Автовокзал Конотоп

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Клубна, 8 (приховати карту)

Телефон довідки: 05447-32442

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Конотоп — Суми ч/з Терни (Пн-Сб)
04:45Конотоп — Бережне (Ср,Пт-Нд)
04:45Конотоп — Базилівка (Ср,Пт-Нд)
05:00Конотоп — Тернівка (Ср,Пт,Нд)
05:10Конотоп — Дептівка
05:10Конотоп — Ромни
05:15Конотоп — Кошари (Ср,Пт,Нд)
05:15Конотоп — Суми ч/з Терни (Пн-Сб)
05:20Конотоп — Дубов'язівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
05:20Конотоп — Малий Самбір
05:20Конотоп — Кролевець (Ср,Пт-Нд)
05:30Конотоп — Хижки (Ср,Пт,Нд)
05:35Конотоп — Суми ч/з Буринь (Сб-Чт)
05:35Конотоп — Суми ч/з Буринь (Пт)
05:40Конотоп — Козацьке (Пн-Пт)
05:45Конотоп — В'язове (Пн-Вт,Чт-Сб)
05:45Конотоп — Червоний Яр (Ср,Нд)
05:50Конотоп — Жолдаки (Ср,Пт-Нд)
05:55Конотоп — Мельня
06:00Конотоп — Дубов'язівка (Ср,Пт,Нд)
06:00Конотоп — Пекарі (Ср)
06:00Конотоп — Короп ч/з Червоне
06:00Конотоп — Суми ч/з Терни
06:10Конотоп — Попівка
06:15Конотоп — Ромни
06:30Конотоп — Козацьке
06:40Конотоп — Жолдаки (Пн-Вт,Чт)
07:00Конотоп — Суми ч/з Терни
07:15Конотоп — Суми (Пн-Сб)
07:20Конотоп — Дубов'язівка
07:20Конотоп — Глухів
07:20Конотоп — Полтава (Пт,Нд)
07:30Кролевець — Суми ч/з Козацьке
07:40Конотоп — Попівка
07:50Конотоп — Суми
07:55Конотоп — Козацьке
08:00Конотоп — Таранське
08:00Конотоп — Малий Самбір
08:20Конотоп — Путивль (Пн,Ср,Пт)
08:25Конотоп — Короп ч/з Атюша
08:25Конотоп — Суми
08:30Конотоп — Ромни
08:35Конотоп — Дубов'язівка
08:50Конотоп — Суми ч/з Терни
09:00Конотоп — Таранське
09:00Конотоп — Козацьке
09:10Суми — Кролевець ч/з Козацьке
09:15Конотоп — Суми ч/з Буринь
09:40Конотоп — Заводи
09:40Конотоп — Дептівка (Ср,Пт-Нд)
09:50Конотоп — Ромни
10:00Конотоп — Таранське
10:00Конотоп — Мельня
10:00Конотоп — Короп ч/з Червоне
10:10Конотоп — Суми ч/з Терни
10:30Конотоп — Попівка
10:40Шостка — Ромни ч/з Конотоп
10:40Конотоп — Кролевець (Ср,Пт-Нд)
10:45Конотоп — Суми
10:55Конотоп — Суми
11:00Конотоп — Козацьке
11:15Конотоп — Дубов'язівка
11:20Конотоп — Малий Самбір
11:30Конотоп — Суми
11:50Конотоп — Козацьке
11:50Конотоп — Кошари (Пт)
12:00Конотоп — Таранське
12:00Конотоп — В'язове (Пн-Вт,Чт-Сб)
12:00Конотоп — Червоний Яр (Ср,Нд)
12:10Суми — Конотоп
12:20Конотоп — Попівка
12:20Конотоп — Путивль (Пт)
12:20Конотоп — Суми ч/з Терни
12:30Конотоп — Пекарі (Ср)
12:30Конотоп — Жолдаки (Ср,Пт-Нд)
12:50Конотоп — Хижки (Ср,Пт,Нд)
13:00Конотоп — Таранське
13:00Конотоп — Тернівка (Ср,Пт,Нд)
13:00Конотоп — Ромни
13:05Конотоп — Мельня
13:10Конотоп — Козацьке
13:10Суми — Чернігів
13:15Кролевець — Суми ч/з Козацьке
13:15Конотоп — Короп ч/з Червоне
13:20Конотоп — Дептівка
13:20Конотоп — Базилівка (Ср,Пт-Нд)
13:30Конотоп — Дубов'язівка (Ср,Пт,Нд)
13:30Конотоп — Дубов'язівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
13:30Конотоп — Малий Самбір
13:40Конотоп — Духанівка (Пт,Нд)
13:40Конотоп — Бережне (Ср,Сб)
13:45Конотоп — Попівка (Пн-Пт)
13:50Чернігів — Суми
13:50Конотоп — Короп ч/з Атюша
14:00Конотоп — Таранське
14:00Конотоп — Ромни
14:10Конотоп — Козацьке
14:15Кролевець — Харків (Нд)
14:20Конотоп — Кошари (Ср,Нд)
14:40Конотоп — Суми ч/з Буринь (Пт)
14:40Конотоп — Суми ч/з Буринь (Сб-Чт)
14:50Конотоп — Суми ч/з Терни
14:55Конотоп — Жолдаки (Пн-Пт)
15:00Конотоп — В'язове
15:05Ромни — Шостка ч/з Конотоп
15:10Конотоп — Дубов'язівка
15:20Конотоп — Путивль (Нд)
15:30Конотоп — Заводи
15:40Конотоп — Суми ч/з Терни
15:45Конотоп — Попівка (Пн-Пт)
15:45Ромни — Конотоп
16:00Конотоп — Таранське
16:00Конотоп — Козацьке
16:00Конотоп — Кролевець (Пт-Нд)
16:15Конотоп — Суми
16:50Конотоп — Короп ч/з Червоне (Пт,Нд)
17:00Конотоп — Таранське
17:00Конотоп — Козацьке
17:00Конотоп — Суми
17:15Конотоп — Бережне (Пт,Нд)
17:20Конотоп — Дубов'язівка
17:20Конотоп — В'язове (Пн-Вт,Чт-Сб)
17:20Конотоп — Червоний Яр (Ср,Нд)
17:25Конотоп — Ромни
17:30Конотоп — Малий Самбір
17:30Конотоп — Дептівка (Пт,Нд)
17:40Конотоп — Тернівка (Пт)
17:50Конотоп — Жолдаки (Пт,Нд)
17:50Конотоп — Жолдаки (Ср,Пт-Нд)
17:50Конотоп — Кошари (Пт)
17:50Конотоп — Суми ч/з Терни
18:00Конотоп — Таранське
18:00Конотоп — Попівка
18:00Конотоп — Хижки (Пт)
18:00Конотоп — Базилівка (Пт)
18:00Конотоп — Суми ч/з Буринь
18:00Суми — Кролевець ч/з Козацьке
18:15Конотоп — Короп ч/з Атюша
18:30Харків — Кролевець (Сб)
18:30Конотоп — Суми
19:00Конотоп — Таранське
19:00Конотоп — Суми (Пт)
19:30Конотоп — Суми

за маршрутами автобусів

Конотоп — Базилівка
04:45(Ср,Пт-Нд) 13:20(Ср,Пт-Нд) 18:00(Пт)

Конотоп — Бережне
04:45(Ср,Пт-Нд) 13:40(Ср,Сб) 17:15(Пт,Нд)

Конотоп — В'язове
05:45(Пн-Вт,Чт-Сб) 12:00(Пн-Вт,Чт-Сб) 15:00 17:20(Пн-Вт,Чт-Сб)

Конотоп — Глухів
07:20

Конотоп — Дептівка
05:10 09:40(Ср,Пт-Нд) 13:20 17:30(Пт,Нд)

Конотоп — Дубов'язівка
05:20(Пн-Вт,Чт,Сб) 06:00(Ср,Пт,Нд) 07:20 08:35 11:15 13:30(Ср,Пт,Нд) 13:30(Пн-Вт,Чт,Сб) 15:10 17:20

Конотоп — Духанівка
13:40(Пт,Нд)

Конотоп — Жолдаки
05:50(Ср,Пт-Нд) 06:40(Пн-Вт,Чт) 12:30(Ср,Пт-Нд) 14:55(Пн-Пт) 17:50(Пт,Нд) 17:50(Ср,Пт-Нд)

Конотоп — Заводи
09:40 15:30

Конотоп — Козацьке
05:40(Пн-Пт) 06:30 07:55 09:00 11:00 11:50 13:10 14:10 16:00 17:00

Конотоп — Короп ч/з Атюша
08:25 13:50 18:15

Конотоп — Короп ч/з Червоне
06:00 10:00 13:15 16:50(Пт,Нд)

Конотоп — Кошари
05:15(Ср,Пт,Нд) 11:50(Пт) 14:20(Ср,Нд) 17:50(Пт)

Конотоп — Кролевець
05:20(Ср,Пт-Нд) 10:40(Ср,Пт-Нд) 16:00(Пт-Нд)

Конотоп — Малий Самбір
05:20 08:00 11:20 13:30 17:30

Конотоп — Мельня
05:55 10:00 13:05

Конотоп — Пекарі
06:00(Ср) 12:30(Ср)

Конотоп — Полтава
07:20(Пт,Нд)

Конотоп — Попівка
06:10 07:40 10:30 12:20 13:45(Пн-Пт) 15:45(Пн-Пт) 18:00

Конотоп — Путивль
08:20(Пн,Ср,Пт) 12:20(Пт) 15:20(Нд)

Конотоп — Ромни
05:10 06:15 08:30 09:50 13:00 14:00 17:25

Конотоп — Суми
07:15(Пн-Сб) 07:50 08:25 10:45 10:55 11:30 16:15 17:00 18:30 19:00(Пт) 19:30

Конотоп — Суми ч/з Буринь
05:35(Сб-Чт) 05:35(Пт) 09:15 14:40(Пт) 14:40(Сб-Чт) 18:00

Конотоп — Суми ч/з Терни
04:30(Пн-Сб) 05:15(Пн-Сб) 06:00 07:00 08:50 10:10 12:20 14:50 15:40 17:50

Конотоп — Таранське
08:00 09:00 10:00 12:00 13:00 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Конотоп — Тернівка
05:00(Ср,Пт,Нд) 13:00(Ср,Пт,Нд) 17:40(Пт)

Конотоп — Хижки
05:30(Ср,Пт,Нд) 12:50(Ср,Пт,Нд) 18:00(Пт)

Конотоп — Червоний Яр
05:45(Ср,Нд) 12:00(Ср,Нд) 17:20(Ср,Нд)

Кролевець — Суми ч/з Козацьке
07:30 13:15

Кролевець — Харків
14:15(Нд)

Ромни — Конотоп
15:45

Ромни — Шостка ч/з Конотоп
15:05

Суми — Конотоп
12:10

Суми — Кролевець ч/з Козацьке
09:10 18:00

Суми — Чернігів
13:10

Харків — Кролевець
18:30(Сб)

Чернігів — Суми
13:50

Шостка — Ромни ч/з Конотоп
10:40

Інформація оновлена: 16.12.2019