Автовокзал Перегінське

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 03474-98245

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:40Ясень — Львів
07:10Рошняте — Івано-Франківськ
07:23Осмолода — Брошнів-Осада
07:30Закерничне — Брошнів-Осада
07:40Ясень — Рожнятів
07:57Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада
08:10Перегінське — Рожнятів
08:20Перегінське — Рожнятів
08:20Осмолода — Калуш
08:32Ріпне — Івано-Франківськ
08:45Перегінське — Креховичі
08:50Перегінське — Львів
09:05Перегінське — Рожнятів
09:25Ясень — Рожнятів
09:30Ясень — Рожнятів
09:45Перегінське — Рожнятів
10:10Перегінське — Рожнятів (кр Сб-Нд)
10:20Перегінське — Креховичі
10:25Ясень — Рожнятів
10:37Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада (кр Нд)
10:40Закерничне — Брошнів-Осада (кр Нд)
11:00Перегінське — Рожнятів
11:20Осмолода — Калуш
11:30Перегінське — Рожнятів
11:45Перегінське — Рожнятів
12:10Перегінське — Рожнятів
12:25Ясень — Рожнятів
12:30Перегінське — Креховичі (кр Нд)
12:50Ріпне — Івано-Франківськ
13:00Перегінське — Рожнятів (кр Сб-Нд)
13:08Осмолода — Брошнів-Осада
13:10Закерничне — Брошнів-Осада
13:25Ясень — Рожнятів
13:32Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада
13:52Рошняте — Івано-Франківськ
14:00Перегінське — Рожнятів
14:35Ясень — Рожнятів
14:50Перегінське — Рожнятів
15:25Осмолода — Калуш
15:30Закерничне — Брошнів-Осада
15:40Перегінське — Рожнятів
15:45Калуш — Івано-Франківськ
16:25Ясень — Рожнятів
17:00Перегінське — Креховичі
17:08Осмолода — Брошнів-Осада
17:15Перегінське — Рожнятів
17:17Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада
17:35Ріпне — Івано-Франківськ
18:00Осмолода — Калуш
18:01Ріпне — Івано-Франківськ

за маршрутами автобусів

Закерничне — Брошнів-Осада
07:30 10:40(кр Нд) 13:10 15:30

Калуш — Івано-Франківськ
15:45

Осмолода — Брошнів-Осада
07:23 13:08 17:08

Осмолода — Калуш
08:20 11:20 15:25 18:00

Перегінське — Креховичі
08:45 10:20 12:30(кр Нд) 17:00

Перегінське — Львів
08:50

Перегінське — Рожнятів
08:10 08:20 09:05 09:45 10:10(кр Сб-Нд) 11:00 11:30 11:45 12:10 13:00(кр Сб-Нд) 14:00 14:50 15:40 17:15

Рошняте — Івано-Франківськ
07:10 13:52

Ріпне — Івано-Франківськ
08:32 12:50 17:35 18:01

Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада
07:57 10:37(кр Нд) 13:32 17:17

Ясень — Львів
06:40

Ясень — Рожнятів
07:40 09:25 09:30 10:25 12:25 13:25 14:35 16:25

Інформація оновлена: 28.11.2014