Автовокзал Калуш

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. О. Пушкіна (показати на мапі)

Телефон довідки: 03472-51310

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:55Калуш — Кам'янець-Подільський
06:10Калуш — Чернівці
06:10Калуш — Львів
06:30Калуш — Слобода-Рівнянська
06:40Калуш — Рогатин
06:45Калуш — Погорілець
06:50Калуш — Тернопіль
06:50Івано-Франківськ — Долина
06:50Долина — Івано-Франківськ
06:55Рожнятів — Івано-Франківськ
06:58Верхній Струтинь — Івано-Франківськ
07:03Долина — Івано-Франківськ
07:05Калуш — Івано-Франківськ
07:05Калуш — Львів
07:10Калуш — Тернопіль
07:10Долина — Івано-Франківськ
07:13Долина — Івано-Франківськ
07:15Івано-Франківськ — Трускавець
07:20Івано-Франківськ — Долина
07:23Долина — Івано-Франківськ
07:33Спас — Івано-Франківськ
07:33Долина — Івано-Франківськ
07:35Калуш — Рожнятів
07:35Івано-Франківськ — Львів
07:40Івано-Франківськ — Вигода
07:43Долина — Івано-Франківськ
07:45Петранка — Івано-Франківськ
07:50Долина — Івано-Франківськ
07:55Калуш — Осмолода
07:58Ілемня — Івано-Франківськ
08:00Івано-Франківськ — Долина
08:00Ясень — Львів
08:08Долина — Івано-Франківськ
08:13Липовиця — Івано-Франківськ
08:15Долина — Івано-Франківськ
08:15Івано-Франківськ — Долина
08:23Перегінське — Івано-Франківськ
08:25Івано-Франківськ — Рожнятів
08:35Івано-Франківськ — Долина
08:35Тисів — Івано-Франківськ
08:40Калуш — Лецівка
08:43Рожнятів — Івано-Франківськ
08:45Івано-Франківськ — Долина
08:50Івано-Франківськ — Львів
08:55Долина — Івано-Франківськ
08:55Красне — Івано-Франківськ
08:55Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
09:02Долина — Івано-Франківськ
09:05Івано-Франківськ — Долина
09:15Івано-Франківськ — Долина
09:15Івано-Франківськ — Долина
09:17Долина — Івано-Франківськ
09:20Калуш — Слобода-Рівнянська
09:25Івано-Франківськ — Долина
09:25Долина — Івано-Франківськ
09:30Івано-Франківськ — Спас
09:30Івано-Франківськ — Долина
09:33Іванівка — Івано-Франківськ
09:40Долина — Івано-Франківськ
09:45Калуш — Погорілець
09:45Трускавець — Коломия
09:45Трускавець — Коломия
09:50Івано-Франківськ — Вигода
09:52Долина — Івано-Франківськ
10:00Долина — Івано-Франківськ
10:00Івано-Франківськ — Долина
10:05Івано-Франківськ — Долина
10:08Рожнятів — Івано-Франківськ
10:10Калуш — Львів
10:10Долина — Івано-Франківськ
10:15Долина — Івано-Франківськ
10:15Івано-Франківськ — Перегінське
10:15Косів — Трускавець
10:15Івано-Франківськ — Долина
10:20Івано-Франківськ — Долина
10:30Калуш — Грабів
10:30Долина — Івано-Франківськ
10:30Долина — Тернопіль
10:35Івано-Франківськ — Петранка
10:40Долина — Івано-Франківськ
10:45Поляниця (Буковель) — Варшава (Пол)
10:50Долина — Івано-Франківськ
10:50Калуш — Осмолода
10:53Верхній Струтинь — Івано-Франківськ
11:00Івано-Франківськ — Франкфурт (Нім)
11:00Городенка — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
11:00Івано-Франківськ — Рожнятів
11:00Коломия — Плзень (Чех)
11:00Івано-Франківськ — Кельн (Нім)
11:00Калуш — Рогатин
11:00Трускавець — Окница (Мол)
11:00Івано-Франківськ — Оснабрюк (Нім)
11:00Івано-Франківськ — Красне
11:00Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
11:00Вигода — Івано-Франківськ
11:00Івано-Франківськ — Прага (Чех)
11:10Долина — Івано-Франківськ
11:15Самбір — Івано-Франківськ
11:20Івано-Франківськ — Ілемня
11:20Івано-Франківськ — Долина
11:23Івано-Франківськ — Рожнятів
11:35Калуш — Липовиця
11:38Спас — Івано-Франківськ
11:40Івано-Франківськ — Долина
11:45Долина — Івано-Франківськ
11:45Чернівці — Пескара (Іт)
11:45Калуш — Слобода-Рівнянська
11:55Городенка — Львів
11:55Івано-Франківськ — Долина
11:58Долина — Івано-Франківськ
12:05Івано-Франківськ — Долина
12:10Івано-Франківськ — Липовиця
12:10Долина — Івано-Франківськ
12:10Рожнятів — Івано-Франківськ
12:13Долина — Івано-Франківськ
12:15Івано-Франківськ — Іванівка
12:15Івано-Франківськ — Долина
12:20Івано-Франківськ — Ужгород
12:20Калуш — Рогатин
12:25Чортків — Трускавець
12:25Долина — Івано-Франківськ
12:25Івано-Франківськ — Болехів
12:28Долина — Івано-Франківськ
12:40Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
12:40Івано-Франківськ — Долина
12:45Городенка — Плзень (Чех)
12:45Городенка — Плзень (Чех)
12:45Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
12:45Рожнятів — Івано-Франківськ
12:50Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
12:50Вигода — Івано-Франківськ
12:50Івано-Франківськ — Долина
12:55Долина — Івано-Франківськ
12:58Долина — Івано-Франківськ
13:00Івано-Франківськ — Долина
13:05Калуш — Лецівка
13:13Долина — Івано-Франківськ
13:20Івано-Франківськ — Долина
13:20Надвірна — Лодзь (Пол)
13:30Петранка — Івано-Франківськ
13:40Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:45Рахів — Ліберець (Чех)
13:45Калуш — Погорілець
13:53Перегінське — Івано-Франківськ
14:00Коломия — Трускавець
14:00Долина — Івано-Франківськ
14:00Хуст — Хмельницький
14:00Коломия — Трускавець
14:00Івано-Франківськ — Рожнятів
14:00Івано-Франківськ — Долина
14:05Івано-Франківськ — Долина
14:10Долина — Івано-Франківськ
14:13Іванівка — Івано-Франківськ
14:18Ілемня — Івано-Франківськ
14:20Івано-Франківськ — Долина
14:20Калуш — Грабів
14:25Долина — Івано-Франківськ
14:25Трускавець — Чернівці
14:35Долина — Івано-Франківськ
14:40Калуш — Осмолода
14:40Івано-Франківськ — Вигода
14:45Калуш — Сокаль
14:50Долина — Івано-Франківськ
15:00Болехів — Івано-Франківськ
15:00Окница (Мол) — Трускавець
15:05Калуш — Прага (Чех)
15:05Калуш — Львів
15:05Львів — Івано-Франківськ
15:05Красне — Івано-Франківськ
15:10Івано-Франківськ — Спас
15:10Долина — Івано-Франківськ
15:15Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
15:15Івано-Франківськ — Долина
15:20Чернівці — Вроцлав (Пол)
15:23Рожнятів — Івано-Франківськ
15:30Долина — Івано-Франківськ
15:30Івано-Франківськ — Вигода
15:30Чернівці — Прага (Чех)
15:30Калуш — Рогатин
15:35Долина — Лодзь (Пол)
15:35Долина — Варшава (Пол)
15:40Івано-Франківськ — Рожнятів
15:40Івано-Франківськ — Долина
15:45Івано-Франківськ — Долина
15:45Калуш — Одеса
15:50Івано-Франківськ — Долина
15:53Спас — Івано-Франківськ
16:00Долина — Івано-Франківськ
16:00Івано-Франківськ — Долина
16:05Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
16:05Івано-Франківськ — Долина
16:05Княжолука — Івано-Франківськ
16:05Івано-Франківськ — Перегінське
16:10Івано-Франківськ — Долина
16:10Калуш — Липовиця
16:10Львів — Вижниця
16:15Івано-Франківськ — Долина
16:20Чернівці — Трускавець
16:20Долина — Івано-Франківськ
16:25Івано-Франківськ — Долина
16:28Івано-Франківськ — Петранка
16:30Долина — Івано-Франківськ
16:30Івано-Франківськ — Долина
16:35Івано-Франківськ — Долина
16:40Калуш — Лецівка
16:45Вижниця — Львів
16:50Чернівці — Чеське Будєйовіце (Чех)
16:50Долина — Івано-Франківськ
16:50Калуш — Погорілець
16:50Івано-Франківськ — Долина
16:50Івано-Франківськ — Іванівка
16:55Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
17:05Івано-Франківськ — Долина
17:05Калуш — Слобода-Рівнянська
17:08Рожнятів — Івано-Франківськ
17:15Івано-Франківськ — Долина
17:15Івано-Франківськ — Ілемня
17:15Трускавець — Івано-Франківськ
17:25Львів — Івано-Франківськ
17:35Івано-Франківськ — Красне
17:40Івано-Франківськ — Гдиня (Пол)
17:40Івано-Франківськ — Рожнятів
17:40Івано-Франківськ — Познань (Пол)
17:40Івано-Франківськ — Долина
17:45Чернівці — Познань (Пол)
17:45Чернівці — Костшин-над-Одрою (Пол)
17:50Вигода — Івано-Франківськ
17:50Калуш — Варшава (Пол)
17:58Спас — Івано-Франківськ
18:00Калуш — Львів
18:00Хмельницький — Хуст
18:00Кам'янець-Подільський — Піла (Пол)
18:05Івано-Франківськ — Самбір
18:10Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
18:10Долина — Івано-Франківськ
18:10Івано-Франківськ — Долина
18:15Калуш — Грабів
18:20Вигода — Івано-Франківськ
18:20Івано-Франківськ — Долина
18:30Івано-Франківськ — Долина
18:33Івано-Франківськ — Рожнятів
18:35Івано-Франківськ — Тисів
18:35Калуш — Рогатин
18:40Долина — Івано-Франківськ
18:45Івано-Франківськ — Липовиця
18:50Чернівці — Плзень (Чех)
18:50Чернівці — Плзень (Чех)
18:50Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:50Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
18:50Рожнятів — Івано-Франківськ
18:50Івано-Франківськ — Долина
18:50Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:50Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
18:55Львів — Ясень
19:05Долина — Івано-Франківськ
19:22Ужгород — Івано-Франківськ
19:35Львів — Городенка
19:50Трускавець — Чортків
19:57Тернопіль — Долина
20:10Чернівці — Вроцлав (Пол)
20:25Хмельницький — Плзень (Чех)
20:25Хмельницький — Устка (Пол)
20:25Хмельницький — Піла (Пол)
20:25Хмельницький — Мендзихуд (Пол)
20:25Хмельницький — Колобжег (Пол)
20:25Хмельницький — Гдиня (Пол)
20:25Хмельницький — Згожелець (Пол)
20:25Хмельницький — Щецин (Пол)
20:25Хмельницький — Хеб (Чех)
23:55Чернівці — Згожелець (Пол)
23:55Чернівці — Слупськ (Пол)
23:55Чернівці — Щецин (Пол)
23:55Чернівці — Щецин (Пол)
23:55Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Іванівка
12:15 16:50

Івано-Франківськ — Ілемня
11:20 17:15

Івано-Франківськ — Болехів
12:25

Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
16:55

Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
08:55 12:50 18:10

Івано-Франківськ — Вигода
07:40 09:50 14:40 15:30

Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
11:00 16:05

Івано-Франківськ — Гдиня (Пол)
17:40

Івано-Франківськ — Долина
06:50 07:20 08:00 08:15 08:35 08:45 09:05 09:15 09:15 09:25 09:30 10:00 10:05 10:15 10:20 11:20 11:40 11:55 12:05 12:15 12:40 12:50 13:00 13:20 14:00 14:05 14:20 15:15 15:40 15:45 15:50 16:00 16:05 16:10 16:15 16:25 16:30 16:35 16:50 17:05 17:15 17:40 18:10 18:20 18:30 18:50

Івано-Франківськ — Кельн (Нім)
11:00

Івано-Франківськ — Красне
11:00 17:35

Івано-Франківськ — Липовиця
12:10 18:45

Івано-Франківськ — Львів
07:35 08:50

Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
12:40

Івано-Франківськ — Оснабрюк (Нім)
11:00

Івано-Франківськ — Перегінське
10:15 16:05

Івано-Франківськ — Петранка
10:35 16:28

Івано-Франківськ — Познань (Пол)
17:40

Івано-Франківськ — Прага (Чех)
11:00

Івано-Франківськ — Рожнятів
08:25 11:00 11:23 14:00 15:40 17:40 18:33

Івано-Франківськ — Самбір
18:05

Івано-Франківськ — Спас
09:30 15:10

Івано-Франківськ — Тисів
18:35

Івано-Франківськ — Трускавець
07:15

Івано-Франківськ — Ужгород
12:20

Івано-Франківськ — Франкфурт (Нім)
11:00

Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:40

Іванівка — Івано-Франківськ
09:33 14:13

Ілемня — Івано-Франківськ
07:58 14:18

Болехів — Івано-Франківськ
15:00

Верхній Струтинь — Івано-Франківськ
06:58 10:53

Вигода — Івано-Франківськ
11:00 12:50 17:50 18:20

Вижниця — Львів
16:45

Городенка — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
11:00

Городенка — Львів
11:55

Городенка — Плзень (Чех)
12:45 12:45

Долина — Івано-Франківськ
06:50 07:03 07:10 07:13 07:23 07:33 07:43 07:50 08:08 08:15 08:55 09:02 09:17 09:25 09:40 09:52 10:00 10:10 10:15 10:30 10:40 10:50 11:10 11:45 11:58 12:10 12:13 12:25 12:28 12:55 12:58 13:13 14:00 14:10 14:25 14:35 14:50 15:10 15:30 16:00 16:20 16:30 16:50 18:10 18:40 19:05

Долина — Варшава (Пол)
15:35

Долина — Лодзь (Пол)
15:35

Долина — Тернопіль
10:30

Калуш — Івано-Франківськ
07:05

Калуш — Варшава (Пол)
17:50

Калуш — Грабів
10:30 14:20 18:15

Калуш — Кам'янець-Подільський
05:55

Калуш — Лецівка
08:40 13:05 16:40

Калуш — Липовиця
11:35 16:10

Калуш — Львів
06:10 07:05 10:10 15:05 18:00

Калуш — Одеса
15:45

Калуш — Осмолода
07:55 10:50 14:40

Калуш — Погорілець
06:45 09:45 13:45 16:50

Калуш — Прага (Чех)
15:05

Калуш — Рогатин
06:40 11:00 12:20 15:30 18:35

Калуш — Рожнятів
07:35

Калуш — Слобода-Рівнянська
06:30 09:20 11:45 17:05

Калуш — Сокаль
14:45

Калуш — Тернопіль
06:50 07:10

Калуш — Чернівці
06:10

Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:50 18:50

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
18:50 18:50

Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
12:45

Кам'янець-Подільський — Піла (Пол)
18:00

Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
15:15

Княжолука — Івано-Франківськ
16:05

Коломия — Плзень (Чех)
11:00

Коломия — Трускавець
14:00 14:00

Косів — Трускавець
10:15

Красне — Івано-Франківськ
08:55 15:05

Липовиця — Івано-Франківськ
08:13

Львів — Івано-Франківськ
15:05 17:25

Львів — Вижниця
16:10

Львів — Городенка
19:35

Львів — Ясень
18:55

Надвірна — Лодзь (Пол)
13:20

Окница (Мол) — Трускавець
15:00

Перегінське — Івано-Франківськ
08:23 13:53

Петранка — Івано-Франківськ
07:45 13:30

Поляниця (Буковель) — Варшава (Пол)
10:45

Рахів — Ліберець (Чех)
13:45

Рожнятів — Івано-Франківськ
06:55 08:43 10:08 12:10 12:45 15:23 17:08 18:50

Самбір — Івано-Франківськ
11:15

Спас — Івано-Франківськ
07:33 11:38 15:53 17:58

Тернопіль — Долина
19:57

Тисів — Івано-Франківськ
08:35

Трускавець — Івано-Франківськ
17:15

Трускавець — Коломия
09:45 09:45

Трускавець — Окница (Мол)
11:00

Трускавець — Чернівці
14:25

Трускавець — Чортків
19:50

Ужгород — Івано-Франківськ
19:22

Хмельницький — Гдиня (Пол)
20:25

Хмельницький — Згожелець (Пол)
20:25

Хмельницький — Колобжег (Пол)
20:25

Хмельницький — Мендзихуд (Пол)
20:25

Хмельницький — Плзень (Чех)
20:25

Хмельницький — Піла (Пол)
20:25

Хмельницький — Устка (Пол)
20:25

Хмельницький — Хеб (Чех)
20:25

Хмельницький — Хуст
18:00

Хмельницький — Щецин (Пол)
20:25

Хуст — Хмельницький
14:00

Чернівці — Вроцлав (Пол)
15:20 20:10

Чернівці — Згожелець (Пол)
23:55

Чернівці — Костшин-над-Одрою (Пол)
17:45

Чернівці — Пескара (Іт)
11:45

Чернівці — Плзень (Чех)
18:50 18:50

Чернівці — Познань (Пол)
17:45

Чернівці — Прага (Чех)
15:30

Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
23:55

Чернівці — Слупськ (Пол)
23:55

Чернівці — Трускавець
16:20

Чернівці — Чеське Будєйовіце (Чех)
16:50

Чернівці — Щецин (Пол)
23:55 23:55

Чортків — Трускавець
12:25

Ясень — Львів
08:00

Інформація оновлена: 20.08.2021