Автовокзал Тростянець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 40-вої Армії,2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05458-51791

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Тростянець — Жигайлівка (Ср,Пт)
05:40Тростянець — Солдатське (Пт,Нд)
05:42Херсон — Суми (Пн)
06:04Суми — Яблучне
06:10Тростянець — Дернове (Ср,Пт)
06:24Коблеве — Суми
06:25Суми — Харків
06:30Тростянець — Дернове (Пт)
06:30Тростянець — Криничне (Ср)
06:30Тростянець — Мартинівка (Чт)
06:30Тростянець — Суми
06:35Суми — Iллiчiвка
06:45Суми — Високе
06:50Охтирка — Ромни
06:55Суми — Солдатське (Пт-Пн,Ср)
07:00Суми — Полтава
07:15Олешня — Суми
07:25Суми — Велика Писарівка
07:35Охтирка — Суми
07:35Суми — Лебедин
07:45Тростянець — Мащанка (Ср,Пт)
07:55Охтирка — Суми
08:00Суми — Харків
08:10Куземин — Суми
08:15Тростянець — Суми (Пн-Сб)
08:23Суми — Куземин
08:35Яблучне — Суми
08:40Високе — Суми
08:40Суми — Полтава ч/з Котельва
08:46Солдатське — Суми (Пт-Пн,Ср)
08:55Суми — Перелуг
09:00Охтирка — Суми (Пн-Сб)
09:10Суми — Високе
09:16Рибальське — Суми (Пн-Ср,Сб)
09:16Охтирка — Суми (Пт,Нд)
09:30Iллiчiвка — Суми
09:37Суми — Охтирка
09:40Ромни — Харків
10:00Охтирка — Суми
10:10Тростянець — Дернове
10:10Суми — Кривий Ріг (Пн-Вт)
10:25Суми — Велика Писарівка
10:30Суми — Високе
10:35Харків — Суми
10:50Лебедин — Суми
10:52Суми — Олешня
11:00Полтава — Суми ч/з Котельва
11:10Суми — Охтирка (Пн)
11:20Суми — Дніпропетровськ (Пн)
11:25Охтирка — Суми
11:30Суми — Охтирка (Вт-Нд)
11:35Суми — Кіровоград (Пн)
11:45Високе — Суми
11:50Суми — Високе
11:58Суми — Рибальське (Пт-Ср)
12:10Куземин — Суми
12:10Суми — Краматорськ
12:20Тростянець — Жигайлівка (Ср,Пт)
12:20Суми — Комиші
12:25Харків — Шостка
12:35Суми — Запоріжжя
12:45Високе — Суми
12:48Суми — Охтирка (Пн-Сб)
13:00Тростянець — Мащанка (Ср,Пт)
13:00Тростянець — Дернове (Нд)
13:00Тростянець — Криничне (Ср)
13:00Тростянець — Мартинівка (Чт)
13:00Тростянець — Дернове (Ср,Пт)
13:05Перелуг — Суми
13:08Суми — Куземин
13:12Суми — Iллiчiвка
13:15Суми — Солдатське (Нд)
13:30Тростянець — Суми
13:35Тростянець — Дернове
13:40Суми — Солдатське (Пт-Пн,Ср)
13:50Суми — Охтирка
13:55Суми — Полтава
13:55Суми — Харків
14:00Полтава — Суми ч/з Котельва
14:15Тростянець — Солдатське (Нд)
14:15Харків — Кролевець
14:15Суми — Велика Писарівка
14:35Суми — Лебедин
14:36Охтирка — Суми
14:45Глухів — Харків (Пн-Вт)
14:50Високе — Суми
15:00Суми — Охтирка
15:00Рибальське — Суми (Пт,Нд)
15:05Олешня — Суми
15:15Суми — Високе
15:15Харків — Глухів (Пн-Вт)
15:30Суми — Куземин
15:37Охтирка — Суми
15:47Iллiчiвка — Суми
15:51Солдатське — Суми (Ср,Пт,Нд)
16:00Суми — Високе
16:00Солдатське — Суми (Сб-Пн)
16:10Харків — Суми
16:25Шостка — Харків
16:30Охтирка — Суми
16:39Суми — Яблучне
16:50Куземин — Суми
16:55Кіровоград — Суми (Вт)
17:10Харків — Суми
17:10Суми — Полтава ч/з Котельва
17:35Високе — Суми
17:55Полтава — Суми
18:00Тростянець — Дернове
18:03Суми — Охтирка
18:07Суми — Охтирка (Пт,Нд)
18:10Високе — Суми
18:20Лебедин — Суми
18:20Суми — Олешня
18:30Суми — Полтава ч/з Котельва
18:30Полтава — Суми ч/з Котельва
18:35Харків — Ромни
18:40Кролевець — Харків
18:45Суми — Велика Писарівка
18:50Тростянець — Солдатське (Пт)
19:00Тростянець — Дернове (Пт)
19:00Куземин — Суми (Пт)
19:03Ромни — Охтирка
19:05Дніпропетровськ — Суми (Пн)
19:10Суми — Охтирка
19:25Краматорськ — Суми
19:25Суми — Куземин (Пт)
19:25Суми — Солдатське (Пт)
19:34Яблучне — Суми
19:50Кривий Ріг — Суми (Пн-Вт)
20:35Полтава — Суми
21:30Солдатське — Суми (Пт)
21:55Запоріжжя — Суми

за маршрутами автобусів

Iллiчiвка — Суми
09:30 15:47

Високе — Суми
08:40 11:45 12:45 14:50 17:35 18:10

Глухів — Харків
14:45(Пн-Вт)

Дніпропетровськ — Суми
19:05(Пн)

Запоріжжя — Суми
21:55

Коблеве — Суми
06:24

Краматорськ — Суми
19:25

Кривий Ріг — Суми
19:50(Пн-Вт)

Кролевець — Харків
18:40

Куземин — Суми
08:10 12:10 16:50 19:00(Пт)

Кіровоград — Суми
16:55(Вт)

Лебедин — Суми
10:50 18:20

Олешня — Суми
07:15 15:05

Охтирка — Ромни
06:50

Охтирка — Суми
07:35 07:55 09:00(Пн-Сб) 09:16(Пт,Нд) 10:00 11:25 14:36 15:37 16:30

Перелуг — Суми
13:05

Полтава — Суми
17:55 20:35

Полтава — Суми ч/з Котельва
11:00 14:00 18:30

Рибальське — Суми
09:16(Пн-Ср,Сб) 15:00(Пт,Нд)

Ромни — Охтирка
19:03

Ромни — Харків
09:40

Солдатське — Суми
08:46(Пт-Пн,Ср) 15:51(Ср,Пт,Нд) 16:00(Сб-Пн) 21:30(Пт)

Суми — Iллiчiвка
06:35 13:12

Суми — Велика Писарівка
07:25 10:25 14:15 18:45

Суми — Високе
06:45 09:10 10:30 11:50 15:15 16:00

Суми — Дніпропетровськ
11:20(Пн)

Суми — Запоріжжя
12:35

Суми — Комиші
12:20

Суми — Краматорськ
12:10

Суми — Кривий Ріг
10:10(Пн-Вт)

Суми — Куземин
08:23 13:08 15:30 19:25(Пт)

Суми — Кіровоград
11:35(Пн)

Суми — Лебедин
07:35 14:35

Суми — Олешня
10:52 18:20

Суми — Охтирка
09:37 11:10(Пн) 11:30(Вт-Нд) 12:48(Пн-Сб) 13:50 15:00 18:03 18:07(Пт,Нд) 19:10

Суми — Перелуг
08:55

Суми — Полтава
07:00 13:55

Суми — Полтава ч/з Котельва
08:40 17:10 18:30

Суми — Рибальське
11:58(Пт-Ср)

Суми — Солдатське
06:55(Пт-Пн,Ср) 13:15(Нд) 13:40(Пт-Пн,Ср) 19:25(Пт)

Суми — Харків
06:25 08:00 13:55

Суми — Яблучне
06:04 16:39

Тростянець — Дернове
06:10(Ср,Пт) 06:30(Пт) 10:10 13:00(Нд) 13:00(Ср,Пт) 13:35 18:00 19:00(Пт)

Тростянець — Жигайлівка
05:40(Ср,Пт) 12:20(Ср,Пт)

Тростянець — Криничне
06:30(Ср) 13:00(Ср)

Тростянець — Мартинівка
06:30(Чт) 13:00(Чт)

Тростянець — Мащанка
07:45(Ср,Пт) 13:00(Ср,Пт)

Тростянець — Солдатське
05:40(Пт,Нд) 14:15(Нд) 18:50(Пт)

Тростянець — Суми
06:30 08:15(Пн-Сб) 13:30

Харків — Глухів
15:15(Пн-Вт)

Харків — Кролевець
14:15

Харків — Ромни
18:35

Харків — Суми
10:35 16:10 17:10

Харків — Шостка
12:25

Херсон — Суми
05:42(Пн)

Шостка — Харків
16:25

Яблучне — Суми
08:35 19:34

Інформація оновлена: 08.07.2014