Автовокзал Долинська

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 18б (показати на мапі)

Телефон довідки: 05234-31461

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Долинська — Устинівка
05:10Долинська — Антонівка
05:30Долинська — Пишне
05:35Долинська — Зелений Гай
05:50Долинська — Київ
06:00Долинська — Василівка
06:00Долинська — Варварівка
06:00Долинська — Степанівка
06:30Долинська — Молодіжне
06:30Долинська — Кіровоград
06:45Долинська — Кривий Ріг
07:00Долинська — Устинівка
07:45Долинська — Кривий Ріг
08:00Долинська — Кіровоград
08:45Долинська — Кривий Ріг
09:55Долинська — Кіровоград
10:30Кривий Ріг — Бобринець
10:40Долинська — Кривий Ріг
11:00Долинська — Зелений Гай
11:00Долинська — Кіровоград
11:30Долинська — Устинівка
11:30Долинська — Кривий Ріг
11:45Долинська — Степанівка
12:00Долинська — Зелений Гай
12:00Долинська — Кірове
12:10Долинська — Антонівка
12:10Долинська — Молодіжне
12:15Долинська — Кривий Ріг
12:20Долинська — Пишне
12:30Долинська — Василівка
12:30Долинська — Варварівка
12:30Долинська — Зелений Гай
13:00Долинська — Кіровоград
13:30Долинська — Кривий Ріг
13:50Долинська — Кіровоград
14:45Долинська — Кривий Ріг
15:00Долинська — Молодіжне
15:00Долинська — Устинівка
15:10Бобринець — Кривий Ріг
16:00Долинська — Кіровоград
16:15Долинська — Кривий Ріг
18:00Долинська — Кривий Ріг

за маршрутами автобусів

Бобринець — Кривий Ріг
15:10

Долинська — Антонівка
05:10 12:10

Долинська — Варварівка
06:00 12:30

Долинська — Василівка
06:00 12:30

Долинська — Зелений Гай
05:35 11:00 12:00 12:30

Долинська — Київ
05:50

Долинська — Кривий Ріг
06:45 07:45 08:45 10:40 11:30 12:15 13:30 14:45 16:15 18:00

Долинська — Кірове
12:00

Долинська — Кіровоград
06:30 08:00 09:55 11:00 13:00 13:50 16:00

Долинська — Молодіжне
06:30 12:10 15:00

Долинська — Пишне
05:30 12:20

Долинська — Степанівка
06:00 11:45

Долинська — Устинівка
04:30 07:00 11:30 15:00

Кривий Ріг — Бобринець
10:30

Інформація оновлена: 25.09.2013