Автовокзал Кролевець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Спортивна, 44 (приховати карту)

Телефон довідки: 05453-51632

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Кролевець — Суми ч/з Воргол
05:55Кролевець — Суми ч/з Козацьке
06:10Кролевець — Божок (Пн,Ср,Пт,Нд)
06:20Кролевець — Дубовичі (Вт,Пт)
06:40Кролевець — Суми
06:45Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
07:15Шостка — Погорілівка (Ср,Пт,Нд)
07:25Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
07:25Кролевець — Суми ч/з Глухів (Пн-Сб)
07:45Кролевець — Терехове (Ср,Пт,Нд)
07:45Кролевець — Ярове (Пн,Ср,Пт,Нд)
08:25Кролевець — Любитове (Вт,Пт)
08:45Погорілівка — Шостка (Ср,Пт,Нд)
08:45Конотоп — Глухів
08:50Шостка — Ромни ч/з Конотоп
09:05Погорілівка — Шостка (Пн-Вт,Чт,Сб)
09:35Короп — Шостка (Ср,Пт,Нд)
11:30Кролевець — Суми
11:40Кролевець — Суми ч/з Козацьке
12:00Кролевець — Терехове (Ср,Пт,Нд)
12:00Кролевець — Дубовичі (Вт,Пт)
12:10Кролевець — Божок (Ср,Пт,Нд)
12:30Кролевець — Конотоп (Ср,Пт-Нд)
12:45Кролевець — Харків (Нд)
13:10Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд)
13:30Кролевець — Зазірки (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:45Кролевець — Ярове (Пн,Ср,Пт,Нд)
13:55Кролевець — Суми ч/з Глухів
14:10Кролевець — Любитове (Вт,Пт)
14:35Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб)
14:45Глухів — Конотоп
15:15Кролевець — Суми ч/з Воргол
15:30Шостка — Погорілівка (Пт,Нд)
15:40Кролевець — Глухів (Пт)
16:10Погорілівка — Шостка (Пн-Вт,Чт,Сб)
16:30Кролевець — Любитове (Вт,Пт)
16:30Короп — Шостка (Ср,Пт,Нд)
16:45Ромни — Шостка ч/з Конотоп
17:30Погорілівка — Шостка (Пт,Нд)
18:00Кролевець — Конотоп (Пт-Нд)

за маршрутами автобусів

Глухів — Конотоп
14:45

Конотоп — Глухів
08:45

Короп — Шостка
09:35(Ср,Пт,Нд) 16:30(Ср,Пт,Нд)

Кролевець — Божок
06:10(Пн,Ср,Пт,Нд) 12:10(Ср,Пт,Нд)

Кролевець — Глухів
15:40(Пт)

Кролевець — Дубовичі
06:20(Вт,Пт) 12:00(Вт,Пт)

Кролевець — Зазірки
13:30(Пн,Ср,Пт,Нд)

Кролевець — Конотоп
12:30(Ср,Пт-Нд) 18:00(Пт-Нд)

Кролевець — Любитове
08:25(Вт,Пт) 14:10(Вт,Пт) 16:30(Вт,Пт)

Кролевець — Суми
06:40 11:30

Кролевець — Суми ч/з Воргол
05:50 15:15

Кролевець — Суми ч/з Глухів
07:25(Пн-Сб) 13:55

Кролевець — Суми ч/з Козацьке
05:55 11:40

Кролевець — Терехове
07:45(Ср,Пт,Нд) 12:00(Ср,Пт,Нд)

Кролевець — Харків
12:45(Нд)

Кролевець — Ярове
07:45(Пн,Ср,Пт,Нд) 13:45(Пн,Ср,Пт,Нд)

Погорілівка — Шостка
08:45(Ср,Пт,Нд) 09:05(Пн-Вт,Чт,Сб) 16:10(Пн-Вт,Чт,Сб) 17:30(Пт,Нд)

Ромни — Шостка ч/з Конотоп
16:45

Шостка — Короп
06:45(Ср,Пт,Нд) 13:10(Ср,Пт,Нд)

Шостка — Погорілівка
07:15(Ср,Пт,Нд) 07:25(Пн-Вт,Чт,Сб) 14:35(Пн-Вт,Чт,Сб) 15:30(Пт,Нд)

Шостка — Ромни ч/з Конотоп
08:50

Інформація оновлена: 16.12.2019