Автовокзал Донецьк Західний

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Червоноармійське шосе, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4284295

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:15Кривий Ріг — Ростов-на-Дону (РФ)
00:17Ростов-на-Дону (РФ) — Кривий Ріг
01:55Луганськ — Дніпропетровськ
03:00Дніпропетровськ — Луганськ
04:00Миколаїв — Луганськ
04:00Одеса — Луганськ
04:00Одеса — Луганськ
05:10Харків — Маріуполь
05:15Донецьк — Новогродівка
05:25Анапа (РФ) — Слов'янськ
05:35Херсон — Луганськ
05:35Херсон — Луганськ
06:00Донецьк — Святогірськ
06:00Донецьк — Дніпропетровськ
06:10Донецьк — Новогродівка
06:20Донецьк — Старий Оскол (РФ)
06:50Донецьк — Курахівка
06:50Донецьк — Дніпропетровськ
06:55Донецьк — Лебедин
06:55Донецьк — Красноармійськ
06:55Донецьк — Лебедин
07:00Донецьк — Луганськ
07:00Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
07:00Донецьк — Чернівці
07:15Донецьк — Селидове
07:20Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
07:30Донецьк — Сєвєродонецьк
07:30Донецьк — Київ
07:35Донецьк — Слов'янськ
07:35Донецьк — Курахівка
07:40Донецьк — Свердловськ
07:45Донецьк — Луганськ
07:45Донецьк — Слов'янськ
07:50Донецьк — Максимільянівка
07:50Донецьк — Красноармійськ
07:55Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
08:00Донецьк — Селидове
08:00Комсомольське — Святогірськ
08:00Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
08:00Донецьк — Дебальцеве
08:05Донецьк — Димитров
08:10Донецьк — Гірник
08:15Євпаторія — Луганськ
08:15Донецьк — Красноармійськ
08:15Євпаторія — Луганськ
08:15Донецьк — Новогродівка
08:20Донецьк — Полтава
08:25Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
08:30Донецьк — Димитров
08:30Донецьк — Гришине
08:30Донецьк — Рубіжне
08:30Донецьк — Селидове
08:30Сєдове — Луганськ
08:30Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
08:30Сєдове — Луганськ
08:30Шахтарськ — Кривий Ріг
08:35Донецьк — Добропілля
08:35Донецьк — Гірник
08:35Донецьк — Слов'янськ
08:40Сніжне — Дніпропетровськ
08:45Сніжне — Святогірськ
08:45Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
08:45Донецьк — Цукурине
08:45Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
08:50Донецьк — Красноармійськ
08:50Донецьк — Новогродівка
08:55Донецьк — Селидове
09:00Донецьк — Київ
09:00Донецьк — Перше Травня
09:00Донецьк — Курахівка
09:00Донецьк — Попасна
09:00Донецьк — Лиман
09:00Донецьк — Олександрівка
09:05Маріуполь — Луганськ
09:10Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
09:10Донецьк — Красноармійськ
09:15Донецьк — Світлодарськ
09:15Донецьк — Селидове
09:15Олександрівка — Горлівка
09:20Донецьк — Димитров
09:20Донецьк — Курахівка
09:30Донецьк — Лисичанськ
09:30Донецьк — Новогродівка
09:30Донецьк — Гришине
09:30Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
09:35Донецьк — Дніпропетровськ
09:40Донецьк — Красноармійськ
09:40Донецьк — Селидове
09:45Донецьк — Білозерське
09:45Донецьк — Димитров
09:50Донецьк — Курахівка
09:50Донецьк — Луганськ
09:50Донецьк — Перше Травня
09:50Донецьк — Соледар
09:55Донецьк — Новогродівка
09:55Донецьк — Курськ (РФ)
10:00Донецьк — Красноармійськ
10:00Донецьк — Селидове
10:00Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
10:05Донецьк — Слов'янськ
10:10Донецьк — Дебальцеве
10:15Донецьк — Курахівка
10:15Донецьк — Святогірськ
10:20Донецьк — Олександрівка
10:25Донецьк — Алчевськ
10:25Горлівка — Дніпродзержинськ
10:25Горлівка — Дніпродзержинськ
10:30Донецьк — Красне
10:30Донецьк — Красноармійськ
10:30Донецьк — Слов'янськ
10:30Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
10:35Донецьк — Димитров
10:40Маріуполь — Сєвєродонецьк
10:45Донецьк — Курахівка
10:45Донецьк — Селидове
10:45Донецьк — Слов'янськ
10:45Маріуполь — Святогірськ
10:50Донецьк — Луганськ
10:55Сніжне — Дніпропетровськ
11:00Донецьк — Гірник
11:00Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
11:00Донецьк — Миронівський
11:00Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
11:05Донецьк — Димитров
11:05Донецьк — Красноармійськ
11:15Донецьк — Миколаївка
11:15Донецьк — Селидове
11:25Донецьк — Курахівка
11:25Дніпропетровськ — Сніжне
11:25Донецьк — Красноармійськ
11:30Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
11:40Донецьк — Димитров
11:40Донецьк — Селидове
11:40Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
11:45Красний Луч — Дніпропетровськ
11:45Донецьк — Слов'янськ
11:50Сєдове — Стаханов
11:50Донецьк — Новогродівка
11:55Донецьк — Курахівка
12:00Донецьк — Лиман
12:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
12:00Донецьк — Красноармійськ
12:00Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
12:00Донецьк — Цукурине
12:00Донецьк — Первомайськ
12:05Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
12:05Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
12:05Донецьк — Димитров
12:05Донецьк — Добропілля
12:10Донецьк — Селидове
12:15Донецьк — Свердловськ
12:15Луганськ — Дніпропетровськ
12:20Донецьк — Ровеньки
12:25Донецьк — Новодонецьке
12:30Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
12:30Донецьк — Димитров
12:30Бердянськ — Лисичанськ
12:35Донецьк — Ізюм
12:40Дніпропетровськ — Красний Луч
12:40Донецьк — Селидове
12:50Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
12:50Донецьк — Красноармійськ
13:00Донецьк — Красноармійськ
13:00Донецьк — Дебальцеве
13:00Донецьк — Гірник
13:00Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
13:05Донецьк — Дніпропетровськ
13:05Донецьк — Димитров
13:10Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
13:10Донецьк — Красноармійськ
13:10Донецьк — Селидове
13:15Запоріжжя — Луганськ
13:15Донецьк — Святогірськ
13:15Донецьк — Рубіжне
13:25Донецьк — Олександрівка
13:25Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
13:30Бердянськ — Луганськ
13:30Донецьк — Курахівка
13:30Донецьк — Новогродівка
13:35Кишинів (Мол) — Луганськ
13:35Донецьк — Красне
13:40Донецьк — Свердловськ
13:40Донецьк — Попасна
13:45Донецьк — Красноармійськ
13:45Донецьк — Ізюм
13:45Донецьк — Селидове
13:50Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
13:50Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
13:55Донецьк — Добропілля
13:55Донецьк — Добропілля
13:55Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
13:55Дніпропетровськ — Луганськ
14:00Донецьк — Новогродівка
14:00Донецьк — Дніпропетровськ
14:00Донецьк — Курахівка
14:10Запоріжжя — Святогірськ
14:10Донецьк — Димитров
14:15Донецьк — Київ
14:20Донецьк — Селидове
14:20Донецьк — Максимільянівка
14:25Донецьк — Сватове
14:30Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
14:30Донецьк — Дебальцеве
14:30Донецьк — Красноармійськ
14:30Донецьк — Курахівка
14:30Донецьк — Стаханов
14:35Бердянськ — Сєвєродонецьк
14:40Донецьк — Ровеньки
14:40Донецьк — Димитров
14:40Донецьк — Новодонецьке
14:45Донецьк — Свердловськ
14:45Донецьк — Селидове
14:45Донецьк — Свердловськ
14:50Донецьк — Старобільськ
14:55Дніпродзержинськ — Горлівка
14:55Донецьк — Красноармійськ
14:55Дніпродзержинськ — Горлівка
15:00Донецьк — Курахівка
15:00Донецьк — Слов'янськ
15:00Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
15:10Донецьк — Кремінна
15:10Донецьк — Барвінкове
15:10Луганськ — Одеса
15:10Донецьк — Цукурине
15:10Луганськ — Одеса
15:15Донецьк — Красноармійськ
15:15Донецьк — Луганськ
15:15Донецьк — Селидове
15:15Горлівка — Олександрівка
15:20Донецьк — Світлодарськ
15:20Донецьк — Гірник
15:20Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
15:25Донецьк — Новогродівка
15:30Запоріжжя — Рубіжне
15:30Запоріжжя — Рубіжне
15:30Бердянськ — Святогірськ
15:30Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
15:40Бердянськ — Стаханов
15:40Донецьк — Лозова
15:45Донецьк — Селидове
15:45Луганськ — Дніпропетровськ
15:50Донецьк — Димитров
15:50Маріуполь — Красноармійськ
15:50Донецьк — Курахівка
15:55Донецьк — Новогродівка
16:00Донецьк — Слов'янськ
16:00Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
16:00Донецьк — Луганськ
16:00Донецьк — Гірник
16:00Донецьк — Красноармійськ
16:05Кривий Ріг — Шахтарськ
16:10Донецьк — Олександрівка
16:10Донецьк — Соледар
16:15Донецьк — Святогірськ
16:15Донецьк — Селидове
16:20Донецьк — Димитров
16:30Донецьк — Лиман
16:30Донецьк — Рубіжне
16:30Донецьк — Красноармійськ
16:30Донецьк — Миронівський
16:40Донецьк — Гришине
16:40Донецьк — Курахівка
16:40Донецьк — Селидове
16:45Харків — Краснодар (РФ)
16:45Донецьк — Димитров
16:45Донецьк — Луганськ
16:45Маріуполь — Слов'янськ
16:50Донецьк — Дніпропетровськ
16:50Донецьк — Харків
16:50Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
17:00Луганськ — Кишинів (Мол)
17:00Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
17:00Донецьк — Красноармійськ
17:05Донецьк — Селидове
17:05Донецьк — Білозерське
17:05Донецьк — Новогродівка
17:10Донецьк — Перше Травня
17:10Донецьк — Курахівка
17:15Маріуполь — Святогірськ
17:15Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
17:20Донецьк — Димитров
17:25Донецьк — Селидове
17:25Донецьк — Слов'янськ
17:30Донецьк — Слов'янськ
17:30Донецьк — Сєвєродонецьк
17:30Донецьк — Дебальцеве
17:30Донецьк — Красноармійськ
17:30Донецьк — Максимільянівка
17:35Донецьк — Алчевськ
17:35Донецьк — Димитров
17:40Донецьк — Курахівка
17:40Донецьк — Новодонецьке
17:45Донецьк — Новогродівка
17:50Донецьк — Красноармійськ
17:55Донецьк — Миколаївка
18:00Сніжне — Дніпропетровськ
18:00Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
18:00Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
18:05Донецьк — Щастя
18:05Донецьк — Красне
18:05Донецьк — Гришине
18:11Донецьк — Димитров
18:15Донецьк — Слов'янськ
18:15Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
18:15Донецьк — Дебальцеве
18:20Донецьк — Курахівка
18:25Донецьк — Селидове
18:25Донецьк — Цукурине
18:25Донецьк — Димитров
18:25Донецьк — Слов'янськ
18:30Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
18:30Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
18:30Донецьк — Київ
18:30Донецьк — Перше Травня
18:35Бердянськ — Краматорськ
18:40Донецьк — Новодонецьке
18:40Донецьк — Гірник
18:45Донецьк — Димитров
18:50Донецьк — Святогірськ
18:50Краснодар (РФ) — Харків
18:50Донецьк — Селидове
18:50Донецьк — Первомайськ
19:00Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
19:00Донецьк — Слов'янськ
19:10Донецьк — Новогродівка
19:15Донецьк — Красноармійськ
19:20Донецьк — Луганськ
19:30Донецьк — Курахівка
19:30Донецьк — Новодонецьке
19:30Бердянськ — Сєвєродонецьк
19:35Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
19:35Дніпропетровськ — Луганськ
19:45Донецьк — Селидове
19:45Донецьк — Київ
20:00Донецьк — Миколаїв
20:20Донецьк — Курахівка
20:30Донецьк — Красноармійськ
20:30Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
20:30Донецьк — Селидове
20:30Донецьк — Київ
21:20Луганськ — Миколаїв
21:20Донецьк — Севастополь
21:55Бердянськ — Первомайськ
22:00Донецьк — Київ
23:05Маріуполь — Харків

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Луганськ
08:15 08:15

Анапа (РФ) — Слов'янськ
05:25

Бердянськ — Бахмут (Артемівськ)
12:05 20:30

Бердянськ — Краматорськ
18:35

Бердянськ — Лисичанськ
12:30

Бердянськ — Луганськ
13:30

Бердянськ — Первомайськ
21:55

Бердянськ — Святогірськ
15:30

Бердянськ — Стаханов
15:40

Бердянськ — Сєвєродонецьк
14:35 19:30

Горлівка — Дніпродзержинськ
10:25 10:25

Горлівка — Олександрівка
15:15

Дніпродзержинськ — Горлівка
14:55 14:55

Дніпропетровськ — Красний Луч
12:40

Дніпропетровськ — Луганськ
03:00 13:55 19:35

Дніпропетровськ — Сніжне
11:25

Донецьк — Ізюм
12:35 13:45

Донецьк — Алчевськ
10:25 17:35

Донецьк — Барвінкове
15:10

Донецьк — Бахмут (Артемівськ)
08:00 08:30 08:45 11:00 11:30 12:50 13:10 13:50 13:50 15:20 17:00 18:00 18:30

Донецьк — Білозерське
09:45 17:05

Донецьк — Гришине
08:30 09:30 16:40 18:05

Донецьк — Гірник
08:10 08:35 11:00 13:00 15:20 16:00 18:40

Донецьк — Дебальцеве
08:00 10:10 13:00 14:30 17:30 18:15

Донецьк — Димитров
08:05 08:30 09:20 09:45 10:35 11:05 11:40 12:05 12:30 13:05 14:10 14:40 15:50 16:20 16:45 17:20 17:35 18:11 18:25 18:45

Донецьк — Дніпропетровськ
06:00 06:50 09:35 13:05 14:00 16:50

Донецьк — Добропілля
08:35 12:05 13:55 13:55

Донецьк — Київ
07:30 09:00 14:15 18:30 19:45 20:30 22:00

Донецьк — Красне
10:30 13:35 18:05

Донецьк — Красноармійськ
06:55 07:50 08:15 08:50 09:10 09:40 10:00 10:30 11:05 11:25 12:00 12:50 13:00 13:10 13:45 14:30 14:55 15:15 16:00 16:30 17:00 17:30 17:50 19:15 20:30

Донецьк — Кремінна
15:10

Донецьк — Курахівка
06:50 07:35 09:00 09:20 09:50 10:15 10:45 11:25 11:55 13:30 14:00 14:30 15:00 15:50 16:40 17:10 17:40 18:20 19:30 20:20

Донецьк — Курськ (РФ)
09:55

Донецьк — Лебедин
06:55 06:55

Донецьк — Лиман
09:00 12:00 16:30

Донецьк — Лисичанськ
09:30

Донецьк — Лозова
15:40

Донецьк — Луганськ
07:00 07:45 09:50 10:50 15:15 16:00 16:45 19:20

Донецьк — Максимільянівка
07:50 14:20 17:30

Донецьк — Миколаїв
20:00

Донецьк — Миколаївка
11:15 17:55

Донецьк — Миронівський
11:00 16:30

Донецьк — Новогродівка
05:15 06:10 08:15 08:50 09:30 09:55 11:50 13:30 14:00 15:25 15:55 17:05 17:45 19:10

Донецьк — Новодонецьке
12:25 14:40 17:40 18:40 19:30

Донецьк — Олександрівка
09:00 10:20 13:25 16:10

Донецьк — Первомайськ
12:00 18:50

Донецьк — Перше Травня
09:00 09:50 17:10 18:30

Донецьк — Полтава
08:20

Донецьк — Попасна
09:00 13:40

Донецьк — Ровеньки
12:20 14:40

Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
12:00 12:00

Донецьк — Рубіжне
08:30 13:15 16:30

Донецьк — Сватове
14:25

Донецьк — Свердловськ
07:40 12:15 13:40 14:45 14:45

Донецьк — Святогірськ
06:00 10:15 13:15 16:15 18:50

Донецьк — Світлодарськ
09:15 15:20

Донецьк — Севастополь
21:20

Донецьк — Селидове
07:15 08:00 08:30 08:55 09:15 09:40 10:00 10:45 11:15 11:40 12:10 12:40 13:10 13:45 14:20 14:45 15:15 15:45 16:15 16:40 17:05 17:25 18:25 18:50 19:45 20:30

Донецьк — Слов'янськ
07:35 07:45 08:35 10:05 10:30 10:45 11:45 15:00 16:00 17:25 17:30 18:15 18:25 19:00

Донецьк — Соледар
09:50 16:10

Донецьк — Старий Оскол (РФ)
06:20

Донецьк — Старобільськ
14:50

Донецьк — Стаханов
14:30

Донецьк — Сєвєродонецьк
07:30 17:30

Донецьк — Торецьк (Дзержинськ)
07:00 07:20 07:55 08:25 08:45 09:10 09:30 10:00 10:30 11:00 11:40 12:05 12:30 13:00 13:25 13:55 14:30 15:00 15:30 16:00 16:50 17:15 18:00 18:30 19:00 19:35

Донецьк — Харків
16:50

Донецьк — Цукурине
08:45 12:00 15:10 18:25

Донецьк — Чернівці
07:00

Донецьк — Щастя
18:05

Запоріжжя — Луганськ
13:15

Запоріжжя — Рубіжне
15:30 15:30

Запоріжжя — Святогірськ
14:10

Кишинів (Мол) — Луганськ
13:35

Комсомольське — Святогірськ
08:00

Красний Луч — Дніпропетровськ
11:45

Краснодар (РФ) — Харків
18:50

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
18:15

Кривий Ріг — Ростов-на-Дону (РФ)
00:15

Кривий Ріг — Шахтарськ
16:05

Луганськ — Дніпропетровськ
01:55 12:15 15:45

Луганськ — Кишинів (Мол)
17:00

Луганськ — Миколаїв
21:20

Луганськ — Одеса
15:10 15:10

Маріуполь — Красноармійськ
15:50

Маріуполь — Луганськ
09:05

Маріуполь — Святогірськ
10:45 17:15

Маріуполь — Слов'янськ
16:45

Маріуполь — Сєвєродонецьк
10:40

Маріуполь — Харків
23:05

Миколаїв — Луганськ
04:00

Одеса — Луганськ
04:00 04:00

Олександрівка — Горлівка
09:15

Ростов-на-Дону (РФ) — Кривий Ріг
00:17

Сніжне — Дніпропетровськ
08:40 10:55 18:00

Сніжне — Святогірськ
08:45

Сєдове — Луганськ
08:30 08:30

Сєдове — Стаханов
11:50

Харків — Краснодар (РФ)
16:45

Харків — Маріуполь
05:10

Херсон — Луганськ
05:35 05:35

Шахтарськ — Кривий Ріг
08:30

Інформація оновлена: 25.09.2013