Річки (Вт,Нд)
17:25Суми — Лебедин
17:30Суми — Краснопілля
17:30Суми — Ромни (Пн-Пт)
17:30Суми — Басівка
17:30Суми — Нижня Сироватка ч/з Старе Село
17:40Суми — Путивль (Пт,Нд)
17:40Суми — Конотоп ч/з Терни (Пт)
17:40Суми — Охтирка
17:45Суми — Грязне
17:50Суми — Великі Вільми
17:50Суми — Лучка
17:50Суми — Ободи (Пт)
17:50Суми — Білопілля (Пн-Чт,Сб)
17:50Суми — Білопілля ч/з Ободи (Нд)
17:55Суми — Лебедин (Пт,Нд)
18:00Суми — Миропілля
18:00Суми — Товста (Пт)
18:00Суми — Шостка (Сб-Чт)
18:00Суми — Василівка (Пт)
18:00Суми — Шостка (Пт)
18:10Суми — Черепівка ч/з Терни (Пт)
18:10Суми — Охтирка ч/з Мирне (Сб-Чт)
18:10Суми — Малий Бобрик
18:10Суми — Черепівка ч/з Терни (Нд)
18:10Суми — Липова Долина
18:15Суми — Тарасівка ч/з Солдатське (Пт)
18:20Суми — Охтирка ч/з Мирне (Пт)
18:30Суми — Краснопілля
18:30Суми — Вакалівщина
18:30Суми — Липова Долина (Пт)
18:32Суми — Конотоп ч/з Терни
18:40Суми — Шалигине (Пт)
18:40Суми — Шалигине (Сб-Чт)
18:40Суми — Ромни (Пн-Пт)
18:50Суми — Лебедин ч/з Ворожба (Пт)
18:50Суми — Конотоп ч/з Буринь (Пт)
18:50Суми — Конотоп ч/з Буринь (Сб-Чт)
19:00Суми — Липова Долина ч/з Беєве (Пт)
19:00Суми — Липова Долина (Пн-Чт,Сб)
19:00Суми — Липова Долина (Нд)
19:10Суми — Чупахівка
19:10Суми — Краснопілля
19:10Суми — Бошівка (Нд)
19:20Суми — Глинськ
19:25Суми — Конотоп
19:30Суми — Краснопілля
20:00Суми — Дніпро
22:05Суми — Варшава (Пол) (Пт)
23:00Суми — Прага (Чех) ч/з Пльзень (Чех) (Вт)

за маршрутами автобусів

Глухів — Харків
13:25

Кролевець — Харків
17:20(Нд)

Кропивницький — Москва (РФ)
16:45(Пн-Вт,Пт-Сб)

Москва (РФ) — Кропивницький
02:25(Пн,Ср-Чт,Нд)

Суми — Іваниця
11:25(Сб-Вт,Чт) 11:25(Ср,Пт) 15:45

Суми — Артюхівка
15:50(Пт)

Суми — Басівка
04:20 05:20 08:20 09:10 10:55 13:20 14:30 17:30

Суми — Битиця
09:10 12:00 16:35

Суми — Боровенька
07:20 11:20 15:20(Пн-Чт,Сб)

Суми — Бошівка
14:40(Пн) 15:50(Пт) 19:10(Нд)

Суми — Буймер ч/з Тростянець
06:15(Пт-Ср) 13:15(Пт-Ср)

Суми — Буринь
05:30 11:30

Суми — Буринь ч/з Жуківка
07:30 09:35 13:00 16:25

Суми — Буцикове
07:00 13:25 17:10

Суми — Біловоди ч/з Журавка
08:30 17:20(Пн-Чт,Сб)

Суми — Білопілля
05:40 09:40(Вт,Пт) 13:25 17:50(Пн-Чт,Сб)

Суми — Білопілля ч/з Ободи
17:50(Нд)

Суми — Вакалівщина
07:00 14:10 18:30

Суми — Варшава (Пол)
10:05 22:05(Пт)

Суми — Василівка
06:10 13:00 18:00(Пт)

Суми — Велика Писарівка
05:55 06:00 06:35 11:35 12:50 13:00 14:10 16:50

Суми — Великі Бубни
05:50(Пт-Пн) 13:20(Пт-Нд)

Суми — Великі Вільми
06:00 08:00 12:00 15:20 17:50

Суми — Верхосулка
06:18(Пт-Сб) 12:20(Пт-Нд) 17:00(Пт-Нд)

Суми — Високе
05:20 08:00 09:10 10:25 13:55 14:40

Суми — Ворожба
07:15 10:20 16:20

Суми — Гадяч
05:45 13:15

Суми — Ганнівка-Вирівська
06:45 12:50 17:15(Пт,Нд)

Суми — Глинськ
06:35 10:50(Вт,Пт) 10:50(Сб-Пн,Ср-Чт) 15:15 19:20

Суми — Глухів
07:55(Пт,Нд) 08:00(Пн-Чт,Сб) 10:45(Пн-Чт,Сб) 12:00(Пн-Пт) 13:45 14:50(Сб-Чт) 14:50(Пт)

Суми — Грунь ч/з Мирне
14:00(Пт,Нд)

Суми — Грунь ч/з Сула
05:25(Нд)

Суми — Грязне
07:35 12:20 15:10 17:45

Суми — Деркачівка
06:25(Пт-Пн) 13:40(Пт-Нд)

Суми — Дніпро
20:00

Суми — Дружба
14:30

Суми — Журавка
04:20 08:30(Сб) 13:00 17:20(Пт,Нд)

Суми — Запоріжжя
11:30

Суми — Зноб-Новгородське
08:10 15:25

Суми — Кам'яне
15:20(Пт,Нд)

Суми — Катеринівка ч/з Мирне
05:25(Ср)

Суми — Київ
06:20(Пт-Вт)

Суми — Колядинець ч/з Суха Грунь
08:20

Суми — Комиші
07:35 11:05

Суми — Конотоп
05:35 07:00 07:10 08:00 08:30 12:15 14:30 15:15 15:35(Пт) 16:30 19:25

Суми — Конотоп ч/з Буринь
05:20 10:35(Сб-Чт) 10:35(Пт) 13:50 18:50(Пт) 18:50(Сб-Чт)

Суми — Конотоп ч/з Жовтневе
13:10(Пн-Сб)

Суми — Конотоп ч/з Терни
07:40(Пн-Сб) 09:10(Пн-Сб) 10:30 11:05 12:50 13:40 14:10 15:50 17:40(Пт) 18:32

Суми — Краматорськ
10:50

Суми — Краснопілля
07:00 07:50 08:15 08:45 09:35 10:00 10:35 11:00 11:55 13:00 13:10 13:45 14:00 14:25 14:45 15:40 17:15 17:30 18:30 19:10 19:30

Суми — Краснопілля ч/з Миропілля
05:20(Пн-Пт)

Суми — Краснопілля ч/з Покровка
09:10

Суми — Кролевець ч/з Воргол
05:55 10:25 14:10

Суми — Кролевець ч/з Глухів
06:40 11:50(Нд-Пт) 15:15(Сб-Чт) 15:15(Пт)

Суми — Кролевець ч/з Козацьке
06:20 15:30

Суми — Куземин
07:00 11:45 14:20

Суми — Курськ (РФ)
06:30 07:00 12:40

Суми — Лебедин
05:50 07:15 09:10 09:45 11:50(Пн-Сб) 13:55 17:25 17:55(Пт,Нд)

Суми — Лебедин ч/з Ворожба
13:50 17:00 18:50(Пт)

Суми — Леонтіївка
11:45(Вт,Чт)

Суми — Липова Долина
09:10(Пн-Сб) 09:10(Нд) 10:10(Пн-Сб) 11:40(Пн-Сб) 12:10(Вт,Чт,Сб) 14:10(Пт,Нд) 16:05 18:10 18:30(Пт) 19:00(Пн-Чт,Сб) 19:00(Нд)

Суми — Липова Долина ч/з Беєве
19:00(Пт)

Суми — Липова Долина ч/з Семенівка
08:10 15:10(Пн,Ср) 15:10(Вт,Чт-Нд)

Суми — Липова Долина ч/з Яганівка
12:10(Пн)

Суми — Луциківка
06:15(Пт-Нд) 06:15(Пн,Чт) 12:00(Пт-Нд) 14:00(Пн,Чт)

Суми — Лучка
09:00 17:50

Суми — Мала Рибиця ч/з Осоївка
13:30(Пт)

Суми — Малий Бобрик
05:00 06:50 09:20 11:00 12:50 14:20 16:00 18:10

Суми — Мар'їне
06:40 12:30 16:10

Суми — Маршали
06:15 13:50

Суми — Межиріч ч/з Лебедин
07:00 11:35 16:10

Суми — Мирне
12:00

Суми — Мирне ч/з Гринцеве
05:25(Сб)

Суми — Мирне ч/з Катеринівка
14:00(Ср,Сб)

Суми — Миропілля
04:45 06:20 07:50(Пт-Нд) 10:30 11:50(Пт-Нд) 13:35 16:40 18:00

Суми — Миропілля ч/з Осоївка
07:15 15:50

Суми — Михайлівка
06:30 10:30 14:40

Суми — Могриця
05:10 09:00 12:30 16:15

Суми — Москва (РФ)
16:00

Суми — Набережне
05:30 12:00 16:50(Пт-Нд)

Суми — Наумівка
05:10 07:25 08:30 11:20 12:15 15:00 16:00

Суми — Нижня Сироватка
05:40 08:30 11:00 14:00 16:30

Суми — Нижня Сироватка ч/з Старе Село
05:00 07:20 12:20 15:00 17:30

Суми — Новгород-Сіверський
07:00 16:05(Пт) 16:05(Сб-Чт)

Суми — Ободи
06:20 08:20(Сб) 11:30(Пт-Нд) 11:30(Пн,Ср-Чт) 13:40(Пн-Чт) 16:50(Пт-Сб) 17:50(Пт)

Суми — Олешня
09:30 17:10

Суми — Охтирка
06:45 08:25 08:45 09:50(Пн-Сб) 10:05(Пн-Вт) 11:25(Пн-Сб) 12:10 12:20 13:40 14:10 15:30(Пт) 16:40(Пт,Нд) 16:40(Пн-Чт,Сб) 16:45 16:50(Пт,Нд) 17:40

Суми — Охтирка ч/з Мирне
18:10(Сб-Чт) 18:20(Пт)

Суми — Патріотівка
06:10

Суми — Покровка
12:40 16:30

Суми — Полтава
12:45

Суми — Полтава ч/з Котельва
07:20 15:50 17:20

Суми — Прага (Чех) ч/з Пльзень (Чех)
23:00(Вт)

Суми — Прилуки
09:40 13:30

Суми — Пристайлове
05:30 10:05 15:35

Суми — Путивль
09:55(Пн-Пт) 09:55(Сб-Нд) 13:20(Пн-Пт) 17:40(Пт,Нд)

Суми — Рибальське
10:40

Суми — Рижівка
07:20(Чт-Нд) 12:25(Ср,Сб) 12:25(Чт-Пт,Нд)

Суми — Ромни
06:05 06:55 07:10 07:30 08:00 08:15(Пн) 08:30(Пт-Нд) 08:50 09:20 09:50 10:00 10:35 11:15 11:45 12:00 12:30 13:05 13:45 14:00 14:20 14:35 14:55 15:30(Пт-Нд) 16:15 16:55 17:10 17:30(Пн-Пт) 18:40(Пн-Пт)

Суми — Рудка
06:15(Вт-Ср) 08:45(Сб-Нд) 14:00(Вт-Ср) 16:00(Пт-Нд)

Суми — Руднєве
05:50 12:15

Суми — Річки
07:25 12:50 16:30

Суми — Свеса
07:40 16:20

Суми — Слобода
11:45(Пт-Пн,Ср) 17:20

Суми — Сміле
09:25 16:45(Сб-Чт)

Суми — Солдатське
05:47(Ср,Пт,Нд) 12:30(Ср,Пт,Нд)

Суми — Сопич ч/з Глухів
10:45(Нд) 10:45(Пт)

Суми — Степне
13:30

Суми — Суха Грунь
05:25(Пн-Пт) 05:25(Сб-Нд) 13:25 15:50

Суми — Тарасівка ч/з Солдатське
05:47(Пн,Сб) 12:30(Пн,Сб) 18:15(Пт)

Суми — Терешківка
05:10 09:10(Сб-Нд) 11:10

Суми — Товста
05:50(Пт-Пн,Ср) 14:35(Пт-Пн,Ср) 18:00(Пт)

Суми — Тростянець
08:40(Пн,Ср-Пт,Нд) 16:25(Пн,Ср-Пт,Нд)

Суми — Улянівка ч/з Веселе
05:20 08:20(Сб-Нд) 11:20 14:20 17:20

Суми — Харків
05:15 06:40 12:35

Суми — Херсон
14:00

Суми — Хустянка
16:45(Пт)

Суми — Черепівка ч/з Терни
18:10(Пт) 18:10(Нд)

Суми — Черкаси
07:40

Суми — Чернігів
09:50

Суми — Чупахівка
19:10

Суми — Шалигине
09:15 13:00(Пт) 13:00(Сб-Чт) 18:40(Пт) 18:40(Сб-Чт)

Суми — Шостка
05:10 05:40 07:25 08:40 09:30(Ср,Пт-Сб) 10:05 11:00 12:30 12:45 15:00(Пт) 15:00(Нд-Чт) 15:40(Сб-Чт) 15:40(Пт) 15:55(Нд-Вт,Чт) 16:40(Пт) 16:40(Сб-Чт) 18:00(Сб-Чт) 18:00(Пт)

Суми — Шостка ч/з Глухів
11:35

Суми — Юнаківка
05:55(Пн-Пт) 15:30(Пн-Пт)

Суми — Яблунівка
05:35(Нд-Пт) 11:30(Нд-Пт)

Суми — Яблучне
04:40 15:15(Сб-Чт) 15:15(Пт)

Суми — Яганівка
12:10(Ср,Пт,Нд)

Суми — Ямпіль ч/з Глухів
06:15

Суми — Яструбине ч/з Річки
06:00 08:30(Вт,Сб) 17:25(Вт,Нд)

Суми — Яструбине ч/з Софіївка
06:00 09:00(Сб) 12:00 16:00

Харків — Глухів
17:05

Харків — Кролевець
16:05(Сб)

Харків — Шостка
14:05

Шостка — Харків
15:00

Інформація оновлена: 15.12.2019