Автовокзал Охтирка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Менжинського, 6-а (показати на мапі)

Телефон довідки: 05446-23305

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:20Охтирка — Миколаївка
04:45Охтирка — Журавне (Ср,Пт-Нд)
04:45Дніпропетровськ — Суми
05:05Охтирка — Олешня
05:05Охтирка — Довжик (Ср,Пт-Нд)
05:20Херсон — Суми (Пн)
05:30Охтирка — В'язове (Пт-Ср)
05:35Охтирка — Будне (Чт,Сб-Нд)
05:35Охтирка — Іванівка (Пн-Ср,Пт)
05:35Охтирка — Харків
05:45Охтирка — Комарівка (Ср,Пт-Нд)
05:50Охтирка — Куземин
05:50Охтирка — Iллiчiвка (Ср)
05:50Охтирка — Сонячне (Чт-Вт)
06:00Охтирка — Рубани ч/з Рибальське (Чт)
06:00Охтирка — Українка (Вт-Нд)
06:00Охтирка — Чернеччина
06:00Коблеве — Суми
06:15Охтирка — Ромни
06:20Охтирка — Мала Павлівка
06:22Охтирка — Рубани ч/з Рибальське (Пт-Ср)
06:25Охтирка — Оленинське (Ср,Пт)
06:27Охтирка — Пологи
06:32Суми — Яблучне
06:40Олешня — Суми
06:50Охтирка — Хухра
07:00Охтирка — Чернеччина
07:00Охтирка — Суми
07:00Суми — Харків
07:00Охтирка — Полтава
07:05Суми — Iллiчiвка
07:10Охтирка — Велика Писарівка (Нд-Ср,Пт)
07:15Охтирка — Литовка
07:15Суми — Високе
07:15Охтирка — Суми
07:30Охтирка — Харків
07:35Куземин — Суми
07:35Суми — Полтава
07:40Охтирка — 8ме Березня (Ср,Пт)
07:40Охтирка — Пологи (Пн-Пт)
07:50Охтирка — Хухра (Вт,Чт-Нд)
07:50Охтирка — Пилівка (Ср)
07:55Яблучне — Суми
08:00Охтирка — Чернеччина
08:00Лебедин — Харків
08:00Суми — Велика Писарівка
08:05Високе — Суми
08:20Охтирка — Суми (Пн-Сб)
08:30Охтирка — Мала Павлівка
08:30Зіньків — Харків
08:35Рибальське — Суми (Пн-Ср,Сб)
08:35Охтирка — Суми (Пт,Нд)
08:40Суми — Харків
08:45Охтирка — Іванівка (Ср,Пт,Нд)
08:50Охтирка — Київ
08:55Охтирка — Пилівка (Пт-Нд)
08:55Iллiчiвка — Суми
09:00Охтирка — Хухра (Вт-Чт)
09:00Охтирка — Чернеччина
09:00Суми — Куземин
09:10Харків — Лебедин
09:15Суми — Полтава ч/з Котельва
09:20Ромни — Харків
09:20Охтирка — Суми
09:25Харків — Ромни
09:30Суми — Перелуг
09:45Суми — Високе
09:50Суми — Велика Писарівка
09:50Охтирка — Суми
10:00Охтирка — Хухра (Вт-Нд)
10:00Охтирка — Iллiчiвка (Ср)
10:00Охтирка — Сонячне (Чт-Вт)
10:00Харків — Суми
10:00Лебедин — Донецьк (Пн-Вт)
10:10Охтирка — Литовка
10:10Охтирка — Велика Писарівка
10:25Полтава — Суми
10:30Харків — Талалаївка (Пн)
10:30Харків — Прилуки (Пн)
10:35Ромни — Харків
10:50Охтирка — Суми
10:50Суми — Кривий Ріг (Пн-Вт)
11:00Охтирка — Чернеччина
11:00Охтирка — Пологи
11:00Охтирка — Харків (Вт-Нд)
11:05Суми — Високе
11:10Високе — Суми
11:25Охтирка — 8ме Березня (Ср,Пт)
11:30Охтирка — Мала Павлівка
11:30Охтирка — Велика Писарівка (Нд-Ср,Пт)
11:30Охтирка — Грінченкове (Ср,Пт-Нд)
11:30Охтирка — Харків (Пт,Нд)
11:35Куземин — Суми
11:35Суми — Олешня
11:45Харків — Шостка
11:50Охтирка — Добрянське (Пт,Нд)
12:00Охтирка — Хухра (Вт,Чт,Сб)
12:00Охтирка — Пилівка (Ср,Пт,Нд)
12:00Охтирка — Журавне (Ср,Пт-Нд)
12:00Суми — Дніпропетровськ (Пн)
12:10Високе — Суми
12:10Суми — Кіровоград (Пн)
12:15Охтирка — В'язове (Пт-Ср)
12:20Лебедин — Харків (Пт,Нд)
12:25Охтирка — Українка (Вт-Нд)
12:25Охтирка — Iллiчiвка (Ср)
12:25Охтирка — Сонячне (Чт-Вт)
12:25Бєлгород (РФ) — Київ (Вт)
12:30Охтирка — Будне (Чт,Сб-Нд)
12:30Охтирка — Іванівка (Пн-Ср,Пт)
12:30Перелуг — Суми
12:35Охтирка — Рубани ч/з Рибальське (Чт)
12:35Суми — Високе
12:35Охтирка — Суми
12:35Суми — Рибальське (Пт-Ср)
12:40Охтирка — Комарівка (Ср,Пт-Нд)
12:50Охтирка — Куземин
13:00Охтирка — Хухра (Вт-Нд)
13:00Охтирка — Чернеччина
13:00Суми — Краматорськ
13:05Суми — Запоріжжя
13:15Суми — Комиші
13:15Охтирка — Харків
13:20Охтирка — Велика Писарівка
13:20Полтава — Суми
13:30Харків — Кролевець
13:45Охтирка — Оленинське (Ср,Пт)
13:45Суми — Iллiчiвка
13:45Суми — Куземин
14:00Охтирка — Чернеччина
14:00Охтирка — Суми (Пн-Чт,Сб)
14:00Охтирка — Суми (Пт,Нд)
14:10Охтирка — Хухра
14:10Охтирка — Велика Писарівка (Нд-Ср,Пт)
14:15Охтирка — Грінченкове (Ср,Пт-Нд)
14:15Високе — Суми
14:25Охтирка — Бакирівка
14:25Рибальське — Суми (Пт,Нд)
14:30Олешня — Суми
14:30Суми — Харків
14:30Харків — Лебедин
14:40Суми — Полтава
14:40Харків — Глухів (Пн-Вт)
14:50Охтирка — Пологи
14:50Суми — Велика Писарівка
15:00Охтирка — Суми
15:10Охтирка — Полтава (Пт,Нд)
15:16Охтирка — Суми
15:18Iллiчiвка — Суми
15:25Глухів — Харків (Пн-Вт)
15:35Харків — Суми
15:40Охтирка — Миколаївка
15:45Охтирка — Іванівка (Ср,Пт,Нд)
15:50Суми — Високе
15:50Харків — Зіньків
15:55Охтирка — Суми
15:55Охтирка — Харків (Вт-Нд)
16:00Охтирка — Чернеччина
16:00Суми — Куземин
16:00Лебедин — Харків
16:10Охтирка — Журавне (Ср,Пт-Нд)
16:15Куземин — Суми
16:15Київ — Бєлгород (РФ) (Пн)
16:20Охтирка — Сонячне
16:20Кіровоград — Суми (Вт)
16:25Суми — Херсон (Пн)
16:30Талалаївка — Харків (Вт)
16:30Прилуки — Харків (Вт)
16:35Суми — Високе
16:35Харків — Суми
17:00Охтирка — Хухра (Пн-Вт,Чт)
17:00Охтирка — Пилівка (Ср,Пт-Нд)
17:00Охтирка — Чернеччина
17:00Високе — Суми
17:10Шостка — Харків
17:15Полтава — Суми
17:15Донецьк — Лебедин (Пн-Вт)
17:17Суми — Яблучне
17:20Охтирка — Мала Павлівка
17:30Охтирка — Пологи
17:35Харків — Ромни
17:40Високе — Суми
17:40Охтирка — Суми
17:45Суми — Полтава ч/з Котельва
17:55Полтава — Суми
18:00Охтирка — Чернеччина
18:00Харків — Ромни
18:00Харків — Чорнухи
18:10Суми — Велика Писарівка
18:25Куземин — Суми (Пт)
18:30Охтирка — Велика Писарівка (Пт,Нд)
18:30Дніпропетровськ — Суми (Пн)
18:32Охтирка — Рубани ч/з Рибальське (Пт)
18:35Ромни — Харків
18:45Краматорськ — Суми
18:45Харків — Лебедин (Пт,Нд)
18:55Суми — Олешня
19:00Охтирка — Чернеччина
19:00Яблучне — Суми
19:00Суми — Полтава ч/з Котельва
19:15Кривий Ріг — Суми (Пн-Вт)
19:20Охтирка — Суми
19:25Кролевець — Харків
20:00Суми — Куземин (Пт)
20:05Полтава — Суми
20:05Харків — Лохвиця (Пт,Нд)
20:10Суми — Коблеве
20:55Запоріжжя — Суми
21:45Суми — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Iллiчiвка — Суми
08:55 15:18

Бєлгород (РФ) — Київ
12:25(Вт)

Високе — Суми
08:05 11:10 12:10 14:15 17:00 17:40

Глухів — Харків
15:25(Пн-Вт)

Дніпропетровськ — Суми
04:45 18:30(Пн)

Донецьк — Лебедин
17:15(Пн-Вт)

Запоріжжя — Суми
20:55

Зіньків — Харків
08:30

Київ — Бєлгород (РФ)
16:15(Пн)

Коблеве — Суми
06:00

Краматорськ — Суми
18:45

Кривий Ріг — Суми
19:15(Пн-Вт)

Кролевець — Харків
19:25

Куземин — Суми
07:35 11:35 16:15 18:25(Пт)

Кіровоград — Суми
16:20(Вт)

Лебедин — Донецьк
10:00(Пн-Вт)

Лебедин — Харків
08:00 12:20(Пт,Нд) 16:00

Олешня — Суми
06:40 14:30

Охтирка — 8ме Березня
07:40(Ср,Пт) 11:25(Ср,Пт)

Охтирка — Iллiчiвка
05:50(Ср) 10:00(Ср) 12:25(Ср)

Охтирка — Іванівка
05:35(Пн-Ср,Пт) 08:45(Ср,Пт,Нд) 12:30(Пн-Ср,Пт) 15:45(Ср,Пт,Нд)

Охтирка — Бакирівка
14:25

Охтирка — Будне
05:35(Чт,Сб-Нд) 12:30(Чт,Сб-Нд)

Охтирка — В'язове
05:30(Пт-Ср) 12:15(Пт-Ср)

Охтирка — Велика Писарівка
07:10(Нд-Ср,Пт) 10:10 11:30(Нд-Ср,Пт) 13:20 14:10(Нд-Ср,Пт) 18:30(Пт,Нд)

Охтирка — Грінченкове
11:30(Ср,Пт-Нд) 14:15(Ср,Пт-Нд)

Охтирка — Добрянське
11:50(Пт,Нд)

Охтирка — Довжик
05:05(Ср,Пт-Нд)

Охтирка — Журавне
04:45(Ср,Пт-Нд) 12:00(Ср,Пт-Нд) 16:10(Ср,Пт-Нд)

Охтирка — Київ
08:50

Охтирка — Комарівка
05:45(Ср,Пт-Нд) 12:40(Ср,Пт-Нд)

Охтирка — Куземин
05:50 12:50

Охтирка — Литовка
07:15 10:10

Охтирка — Мала Павлівка
06:20 08:30 11:30 17:20

Охтирка — Миколаївка
04:20 15:40

Охтирка — Оленинське
06:25(Ср,Пт) 13:45(Ср,Пт)

Охтирка — Олешня
05:05

Охтирка — Пилівка
07:50(Ср) 08:55(Пт-Нд) 12:00(Ср,Пт,Нд) 17:00(Ср,Пт-Нд)

Охтирка — Пологи
06:27 07:40(Пн-Пт) 11:00 14:50 17:30

Охтирка — Полтава
07:00 15:10(Пт,Нд)

Охтирка — Ромни
06:15

Охтирка — Рубани ч/з Рибальське
06:00(Чт) 06:22(Пт-Ср) 12:35(Чт) 18:32(Пт)

Охтирка — Сонячне
05:50(Чт-Вт) 10:00(Чт-Вт) 12:25(Чт-Вт) 16:20

Охтирка — Суми
07:00 07:15 08:20(Пн-Сб) 08:35(Пт,Нд) 09:20 09:50 10:50 12:35 14:00(Пн-Чт,Сб) 14:00(Пт,Нд) 15:00 15:16 15:55 17:40 19:20

Охтирка — Українка
06:00(Вт-Нд) 12:25(Вт-Нд)

Охтирка — Харків
05:35 07:30 11:00(Вт-Нд) 11:30(Пт,Нд) 13:15 15:55(Вт-Нд)

Охтирка — Хухра
06:50 07:50(Вт,Чт-Нд) 09:00(Вт-Чт) 10:00(Вт-Нд) 12:00(Вт,Чт,Сб) 13:00(Вт-Нд) 14:10 17:00(Пн-Вт,Чт)

Охтирка — Чернеччина
06:00 07:00 08:00 09:00 11:00 13:00 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Перелуг — Суми
12:30

Полтава — Суми
10:25 13:20 17:15 17:55 20:05

Прилуки — Харків
16:30(Вт)

Рибальське — Суми
08:35(Пн-Ср,Сб) 14:25(Пт,Нд)

Ромни — Харків
09:20 10:35 18:35

Суми — Iллiчiвка
07:05 13:45

Суми — Велика Писарівка
08:00 09:50 14:50 18:10

Суми — Високе
07:15 09:45 11:05 12:35 15:50 16:35

Суми — Дніпропетровськ
12:00(Пн) 21:45

Суми — Запоріжжя
13:05

Суми — Коблеве
20:10

Суми — Комиші
13:15

Суми — Краматорськ
13:00

Суми — Кривий Ріг
10:50(Пн-Вт)

Суми — Куземин
09:00 13:45 16:00 20:00(Пт)

Суми — Кіровоград
12:10(Пн)

Суми — Олешня
11:35 18:55

Суми — Перелуг
09:30

Суми — Полтава
07:35 14:40

Суми — Полтава ч/з Котельва
09:15 17:45 19:00

Суми — Рибальське
12:35(Пт-Ср)

Суми — Харків
07:00 08:40 14:30

Суми — Херсон
16:25(Пн)

Суми — Яблучне
06:32 17:17

Талалаївка — Харків
16:30(Вт)

Харків — Глухів
14:40(Пн-Вт)

Харків — Зіньків
15:50

Харків — Кролевець
13:30

Харків — Лебедин
09:10 14:30 18:45(Пт,Нд)

Харків — Лохвиця
20:05(Пт,Нд)

Харків — Прилуки
10:30(Пн)

Харків — Ромни
09:25 17:35 18:00

Харків — Суми
10:00 15:35 16:35

Харків — Талалаївка
10:30(Пн)

Харків — Чорнухи
18:00

Харків — Шостка
11:45

Херсон — Суми
05:20(Пн)

Шостка — Харків
17:10

Яблучне — Суми
07:55 19:00

Інформація оновлена: 04.07.2014