Автовокзал Лебедин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: м-н. Інтернаціональний, 28 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05445-21808

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Лебедин — Боромля (Нд-Ср,Пт)
05:00Лебедин — Дмитрівка (Вт,Чт-Пт)
05:00Лебедин — Суми
05:40Лебедин — Помірки
05:50Лебедин — Бурівка (Пт)
05:55Лебедин — Суми
06:00Лебедин — Кам'яне (Пт-Пн,Ср)
06:15Лебедин — Харків
06:20Лебедин — Ромни
06:20Беєве — Суми (Пн-Пт)
06:30Калінінське — Суми
06:30Лебедин — Полтава
06:35Суми — Калінінське (Сб-Нд)
06:35Суми — Калінінське (Пн-Пт)
06:45Суми — Пристайлове (Чт-Нд)
07:15Лебедин — Київ ч/з Ромни (Вт)
07:20Лебедин — Суми
07:25Суми — Василівка
07:30Лебедин — Малий Бобрик
07:30Лебедин — Межиріч (Пн,Ср,Пт-Сб)
07:35Чупахівка — Суми
07:50Лебедин — Ляшки (Пт-Ср)
07:50Суми — Михайлівка
07:55Лебедин — Суми
08:02Суми — Охтирка
08:05Пристайлове — Суми (Чт-Нд)
08:20Суми — Межиріч
08:20Лебедин — Суми ч/з Ворожба
08:30Беєве — Суми (Сб)
08:30Липова Долина — Суми (Пн-Пт)
08:35Лебедин — Донецьк (Пн-Вт)
08:38Михайлівка — Суми
08:39Суми — Боровенька
08:54Суми — Курган
09:05Василівка — Суми
09:15Лебедин — Суми ч/з Тростянець
09:33Боровенька — Суми
09:45Курган — Суми
09:50Суми — Колядинець
10:00Межиріч — Суми
10:00Суми — Охтирка
10:00Лебедин — Гадяч
10:05Лебедин — Помірки
10:15Лебедин — Суми
10:30Лебедин — Рябушки (Пн,Ср,Пт-Сб)
10:30Лебедин — Харків (Пт,Нд)
10:46Калінінське — Суми (Сб-Нд)
10:46Липова Долина — Суми ч/з Калінінське (Пн-Пт)
10:50Лебедин — Дніпропетровськ
11:10Лебедин — Кам'яне (Пт-Пн,Ср)
11:25Лебедин — Дмитрівка (Вт,Чт-Пт,Нд)
11:30Суми — Пристайлове (Чт-Нд)
11:35Охтирка — Суми
11:50Лебедин — Бурівка (Пт)
11:50Лебедин — Малий Бобрик (Сб-Чт)
11:50Суми — Михайлівка
12:00Лебедин — Ляшки (Пт-Ср)
12:05Суми — Калінінське (Нд)
12:10Лебедин — Межиріч (Пн,Ср,Пт-Сб)
12:10Лебедин — Суми
12:15Лебедин — Курилівка (Пн,Ср,Пт-Сб)
12:37Михайлівка — Суми
12:39Суми — Боровенька
12:50Суми — Межиріч
13:00Лебедин — Помірки
13:10Пристайлове — Суми (Чт-Нд)
13:22Колядинець — Суми
13:26Суми — Охтирка
13:45Лебедин — Боромля (Нд-Ср,Пт)
13:45Суми — Курган
13:50Лебедин — Сіробабине (Вт,Пт)
13:53Боровенька — Суми
14:05Беєве — Суми (Нд)
14:15Охтирка — Суми
14:20Лебедин — Ромни
14:23Суми — Василівка
14:25Межиріч — Суми
14:30Лебедин — Харків
14:40Курган — Суми
14:43Суми — Калінінське
15:05Лебедин — Гадяч
15:10Лебедин — Суми
15:30Лебедин — Суми
15:30Калінінське — Суми (Нд)
15:40Суми — Беєве ч/з Ворожба (Сб)
15:40Суми — Липова Долина (Вт,Чт)
15:40Суми — Липова Долина (Пн,Ср,Пт)
15:45Суми — Охтирка
16:00Суми — Михайлівка
16:00Лебедин — Суми
16:25Суми — Беєве ч/з Ворожба (Пн-Пт)
16:30Василівка — Суми
16:35Лебедин — Суми ч/з Тростянець
16:44Суми — Боровенька (Пн-Чт,Сб)
16:44Суми — Кам'яне (Пт,Нд)
16:45Охтирка — Суми
16:50Суми — Пристайлове (Чт-Нд)
17:03Михайлівка — Суми
17:08Суми — Калінінське
17:15Суми — Межиріч
17:29Суми — Курган (Пт-Нд)
17:35Суми — Беєве ч/з Ворожба (Нд)
17:43Боровенька — Суми (Пн-Чт,Сб)
18:02Кам'яне — Суми (Пт,Нд)
18:05Суми — Охтирка
18:10Пристайлове — Суми (Чт-Нд)
18:20Курган — Суми (Пт-Нд)
18:30Калінінське — Суми
18:50Межиріч — Суми
19:05Суми — Василівка (Пт-Нд)
19:20Охтирка — Суми
19:40Суми — Калінінське
20:00Лебедин — Суми (Пт-Нд)
20:00Лебедин — Суми (Пн-Чт)
20:35Охтирка — Суми
20:40Суми — Чупахівка
21:10Василівка — Суми (Пт-Нд)

за маршрутами автобусів

Беєве — Суми
06:20(Пн-Пт) 08:30(Сб) 14:05(Нд)

Боровенька — Суми
09:33 13:53 17:43(Пн-Чт,Сб)

Василівка — Суми
09:05 16:30 21:10(Пт-Нд)

Калінінське — Суми
06:30 10:46(Сб-Нд) 15:30(Нд) 18:30

Кам'яне — Суми
18:02(Пт,Нд)

Колядинець — Суми
13:22

Курган — Суми
09:45 14:40 18:20(Пт-Нд)

Лебедин — Боромля
04:50(Нд-Ср,Пт) 13:45(Нд-Ср,Пт)

Лебедин — Бурівка
05:50(Пт) 11:50(Пт)

Лебедин — Гадяч
10:00 15:05

Лебедин — Дмитрівка
05:00(Вт,Чт-Пт) 11:25(Вт,Чт-Пт,Нд)

Лебедин — Дніпропетровськ
10:50

Лебедин — Донецьк
08:35(Пн-Вт)

Лебедин — Кам'яне
06:00(Пт-Пн,Ср) 11:10(Пт-Пн,Ср)

Лебедин — Київ ч/з Ромни
07:15(Вт)

Лебедин — Курилівка
12:15(Пн,Ср,Пт-Сб)

Лебедин — Ляшки
07:50(Пт-Ср) 12:00(Пт-Ср)

Лебедин — Малий Бобрик
07:30 11:50(Сб-Чт)

Лебедин — Межиріч
07:30(Пн,Ср,Пт-Сб) 12:10(Пн,Ср,Пт-Сб)

Лебедин — Полтава
06:30

Лебедин — Помірки
05:40 10:05 13:00

Лебедин — Ромни
06:20 14:20

Лебедин — Рябушки
10:30(Пн,Ср,Пт-Сб)

Лебедин — Суми
05:00 05:55 07:20 07:55 10:15 12:10 15:10 15:30 16:00 20:00(Пт-Нд) 20:00(Пн-Чт)

Лебедин — Суми ч/з Ворожба
08:20

Лебедин — Суми ч/з Тростянець
09:15 16:35

Лебедин — Сіробабине
13:50(Вт,Пт)

Лебедин — Харків
06:15 10:30(Пт,Нд) 14:30

Липова Долина — Суми
08:30(Пн-Пт)

Липова Долина — Суми ч/з Калінінське
10:46(Пн-Пт)

Межиріч — Суми
10:00 14:25 18:50

Михайлівка — Суми
08:38 12:37 17:03

Охтирка — Суми
11:35 14:15 16:45 19:20 20:35

Пристайлове — Суми
08:05(Чт-Нд) 13:10(Чт-Нд) 18:10(Чт-Нд)

Суми — Беєве ч/з Ворожба
15:40(Сб) 16:25(Пн-Пт) 17:35(Нд)

Суми — Боровенька
08:39 12:39 16:44(Пн-Чт,Сб)

Суми — Василівка
07:25 14:23 19:05(Пт-Нд)

Суми — Калінінське
06:35(Сб-Нд) 06:35(Пн-Пт) 12:05(Нд) 14:43 17:08 19:40

Суми — Кам'яне
16:44(Пт,Нд)

Суми — Колядинець
09:50

Суми — Курган
08:54 13:45 17:29(Пт-Нд)

Суми — Липова Долина
15:40(Вт,Чт) 15:40(Пн,Ср,Пт)

Суми — Межиріч
08:20 12:50 17:15

Суми — Михайлівка
07:50 11:50 16:00

Суми — Охтирка
08:02 10:00 13:26 15:45 18:05

Суми — Пристайлове
06:45(Чт-Нд) 11:30(Чт-Нд) 16:50(Чт-Нд)

Суми — Чупахівка
20:40

Чупахівка — Суми
07:35

Інформація оновлена: 04.07.2014