Автовокзал Калуш

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. О. Пушкіна (показати на мапі)

Телефон довідки: 03472-51310

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:55Калуш — Кам'янець-Подільський
06:00Калуш — Камінь
06:00Калуш — Липовиця
06:10Калуш — Чернівці
06:15Калуш — Львів ч/з Жидачів
06:20Калуш — Сваричів
06:30Калуш — Рогатин
06:40Слобода — Слобода-Рівнянська
06:45Калуш — Тимерівці
06:45Івано-Франківськ — Трускавець
06:45Калуш — Погорілець
06:50Калуш — Тернопіль ч/з Галич
06:55Рожнятів — Івано-Франківськ
07:15Івано-Франківськ — Перегінське ч/з Богородчани
07:15Калуш — Львів ч/з Жидачів
07:18Рожнятів — Івано-Франківськ
07:20Івано-Франківськ — Трускавець
07:20Калуш — Тернопіль ч/з Галич
07:25Верхня — Івано-Франківськ
07:25Гериня — Івано-Франківськ
07:30Івано-Франківськ — Рожнятів
07:35Львів — Івано-Франківськ
07:35Івано-Франківськ — Львів
07:45Петранка — Івано-Франківськ
07:45Івано-Франківськ — Ужгород
07:50Калуш — Івано-Франківськ
08:00Івано-Франківськ — Долина
08:00Ясень — Львів
08:05Львів — Івано-Франківськ
08:10Івано-Франківськ — Пациків
08:10Калуш — Осмолода
08:15Долина — Івано-Франківськ
08:25Липовиця — Івано-Франківськ
08:30Калуш — Рогатин
08:35Княжолука — Івано-Франківськ
08:35Івано-Франківськ — Долина
08:40Калуш — Лецівка
08:43Рожнятів — Івано-Франківськ
08:45Калуш — Долина
08:50Львів — Івано-Франківськ
08:50Івано-Франківськ — Львів
08:58Липовиця — Івано-Франківськ
09:00Івано-Франківськ — Рожнятів
09:05Івано-Франківськ — Долина
09:25Івано-Франківськ — Верхня
09:30Івано-Франківськ — Трускавець
09:30Івано-Франківськ — Долина
09:30Івано-Франківськ — Рожнятів
09:35Калуш — Погорілець
09:35Слобода — Слобода-Рівнянська
09:40Івано-Франківськ — Вигода
09:40Богородчани — Львів
09:45Трускавець — Коломия
09:50Івано-Франківськ — Гериня
09:55Івано-Франківськ — Львів
10:00Долина — Івано-Франківськ
10:08Рожнятів — Івано-Франківськ
10:10Калуш — Львів ч/з Жидачів
10:15Верхня — Івано-Франківськ
10:15Івано-Франківськ — Долина
10:20Калуш — Камінь
10:25Івано-Франківськ — Ужгород
10:30Долина — Івано-Франківськ
10:30Долина — Тернопіль ч/з Галич
10:38Рожнятів — Івано-Франківськ
10:45Калуш — Сваричів
10:45Івано-Франківськ — Липовиця
10:50Тернопіль — Долина
10:55Івано-Франківськ — Княжолука
11:00Пациків — Івано-Франківськ
11:05Калуш — Осмолода
11:05Калуш — Рогатин
11:15Самбір — Надвірна
11:15Калуш — Долина
11:20Івано-Франківськ — Рожнятів ч/з Сваричів
11:25Івано-Франківськ — Львів
11:30Івано-Франківськ — Болехів
11:35Долина — Івано-Франківськ
11:35Івано-Франківськ — Львів
11:40Івано-Франківськ — Долина
11:43Слобода — Слобода-Рівнянська
11:50Гериня — Івано-Франківськ
11:55Городенка — Львів
11:55Городенка — Львів
12:00Трускавець — Кам'янець-Подільський
12:20Калуш — Рогатин
12:25Івано-Франківськ — Ужгород
12:25Калуш — Липовиця
12:25Івано-Франківськ — Петранка
12:30Долина — Івано-Франківськ
12:30Чортків — Трускавець
12:35Івано-Франківськ — Долина
12:40Вигода — Івано-Франківськ
12:44Рожнятів — Івано-Франківськ
12:45Івано-Франківськ — Львів
12:55Івано-Франківськ — Верхня
13:00Калуш — Камінь
13:00Коломия — Львів
13:10Калуш — Лецівка
13:15Калуш — Івано-Франківськ
13:25Івано-Франківськ — Долина
13:45Калуш — Погорілець
13:48Липовиця — Івано-Франківськ
13:50Болехів — Івано-Франківськ
13:55Калуш — Долина
14:00Коломия — Трускавець
14:00Івано-Франківськ — Рожнятів
14:05Івано-Франківськ — Долина
14:10Калуш — Львів ч/з Жидачів
14:20Калуш — Кути
14:20Калуш — Рогатин
14:25Долина — Івано-Франківськ
14:30Долина — Івано-Франківськ
14:30Івано-Франківськ — Долина
14:30Калуш — Осмолода
14:35Верхня — Івано-Франківськ
14:40Калуш — Тернопіль
14:40Трускавець — Чернівці
14:45Петранка — Івано-Франківськ
14:50Івано-Франківськ — Вигода
14:50Калуш — Сваричів
15:05Кам'янець-Подільський — Трускавець
15:05Івано-Франківськ — Гериня
15:05Калуш — Львів ч/з Жидачів
15:15Івано-Франківськ — Ужгород (Вт,Чт,Сб)
15:15Калуш — Ілемня
15:20Долина — Київ (Пн,Ср,Пт)
15:25Рожнятів — Івано-Франківськ
15:35Калуш — Рогатин
15:40Калуш — Сокаль
15:40Івано-Франківськ — Рожнятів
15:45Калуш — Одеса
15:55Львів — Яремче
15:55Івано-Франківськ — Пациків
16:00Княжолука — Івано-Франківськ
16:05Долина — Тернопіль ч/з Галич
16:10Львів — Вижниця
16:15Івано-Франківськ — Долина
16:15Івано-Франківськ — Львів
16:20Долина — Івано-Франківськ
16:20Калуш — Князівка
16:20Івано-Франківськ — Липовиця
16:25Калуш — Долина
16:30Чернівці — Трускавець
16:35Долина — Івано-Франківськ
16:35Івано-Франківськ — Долина
16:35Івано-Франківськ — Верхня
16:40Калуш — Лецівка
16:45Калуш — Івано-Франківськ
16:45Вижниця — Львів
16:45Калуш — Погорілець
16:50Слобода — Слобода-Рівнянська
16:50Калуш — Сваричів
16:50Івано-Франківськ — Петранка
16:58Рожнятів — Івано-Франківськ
17:05Івано-Франківськ — Долина
17:20Верхня — Івано-Франківськ
17:25Ужгород — Івано-Франківськ
17:25Івано-Франківськ — Болехів
17:35Гериня — Івано-Франківськ
17:40Вигода — Івано-Франківськ
17:45Івано-Франківськ — Рожнятів
17:50Івано-Франківськ — Долина
18:00Калуш — Камінь
18:00Калуш — Грабів
18:00Калуш — Львів ч/з Жидачів
18:05Надвірна — Самбір
18:10Долина — Івано-Франківськ
18:15Івано-Франківськ — Долина
18:15Калуш — Осмолода
18:30Івано-Франківськ — Рожнятів ч/з Сваричів
18:35Долина — Івано-Франківськ
18:35Калуш — Липовиця
18:35Калуш — Рогатин
18:45Трускавець — Івано-Франківськ
18:55Івано-Франківськ — Долина
18:55Калуш — Долина
19:00Калуш — Київ
19:05Долина — Івано-Франківськ
19:10Калуш — Івано-Франківськ
19:10Львів — Богородчани
19:20Івано-Франківськ — Княжолука
19:25Ужгород — Івано-Франківськ
19:25Львів — Ясень
19:35Пациків — Івано-Франківськ
19:35Львів — Городенка
19:35Івано-Франківськ — Львів
19:40Трускавець — Чортків
19:50Болехів — Івано-Франківськ
20:20Долина — Івано-Франківськ
20:50Івано-Франківськ — Гериня
20:55Івано-Франківськ — Львів

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Болехів
11:30 17:25

Івано-Франківськ — Верхня
09:25 12:55 16:35

Івано-Франківськ — Вигода
09:40 14:50

Івано-Франківськ — Гериня
09:50 15:05 20:50

Івано-Франківськ — Долина
08:00 08:35 09:05 09:30 10:15 11:40 12:35 13:25 14:05 14:30 16:15 16:35 17:05 17:50 18:15 18:55

Івано-Франківськ — Княжолука
10:55 19:20

Івано-Франківськ — Липовиця
10:45 16:20

Івано-Франківськ — Львів
07:35 08:50 09:55 11:25 11:35 12:45 16:15 19:35 20:55

Івано-Франківськ — Пациків
08:10 15:55

Івано-Франківськ — Перегінське ч/з Богородчани
07:15

Івано-Франківськ — Петранка
12:25 16:50

Івано-Франківськ — Рожнятів
07:30 09:00 09:30 14:00 15:40 17:45

Івано-Франківськ — Рожнятів ч/з Сваричів
11:20 18:30

Івано-Франківськ — Трускавець
06:45 07:20 09:30

Івано-Франківськ — Ужгород
07:45 10:25 12:25 15:15(Вт,Чт,Сб)

Богородчани — Львів
09:40

Болехів — Івано-Франківськ
13:50 19:50

Верхня — Івано-Франківськ
07:25 10:15 14:35 17:20

Вигода — Івано-Франківськ
12:40 17:40

Вижниця — Львів
16:45

Гериня — Івано-Франківськ
07:25 11:50 17:35

Городенка — Львів
11:55 11:55

Долина — Івано-Франківськ
08:15 10:00 10:30 11:35 12:30 14:25 14:30 16:20 16:35 18:10 18:35 19:05 20:20

Долина — Київ
15:20(Пн,Ср,Пт)

Долина — Тернопіль ч/з Галич
10:30 16:05

Калуш — Івано-Франківськ
07:50 13:15 16:45 19:10

Калуш — Ілемня
15:15

Калуш — Грабів
18:00

Калуш — Долина
08:45 11:15 13:55 16:25 18:55

Калуш — Кам'янець-Подільський
05:55

Калуш — Камінь
06:00 10:20 13:00 18:00

Калуш — Київ
19:00

Калуш — Князівка
16:20

Калуш — Кути
14:20

Калуш — Лецівка
08:40 13:10 16:40

Калуш — Липовиця
06:00 12:25 18:35

Калуш — Львів ч/з Жидачів
06:15 07:15 10:10 14:10 15:05 18:00

Калуш — Одеса
15:45

Калуш — Осмолода
08:10 11:05 14:30 18:15

Калуш — Погорілець
06:45 09:35 13:45 16:45

Калуш — Рогатин
06:30 08:30 11:05 12:20 14:20 15:35 18:35

Калуш — Сваричів
06:20 10:45 14:50 16:50

Калуш — Сокаль
15:40

Калуш — Тернопіль
14:40

Калуш — Тернопіль ч/з Галич
06:50 07:20

Калуш — Тимерівці
06:45

Калуш — Чернівці
06:10

Кам'янець-Подільський — Трускавець
15:05

Княжолука — Івано-Франківськ
08:35 16:00

Коломия — Львів
13:00

Коломия — Трускавець
14:00

Липовиця — Івано-Франківськ
08:25 08:58 13:48

Львів — Івано-Франківськ
07:35 08:05 08:50

Львів — Богородчани
19:10

Львів — Вижниця
16:10

Львів — Городенка
19:35

Львів — Яремче
15:55

Львів — Ясень
19:25

Надвірна — Самбір
18:05

Пациків — Івано-Франківськ
11:00 19:35

Петранка — Івано-Франківськ
07:45 14:45

Рожнятів — Івано-Франківськ
06:55 07:18 08:43 10:08 10:38 12:44 15:25 16:58

Самбір — Надвірна
11:15

Слобода — Слобода-Рівнянська
06:40 09:35 11:43 16:50

Тернопіль — Долина
10:50

Трускавець — Івано-Франківськ
18:45

Трускавець — Кам'янець-Подільський
12:00

Трускавець — Коломия
09:45

Трускавець — Чернівці
14:40

Трускавець — Чортків
19:40

Ужгород — Івано-Франківськ
17:25 19:25

Чернівці — Трускавець
16:30

Чортків — Трускавець
12:30

Ясень — Львів
08:00

Інформація оновлена: 22.11.2014