Автовокзал Бурштин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Бурштин — Львів
05:35Рогатин — Кути
06:05Івано-Франківськ — Рівне
06:15Рогатин — Калуш
06:35Бурштин — Львів
06:45Озеряни — Івано-Франківськ
07:05Бурштин — Калуш
07:05Юнашків — Івано-Франківськ
07:15Коростовичі — Івано-Франківськ
07:15Івано-Франківськ — Львів
07:20Курів — Калуш
07:50Букачівці — Івано-Франківськ
08:05Івано-Франківськ — Тернопіль
08:05Бурштин — Калуш
08:25Луковець-Журівський — Івано-Франківськ
08:25Бурштин — Івано-Франківськ
08:30Калуш — Тернопіль
08:35Галич — Львів
08:45Городенка — Львів
09:00Рогатин — Калуш
09:00Рогатин — Івано-Франківськ
09:10Броди — Івано-Франківськ
09:15Тернопіль — Долина
09:30Рогатин — Івано-Франківськ
09:40Бурштин — Івано-Франківськ
09:50Яремче — Львів
09:54Івано-Франківськ — Озеряни
09:55Львів — Івано-Франківськ
10:05Львів — Івано-Франківськ
10:05Бурштин — Івано-Франківськ
10:25Рогатин — Калуш
10:45Озеряни — Івано-Франківськ
10:50Коломия — Львів
11:10Рогатин — Івано-Франківськ
11:15Бурштин — Калуш
11:40Долина — Тернопіль
11:40Львів — Чернівці
11:40Івано-Франківськ — Коростовичі
12:03Львів — Івано-Франківськ
12:10Рогатин — Калуш
12:10Сокаль — Івано-Франківськ
12:25Івано-Франківськ — Букачівці
12:25Коростовичі — Івано-Франківськ
12:40Львів — Івано-Франківськ
13:10Бурштин — Львів
13:10Бурштин — Калуш
13:35Букачівці — Івано-Франківськ
13:40Львів — Косів
13:50Івано-Франківськ — Львів
13:50Рогатин — Калуш
13:50Рівне — Івано-Франківськ
14:05Сокаль — Івано-Франківськ
14:10Чернівці — Львів
14:15Бурштин — Івано-Франківськ
14:30Бурштин — Івано-Франківськ
14:35Івано-Франківськ — Львів
14:40Івано-Франківськ — Львів
14:50Бурштин — Івано-Франківськ
15:05Івано-Франківськ — Броди
15:05Івано-Франківськ — Луковець-Журівський
15:10Рогатин — Івано-Франківськ
15:20Тернопіль — Івано-Франківськ
15:40Івано-Франківськ — Сокаль
16:00Бурштин — Калуш
16:00Івано-Франківськ — Озеряни
16:10Львів — Городенка
16:25Івано-Франківськ — Львів
16:30Рогатин — Калуш
16:30Івано-Франківськ — Букачівці
16:30Рогатин — Івано-Франківськ
16:50Львів — Коломия
17:15Долина — Тернопіль
17:20Буковель — Луцьк
17:30Івано-Франківськ — Коростовичі
17:35Бурштин — Калуш
17:40Косів — Львів
17:40Львів — Івано-Франківськ
18:00Тернопіль — Долина
18:10Долина — Київ
18:10Рогатин — Калуш
18:40Львів — Яремче
19:50Львів — Івано-Франківськ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Броди
15:05

Івано-Франківськ — Букачівці
12:25 16:30

Івано-Франківськ — Коростовичі
11:40 17:30

Івано-Франківськ — Луковець-Журівський
15:05

Івано-Франківськ — Львів
07:15 13:50 14:35 14:40 16:25

Івано-Франківськ — Озеряни
09:54 16:00

Івано-Франківськ — Рівне
06:05

Івано-Франківськ — Сокаль
15:40

Івано-Франківськ — Тернопіль
08:05

Броди — Івано-Франківськ
09:10

Букачівці — Івано-Франківськ
07:50 13:35

Буковель — Луцьк
17:20

Бурштин — Івано-Франківськ
08:25 09:40 10:05 14:15 14:30 14:50

Бурштин — Калуш
07:05 08:05 11:15 13:10 16:00 17:35

Бурштин — Львів
05:30 06:35 13:10

Галич — Львів
08:35

Городенка — Львів
08:45

Долина — Київ
18:10

Долина — Тернопіль
11:40 17:15

Калуш — Тернопіль
08:30

Коломия — Львів
10:50

Коростовичі — Івано-Франківськ
07:15 12:25

Косів — Львів
17:40

Курів — Калуш
07:20

Луковець-Журівський — Івано-Франківськ
08:25

Львів — Івано-Франківськ
09:55 10:05 12:03 12:40 17:40 19:50

Львів — Городенка
16:10

Львів — Коломия
16:50

Львів — Косів
13:40

Львів — Чернівці
11:40

Львів — Яремче
18:40

Озеряни — Івано-Франківськ
06:45 10:45

Рогатин — Івано-Франківськ
09:00 09:30 11:10 15:10 16:30

Рогатин — Калуш
06:15 09:00 10:25 12:10 13:50 16:30 18:10

Рогатин — Кути
05:35

Рівне — Івано-Франківськ
13:50

Сокаль — Івано-Франківськ
12:10 14:05

Тернопіль — Івано-Франківськ
15:20

Тернопіль — Долина
09:15 18:00

Чернівці — Львів
14:10

Юнашків — Івано-Франківськ
07:05

Яремче — Львів
09:50

Інформація оновлена: 28.11.2014