Автовокзал Тростянець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 40-вої Армії,2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05458-51791

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:35Москва (РФ) — Кропивницький (Пн,Ср-Чт,Нд)
05:43Суми — Яблучне
06:25Суми — Харків
06:30Тростянець — Криничне (Вт,Пт)
06:30Тростянець — Суми (Пн,Ср-Пт,Нд)
06:30Суми — Високе
06:50Охтирка — Суми (Пн-Вт)
06:55Суми — Тарасівка ч/з Солдатське (Пн,Сб)
06:55Суми — Солдатське (Ср,Пт,Нд)
07:15Суми — Велика Писарівка
07:15Олешня — Суми
07:35Суми — Буймер ч/з Тростянець (Пт-Ср)
07:35Охтирка — Суми
07:50Суми — Харків
07:55Охтирка — Суми (Пн-Сб)
08:10Куземин — Суми
08:23Суми — Куземин
08:35Яблучне — Суми
08:40Суми — Полтава ч/з Котельва
08:40Високе — Суми
08:45Суми — Комиші
08:46Солдатське — Суми (Ср,Пт,Нд)
08:50Тарасівка — Суми (Пн,Сб)
09:00Охтирка — Суми (Пн-Сб)
09:15Суми — Високе
09:16Рибальське — Суми (Пн-Чт,Сб)
09:16Охтирка — Суми (Пт,Нд)
09:30Мирне — Суми
09:37Суми — Охтирка
09:45Буймер — Суми ч/з Тростянець (Пт-Ср)
10:00Охтирка — Суми
10:10Тростянець — Дернове
10:25Велика Писарівка — Суми
10:30Суми — Високе
10:35Харків — Суми
10:52Суми — Олешня
11:00Полтава — Суми ч/з Котельва
11:10Суми — Охтирка (Пн-Сб)
11:25Суми — Охтирка (Пн-Вт)
11:25Охтирка — Суми
11:45Високе — Суми
11:45Суми — Високе
12:00Тростянець — Криничне (Вт,Пт)
12:00Суми — Рибальське
12:10Суми — Краматорськ
12:10Куземин — Суми
12:20Суми — Комиші
12:25Суми — Запоріжжя
12:25Харків — Шостка
12:45Високе — Суми
12:48Суми — Охтирка (Пн-Сб)
13:05Перелуг — Комиші
13:08Суми — Куземин
13:17Суми — Мирне
13:30Тростянець — Суми (Пн,Ср-Пт,Нд)
13:40Суми — Тарасівка ч/з Солдатське (Пн,Сб)
13:40Суми — Солдатське (Ср,Пт,Нд)
13:50Суми — Охтирка
13:55Суми — Полтава
13:55Суми — Харків
14:00Полтава — Суми ч/з Котельва
14:15Харків — Кролевець (Сб)
14:25Суми — Велика Писарівка
14:35Суми — Буймер ч/з Тростянець (Пт-Ср)
14:36Охтирка — Суми (Пт,Нд)
14:36Охтирка — Суми (Пн-Чт,Сб)
14:45Глухів — Харків
14:50Високе — Суми
15:00Суми — Охтирка
15:00Рибальське — Суми (Пт,Нд)
15:05Олешня — Суми
15:15Харків — Глухів
15:15Суми — Високе
15:20Кропивницький — Москва (РФ) (Пн-Вт,Пт-Сб)
15:35Харків — Суми
15:37Охтирка — Суми
15:40Суми — Куземин
15:47Мирне — Суми
15:51Солдатське — Суми (Ср,Пт,Нд)
15:59Суми — Високе
16:00Тарасівка — Суми (Пн,Сб)
16:15Буймер — Суми ч/з Тростянець (Пт-Ср)
16:25Шостка — Харків
16:30Охтирка — Суми
16:39Суми — Яблучне
16:45Суми — Охтирка (Пт)
16:50Куземин — Суми
17:10Харків — Суми
17:10Суми — Полтава ч/з Котельва
17:35Високе — Суми
18:00Тростянець — Дернове
18:03Суми — Охтирка (Пт,Нд)
18:03Суми — Охтирка (Пн-Чт,Сб)
18:07Суми — Охтирка (Пт,Нд)
18:10Високе — Суми
18:20Суми — Олешня
18:30Полтава — Суми ч/з Котельва
18:30Суми — Полтава ч/з Котельва
18:40Кролевець — Харків (Нд)
18:45Велика Писарівка — Суми
19:10Суми — Охтирка
19:25Суми — Охтирка (Сб-Чт)
19:25Краматорськ — Суми
19:25Суми — Тарасівка ч/з Солдатське (Пт)
19:30Суми — Охтирка (Пт)
19:34Яблучне — Суми (Пт)
19:34Яблучне — Суми (Сб-Чт)
20:35Полтава — Суми
21:30Тарасівка — Суми (Пт)
21:55Запоріжжя — Суми

за маршрутами автобусів

Буймер — Суми ч/з Тростянець
09:45(Пт-Ср) 16:15(Пт-Ср)

Велика Писарівка — Суми
10:25 18:45

Високе — Суми
08:40 11:45 12:45 14:50 17:35 18:10

Глухів — Харків
14:45

Запоріжжя — Суми
21:55

Краматорськ — Суми
19:25

Кролевець — Харків
18:40(Нд)

Кропивницький — Москва (РФ)
15:20(Пн-Вт,Пт-Сб)

Куземин — Суми
08:10 12:10 16:50

Мирне — Суми
09:30 15:47

Москва (РФ) — Кропивницький
03:35(Пн,Ср-Чт,Нд)

Олешня — Суми
07:15 15:05

Охтирка — Суми
06:50(Пн-Вт) 07:35 07:55(Пн-Сб) 09:00(Пн-Сб) 09:16(Пт,Нд) 10:00 11:25 14:36(Пт,Нд) 14:36(Пн-Чт,Сб) 15:37 16:30

Перелуг — Комиші
13:05

Полтава — Суми
20:35

Полтава — Суми ч/з Котельва
11:00 14:00 18:30

Рибальське — Суми
09:16(Пн-Чт,Сб) 15:00(Пт,Нд)

Солдатське — Суми
08:46(Ср,Пт,Нд) 15:51(Ср,Пт,Нд)

Суми — Буймер ч/з Тростянець
07:35(Пт-Ср) 14:35(Пт-Ср)

Суми — Велика Писарівка
07:15 14:25

Суми — Високе
06:30 09:15 10:30 11:45 15:15 15:59

Суми — Запоріжжя
12:25

Суми — Комиші
08:45 12:20

Суми — Краматорськ
12:10

Суми — Куземин
08:23 13:08 15:40

Суми — Мирне
13:17

Суми — Олешня
10:52 18:20

Суми — Охтирка
09:37 11:10(Пн-Сб) 11:25(Пн-Вт) 12:48(Пн-Сб) 13:50 15:00 16:45(Пт) 18:03(Пт,Нд) 18:03(Пн-Чт,Сб) 18:07(Пт,Нд) 19:10 19:25(Сб-Чт) 19:30(Пт)

Суми — Полтава
13:55

Суми — Полтава ч/з Котельва
08:40 17:10 18:30

Суми — Рибальське
12:00

Суми — Солдатське
06:55(Ср,Пт,Нд) 13:40(Ср,Пт,Нд)

Суми — Тарасівка ч/з Солдатське
06:55(Пн,Сб) 13:40(Пн,Сб) 19:25(Пт)

Суми — Харків
06:25 07:50 13:55

Суми — Яблучне
05:43 16:39

Тарасівка — Суми
08:50(Пн,Сб) 16:00(Пн,Сб) 21:30(Пт)

Тростянець — Дернове
10:10 18:00

Тростянець — Криничне
06:30(Вт,Пт) 12:00(Вт,Пт)

Тростянець — Суми
06:30(Пн,Ср-Пт,Нд) 13:30(Пн,Ср-Пт,Нд)

Харків — Глухів
15:15

Харків — Кролевець
14:15(Сб)

Харків — Суми
10:35 15:35 17:10

Харків — Шостка
12:25

Шостка — Харків
16:25

Яблучне — Суми
08:35 19:34(Пт) 19:34(Сб-Чт)

Інформація оновлена: 17.12.2019