Автовокзал Коломия

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Антоненка-Давидовича, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03433-20251

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Коломия — Слобода (кр Нд)
05:20Коломия — Кути
05:20Коломия — Тернопіль
05:30Коломия — Городенка ч/з Тишківці
05:30Коломия — Івано-Франківськ
05:40Коломия — Кути
05:45Молодятин — Чернівці (кр Пн)
05:45Коломия — Івано-Франківськ
05:45Коломия — Олещин (кр Нд)
05:50Коломия — Обертин
05:55Коломия — Івано-Франківськ ч/з Скопівка
06:00Коломия — Яківка (Пн)
06:00Коломия — Фатовець (кр Нд)
06:00Коломия — Хуст
06:00Коломия — Чернівці
06:00Коломия — Джурків (кр Нд)
06:00Коломия — Великий Ключів (кр Нд)
06:00Коломия — Ковалівка
06:05П'ядики — Ланчин
06:05Коломия — Івано-Франківськ
06:10Коломия — Верховина (кр Нд)
06:10Коломия — Ворохта
06:10Коломия — Малий Ключів (кр Нд)
06:15Коломия — Івано-Франківськ
06:15Коломия — Чернівці
06:15Коломия — Делятин
06:15Коломия — Косів
06:20Коломия — Турка
06:20Коломия — Трійця
06:20Коломия — Княждвір (кр Нд)
06:20Коломия — Рахів
06:20Коломия — Великий Ключів (кр Нд)
06:25Коломия — Чернівці
06:25Коломия — Саджавка
06:25Вижній Березів — Івано-Франківськ
06:27Косів — Івано-Франківськ
06:27Коломия — Спас (кр Нд)
06:30Коломия — Надвірна
06:30Коломия — Саджавка (кр Нд)
06:30Коломия — Тлумач
06:30Коломия — Семаківці
06:30Коломия — Космач
06:35Снятин — Івано-Франківськ
06:40Коломия — Слобода
06:40Коломия — Яківка (кр Нд)
06:40Печеніжин — Івано-Франківськ
06:40Коломия — Джурків (кр Нд)
06:45Коломия — Кути
06:45Корнич — Добротів (кр Нд)
06:45Коломия — Чернівці
06:45Коломия — Кути
06:50Слобода — Івано-Франківськ
06:50Коломия — Косів
06:55Коломия — Надвірна
07:00Коломия — Ганнів
07:00Коломия — Молодилів (кр Нд)
07:00Коломия — Івано-Франківськ
07:00Коломия — Жукотин (кр Нд)
07:00Коломия — Вижній Березів (кр Нд)
07:00Коломия — Ковалівка
07:05Коломия — Молодятин (кр Нд)
07:10Коломия — Незвисько
07:10Ковалівка — Івано-Франківськ
07:10Коломия — Мукачеве
07:15Коломия — Фатовець
07:15Коломия — Ганьківці
07:15Коломия — Слобода
07:20Коломия — Чернівці
07:20Коломия — Тлумач (кр Нд)
07:20Коломия — Городенка
07:20Косів — Івано-Франківськ
07:20Кути — Львів
07:20Коломия — Космач
07:25Коломия — Саджавка (кр Нд)
07:25Косів — Трускавець
07:25Коломия — Буковель
07:25Коломия — Великий Ключів (кр Нд)
07:30Верховина — Івано-Франківськ
07:30Коломия — Великий Ключів
07:35Коломия — Косів
07:35Ланчин — П'ядики
07:35Коломия — Лісна Слобідка (кр Нд)
07:35Івано-Франківськ — Чернівці
07:35Івано-Франківськ — Чернівці
07:35Косів — Київ
07:35Снятин — Івано-Франківськ
07:35Коломия — Косів
07:35Коломия — Шешори
07:40Коломия — Саджавка
07:40Коломия — Верховина
07:40Снятин — Івано-Франківськ
07:40Коломия — Верховина
07:40Коломия — Спас
07:40Коломия — Цуцулин
07:45Коломия — Чернівці
07:45Коломия — Івано-Франківськ
07:50Коломия — Мала Кам'янка
07:50Коломия — Кропивище (кр Нд)
07:50Коломия — Рудники (кр Нд)
07:50Коломия — Турка
07:50Коломия — Яремче
07:50Коломия — Малий Ключів (кр Нд)
07:55Коломия — Львів
08:00Коломия — Снятин
08:00Коломия — Ланчин (кр Нд)
08:00Рунгури — Івано-Франківськ
08:00Надвірна — Чернівці
08:00Коломия — Велика Кам'янка
08:00Коломия — Вижній Березів
08:00Коломия — Палермо (Іт) (Пт)
08:05Грушів — Івано-Франківськ
08:10Косів — Івано-Франківськ
08:10Коломия — Ліски ч/з Коршів (кр Нд)
08:10Коломия — Снятин (кр Нд)
08:10Коломия — Ковалівка
08:10Коломия — Косів
08:10Чернівці — Палермо (Іт) (Пт)
08:15Коломия — Добротів (кр Нд)
08:15Коломия — Чернівці
08:15Коломия — Івано-Франківськ
08:20Коломия — Поляниця
08:20Коломия — Івано-Франківськ
08:20Коломия — Саджавка (кр Нд)
08:20Коломия — Молодятин
08:20Семаківці — Турка
08:20Рогатин — Кути
08:30Коломия — Чернівці
08:30Коломия — Турка
08:30Коломия — Івано-Франківськ
08:30Коломия — Великий Ключів
08:30Коломия — Лючки
08:30Коломия — Микитинці (кр Нд)
08:35Коломия — Стецева
08:40Королівка — Івано-Франківськ
08:40Калуш — Чернівці
08:40Коломия — Лісна Слобідка (кр Нд)
08:40Коломия — Надвірна
08:45Коломия — Молодятин
08:45Київ — Верховина
08:50Космач — Івано-Франківськ
08:50Коломия — Великий Ключів
08:55Яремче — Хмельницький
08:55П'ядики — Ланчин
09:00Коломия — Городенка ч/з Тишківці
09:00Верховина — Івано-Франківськ
09:00Коломия — Джурків (кр Нд)
09:00Коломия — Слобода (кр Нд)
09:00Кути — Буковель
09:00Коломия — Шепіт
09:00Коломия — Замагора
09:05Марківка — Івано-Франківськ
09:05Космач — Тернопіль
09:08Тюдів — Івано-Франківськ
09:10Коломия — Чернівці
09:10Івано-Франківськ — Косів
09:10Коломия — Малий Ключів (Нд)
09:10Коломия — Дебеславці (кр Нд)
09:15Коломия — Івано-Франківськ
09:15Коломия — Лючки (кр Нд)
09:20Коломия — Жукотин
09:20Коломия — Мала Кам'янка
09:20Київ — Яремче
09:20Коломия — Ковалівка
09:20Івано-Франківськ — Косів
09:20Коломия — Химчин (кр Нд)
09:25Коломия — Яківка (кр Нд)
09:25Підгайчики — Івано-Франківськ
09:25Івано-Франківськ — Чернівці
09:25Коломия — Микуличин
09:30Коломия — Чернівці
09:30Івано-Франківськ — Косів
09:35Снятин — Львів
09:35Коломия — Слобода
09:35Коломия — Космач
09:40Коломия — Турка (кр Нд)
09:40Коломия — Івано-Франківськ ч/з Скопівка
09:40Коломия — Спас (кр Нд)
09:45Коломия — Саджавка (кр Нд)
09:45Коломия — Молодятин
09:50Корнич — Добротів (кр Нд)
09:50Кути — Калуш
09:50Коломия — Великий Ключів
09:50Івано-Франківськ — Верховина
09:55Коломия — Кути
09:55Чернівці — Хуст
09:55Коломия — Текуче
10:00Коломия — ст. Майдан (Нд)
10:00Коломия — Чернівці
10:00Коломия — Слобода
10:00Коломия — Івано-Франківськ
10:00Коломия — Богородичин (кр Нд)
10:00Коломия — Жуків
10:00Коломия — Городенка
10:00Коломия — Дебеславці ч/з Ганнів
10:00Івано-Франківськ — Великий Рожин
10:05Коломия — Львів
10:05Івано-Франківськ — Косів
10:15Печеніжин — Івано-Франківськ
10:15Коломия — Трускавець
10:15Турка — Семаківці
10:20Ланчин — П'ядики
10:20Коломия — Надвірна
10:20Коломия — Вижній Березів (кр Нд)
10:25Косів — Івано-Франківськ
10:30Коломия — Ганьківці
10:30Коломия — Джурків
10:30Коломия — Молодятин
10:30Коломия — Саджавка
10:30Коломия — Снятин (кр Нд)
10:30Коломия — Ковалівка
10:30Коломия — Микитинці (кр Нд)
10:35Чернівці — Львів
10:40Коломия — Ворохта
10:40Верховина — Івано-Франківськ
10:40Коломия — Лісна Слобідка (кр Нд)
10:40Коломия — Косів
10:40Коломия — Великий Ключів (кр Нд)
10:40Коломия — Косів
10:40Коломия — Малий Ключів (кр Нд)
10:50Коломия — Фатовець
10:50Коломия — Івано-Франківськ
10:50Чернівці — Ужгород
10:55Коломия — Яремче
10:55Коломия — Турка
11:00Коломия — Івано-Франківськ
11:00Івано-Франківськ — Снятин (кр Сб-Нд)
11:00Коломия — Ліски ч/з Коршів (кр Нд)
11:00Коломия — Мала Кам'янка
11:00Івано-Франківськ — Снятин (кр Сб-Нд)
11:00Коломия — Шешори
11:00Коломия — Кути
11:05Солотвине — Кам'янець-Подільський
11:05Коломия — Обертин
11:05Чортків — Ворохта
11:05Івано-Франківськ — Вижній Березів
11:10Коломия — Слобода (кр Нд)
11:15Коломия — Олещин
11:15Коломия — Космач (кр Нд)
11:20Вижниця — Івано-Франківськ
11:20Коломия — Ланчин (кр Нд)
11:20Коломия — Назірна
11:20Королівка — Спас
11:25Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
11:25Коломия — Кути
11:25Коломия — Делятин
11:25Коломия — Кути
11:25Чернівці — Прага (Чех) (Ср,Пт)
11:30Коломия — Турка (кр Нд)
11:30Коломия — Слобода
11:30Коломия — Івано-Франківськ
11:30Коломия — Молодятин
11:30Коломия — Великий Ключів
11:30Івано-Франківськ — Верховина
11:40Коломия — Кропивище (кр Нд)
11:40Коломия — Жукотин
11:40Івано-Франківськ — Снятин
11:40Кути — Підволочиськ
11:40Коломия — Стецева
11:45Коломия — Івано-Франківськ
11:45Коломия — Яремче
11:45Семаківці — Турка
11:45Коломия — Ковалівка
11:50Коломия — Чортовець
11:50Коломия — Саджавка (кр Нд)
11:50Коломия — Великий Ключів (кр Нд)
11:50Коломия — Вижній Березів
11:55Коломия — Косів
11:55Івано-Франківськ — Косів
12:00Коломия — П'ядики
12:00Коломия — Слобода
12:00Коломия — Лісна Слобідка (кр Нд)
12:00Коломия — Чернівці
12:00Коломия — Дебеславці (кр Нд)
12:05Косів — Івано-Франківськ
12:05Коломия — Буковель
12:05Коломия — Турка
12:10Івано-Франківськ — Косів (кр Нд)
12:15Коломия — Рудники
12:15Чернівці — Івано-Франківськ
12:15Коломия — Надвірна
12:15Коломия — Вижній Березів (кр Нд)
12:20Коломия — Яківка
12:20Молодятин — Чернівці (кр Пн)
12:20Коломия — Космач (кр Нд)
12:20Коломия — Цуцулин
12:25Коломия — Джурків
12:25Коломия — Саджавка
12:25Івано-Франківськ — Тюдів (кр Нд)
12:30Косів — Івано-Франківськ
12:30Коломия — Великий Ключів
12:30Коломия — Микитинці (кр Нд)
12:35Івано-Франківськ — Чернівці
12:40Коломия — Снятин (кр Нд)
12:40Коломия — Івано-Франківськ
12:45Львів — Кути
12:45Корнич — Добротів (кр Нд)
12:45Коломия — Молодятин (кр Нд)
12:45Коломия — Велика Кам'янка
12:45Коломия — Косів
12:45Коломия — Перемишль (Пол) (Вт,Пт)
12:50Коломия — Чернівці
12:50Королівка — Івано-Франківськ
12:50Коломия — Акрешори
12:55Коломия — Поляниця
13:00Коломия — Трійця
13:00Чернівці — Івано-Франківськ
13:00Коломия — Богородичин (кр Нд)
13:00Коломия — Мала Кам'янка
13:00Коломия — Гончарів
13:00Коломия — Химчин
13:05Коломия — Тернопіль
13:05Коломия — Яківка (кр Нд)
13:10Коломия — Слобода
13:10Коломия — Саджавка (кр Нд)
13:10Коломия — Івано-Франківськ
13:10Коломия — Снятин
13:10Коломия — Космач
13:15Коломия — Надвірна
13:20Коломия — Турка
13:20Коломия — Лісна Слобідка (кр Нд)
13:20Кути — Рогатин
13:20Львів — Снятин
13:25Турка — Семаківці
13:30Коломия — ст. Майдан (Нд)
13:30Коломия — Чернівці
13:30Коломия — Ланчин (кр Нд)
13:30Коломия — Тлумач
13:30Коломия — Ліски ч/з Коршів (кр Нд)
13:30Косів — Івано-Франківськ
13:30Коломия — Лючки
13:30Коломия — Пльзень (Чех) ч/з Прага (Чех)
13:35Чернівці — Трускавець
13:35Коломия — Слобода
13:40Коломия — Познань (Пол) (Ср,Сб)
13:40П'ядики — Ланчин
13:40Космач — Івано-Франківськ
13:40Коломия — Ковалівка
13:40Івано-Франківськ — Косів
13:45Коломия — Надвірна
13:45Коломия — Молодятин
13:50Коломия — Чернівці
13:50Коломия — Івано-Франківськ
13:55Снятин — Івано-Франківськ
14:00Коломия — Саджавка
14:00Вижниця — Львів
14:00Коломия — Слобода
14:00Коломия — Незвисько
14:00Коломия — Великий Ключів (кр Нд)
14:00Коломия — Брустурів
14:05Коломия — Ганнів
14:10Коломия — Чернівці
14:10Коломия — Верховина
14:10Коломия — Івано-Франківськ
14:10Коломия — Верховина
14:10Королівка — Спас
14:15Коломия — Фатовець (кр Нд)
14:15Великий Рожин — Івано-Франківськ
14:15Коломия — Ворохта
14:20Коломия — Кути
14:20Чернівці — Івано-Франківськ
14:20Коломия — Молодилів (кр Нд)
14:20Коломия — Надвірна
14:20Коломия — Текуче
14:25Коломия — Івано-Франківськ
14:25Коломия — Малий Ключів
14:30Коломия — Олещин
14:30Коломия — Жукотин
14:30Івано-Франківськ — Чернівці
14:30Коломия — Мала Кам'янка
14:30Снятин — Івано-Франківськ
14:30Коломия — Турка
14:35Івано-Франківськ — Снятин
14:35Косів — Івано-Франківськ
14:35Коломия — Ганьківці
14:40Вижній Березів — Івано-Франківськ
14:40Хуст — Чернівці
14:45Чернівці — Надвірна (кр Нд)
14:45Коломия — Вижній Березів
14:50Коломия — Косів
14:50Коломия — Івано-Франківськ
14:50Коломия — Косів
14:50Коломия — Шешори
14:50Коломия — Ковалівка
14:55Косів — Львів
15:00Коломия — Слобода
15:00Корнич — Добротів (кр Нд)
15:00Коломия — Чернівці
15:00Коломия — Джурків (кр Нд)
15:00Коломия — Кропивище (кр Нд)
15:00Коломия — Буркут
15:00Коломия — Микитинці (кр Нд)
15:05Івано-Франківськ — Чернівці
15:05Ланчин — П'ядики
15:05Коломия — Івано-Франківськ
15:05Коломия — Кути
15:05Івано-Франківськ — Косів
15:10Семаківці — Турка
15:10Коломия — Саджавка (кр Нд)
15:10Коломия — Назірна
15:15Коломия — Тлумач
15:15Коломия — Великий Ключів
15:17Коломия — Івано-Франківськ
15:20Коломия — Молодятин
15:20Львів — Чернівці
15:20Коломия — Вижній Березів (кр Нд)
15:25Коломия — Ланчин (кр Нд)
15:30Коломия — Яремче
15:30Коломия — Городенка
15:30Косів — Івано-Франківськ
15:30Коломия — Кути
15:40Коломия — Слобода
15:40Коломия — Лісна Слобідка (кр Сб-Нд)
15:40Коломия — Івано-Франківськ
15:40Коломия — Снятин
15:40Коломия — Велика Кам'янка (кр Нд)
15:40Коломия — Ліски ч/з Коршів (кр Нд)
15:40Коломия — Космач
15:45Коломия — Надвірна
15:45Коломия — Турка (кр Нд)
15:45Коломия — Косів
15:50Хмельницький — Яремче
15:50Коломия — Рудники (кр Нд)
15:50Коломия — Івано-Франківськ
15:50Коломия — Мала Кам'янка
15:50Коломия — Городенка ч/з Тишківці
15:50Івано-Франківськ — Косів
15:55Коломия — Івано-Франківськ ч/з Скопівка
15:55Коломия — Делятин
15:55Коломия — Варшава (Пол)
16:00Коломия — Городенка
16:00Коломия — Джурків (кр Нд)
16:00Коломия — Великий Ключів
16:00Коломия — Ковалівка
16:00Коломия — Дебеславці (кр Нд)
16:05Коломия — Івано-Франківськ
16:05П'ядики — Ланчин (кр Нд)
16:05Коломия — Снятин (кр Нд)
16:05Коломия — Івано-Франківськ
16:05Коломия — Снятин
16:10Коломия — Слобода
16:10Коломия — Дебеславці ч/з Ганнів
16:10Коломия — Спас
16:15Підволочиськ — Кути
16:15Верховина — Івано-Франківськ
16:15Коломия — Надвірна
16:15Коломия — Акрешори
16:20Коломия — Чернівці
16:20Чернівці — Яремче
16:20Коломия — Богородичин
16:24Коломия — Івано-Франківськ
16:30Коломия — Яківка (кр Нд)
16:30Косів — Івано-Франківськ
16:30Коломия — Саджавка
16:35Івано-Франківськ — Верховина
16:35Буковель — Кути
16:40Чернівці — Калуш
16:40Коломия — Фатовець
16:45Коломия — Жукотин
16:45Коломия — Молодятин
16:45Івано-Франківськ — Косів
16:45Коломия — Цуцулин
16:50Косів — Івано-Франківськ
16:50Коломия — Яремче
16:50Коломия — Вижній Березів (кр Нд)
16:50Коломия — Великий Ключів
16:55Коломия — Турка
17:00Коломия — Надвірна (кр Нд)
17:00Коломия — Чернівці
17:00Коломия — Слобода
17:00Коломия — Космач (кр Нд)
17:00Коломия — Вижній Березів (Нд)
17:05Коломия — Обертин
17:05Ворохта — Чортків
17:05Коломия — Івано-Франківськ
17:05Коломия — Кропивище (кр Нд)
17:05Коломия — Шепіт
17:10Коломия — Лісна Слобідка (кр Сб-Нд)
17:10Коломия — Мала Кам'янка
17:10Коломия — Саджавка (кр Нд)
17:10Коломия — Великий Ключів (кр Нд)
17:10Коломия — Текуче
17:10Коломия — Микитинці (кр Нд)
17:15Коломия — Химчин (кр Сб)
17:15Калуш — Кути
17:20Коломия — Ворохта
17:20Снятин — Івано-Франківськ
17:20Коломия — Ганьківці
17:25Івано-Франківськ — Снятин (кр Нд)
17:25Коломия — Молодятин
17:30Коломия — Надвірна
17:30Коломия — Слобода
17:30Коломия — Жуків
17:30Коломия — Шешори
17:35Коломия — ст. Майдан (Пн-Чт)
17:35Коломия — Стецева
17:35Івано-Франківськ — Косів
17:40Верховина — Івано-Франківськ
17:40Коломия — Турка
17:40Коломия — Саджавка
17:40Львів — Косів
17:40Івано-Франківськ — Снятин
17:45Коломия — Трійця
17:50Івано-Франківськ — Молодятин
17:50Снятин — Львів
17:50Коломия — Ліски ч/з Коршів (кр Нд)
17:50Коломия — Велика Кам'янка
17:50Корнич — Добротів (кр Нд)
17:50Трускавець — Чернівці
17:50Коломия — Вижній Березів
17:55Івано-Франківськ — Космач
18:00Коломия — Джурків (кр Нд)
18:00Коломия — Слобода
18:00Турка — Семаківці
18:00Коломия — Яремче
18:00Коломия — Слобода
18:00Коломия — Яківка (кр Нд)
18:00Івано-Франківськ — Вижниця
18:00Івано-Франківськ — Вижній Березів
18:05Коломия — Івано-Франківськ
18:10Коломия — Фатовець (кр Нд)
18:10Коломия — Рудники (кр Сб-Нд)
18:10Чернівці — Івано-Франківськ
18:10Коломия — Надвірна
18:15Коломия — Олещин
18:15Коломия — Молодятин
18:15Коломия — Великий Ключів
18:20Коломия — Снятин (кр Нд)
18:20Коломия — Івано-Франківськ
18:20Коломия — Текуче
18:20Коломия — Ковалівка
18:30П'ядики — Ланчин
18:30Коломия — Івано-Франківськ
18:30Коломия — Косів
18:30Королівка — Спас (кр Нд)
18:35Івано-Франківськ — Косів
18:40Коломия — Івано-Франківськ
18:40Коломия — Яремче
18:40Івано-Франківськ — Косів
18:40Коломия — Малий Ключів (кр Сб-Нд)
18:45Коломия — Жукотин
18:45Коломия — Дебеславці ч/з Ганнів
18:50Коломия — ст. Майдан (Пт)
18:50Івано-Франківськ — Косів
19:00Коломия — Чортовець
19:00Коломия — Джурків
19:00Косів — Івано-Франківськ
19:00Коломия — Мала Кам'янка
19:00Івано-Франківськ — Верховина
19:05Коломия — Молодятин
19:10Коломия — Саджавка
19:15Яремче — Київ
19:15Коломия — Слобода
19:15Львів — Вижниця
19:15Чернівці — Ужгород
19:15Чернівці — Івано-Франківськ
19:15Коломия — Лючки
19:25Івано-Франківськ — Великий Рожин
19:30Коломия — Турка (кр Нд)
19:30Коломия — Ковалівка
19:32Ужгород — Чернівці
19:35Коломия — Снятин
19:45Коломия — Обертин
19:50Ланчин — П'ядики
20:00Коломия — Молодятин
20:00Косів — Івано-Франківськ
20:00Коломия — Саджавка
20:10Івано-Франківськ — Тюдів
20:10Київ — Верховина
20:20Верховина — Київ
20:20Коломия — Вижній Березів (кр Нд)
20:30Коломия — Слобода
20:30Коломия — Велика Кам'янка
20:30Косів — Івано-Франківськ
20:50П'ядики — Ланчин
20:50Івано-Франківськ — Снятин
21:20Івано-Франківськ — Верховина

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Великий Рожин
10:00 19:25

Івано-Франківськ — Верховина
09:50 11:30 16:35 19:00 21:20

Івано-Франківськ — Вижниця
18:00

Івано-Франківськ — Вижній Березів
11:05 18:00

Івано-Франківськ — Космач
17:55

Івано-Франківськ — Косів
09:10 09:20 09:30 10:05 11:55 12:10(кр Нд) 13:40 15:05 15:50 16:45 17:35 18:35 18:40 18:50

Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
11:25

Івано-Франківськ — Молодятин
17:50

Івано-Франківськ — Снятин
11:00(кр Сб-Нд) 11:00(кр Сб-Нд) 11:40 14:35 17:25(кр Нд) 17:40 20:50

Івано-Франківськ — Тюдів
12:25(кр Нд) 20:10

Івано-Франківськ — Чернівці
07:35 07:35 09:25 12:35 14:30 15:05

Буковель — Кути
16:35

Великий Рожин — Івано-Франківськ
14:15

Верховина — Івано-Франківськ
07:30 09:00 10:40 16:15 17:40

Верховина — Київ
20:20

Вижниця — Івано-Франківськ
11:20

Вижниця — Львів
14:00

Вижній Березів — Івано-Франківськ
06:25 14:40

Ворохта — Чортків
17:05

Грушів — Івано-Франківськ
08:05

Калуш — Кути
17:15

Калуш — Чернівці
08:40

Київ — Верховина
08:45 20:10

Київ — Яремче
09:20

Ковалівка — Івано-Франківськ
07:10

Коломия — Івано-Франківськ
05:30 05:45 06:05 06:15 07:00 07:45 08:15 08:20 08:30 09:15 10:00 10:50 11:00 11:30 11:45 12:40 13:10 13:50 14:10 14:25 14:50 15:05 15:17 15:40 15:50 16:05 16:05 16:24 17:05 18:05 18:20 18:30 18:40

Коломия — Івано-Франківськ ч/з Скопівка
05:55 09:40 15:55

Коломия — Акрешори
12:50 16:15

Коломия — Богородичин
10:00(кр Нд) 13:00(кр Нд) 16:20

Коломия — Брустурів
14:00

Коломия — Буковель
07:25 12:05

Коломия — Буркут
15:00

Коломия — Варшава (Пол)
15:55

Коломия — Велика Кам'янка
08:00 12:45 15:40(кр Нд) 17:50 20:30

Коломия — Великий Ключів
06:00(кр Нд) 06:20(кр Нд) 07:25(кр Нд) 07:30 08:30 08:50 09:50 10:40(кр Нд) 11:30 11:50(кр Нд) 12:30 14:00(кр Нд) 15:15 16:00 16:50 17:10(кр Нд) 18:15

Коломия — Верховина
06:10(кр Нд) 07:40 07:40 14:10 14:10

Коломия — Вижній Березів
07:00(кр Нд) 08:00 10:20(кр Нд) 11:50 12:15(кр Нд) 14:45 15:20(кр Нд) 16:50(кр Нд) 17:00(Нд) 17:50 20:20(кр Нд)

Коломия — Ворохта
06:10 10:40 14:15 17:20

Коломия — Ганнів
07:00 14:05

Коломия — Ганьківці
07:15 10:30 14:35 17:20

Коломия — Гончарів
13:00

Коломия — Городенка
07:20 10:00 15:30 16:00

Коломия — Городенка ч/з Тишківці
05:30 09:00 15:50

Коломия — Дебеславці
09:10(кр Нд) 12:00(кр Нд) 16:00(кр Нд)

Коломия — Дебеславці ч/з Ганнів
10:00 16:10 18:45

Коломия — Делятин
06:15 11:25 15:55

Коломия — Джурків
06:00(кр Нд) 06:40(кр Нд) 09:00(кр Нд) 10:30 12:25 15:00(кр Нд) 16:00(кр Нд) 18:00(кр Нд) 19:00

Коломия — Добротів
08:15(кр Нд)

Коломия — Жукотин
07:00(кр Нд) 09:20 11:40 14:30 16:45 18:45

Коломия — Жуків
10:00 17:30

Коломия — Замагора
09:00

Коломия — Княждвір
06:20(кр Нд)

Коломия — Ковалівка
06:00 07:00 08:10 09:20 10:30 11:45 13:40 14:50 16:00 18:20 19:30

Коломия — Космач
06:30 07:20 09:35 11:15(кр Нд) 12:20(кр Нд) 13:10 15:40 17:00(кр Нд)

Коломия — Косів
06:15 06:50 07:35 07:35 08:10 10:40 10:40 11:55 12:45 14:50 14:50 15:45 18:30

Коломия — Кропивище
07:50(кр Нд) 11:40(кр Нд) 15:00(кр Нд) 17:05(кр Нд)

Коломия — Кути
05:20 05:40 06:45 06:45 09:55 11:00 11:25 11:25 14:20 15:05 15:30

Коломия — Ланчин
08:00(кр Нд) 11:20(кр Нд) 13:30(кр Нд) 15:25(кр Нд)

Коломия — Львів
07:55 10:05

Коломия — Лючки
08:30 09:15(кр Нд) 13:30 19:15

Коломия — Ліски ч/з Коршів
08:10(кр Нд) 11:00(кр Нд) 13:30(кр Нд) 15:40(кр Нд) 17:50(кр Нд)

Коломия — Лісна Слобідка
07:35(кр Нд) 08:40(кр Нд) 10:40(кр Нд) 12:00(кр Нд) 13:20(кр Нд) 15:40(кр Сб-Нд) 17:10(кр Сб-Нд)

Коломия — Мала Кам'янка
07:50 09:20 11:00 13:00 14:30 15:50 17:10 19:00

Коломия — Малий Ключів
06:10(кр Нд) 07:50(кр Нд) 09:10(Нд) 10:40(кр Нд) 14:25 18:40(кр Сб-Нд)

Коломия — Микитинці
08:30(кр Нд) 10:30(кр Нд) 12:30(кр Нд) 15:00(кр Нд) 17:10(кр Нд)

Коломия — Микуличин
09:25

Коломия — Молодилів
07:00(кр Нд) 14:20(кр Нд)

Коломия — Молодятин
07:05(кр Нд) 08:20 08:45 09:45 10:30 11:30 12:45(кр Нд) 13:45 15:20 16:45 17:25 18:15 19:05 20:00

Коломия — Мукачеве
07:10

Коломия — Надвірна
06:30 06:55 08:40 10:20 12:15 13:15 13:45 14:20 15:45 16:15 17:00(кр Нд) 17:30 18:10

Коломия — Назірна
11:20 15:10

Коломия — Незвисько
07:10 14:00

Коломия — Обертин
05:50 11:05 17:05 19:45

Коломия — Олещин
05:45(кр Нд) 11:15 14:30 18:15

Коломия — П'ядики
12:00

Коломия — Палермо (Іт)
08:00(Пт)

Коломия — Перемишль (Пол)
12:45(Вт,Пт)

Коломия — Пльзень (Чех) ч/з Прага (Чех)
13:30

Коломия — Познань (Пол)
13:40(Ср,Сб)

Коломия — Поляниця
08:20 12:55

Коломия — Рахів
06:20

Коломия — Рудники
07:50(кр Нд) 12:15 15:50(кр Нд) 18:10(кр Сб-Нд)

Коломия — Саджавка
06:25 06:30(кр Нд) 07:25(кр Нд) 07:40 08:20(кр Нд) 09:45(кр Нд) 10:30 11:50(кр Нд) 12:25 13:10(кр Нд) 14:00 15:10(кр Нд) 16:30 17:10(кр Нд) 17:40 19:10 20:00

Коломия — Семаківці
06:30

Коломия — Слобода
05:15(кр Нд) 06:40 07:15 09:00(кр Нд) 09:35 10:00 11:10(кр Нд) 11:30 12:00 13:10 13:35 14:00 15:00 15:40 16:10 17:00 17:30 18:00 18:00 19:15 20:30

Коломия — Снятин
08:00 08:10(кр Нд) 10:30(кр Нд) 12:40(кр Нд) 13:10 15:40 16:05(кр Нд) 16:05 18:20(кр Нд) 19:35

Коломия — Спас
06:27(кр Нд) 07:40 09:40(кр Нд) 16:10

Коломия — Стецева
08:35 11:40 17:35

Коломия — Текуче
09:55 14:20 17:10 18:20

Коломия — Тернопіль
05:20 13:05

Коломия — Тлумач
06:30 07:20(кр Нд) 13:30 15:15

Коломия — Трускавець
10:15

Коломия — Трійця
06:20 13:00 17:45

Коломия — Турка
06:20 07:50 08:30 09:40(кр Нд) 10:55 11:30(кр Нд) 12:05 13:20 14:30 15:45(кр Нд) 16:55 17:40 19:30(кр Нд)

Коломия — Фатовець
06:00(кр Нд) 07:15 10:50 14:15(кр Нд) 16:40 18:10(кр Нд)

Коломия — Химчин
09:20(кр Нд) 13:00 17:15(кр Сб)

Коломия — Хуст
06:00

Коломия — Цуцулин
07:40 12:20 16:45

Коломия — Чернівці
06:00 06:15 06:25 06:45 07:20 07:45 08:15 08:30 09:10 09:30 10:00 12:00 12:50 13:30 13:50 14:10 15:00 16:20 17:00

Коломия — Чортовець
11:50 19:00

Коломия — Шепіт
09:00 17:05

Коломия — Шешори
07:35 11:00 14:50 17:30

Коломия — Яківка
06:00(Пн) 06:40(кр Нд) 09:25(кр Нд) 12:20 13:05(кр Нд) 16:30(кр Нд) 18:00(кр Нд)

Коломия — Яремче
07:50 10:55 11:45 15:30 16:50 18:00 18:40

Коломия — ст. Майдан
10:00(Нд) 13:30(Нд) 17:35(Пн-Чт) 18:50(Пт)

Корнич — Добротів
06:45(кр Нд) 09:50(кр Нд) 12:45(кр Нд) 15:00(кр Нд) 17:50(кр Нд)

Королівка — Івано-Франківськ
08:40 12:50

Королівка — Спас
11:20 14:10 18:30(кр Нд)

Космач — Івано-Франківськ
08:50 13:40

Космач — Тернопіль
09:05

Косів — Івано-Франківськ
06:27 07:20 08:10 10:25 12:05 12:30 13:30 14:35 15:30 16:30 16:50 19:00 20:00 20:30

Косів — Київ
07:35

Косів — Львів
14:55

Косів — Трускавець
07:25

Кути — Буковель
09:00

Кути — Калуш
09:50

Кути — Львів
07:20

Кути — Підволочиськ
11:40

Кути — Рогатин
13:20

Ланчин — П'ядики
07:35 10:20 15:05 19:50

Львів — Вижниця
19:15

Львів — Косів
17:40

Львів — Кути
12:45

Львів — Снятин
13:20

Львів — Чернівці
15:20

Марківка — Івано-Франківськ
09:05

Молодятин — Чернівці
05:45(кр Пн) 12:20(кр Пн)

Надвірна — Чернівці
08:00

П'ядики — Ланчин
06:05 08:55 13:40 16:05(кр Нд) 18:30 20:50

Печеніжин — Івано-Франківськ
06:40 10:15

Підволочиськ — Кути
16:15

Підгайчики — Івано-Франківськ
09:25

Рогатин — Кути
08:20

Рунгури — Івано-Франківськ
08:00

Семаківці — Турка
08:20 11:45 15:10

Слобода — Івано-Франківськ
06:50

Снятин — Івано-Франківськ
06:35 07:35 07:40 13:55 14:30 17:20

Снятин — Львів
09:35 17:50

Солотвине — Кам'янець-Подільський
11:05

Трускавець — Чернівці
17:50

Турка — Семаківці
10:15 13:25 18:00

Тюдів — Івано-Франківськ
09:08

Ужгород — Чернівці
19:32

Хмельницький — Яремче
15:50

Хуст — Чернівці
14:40

Чернівці — Івано-Франківськ
12:15 13:00 14:20 18:10 19:15

Чернівці — Калуш
16:40

Чернівці — Львів
10:35

Чернівці — Надвірна
14:45(кр Нд)

Чернівці — Палермо (Іт)
08:10(Пт)

Чернівці — Прага (Чех)
11:25(Ср,Пт)

Чернівці — Трускавець
13:35

Чернівці — Ужгород
10:50 19:15

Чернівці — Хуст
09:55

Чернівці — Яремче
16:20

Чортків — Ворохта
11:05

Яремче — Київ
19:15

Яремче — Хмельницький
08:55

Інформація оновлена: 27.11.2014