Автовокзал Лебедин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: м-н. Інтернаціональний, 28 (приховати карту)

Телефон довідки: 05445-21808

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:00Лебедин — Київ
04:30Лебедин — ст. Боромля (Пн-Ср,Пт)
05:00Лебедин — Дмитрівка (Вт,Пт)
05:00Лебедин — Суми
05:15Лебедин — ст. Боромля (Сб)
05:40Лебедин — Помірки (Ср)
05:40Лебедин — Помірки (Пн,Пт,Нд)
05:55Лебедин — Суми
06:00Лебедин — Кам'яне (Ср,Пт,Нд)
06:15Лебедин — Ромни ч/з Липова Долина
06:15Лебедин — Харків
06:30Лебедин — Полтава
06:35Суха Грунь — Суми
06:35Суми — Суха Грунь
06:45Суми — Пристайлове
07:20Лебедин — Суми
07:25Суми — Василівка
07:30Лебедин — Московський Бобрик (Пн-Сб)
07:35Чупахівка — Суми
07:50Лебедин — Ляшки (Пт-Ср)
07:50Суми — Михайлівка
07:55Лебедин — Суми (Пн-Сб)
08:02Суми — Охтирка
08:05Пристайлове — Суми
08:20Лебедин — Суми ч/з Ворожба
08:20Суми — Межиріч ч/з Лебедин
08:35Лебедин — Харків
08:38Михайлівка — Суми
08:39Суми — Боровенька
09:05Василівка — Суми
09:33Боровенька — Суми
09:50Суми — Суха Грунь
10:00Лебедин — Гадяч
10:00Межиріч — Суми ч/з Лебедин
10:00Суми — Охтирка
10:05Лебедин — Помірки (Сб)
10:15Лебедин — Суми
10:30Лебедин — Рябушки (Вт-Ср,Пт-Сб)
10:30Лебедин — Харків (Пт,Нд)
10:46Липова Долина — Суха Грунь (Пн-Пт)
10:46Суха Грунь — Суми (Сб-Нд)
11:05Лебедин — Кам'яне (Ср,Пт,Нд)
11:25Лебедин — Дмитрівка (Вт,Пт)
11:30Суми — Пристайлове
11:35Охтирка — Суми ч/з Чупахівка
11:35Лебедин — Київ
11:50Лебедин — Московський Бобрик (Пн-Сб)
11:50Суми — Михайлівка
12:00Лебедин — Ляшки (Пт-Ср)
12:10Лебедин — Суми
12:15Лебедин — Курилівка (Вт-Ср,Пт-Сб)
12:37Михайлівка — Суми
12:39Суми — Боровенька
12:50Суми — Межиріч ч/з Лебедин
13:00Лебедин — Помірки (Ср)
13:00Лебедин — Помірки (Пн,Пт,Нд)
13:10Лебедин — ст. Боромля (Сб)
13:10Пристайлове — Суми
13:26Суми — Охтирка
13:30Суха Грунь — Суми
13:45Лебедин — ст. Боромля (Нд-Ср,Пт)
13:53Боровенька — Суми
14:15Охтирка — Суми
14:20Лебедин — Ромни ч/з Липова Долина
14:23Суми — Василівка
14:30Лебедин — Харків (Пт-Нд)
14:35Межиріч — Суми ч/з Лебедин
14:43Суми — Суха Грунь
15:05Лебедин — Гадяч
15:10Лебедин — Суми
15:30Лебедин — Суми (Пт,Нд)
15:45Суми — Охтирка
16:00Суми — Михайлівка
16:00Лебедин — Суми
16:30Василівка — Суми
16:35Суми — Кам'яне (Пт,Нд)
16:44Суми — Боровенька (Пн-Чт,Сб)
16:45Охтирка — Суми
16:50Суми — Пристайлове
17:03Михайлівка — Суми
17:08Суми — Суха Грунь
17:25Суми — Межиріч ч/з Лебедин
17:43Боровенька — Суми (Пн-Чт,Сб)
18:02Кам'яне — Суми (Пт,Нд)
18:05Суми — Охтирка
18:10Пристайлове — Суми
18:30Суха Грунь — Суми
18:55Межиріч — Суми ч/з Лебедин
19:05Суми — Василівка (Пт)
19:20Охтирка — Суми ч/з Чупахівка
20:00Лебедин — Суми (Пт)
20:35Охтирка — Суми ч/з Чупахівка
20:40Суми — Чупахівка
21:10Василівка — Суми (Пт)

за маршрутами автобусів

Боровенька — Суми
09:33 13:53 17:43(Пн-Чт,Сб)

Василівка — Суми
09:05 16:30 21:10(Пт)

Кам'яне — Суми
18:02(Пт,Нд)

Лебедин — Гадяч
10:00 15:05

Лебедин — Дмитрівка
05:00(Вт,Пт) 11:25(Вт,Пт)

Лебедин — Кам'яне
06:00(Ср,Пт,Нд) 11:05(Ср,Пт,Нд)

Лебедин — Київ
03:00 11:35

Лебедин — Курилівка
12:15(Вт-Ср,Пт-Сб)

Лебедин — Ляшки
07:50(Пт-Ср) 12:00(Пт-Ср)

Лебедин — Московський Бобрик
07:30(Пн-Сб) 11:50(Пн-Сб)

Лебедин — Полтава
06:30

Лебедин — Помірки
05:40(Ср) 05:40(Пн,Пт,Нд) 10:05(Сб) 13:00(Ср) 13:00(Пн,Пт,Нд)

Лебедин — Ромни ч/з Липова Долина
06:15 14:20

Лебедин — Рябушки
10:30(Вт-Ср,Пт-Сб)

Лебедин — Суми
05:00 05:55 07:20 07:55(Пн-Сб) 10:15 12:10 15:10 15:30(Пт,Нд) 16:00 20:00(Пт)

Лебедин — Суми ч/з Ворожба
08:20

Лебедин — Харків
06:15 08:35 10:30(Пт,Нд) 14:30(Пт-Нд)

Лебедин — ст. Боромля
04:30(Пн-Ср,Пт) 05:15(Сб) 13:10(Сб) 13:45(Нд-Ср,Пт)

Липова Долина — Суха Грунь
10:46(Пн-Пт)

Межиріч — Суми ч/з Лебедин
10:00 14:35 18:55

Михайлівка — Суми
08:38 12:37 17:03

Охтирка — Суми
14:15 16:45

Охтирка — Суми ч/з Чупахівка
11:35 19:20 20:35

Пристайлове — Суми
08:05 13:10 18:10

Суми — Боровенька
08:39 12:39 16:44(Пн-Чт,Сб)

Суми — Василівка
07:25 14:23 19:05(Пт)

Суми — Кам'яне
16:35(Пт,Нд)

Суми — Межиріч ч/з Лебедин
08:20 12:50 17:25

Суми — Михайлівка
07:50 11:50 16:00

Суми — Охтирка
08:02 10:00 13:26 15:45 18:05

Суми — Пристайлове
06:45 11:30 16:50

Суми — Суха Грунь
06:35 09:50 14:43 17:08

Суми — Чупахівка
20:40

Суха Грунь — Суми
06:35 10:46(Сб-Нд) 13:30 18:30

Чупахівка — Суми
07:35

Інформація оновлена: 17.12.2019