Автовокзал Глухів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: майдан Соборний, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05444-22506

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Глухів — Кролевець (Ср,Пт,Нд)
04:00Глухів — Київ
04:40Глухів — Яструбщина (Ср,Пт,Нд)
04:50Глухів — Комарівка (Пт-Пн,Ср)
04:50Глухів — Баранівка (Ср)
05:00Глухів — Щебри (Пн,Пт)
05:00Глухів — Сутиски (Ср,Нд)
05:00Глухів — Ходине (Ср,Пт,Нд)
05:00Глухів — Кореньок (Чт)
05:00Глухів — Яструбщина (Пн)
05:00Глухів — Харківка (Вт,Чт,Сб)
05:00Шостка — Суми (Сб-Нд)
05:15Глухів — Обложки (Ср,Нд)
05:15Глухів — Сопич (Пн,Чт-Пт,Нд)
05:20Глухів — Суми (Пн-Пт)
05:20Шостка — Курськ (РФ)
05:25Глухів — Горіле (Ср,Нд)
05:30Глухів — Дунаєць (Сб)
05:30Глухів — Первомайське (Пн,Ср,Пт,Нд)
05:40Глухів — Шалигине (Пн,Сб)
05:45Глухів — Київ
05:50Шостка — Суми (Вт-Чт,Сб)
05:50Шостка — Суми ч/з Путивль (Пн,Пт)
06:00Глухів — Уздиця (Ср)
06:00Глухів — Будища (Пт)
06:00Глухів — Пустогород (Вт)
06:00Глухів — Шалигине (Вт)
06:05Глухів — Некрасове
06:15Степне — Суми
06:20Глухів — Слоут (Нд-Пт)
06:20Глухів — Обложки (Пт)
06:30Шостка — Суми
06:40Глухів — Полошки (Сб-Чт)
06:40Шалигине — Суми
06:50Дружба — Суми (Вт-Чт,Сб-Нд)
07:00Глухів — Катеринівка (Пт)
07:00Глухів — Дунаєць (Вт,Чт)
07:00Шостка — Суми (Пн-Сб)
07:10Глухів — Землянка
07:15Глухів — Черневе (Ср,Пт,Нд)
07:20Свеса — Суми
07:30Глухів — Слоут
07:30Дружба — Суми (Пн,Пт)
07:35Шостка — Суми
07:40Глухів — Обложки
07:40Глухів — Привілля (Ср,Пт,Нд)
07:40Глухів — Шостка (Пт-Пн,Ср)
07:52Кролевець — Суми
07:55Глухів — Полтава (Сб)
08:00Глухів — Будівельне (Ср,Пт,Нд)
08:07Суми — Шостка
08:10Зноб-Новгородське — Суми
08:25Шостка — Ромни
08:30Глухів — Дунаєць (Нд)
08:35Зноб-Новгородське — Суми
08:45Суми — Ямпіль
08:50Глухів — Слоут (Ср,Сб-Нд)
08:55Шостка — Суми (Нд-Пт)
09:00Суми — Шостка
09:10Глухів — Полошки (Нд)
09:15Глухів — Слоут
09:20Глухів — Калюжний (Ср,Нд)
09:30Глухів — Харків (Пн-Вт)
09:30Глухів — Шостка
09:32Глухів — Шалигине (Пт-Пн,Ср)
09:32Суми — Кролевець
09:50Суми — Новгород-Сіверський
10:10Шалигине — Суми
10:15Глухів — Обложки (Ср,Пт,Нд)
10:20Глухів — Слоут (Нд)
10:25Суми — Шостка
10:35Шостка — Суми
10:40Суми — Зноб-Новгородське
10:45Глухів — Шостка (Ср,Пт-Нд)
11:05Шостка — Харків
11:07Суми — Свеса
11:15Глухів — Слоут (Ср,Пт,Нд)
11:20Глухів — Полошки (Ср,Пт,Нд)
11:25Глухів — Суми
11:25Ромни — Шостка
11:30Глухів — Катеринівка (Пт)
11:30Глухів — Соснівка
11:40Київ — Курськ (РФ) (Вт,Нд)
11:43Ямпіль — Суми
11:50Глухів — Ходине (Ср,Пт)
11:50Новгород-Сіверський — Суми
12:00Глухів — Некрасове
12:00Глухів — Черневе (Ср,Пт,Нд)
12:00Глухів — Привілля (Ср,Пт,Нд)
12:05Курськ (РФ) — Київ (Сб)
12:10Суми — Середина-Буда (Пт,Нд)
12:10Глухів — Суми (Пт)
12:15Глухів — Обложки
12:15Суми — Шостка (Пн-Вт)
12:17Суми — Шалигине
12:30Глухів — Будища (Пт)
12:30Глухів — Дунаєць (Вт,Чт,Сб)
12:30Глухів — Щебри (Пн,Пт)
12:30Глухів — Сутиски (Ср,Нд)
12:35Суми — Шостка (Ср,Пт-Сб)
12:40Глухів — Горіле (Ср,Нд)
12:40Глухів — Будівельне (Ср,Пт,Нд)
12:45Шостка — Суми
12:50Глухів — Первомайське (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:00Глухів — Кореньок (Чт)
13:00Глухів — Яструбщина (Пн)
13:00Глухів — Харківка (Вт,Чт,Сб)
13:00Глухів — Землянка
13:00Глухів — Кролевець (Ср,Пт,Нд)
13:00Глухів — Яструбщина (Ср,Пт,Нд)
13:00Суми — Шостка
13:05Курськ (РФ) — Київ (Пн)
13:10Глухів — Пустогород (Вт)
13:10Глухів — Суми (Пт)
13:20Глухів — Слоут
13:20Глухів — Шалигине (Вт)
13:25Орел (РФ) — Київ
13:25Орел (РФ) — Київ
13:30Глухів — Уздиця (Ср)
13:30Глухів — Баранівка (Ср)
13:35Свеса — Суми (Пн-Сб)
13:35Київ — Орел (РФ)
13:35Свеса — Суми (Нд)
13:35Київ — Орел (РФ)
13:40Глухів — Конотоп
13:45Суми — Шостка
14:00Глухів — Шалигине (Пн,Сб)
14:00Глухів — Сопич (Пн,Чт-Пт,Нд)
14:00Глухів — Ходине (Нд)
14:00Глухів — Шалигине (Ср,Пт)
14:00Шостка — Суми
14:10Глухів — Комарівка (Пт-Пн,Ср)
14:10Глухів — Кролевець (Пт,Нд)
14:30Шалигине — Суми
14:40Суми — Шостка
14:50Новгород-Сіверський — Суми
14:55Суми — Зноб-Новгородське
15:00Глухів — Шостка
15:10Кролевець — Суми (Пн-Сб)
15:10Кролевець — Суми (Нд)
15:24Суми — Шостка
15:25Суми — Шостка (Пт)
15:25Глухів — Суми (Нд)
15:30Глухів — Сварково (Ср,Пт)
15:35Глухів — Шостка (Пт)
15:45Шостка — Суми (Вт)
15:45Шостка — Суми (Пн)
15:55Суми — Шостка (Сб-Чт)
16:05Суми — Степне
16:10Середина-Буда — Суми (Пт,Нд)
16:12Суми — Шалигине
16:20Глухів — Обложки (Сб-Нд)
16:20Глухів — Обложки (Пн-Пт)
16:20Шостка — Суми
16:30Глухів — Яструбщина (Пт,Нд)
16:50Глухів — Суми
16:59Шостка — Ромни
17:00Глухів — Сутиски (Пт)
17:00Глухів — Терещенська (Пт,Нд)
17:00Глухів — Землянка (Пн-Чт,Сб)
17:00Ромни — Шостка
17:10Шостка — Суми (Пн-Сб)
17:10Харків — Шостка
17:30Зноб-Новгородське — Суми
17:30Суми — Дружба
18:00Шостка — Суми
18:00Суми — Шостка (Пн-Сб)
18:05Глухів — Некрасове
18:10Суми — Кролевець
18:20Глухів — Суми
18:20Курськ (РФ) — Шостка
18:25Суми — Зноб-Новгородське
18:37Суми — Шостка
18:40Шостка — Суми (Пн-Сб)
19:00Суми — Шостка (Нд-Вт,Чт)
19:10Суми — Новгород-Сіверський
19:15Суми — Шостка (Пт)
19:15Суми — Свеса
19:55Суми — Шостка (Пн-Чт)
20:10Київ — Москва (РФ) (Нд-Чт)
20:30Глухів — Первомайське (Пт)
20:48Суми — Шостка (Пт)
20:55Суми — Шостка (Сб-Чт)
21:35Суми — Шалигине

за маршрутами автобусів

Глухів — Баранівка
04:50(Ср) 13:30(Ср)

Глухів — Будища
06:00(Пт) 12:30(Пт)

Глухів — Будівельне
08:00(Ср,Пт,Нд) 12:40(Ср,Пт,Нд)

Глухів — Горіле
05:25(Ср,Нд) 12:40(Ср,Нд)

Глухів — Дунаєць
05:30(Сб) 07:00(Вт,Чт) 08:30(Нд) 12:30(Вт,Чт,Сб)

Глухів — Землянка
07:10 13:00 17:00(Пн-Чт,Сб)

Глухів — Калюжний
09:20(Ср,Нд)

Глухів — Катеринівка
07:00(Пт) 11:30(Пт)

Глухів — Київ
04:00 05:45

Глухів — Комарівка
04:50(Пт-Пн,Ср) 14:10(Пт-Пн,Ср)

Глухів — Конотоп
13:40

Глухів — Кореньок
05:00(Чт) 13:00(Чт)

Глухів — Кролевець
04:00(Ср,Пт,Нд) 13:00(Ср,Пт,Нд) 14:10(Пт,Нд)

Глухів — Некрасове
06:05 12:00 18:05

Глухів — Обложки
05:15(Ср,Нд) 06:20(Пт) 07:40 10:15(Ср,Пт,Нд) 12:15 16:20(Сб-Нд) 16:20(Пн-Пт)

Глухів — Первомайське
05:30(Пн,Ср,Пт,Нд) 12:50(Пн,Ср,Пт,Нд) 20:30(Пт)

Глухів — Полошки
06:40(Сб-Чт) 09:10(Нд) 11:20(Ср,Пт,Нд)

Глухів — Полтава
07:55(Сб)

Глухів — Привілля
07:40(Ср,Пт,Нд) 12:00(Ср,Пт,Нд)

Глухів — Пустогород
06:00(Вт) 13:10(Вт)

Глухів — Сварково
15:30(Ср,Пт)

Глухів — Слоут
06:20(Нд-Пт) 07:30 08:50(Ср,Сб-Нд) 09:15 10:20(Нд) 11:15(Ср,Пт,Нд) 13:20

Глухів — Сопич
05:15(Пн,Чт-Пт,Нд) 14:00(Пн,Чт-Пт,Нд)

Глухів — Соснівка
11:30

Глухів — Суми
05:20(Пн-Пт) 11:25 12:10(Пт) 13:10(Пт) 15:25(Нд) 16:50 18:20

Глухів — Сутиски
05:00(Ср,Нд) 12:30(Ср,Нд) 17:00(Пт)

Глухів — Терещенська
17:00(Пт,Нд)

Глухів — Уздиця
06:00(Ср) 13:30(Ср)

Глухів — Харків
09:30(Пн-Вт)

Глухів — Харківка
05:00(Вт,Чт,Сб) 13:00(Вт,Чт,Сб)

Глухів — Ходине
05:00(Ср,Пт,Нд) 11:50(Ср,Пт) 14:00(Нд)

Глухів — Черневе
07:15(Ср,Пт,Нд) 12:00(Ср,Пт,Нд)

Глухів — Шалигине
05:40(Пн,Сб) 06:00(Вт) 09:32(Пт-Пн,Ср) 13:20(Вт) 14:00(Пн,Сб) 14:00(Ср,Пт)

Глухів — Шостка
07:40(Пт-Пн,Ср) 09:30 10:45(Ср,Пт-Нд) 15:00 15:35(Пт)

Глухів — Щебри
05:00(Пн,Пт) 12:30(Пн,Пт)

Глухів — Яструбщина
04:40(Ср,Пт,Нд) 05:00(Пн) 13:00(Пн) 13:00(Ср,Пт,Нд) 16:30(Пт,Нд)

Дружба — Суми
06:50(Вт-Чт,Сб-Нд) 07:30(Пн,Пт)

Зноб-Новгородське — Суми
08:10 08:35 17:30

Київ — Курськ (РФ)
11:40(Вт,Нд)

Київ — Москва (РФ)
20:10(Нд-Чт)

Київ — Орел (РФ)
13:35 13:35

Кролевець — Суми
07:52 15:10(Пн-Сб) 15:10(Нд)

Курськ (РФ) — Київ
12:05(Сб) 13:05(Пн)

Курськ (РФ) — Шостка
18:20

Новгород-Сіверський — Суми
11:50 14:50

Орел (РФ) — Київ
13:25 13:25

Ромни — Шостка
11:25 17:00

Свеса — Суми
07:20 13:35(Пн-Сб) 13:35(Нд)

Середина-Буда — Суми
16:10(Пт,Нд)

Степне — Суми
06:15

Суми — Дружба
17:30

Суми — Зноб-Новгородське
10:40 14:55 18:25

Суми — Кролевець
09:32 18:10

Суми — Новгород-Сіверський
09:50 19:10

Суми — Свеса
11:07 19:15

Суми — Середина-Буда
12:10(Пт,Нд)

Суми — Степне
16:05

Суми — Шалигине
12:17 16:12 21:35

Суми — Шостка
08:07 09:00 10:25 12:15(Пн-Вт) 12:35(Ср,Пт-Сб) 13:00 13:45 14:40 15:24 15:25(Пт) 15:55(Сб-Чт) 18:00(Пн-Сб) 18:37 19:00(Нд-Вт,Чт) 19:15(Пт) 19:55(Пн-Чт) 20:48(Пт) 20:55(Сб-Чт)

Суми — Ямпіль
08:45

Харків — Шостка
17:10

Шалигине — Суми
06:40 10:10 14:30

Шостка — Курськ (РФ)
05:20

Шостка — Ромни
08:25 16:59

Шостка — Суми
05:00(Сб-Нд) 05:50(Вт-Чт,Сб) 06:30 07:00(Пн-Сб) 07:35 08:55(Нд-Пт) 10:35 12:45 14:00 15:45(Вт) 15:45(Пн) 16:20 17:10(Пн-Сб) 18:00 18:40(Пн-Сб)

Шостка — Суми ч/з Путивль
05:50(Пн,Пт)

Шостка — Харків
11:05

Ямпіль — Суми
11:43

Інформація оновлена: 03.07.2014