Автовокзал Охтирка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Менжинського, 6-а (приховати карту)

Телефон довідки: 05446-23305

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:10Москва (РФ) — Кропивницький (Пн,Ср-Чт,Нд)
04:20Охтирка — Миколаївка
04:25Херсон — Суми
04:45Охтирка — Журавне (Пт,Нд)
04:45Дніпропетровськ — Суми
05:05Охтирка — Олешня
05:20Охтирка — В'язове (Пт-Ср)
05:35Охтирка — Харків
05:45Охтирка — Комарівка ч/з Новопостроєне (Ср,Пт,Нд)
05:50Охтирка — Мирне (Ср)
05:50Охтирка — Сонячне (Чт-Вт)
06:00Охтирка — Чернеччина
06:00Охтирка — Українка (Пн-Сб)
06:10Охтирка — Рубани ч/з Рибальське (Вт)
06:10Охтирка — Бакирівка
06:10Суми — Яблучне
06:15Охтирка — Суми (Пн-Вт)
06:20Охтирка — Мала Павлівка
06:22Охтирка — Рибальське (Ср-Пн)
06:27Охтирка — Пологи
06:40Олешня — Суми
06:50Охтирка — Хухра
07:00Охтирка — Чернеччина
07:00Охтирка — Мирне
07:00Охтирка — Полтава
07:00Суми — Харків
07:00Охтирка — Суми
07:02Суми — Високе
07:10Охтирка — Велика Писарівка (Нд-Пт)
07:15Охтирка — Суми (Пн-Сб)
07:35Куземин — Суми
07:40Охтирка — Будне (Чт)
07:40Охтирка — Пологи (Пн-Пт)
07:40Охтирка — Будне (Вт,Нд)
07:40Охтирка — Мирне (Ср,Пт)
07:50Суми — Велика Писарівка
07:50Охтирка — Хухра (Чт-Вт)
07:50Охтирка — Пилівка (Ср)
07:55Яблучне — Суми
08:00Охтирка — Чернеччина
08:00Лебедин — Харків
08:07Високе — Суми
08:20Суми — Харків
08:20Охтирка — Суми (Пн-Сб)
08:30Охтирка — Мала Павлівка
08:35Рибальське — Суми (Пн-Чт,Сб)
08:35Охтирка — Суми (Пт,Нд)
08:55Мирне — Суми
08:55Охтирка — Пилівка (Пт-Сб)
09:00Охтирка — Чернеччина
09:00Суми — Куземин
09:00Охтирка — Хухра (Пн-Чт)
09:00Охтирка — Буймерівка (Ср,Пт,Нд)
09:10Харків — Лебедин (Пт-Нд)
09:15Суми — Полтава ч/з Котельва
09:20Ромни — Харків
09:20Охтирка — Суми
09:22Суми — Комиші
09:25Харків — Ромни
09:45Суми — Високе
09:50Охтирка — Суми ч/з Чупахівка
09:50Велика Писарівка — Суми
10:00Охтирка — Сонячне
10:00Харків — Суми
10:00Лебедин — Харків
10:00Охтирка — Хухра
10:10Охтирка — Бакирівка
10:10Охтирка — Велика Писарівка
10:25Полтава — Суми ч/з Котельва
10:50Охтирка — Суми
11:00Охтирка — Чернеччина
11:00Охтирка — Пологи
11:04Суми — Високе
11:10Високе — Суми
11:25Охтирка — Мирне (Ср,Пт)
11:30Охтирка — Мала Павлівка
11:30Охтирка — Велика Писарівка (Нд-Пт)
11:35Суми — Олешня
11:35Куземин — Суми
11:45Харків — Шостка
12:00Охтирка — Журавне (Нд)
12:00Охтирка — Хухра (Пн-Вт,Чт,Сб)
12:00Охтирка — Пилівка (Пт)
12:10Високе — Суми
12:15Охтирка — В'язове (Пт-Ср)
12:20Лебедин — Харків (Пт,Нд)
12:20Охтирка — Суми
12:25Охтирка — Українка (Пн-Сб)
12:25Охтирка — Сонячне (Сб-Вт,Чт)
12:30Перелуг — Комиші
12:30Суми — Високе
12:35Суми — Рибальське
12:40Охтирка — Мирне (Ср)
12:40Охтирка — Сонячне (Пт)
12:40Охтирка — Комарівка ч/з Новопостроєне (Ср,Пт,Нд)
13:00Охтирка — Чернеччина
13:00Суми — Краматорськ
13:00Суми — Комиші
13:00Охтирка — Хухра
13:05Суми — Запоріжжя
13:20Охтирка — Велика Писарівка
13:20Полтава — Суми ч/з Котельва
13:30Харків — Кролевець (Сб)
13:40Охтирка — Буймерівка (Ср,Пт,Нд)
13:45Суми — Куземин
13:45Охтирка — Харків
13:50Суми — Мирне
13:50Охтирка — Будне (Вт,Нд)
13:50Охтирка — Будне (Чт)
14:00Охтирка — Чернеччина
14:00Охтирка — Суми (Пт,Нд)
14:00Охтирка — Суми (Пн-Чт,Сб)
14:10Охтирка — Велика Писарівка (Нд-Ср,Пт)
14:10Охтирка — Хухра
14:15Високе — Суми
14:25Рибальське — Суми (Пт,Нд)
14:30Харків — Лебедин
14:30Суми — Харків
14:30Олешня — Суми
14:35Суми — Полтава
14:40Харків — Глухів
14:45Кропивницький — Москва (РФ) (Пн-Вт,Пт-Сб)
14:50Охтирка — Пологи
15:00Охтирка — Суми
15:05Харків — Суми
15:05Суми — Велика Писарівка
15:10Охтирка — Полтава (Пт,Нд)
15:16Охтирка — Суми
15:18Мирне — Суми
15:25Глухів — Харків
15:35Охтирка — Бакирівка
15:40Охтирка — В'язове (Пт-Ср)
15:40Охтирка — Миколаївка
15:45Суми — Херсон
15:50Суми — Високе
15:55Охтирка — Суми
16:00Охтирка — Чернеччина
16:00Лебедин — Харків (Пт-Нд)
16:10Охтирка — Журавне (Пт)
16:15Куземин — Суми
16:20Охтирка — Сонячне
16:20Суми — Куземин
16:20Охтирка — Харків (Нд)
16:35Харків — Суми
17:00Охтирка — Чернеччина
17:00Високе — Суми
17:00Охтирка — Хухра (Пн-Вт,Чт)
17:00Охтирка — Пилівка (Пт-Сб)
17:10Шостка — Харків
17:15Харків — Лебедин
17:17Суми — Яблучне (Пт)
17:17Суми — Яблучне (Сб-Чт)
17:20Охтирка — Мала Павлівка
17:30Охтирка — Пологи
17:35Харків — Ромни
17:40Охтирка — Суми ч/з Чупахівка
17:41Високе — Суми
17:45Суми — Полтава ч/з Котельва
17:55Полтава — Суми ч/з Котельва
18:00Охтирка — Чернеччина
18:00Харків — Чорнухи
18:10Велика Писарівка — Суми
18:30Охтирка — Велика Писарівка (Пт,Нд)
18:35Ромни — Харків
18:35Охтирка — Рибальське (Пт,Нд)
18:45Краматорськ — Суми
18:45Харків — Лебедин (Пт,Нд)
18:55Суми — Олешня
19:00Охтирка — Чернеччина
19:00Суми — Полтава ч/з Котельва
19:00Яблучне — Суми (Пт)
19:00Яблучне — Суми (Сб-Чт)
19:20Охтирка — Суми ч/з Чупахівка
19:25Кролевець — Харків (Нд)
20:05Харків — Лохвиця (Пт,Нд)
20:05Полтава — Суми
20:55Запоріжжя — Суми
21:45Суми — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Велика Писарівка — Суми
09:50 18:10

Високе — Суми
08:07 11:10 12:10 14:15 17:00 17:41

Глухів — Харків
15:25

Дніпропетровськ — Суми
04:45

Запоріжжя — Суми
20:55

Краматорськ — Суми
18:45

Кролевець — Харків
19:25(Нд)

Кропивницький — Москва (РФ)
14:45(Пн-Вт,Пт-Сб)

Куземин — Суми
07:35 11:35 16:15

Лебедин — Харків
08:00 10:00 12:20(Пт,Нд) 16:00(Пт-Нд)

Мирне — Суми
08:55 15:18

Москва (РФ) — Кропивницький
04:10(Пн,Ср-Чт,Нд)

Олешня — Суми
06:40 14:30

Охтирка — Бакирівка
06:10 10:10 15:35

Охтирка — Будне
07:40(Чт) 07:40(Вт,Нд) 13:50(Вт,Нд) 13:50(Чт)

Охтирка — Буймерівка
09:00(Ср,Пт,Нд) 13:40(Ср,Пт,Нд)

Охтирка — В'язове
05:20(Пт-Ср) 12:15(Пт-Ср) 15:40(Пт-Ср)

Охтирка — Велика Писарівка
07:10(Нд-Пт) 10:10 11:30(Нд-Пт) 13:20 14:10(Нд-Ср,Пт) 18:30(Пт,Нд)

Охтирка — Журавне
04:45(Пт,Нд) 12:00(Нд) 16:10(Пт)

Охтирка — Комарівка ч/з Новопостроєне
05:45(Ср,Пт,Нд) 12:40(Ср,Пт,Нд)

Охтирка — Мала Павлівка
06:20 08:30 11:30 17:20

Охтирка — Миколаївка
04:20 15:40

Охтирка — Мирне
05:50(Ср) 07:00 07:40(Ср,Пт) 11:25(Ср,Пт) 12:40(Ср)

Охтирка — Олешня
05:05

Охтирка — Пилівка
07:50(Ср) 08:55(Пт-Сб) 12:00(Пт) 17:00(Пт-Сб)

Охтирка — Пологи
06:27 07:40(Пн-Пт) 11:00 14:50 17:30

Охтирка — Полтава
07:00 15:10(Пт,Нд)

Охтирка — Рибальське
06:22(Ср-Пн) 18:35(Пт,Нд)

Охтирка — Рубани ч/з Рибальське
06:10(Вт)

Охтирка — Сонячне
05:50(Чт-Вт) 10:00 12:25(Сб-Вт,Чт) 12:40(Пт) 16:20

Охтирка — Суми
06:15(Пн-Вт) 07:00 07:15(Пн-Сб) 08:20(Пн-Сб) 08:35(Пт,Нд) 09:20 10:50 12:20 14:00(Пт,Нд) 14:00(Пн-Чт,Сб) 15:00 15:16 15:55

Охтирка — Суми ч/з Чупахівка
09:50 17:40 19:20

Охтирка — Українка
06:00(Пн-Сб) 12:25(Пн-Сб)

Охтирка — Харків
05:35 13:45 16:20(Нд)

Охтирка — Хухра
06:50 07:50(Чт-Вт) 09:00(Пн-Чт) 10:00 12:00(Пн-Вт,Чт,Сб) 13:00 14:10 17:00(Пн-Вт,Чт)

Охтирка — Чернеччина
06:00 07:00 08:00 09:00 11:00 13:00 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Перелуг — Комиші
12:30

Полтава — Суми
20:05

Полтава — Суми ч/з Котельва
10:25 13:20 17:55

Рибальське — Суми
08:35(Пн-Чт,Сб) 14:25(Пт,Нд)

Ромни — Харків
09:20 18:35

Суми — Велика Писарівка
07:50 15:05

Суми — Високе
07:02 09:45 11:04 12:30 15:50

Суми — Дніпропетровськ
21:45

Суми — Запоріжжя
13:05

Суми — Комиші
09:22 13:00

Суми — Краматорськ
13:00

Суми — Куземин
09:00 13:45 16:20

Суми — Мирне
13:50

Суми — Олешня
11:35 18:55

Суми — Полтава
14:35

Суми — Полтава ч/з Котельва
09:15 17:45 19:00

Суми — Рибальське
12:35

Суми — Харків
07:00 08:20 14:30

Суми — Херсон
15:45

Суми — Яблучне
06:10 17:17(Пт) 17:17(Сб-Чт)

Харків — Глухів
14:40

Харків — Кролевець
13:30(Сб)

Харків — Лебедин
09:10(Пт-Нд) 14:30 17:15 18:45(Пт,Нд)

Харків — Лохвиця
20:05(Пт,Нд)

Харків — Ромни
09:25 17:35

Харків — Суми
10:00 15:05 16:35

Харків — Чорнухи
18:00

Харків — Шостка
11:45

Херсон — Суми
04:25

Шостка — Харків
17:10

Яблучне — Суми
07:55 19:00(Пт) 19:00(Сб-Чт)

Інформація оновлена: 17.12.2019