Автовокзал Рожнятів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шкільна (показати на мапі)

Телефон довідки: 03474-20143

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Рожнятів — Івано-Франківськ ч/з Тужилів
06:25Рожнятів — Івано-Франківськ
07:00Спас — Івано-Франківськ
07:15Рожнятів — Івано-Франківськ ч/з Богородчани
07:25Ілемня — Івано-Франківськ
07:25Калуш — Слобода-Рівнянська
07:30Калуш — Погорілець
07:30Рожнятів — Перегінське
07:35Грабів — Брошнів-Осада
07:35Ясень — Долина
07:40Рожнятів — Калуш ч/з Тужилів
07:40Лецівка — Калуш
07:40Князівське — Калуш
07:40Липовиця — Івано-Франківськ
07:45Рожнятів — Петранка
07:45Рожнятів — Івано-Франківськ ч/з Богородчани
07:55Грабів — Калуш
08:00Рожнятів — Ясень
08:00Рожнятів — Красне
08:00Петранка — Сваричів
08:00Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада
08:03Брошнів-Осада — Камінь
08:10Рожнятів — Івано-Франківськ
08:15Рожнятів — Перегінське
08:15Закерничне — Брошнів-Осада
08:20Ілемня — Брошнів-Осада
08:25Брошнів-Осада — Берлоги
08:30Погорілець — Калуш
08:30Сваричів — Петранка
08:35Калуш — Осмолода
08:40Липовиця — Брошнів-Осада
08:45Осмолода — Калуш
08:45Рожнятів — Ясень
08:50Брошнів-Осада — Князівське
08:50Грабів — Брошнів-Осада
09:00Рожнятів — Красне
09:00Брошнів-Осада — Закерничне
09:00Рожнятів — Івано-Франківськ
09:00Перегінське — Львів
09:00Камінь — Брошнів-Осада
09:00Петранка — Калуш
09:15Брошнів-Осада — Ілемня
09:15Калуш — Лецівка
09:25Рожнятів — Перегінське
09:25Рожнятів — Калуш ч/з Тужилів
09:30Берлоги — Брошнів-Осада
09:30Брошнів-Осада — Осмолода
09:35Брошнів-Осада — Грабів
09:35Рожнятів — Івано-Франківськ
09:35Брошнів-Осада — Слобода-Небилівська
09:40Петранка — Сваричів
10:00Рожнятів — Петранка
10:00Рожнятів — Іванівка
10:02Калуш — Слобода-Рівнянська
10:05Івано-Франківськ — Спас
10:10Липовиця — Брошнів-Осада
10:20Рожнятів — Перегінське
10:30Калуш — Погорілець
10:30Петранка — Сваричів
10:33Лецівка — Калуш
10:40Рожнятів — Ясень
10:50Калуш — Князівське
10:53Перегінське — Креховичі
10:58Слобода-Рівнянська — Калуш
11:00Рожнятів — Перегінське
11:00Брошнів-Осада — Липовиця
11:05Ілемня — Брошнів-Осада
11:05Спас — Івано-Франківськ
11:10Рожнятів — Красне
11:11Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада
11:13Калуш — Грабів
11:15Закерничне — Брошнів-Осада
11:15Грабів — Брошнів-Осада
11:30Брошнів-Осада — Берлоги
11:30Погорілець — Калуш
11:30Калуш — Осмолода
11:35Рожнятів — Перегінське
11:35Рожнятів — Івано-Франківськ
11:40Креховичі — Перегінське
11:48Брошнів-Осада — Камінь
11:50Петранка — Сваричів
11:50Рожнятів — Ясень
11:53Осмолода — Калуш
11:55Івано-Франківськ — Ілемня
11:55Князівське — Калуш
12:00Брошнів-Осада — Закерничне
12:00Брошнів-Осада — Грабів
12:00Брошнів-Осада — Липовиця
12:00Рожнятів — Петранка
12:05Рожнятів — Івано-Франківськ ч/з Сваричів
12:10Брошнів-Осада — Слобода-Небилівська
12:20Липовиця — Брошнів-Осада
12:25Рожнятів — Перегінське
12:27Калуш — Слобода-Рівнянська
12:35Ясень — Долина
12:40Рожнятів — Перегінське
12:40Сваричів — Петранка
12:44Грабів — Калуш
12:45Івано-Франківськ — Липовиця
12:50Брошнів-Осада — Князівське
12:50Слобода-Рівнянська — Калуш
12:55Камінь — Брошнів-Осада
13:00Калуш — Князівське
13:02Перегінське — Креховичі
13:05Рожнятів — Лецівка
13:15Липовиця — Брошнів-Осада
13:15Брошнів-Осада — Липовиця
13:20Рожнятів — Ясень
13:25Рожнятів — Івано-Франківськ
13:30Рожнятів — Калуш ч/з Тужилів
13:30Грабів — Брошнів-Осада
13:30Берлоги — Брошнів-Осада
13:33Брошнів-Осада — Камінь
13:40Креховичі — Перегінське
13:43Осмолода — Брошнів-Осада
13:45Калуш — Лецівка
13:45Ілемня — Івано-Франківськ
13:50Петранка — Сваричів
14:00Рожнятів — Красне
14:05Брошнів-Осада — Ілемня
14:06Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада
14:10Петранка — Івано-Франківськ
14:15Рожнятів — Перегінське
14:25Князівське — Брошнів-Осада
14:25Сваричів — Петранка
14:25Брошнів-Осада — Закерничне
14:28Брошнів-Осада — Осмолода
14:30Калуш — Погорілець
14:50Рожнятів — Івано-Франківськ
15:00Рожнятів — Ясень
15:00Рожнятів — Іванівка
15:00Брошнів-Осада — Берлоги
15:00Рожнятів — Івано-Франківськ ч/з Богородчани
15:07Калуш — Грабів
15:18Лецівка — Калуш
15:20Калуш — Осмолода
15:30Брошнів-Осада — Липовиця
15:30Погорілець — Калуш
15:45Івано-Франківськ — Спас
15:50Липовиця — Івано-Франківськ
16:00Рожнятів — Калуш ч/з Тужилів
16:00Рожнятів — Перегінське
16:00Рожнятів — Петранка
16:15Брошнів-Осада — Слобода-Небилівська
16:15Петранка — Сваричів
16:20Брошнів-Осада — Грабів
16:25Рожнятів — Івано-Франківськ
16:25Камінь — Брошнів-Осада
16:30Ілемня — Брошнів-Осада
16:30Брошнів-Осада — Закерничне
16:44Грабів — Калуш
16:45Рожнятів — Перегінське
16:55Рожнятів — Івано-Франківськ
16:55Рожнятів — Іванівка
17:00Рожнятів — Перегінське
17:00Рожнятів — Лецівка
17:00Липовиця — Брошнів-Осада
17:15Рожнятів — Петранка
17:15Калуш — Лецівка
17:15Калуш — Князівське
17:20Рожнятів — Ясень
17:20Рожнятів — Красне
17:22Перегінське — Креховичі
17:25Спас — Івано-Франківськ
17:25Брошнів-Осада — Ілемня
17:25Брошнів-Осада — Князівське
17:30Долина — Лодзь (Пол)
17:35Івано-Франківськ — Петранка
17:35Брошнів-Осада — Берлоги
17:35Калуш — Погорілець
17:43Осмолода — Брошнів-Осада
17:47Калуш — Слобода-Рівнянська
17:50Івано-Франківськ — Ілемня
18:00Рожнятів — Калуш ч/з Тужилів
18:05Ясень — Долина
18:05Ясень — Долина
18:10Рожнятів — Перегінське
18:30Львів — Перегінське
18:30Слобода-Рівнянська — Калуш
18:40Погорілець — Калуш
18:45Лецівка — Калуш
19:30Івано-Франківськ — Липовиця
19:50Долина — Ясень
98:50Брошнів-Осада — Липовиця

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ілемня
11:55 17:50

Івано-Франківськ — Липовиця
12:45 19:30

Івано-Франківськ — Петранка
17:35

Івано-Франківськ — Спас
10:05 15:45

Ілемня — Івано-Франківськ
07:25 13:45

Ілемня — Брошнів-Осада
08:20 11:05 16:30

Берлоги — Брошнів-Осада
09:30 13:30

Брошнів-Осада — Ілемня
09:15 14:05 17:25

Брошнів-Осада — Берлоги
08:25 11:30 15:00 17:35

Брошнів-Осада — Грабів
09:35 12:00 16:20

Брошнів-Осада — Закерничне
09:00 12:00 14:25 16:30

Брошнів-Осада — Камінь
08:03 11:48 13:33

Брошнів-Осада — Князівське
08:50 12:50 17:25

Брошнів-Осада — Липовиця
11:00 12:00 13:15 15:30 98:50

Брошнів-Осада — Осмолода
09:30 14:28

Брошнів-Осада — Слобода-Небилівська
09:35 12:10 16:15

Грабів — Брошнів-Осада
07:35 08:50 11:15 13:30

Грабів — Калуш
07:55 12:44 16:44

Долина — Лодзь (Пол)
17:30

Долина — Ясень
19:50

Закерничне — Брошнів-Осада
08:15 11:15

Калуш — Грабів
11:13 15:07

Калуш — Князівське
10:50 13:00 17:15

Калуш — Лецівка
09:15 13:45 17:15

Калуш — Осмолода
08:35 11:30 15:20

Калуш — Погорілець
07:30 10:30 14:30 17:35

Калуш — Слобода-Рівнянська
07:25 10:02 12:27 17:47

Камінь — Брошнів-Осада
09:00 12:55 16:25

Князівське — Брошнів-Осада
14:25

Князівське — Калуш
07:40 11:55

Креховичі — Перегінське
11:40 13:40

Лецівка — Калуш
07:40 10:33 15:18 18:45

Липовиця — Івано-Франківськ
07:40 15:50

Липовиця — Брошнів-Осада
08:40 10:10 12:20 13:15 17:00

Львів — Перегінське
18:30

Осмолода — Брошнів-Осада
13:43 17:43

Осмолода — Калуш
08:45 11:53

Перегінське — Креховичі
10:53 13:02 17:22

Перегінське — Львів
09:00

Петранка — Івано-Франківськ
14:10

Петранка — Калуш
09:00

Петранка — Сваричів
08:00 09:40 10:30 11:50 13:50 16:15

Погорілець — Калуш
08:30 11:30 15:30 18:40

Рожнятів — Івано-Франківськ
06:25 08:10 09:00 09:35 11:35 13:25 14:50 16:25 16:55

Рожнятів — Івано-Франківськ ч/з Богородчани
07:15 07:45 15:00

Рожнятів — Івано-Франківськ ч/з Сваричів
12:05

Рожнятів — Івано-Франківськ ч/з Тужилів
06:15

Рожнятів — Іванівка
10:00 15:00 16:55

Рожнятів — Калуш ч/з Тужилів
07:40 09:25 13:30 16:00 18:00

Рожнятів — Красне
08:00 09:00 11:10 14:00 17:20

Рожнятів — Лецівка
13:05 17:00

Рожнятів — Перегінське
07:30 08:15 09:25 10:20 11:00 11:35 12:25 12:40 14:15 16:00 16:45 17:00 18:10

Рожнятів — Петранка
07:45 10:00 12:00 16:00 17:15

Рожнятів — Ясень
08:00 08:45 10:40 11:50 13:20 15:00 17:20

Сваричів — Петранка
08:30 12:40 14:25

Слобода-Небилівська — Брошнів-Осада
08:00 11:11 14:06

Слобода-Рівнянська — Калуш
10:58 12:50 18:30

Спас — Івано-Франківськ
07:00 11:05 17:25

Ясень — Долина
07:35 12:35 18:05 18:05

Інформація оновлена: 28.11.2014