Автовокзал Калуш

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. О. Пушкіна (показати на мапі)

Телефон довідки: 03472-51310

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:55Калуш — Кам'янець-Подільський
06:10Калуш — Львів
06:10Калуш — Чернівці
06:26Калуш — Долина
06:30Калуш — Слобода-Рівнянська
06:40Калуш — Рогатин
06:45Калуш — Погорілець
06:50Калуш — Тернопіль
06:50Івано-Франківськ — Долина
06:50Долина — Івано-Франківськ
06:55Рожнятів — Івано-Франківськ
06:58Верхній Струтинь — Івано-Франківськ
07:05Калуш — Івано-Франківськ
07:05Калуш — Львів
07:05Долина — Івано-Франківськ
07:10Калуш — Тернопіль
07:10Долина — Івано-Франківськ
07:15Івано-Франківськ — Трускавець
07:20Мала Тур'я — Івано-Франківськ
07:20Івано-Франківськ — Долина
07:30Гериня — Івано-Франківськ
07:33Спас — Івано-Франківськ
07:35Калуш — Рожнятів
07:40Івано-Франківськ — Вигода
07:45Петранка — Івано-Франківськ
07:50Долина — Івано-Франківськ
07:50Велика Туря — Івано-Франківськ
07:55Калуш — Осмолода
07:58Ілемня — Івано-Франківськ
08:00Івано-Франківськ — Долина
08:00Ясень — Львів
08:00Долина — Івано-Франківськ
08:08Долина — Івано-Франківськ
08:13Липовиця — Івано-Франківськ
08:15Долина — Івано-Франківськ
08:15Івано-Франківськ — Долина
08:25Івано-Франківськ — Рожнятів
08:25Княжолука — Івано-Франківськ
08:30Калуш — Долина
08:35Тисів — Івано-Франківськ
08:35Івано-Франківськ — Долина
08:35Долина — Тернопіль
08:40Калуш — Лецівка
08:43Рожнятів — Івано-Франківськ
08:45Івано-Франківськ — Долина
08:50Івано-Франківськ — Львів
08:55Долина — Івано-Франківськ
08:55Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
09:02Долина — Івано-Франківськ
09:05Івано-Франківськ — Мала Тур'я
09:10Долина — Івано-Франківськ
09:15Івано-Франківськ — Долина
09:17Долина — Івано-Франківськ
09:20Калуш — Слобода-Рівнянська
09:25Долина — Івано-Франківськ
09:25Івано-Франківськ — Долина
09:30Івано-Франківськ — Спас
09:33Іванівка — Івано-Франківськ
09:40Долина — Івано-Франківськ
09:45Калуш — Погорілець
09:45Трускавець — Коломия
09:45Трускавець — Коломия
09:45Долина — Івано-Франківськ
09:50Івано-Франківськ — Вигода
09:50Івано-Франківськ — Долина
09:52Долина — Івано-Франківськ
09:55Івано-Франківськ — Львів
10:00Івано-Франківськ — Долина
10:00Калуш — Прага (Чех)
10:00Долина — Івано-Франківськ
10:08Рожнятів — Івано-Франківськ
10:10Долина — Івано-Франківськ
10:10Калуш — Львів
10:15Косів — Трускавець
10:15Долина — Івано-Франківськ
10:15Івано-Франківськ — Долина
10:20Івано-Франківськ — Долина
10:30Калуш — Грабів
10:30Долина — Тернопіль
10:30Долина — Івано-Франківськ
10:35Івано-Франківськ — Петранка
10:40Долина — Івано-Франківськ
10:50Калуш — Осмолода
10:50Тернопіль — Долина
10:50Долина — Івано-Франківськ
10:53Верхній Струтинь — Івано-Франківськ
10:55Івано-Франківськ — Прага (Чех)
10:55Івано-Франківськ — Княжолука
10:55Івано-Франківськ — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
11:00Калуш — Рогатин
11:00Коломия — Плзень (Чех)
11:00Вигода — Івано-Франківськ
11:10Долина — Івано-Франківськ
11:10Івано-Франківськ — Долина
11:15Самбір — Івано-Франківськ
11:15Калуш — Долина
11:20Івано-Франківськ — Долина
11:20Івано-Франківськ — Ілемня
11:20Мала Тур'я — Івано-Франківськ
11:23Івано-Франківськ — Рожнятів
11:30Івано-Франківськ — Долина
11:35Івано-Франківськ — Львів
11:35Долина — Івано-Франківськ
11:35Калуш — Липовиця
11:38Спас — Івано-Франківськ
11:40Івано-Франківськ — Долина
11:45Долина — Івано-Франківськ
11:45Чернівці — Пескара (Іт)
11:45Калуш — Слобода-Рівнянська
11:55Івано-Франківськ — Долина
11:55Городенка — Львів
11:55Долина — Івано-Франківськ
12:05Івано-Франківськ — Долина
12:10Івано-Франківськ — Липовиця
12:10Долина — Івано-Франківськ
12:15Івано-Франківськ — Долина
12:15Івано-Франківськ — Іванівка
12:20Івано-Франківськ — Ужгород
12:20Калуш — Рогатин
12:25Чортків — Трускавець
12:25Долина — Івано-Франківськ
12:25Івано-Франківськ — Болехів
12:35Калуш — Прага (Чех)
12:40Івано-Франківськ — Долина
12:45Городенка — Плзень (Чех)
12:45Рожнятів — Івано-Франківськ
12:45Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
12:45Городенка — Плзень (Чех)
12:50Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
12:50Вигода — Івано-Франківськ
12:50Івано-Франківськ — Долина
12:55Долина — Івано-Франківськ
12:55Трускавець — Кам'янець-Подільський
13:00Івано-Франківськ — Долина
13:05Калуш — Лецівка
13:10Івано-Франківськ — Мала Тур'я
13:15Чернівці — Прага (Чех)
13:20Івано-Франківськ — Долина
13:25Долина — Івано-Франківськ
13:25Івано-Франківськ — Долина
13:30Надвірна — Щецин (Пол)
13:30Петранка — Івано-Франківськ
13:40Івано-Франківськ — Долина
13:40Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:45Долина — Івано-Франківськ
13:45Калуш — Погорілець
13:45Рахів — Ліберець (Чех)
13:45Рахів — Ліберець (Чех)
13:50Івано-Франківськ — Долина
13:55Калуш — Долина
14:00Долина — Івано-Франківськ
14:00Коломия — Трускавець
14:00Івано-Франківськ — Долина
14:00Хуст — Хмельницький
14:00Коломия — Трускавець
14:00Івано-Франківськ — Рожнятів
14:05Івано-Франківськ — Долина
14:05Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
14:10Долина — Івано-Франківськ
14:13Іванівка — Івано-Франківськ
14:18Ілемня — Івано-Франківськ
14:20Івано-Франківськ — Долина
14:20Калуш — Грабів
14:25Долина — Івано-Франківськ
14:25Трускавець — Чернівці
14:35Долина — Івано-Франківськ
14:40Калуш — Осмолода
14:40Івано-Франківськ — Вигода
14:45Калуш — Сокаль
14:50Долина — Івано-Франківськ
15:00Болехів — Івано-Франківськ
15:05Львів — Івано-Франківськ
15:05Івано-Франківськ — Гериня
15:05Калуш — Львів
15:05Кам'янець-Подільський — Трускавець
15:10Івано-Франківськ — Спас
15:10Долина — Івано-Франківськ
15:15Івано-Франківськ — Долина
15:15Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
15:20Долина — Івано-Франківськ
15:20Чернівці — Вроцлав (Пол)
15:23Рожнятів — Івано-Франківськ
15:30Івано-Франківськ — Долина
15:30Чернівці — Прага (Чех)
15:30Долина — Івано-Франківськ
15:30Калуш — Рогатин
15:30Івано-Франківськ — Вигода
15:35Долина — Варшава (Пол)
15:35Івано-Франківськ — Велика Туря
15:35Долина — Івано-Франківськ
15:45Івано-Франківськ — Долина
15:50Долина — Івано-Франківськ
15:53Спас — Івано-Франківськ
16:00Долина — Івано-Франківськ
16:05Івано-Франківськ — Долина
16:05Княжолука — Івано-Франківськ
16:05Долина — Тернопіль
16:05Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
16:10Львів — Вижниця
16:10Калуш — Липовиця
16:10Львів — Вижниця
16:15Івано-Франківськ — Долина
16:20Долина — Івано-Франківськ
16:20Чернівці — Трускавець
16:25Івано-Франківськ — Долина
16:25Калуш — Долина
16:28Івано-Франківськ — Петранка
16:30Долина — Івано-Франківськ
16:35Івано-Франківськ — Долина
16:40Калуш — Лецівка
16:45Вижниця — Львів
16:45Вижниця — Львів
16:50Івано-Франківськ — Іванівка
16:50Івано-Франківськ — Долина
16:50Долина — Івано-Франківськ
16:50Калуш — Погорілець
16:55Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
17:05Івано-Франківськ — Долина
17:05Калуш — Слобода-Рівнянська
17:05Мала Тур'я — Івано-Франківськ
17:08Рожнятів — Івано-Франківськ
17:15Івано-Франківськ — Долина
17:15Івано-Франківськ — Ілемня
17:15Трускавець — Івано-Франківськ
17:15Косів — Плзень (Чех)
17:20Долина — Івано-Франківськ
17:25Львів — Івано-Франківськ
17:30Івано-Франківськ — Долина
17:40Івано-Франківськ — Долина
17:50Гериня — Івано-Франківськ
17:50Івано-Франківськ — Брно (Чех)
17:50Калуш — Варшава (Пол)
17:50Вигода — Івано-Франківськ
17:58Спас — Івано-Франківськ
18:00Івано-Франківськ — Долина
18:00Хмельницький — Хуст
18:00Калуш — Львів
18:00Івано-Франківськ — Долина
18:05Івано-Франківськ — Самбір
18:10Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
18:10Долина — Івано-Франківськ
18:10Івано-Франківськ — Долина
18:15Калуш — Грабів
18:20Івано-Франківськ — Долина
18:20Яремче — Познань (Пол)
18:20Долина — Лодзь (Пол)
18:20Вигода — Івано-Франківськ
18:30Івано-Франківськ — Долина
18:33Івано-Франківськ — Рожнятів
18:35Калуш — Рогатин
18:35Івано-Франківськ — Тисів
18:40Долина — Івано-Франківськ
18:40Тернопіль — Долина
18:45Івано-Франківськ — Липовиця
18:50Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:50Чернівці — Плзень (Чех)
18:50Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:50Чернівці — Плзень (Чех)
18:50Чернівці — Плзень (Чех)
18:50Івано-Франківськ — Долина
18:50Чернівці — Плзень (Чех)
18:55Львів — Ясень
19:05Івано-Франківськ — Мала Тур'я
19:05Долина — Івано-Франківськ
19:20Івано-Франківськ — Княжолука
19:22Ужгород — Івано-Франківськ
19:35Львів — Городенка
19:40Івано-Франківськ — Долина
19:50Трускавець — Чортків
19:57Тернопіль — Долина
20:00Івано-Франківськ — Гериня
20:20Чернівці — Вроцлав (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Іванівка
12:15 16:50

Івано-Франківськ — Ілемня
11:20 17:15

Івано-Франківськ — Болехів
12:25

Івано-Франківськ — Брно (Чех)
17:50

Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
16:55

Івано-Франківськ — Велика Туря
15:35

Івано-Франківськ — Верхній Струтинь
08:55 12:50 18:10

Івано-Франківськ — Вигода
07:40 09:50 14:40 15:30

Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
16:05

Івано-Франківськ — Гериня
15:05 20:00

Івано-Франківськ — Долина
06:50 07:20 08:00 08:15 08:35 08:45 09:15 09:25 09:50 10:00 10:15 10:20 11:10 11:20 11:30 11:40 11:55 12:05 12:15 12:40 12:50 13:00 13:20 13:25 13:40 13:50 14:00 14:05 14:20 15:15 15:30 15:45 16:05 16:15 16:25 16:35 16:50 17:05 17:15 17:30 17:40 18:00 18:00 18:10 18:20 18:30 18:50 19:40

Івано-Франківськ — Княжолука
10:55 19:20

Івано-Франківськ — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
10:55

Івано-Франківськ — Липовиця
12:10 18:45

Івано-Франківськ — Львів
08:50 09:55 11:35

Івано-Франківськ — Мала Тур'я
09:05 13:10 19:05

Івано-Франківськ — Петранка
10:35 16:28

Івано-Франківськ — Прага (Чех)
10:55

Івано-Франківськ — Рожнятів
08:25 11:23 14:00 18:33

Івано-Франківськ — Самбір
18:05

Івано-Франківськ — Спас
09:30 15:10

Івано-Франківськ — Тисів
18:35

Івано-Франківськ — Трускавець
07:15

Івано-Франківськ — Ужгород
12:20

Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:40 14:05

Іванівка — Івано-Франківськ
09:33 14:13

Ілемня — Івано-Франківськ
07:58 14:18

Болехів — Івано-Франківськ
15:00

Велика Туря — Івано-Франківськ
07:50

Верхній Струтинь — Івано-Франківськ
06:58 10:53

Вигода — Івано-Франківськ
11:00 12:50 17:50 18:20

Вижниця — Львів
16:45 16:45

Гериня — Івано-Франківськ
07:30 17:50

Городенка — Львів
11:55

Городенка — Плзень (Чех)
12:45 12:45

Долина — Івано-Франківськ
06:50 07:05 07:10 07:50 08:00 08:08 08:15 08:55 09:02 09:10 09:17 09:25 09:40 09:45 09:52 10:00 10:10 10:15 10:30 10:40 10:50 11:10 11:35 11:45 11:55 12:10 12:25 12:55 13:25 13:45 14:00 14:10 14:25 14:35 14:50 15:10 15:20 15:30 15:35 15:50 16:00 16:20 16:30 16:50 17:20 18:10 18:40 19:05

Долина — Варшава (Пол)
15:35

Долина — Лодзь (Пол)
18:20

Долина — Тернопіль
08:35 10:30 16:05

Калуш — Івано-Франківськ
07:05

Калуш — Варшава (Пол)
17:50

Калуш — Грабів
10:30 14:20 18:15

Калуш — Долина
06:26 08:30 11:15 13:55 16:25

Калуш — Кам'янець-Подільський
05:55

Калуш — Лецівка
08:40 13:05 16:40

Калуш — Липовиця
11:35 16:10

Калуш — Львів
06:10 07:05 10:10 15:05 18:00

Калуш — Осмолода
07:55 10:50 14:40

Калуш — Погорілець
06:45 09:45 13:45 16:50

Калуш — Прага (Чех)
10:00 12:35

Калуш — Рогатин
06:40 11:00 12:20 15:30 18:35

Калуш — Рожнятів
07:35

Калуш — Слобода-Рівнянська
06:30 09:20 11:45 17:05

Калуш — Сокаль
14:45

Калуш — Тернопіль
06:50 07:10

Калуш — Чернівці
06:10

Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:50 18:50

Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
12:45

Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
15:15

Кам'янець-Подільський — Трускавець
15:05

Княжолука — Івано-Франківськ
08:25 16:05

Коломия — Плзень (Чех)
11:00

Коломия — Трускавець
14:00 14:00

Косів — Плзень (Чех)
17:15

Косів — Трускавець
10:15

Липовиця — Івано-Франківськ
08:13

Львів — Івано-Франківськ
15:05 17:25

Львів — Вижниця
16:10 16:10

Львів — Городенка
19:35

Львів — Ясень
18:55

Мала Тур'я — Івано-Франківськ
07:20 11:20 17:05

Надвірна — Щецин (Пол)
13:30

Петранка — Івано-Франківськ
07:45 13:30

Рахів — Ліберець (Чех)
13:45 13:45

Рожнятів — Івано-Франківськ
06:55 08:43 10:08 12:45 15:23 17:08

Самбір — Івано-Франківськ
11:15

Спас — Івано-Франківськ
07:33 11:38 15:53 17:58

Тернопіль — Долина
10:50 18:40 19:57

Тисів — Івано-Франківськ
08:35

Трускавець — Івано-Франківськ
17:15

Трускавець — Кам'янець-Подільський
12:55

Трускавець — Коломия
09:45 09:45

Трускавець — Чернівці
14:25

Трускавець — Чортків
19:50

Ужгород — Івано-Франківськ
19:22

Хмельницький — Хуст
18:00

Хуст — Хмельницький
14:00

Чернівці — Вроцлав (Пол)
15:20 20:20

Чернівці — Пескара (Іт)
11:45

Чернівці — Плзень (Чех)
18:50 18:50 18:50 18:50

Чернівці — Прага (Чех)
13:15 15:30

Чернівці — Трускавець
16:20

Чортків — Трускавець
12:25

Яремче — Познань (Пол)
18:20

Ясень — Львів
08:00

Інформація оновлена: 24.12.2019