Автовокзал Кролевець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Спортивна, 44 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05453-51632

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Кролевець — Суми (Пн,Сб)
04:50Кролевець — Суми ч/з Глухів
05:20Кролевець — Дубовичі (Нд)
05:20Кролевець — Зазірки (Ср,Пт,Нд)
06:05Кролевець — Заболотове (Пт)
06:05Кролевець — Суми ч/з Воргол
06:10Кролевець — Червоний Ранок (Ср,Нд)
06:20Кролевець — Дубовичі (Вт-Ср,Пт)
06:40Кролевець — Суми
06:45Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
06:50Кролевець — Конотоп ч/з Любитове
07:00Кролевець — Терехове (Нд)
07:15Шостка — Погорілівка (Ср,Пт,Нд)
07:25Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
07:30Кролевець — Конотоп ч/з Козацьке
07:45Кролевець — Локня (Пн,Ср,Пт,Нд)
08:10Кролевець — Глухів (Ср,Пт,Нд)
08:45Конотоп — Глухів
08:45Погорілівка — Шостка (Ср,Пт,Нд)
08:50Шостка — Ромни ч/з Конотоп
09:05Погорілівка — Шостка (Пн-Вт,Чт,Сб)
09:35Короп — Шостка (Ср,Пт,Нд)
11:00Кролевець — Дубовичі (Нд)
11:30Кролевець — Конотоп ч/з Козацьке
11:35Кролевець — Суми
12:00Кролевець — Дубовичі (Вт-Ср,Пт)
12:10Кролевець — Червоний Ранок (Ср,Нд)
12:10Кролевець — Заболотове (Пт)
12:30Кролевець — Терехове (Нд)
12:30Кролевець — Конотоп ч/з Любитове
12:45Кролевець — Харків
13:30Кролевець — Зазірки (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:30Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
13:45Кролевець — Локня (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:55Кролевець — Суми ч/з Глухів
14:15Кролевець — Зазірки (Ср,Пт,Нд)
14:35Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
14:45Глухів — Конотоп
15:15Кролевець — Суми ч/з Воргол
15:30Шостка — Погорілівка (Ср,Пт,Нд)
16:10Погорілівка — Шостка (Пн-Вт,Чт,Сб)
16:40Короп — Шостка (Ср,Пт,Нд)
16:45Ромни — Шостка ч/з Конотоп
17:30Погорілівка — Шостка (Ср,Пт,Нд)
18:00Кролевець — Конотоп ч/з Любитове
18:30Кролевець — Глухів (Ср,Пт,Нд)
18:40Кролевець — Дубовичі (Пт)
19:15Кролевець — Червоний Ранок (Пт,Нд)

за маршрутами автобусів

Глухів — Конотоп
14:45

Конотоп — Глухів
08:45

Короп — Шостка
09:35(Ср,Пт,Нд) 16:40(Ср,Пт,Нд)

Кролевець — Глухів
08:10(Ср,Пт,Нд) 18:30(Ср,Пт,Нд)

Кролевець — Дубовичі
05:20(Нд) 06:20(Вт-Ср,Пт) 11:00(Нд) 12:00(Вт-Ср,Пт) 18:40(Пт)

Кролевець — Заболотове
06:05(Пт) 12:10(Пт)

Кролевець — Зазірки
05:20(Ср,Пт,Нд) 13:30(Пн,Ср,Пт,Нд) 14:15(Ср,Пт,Нд)

Кролевець — Конотоп ч/з Козацьке
07:30 11:30

Кролевець — Конотоп ч/з Любитове
06:50 12:30 18:00

Кролевець — Локня
07:45(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:45(Пн,Ср,Пт,Нд)

Кролевець — Суми
04:30(Пн,Сб) 06:40 11:35

Кролевець — Суми ч/з Воргол
06:05 15:15

Кролевець — Суми ч/з Глухів
04:50 13:55

Кролевець — Терехове
07:00(Нд) 12:30(Нд)

Кролевець — Харків
12:45

Кролевець — Червоний Ранок
06:10(Ср,Нд) 12:10(Ср,Нд) 19:15(Пт,Нд)

Погорілівка — Шостка
08:45(Ср,Пт,Нд) 09:05(Пн-Вт,Чт,Сб) 16:10(Пн-Вт,Чт,Сб) 17:30(Ср,Пт,Нд)

Ромни — Шостка ч/з Конотоп
16:45

Шостка — Короп
06:45(Ср,Пт,Нд) 13:30(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Погорілівка
07:15(Ср,Пт,Нд) 07:25(Пн-Вт,Чт,Сб) 14:35(Пн-Вт,Чт,Сб) 15:30(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Ромни ч/з Конотоп
08:50

Інформація оновлена: 07.07.2014