Автовокзал Яремче

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Свободи (показати на мапі)

Телефон довідки: 03434-22317

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Яремче — Чернівці
06:15Яремче — Львів
06:20Микуличин — Коломия
06:20Ворохта — Івано-Франківськ
06:32Верховина — Івано-Франківськ
06:50Івано-Франківськ — Верховина
07:05Ворохта — Коломия
07:15Яремче — Тернопіль
07:20Івано-Франківськ — Верховина
07:21Коломия — Рахів
07:25Яблуниця — Івано-Франківськ
07:35Коломия — Ворохта
07:35Яремче — Хмельницький
07:40Яремче — Івано-Франківськ
07:51Надвірна — Ворохта
07:55Івано-Франківськ — Поляниця
08:00Верховина — Івано-Франківськ
08:20Івано-Франківськ — Поляниця
08:30Яремче — Хмельницький
08:30Коломия — Мукачеве
08:35Ясіня — Івано-Франківськ
08:50Верховина — Івано-Франківськ
08:57Ворохта — Івано-Франківськ
09:00Івано-Франківськ — Яблуниця
09:13Яремче — Вінниця
09:20Івано-Франківськ — Верховина
09:30Чернівці — Ворохта
09:35Яремче — Коломия
09:40Івано-Франківськ — Буковель
09:45Рахів — Кам'янець-Подільський
09:45Ворохта — Івано-Франківськ
09:48Івано-Франківськ — Верховина
10:00Поляниця — Івано-Франківськ
10:10Івано-Франківськ — Поляниця
10:25Тячів — Івано-Франківськ
10:35Верховина — Івано-Франківськ
10:40Яремче — Івано-Франківськ
10:47Івано-Франківськ — Мукачеве
10:50Ворохта — Коломия
10:50Верховина — Івано-Франківськ
11:00Яблуниця — Івано-Франківськ
11:05Коломия — Микуличин
11:09Коломия — Микуличин
11:12Чернівці — Хуст
11:15Поляниця — Івано-Франківськ
11:20Івано-Франківськ — Яблуниця
11:30Яремче — Харків
11:32Верховина — Івано-Франківськ
11:34Івано-Франківськ — Ворохта
12:00Коломия — Ворохта
12:05Чернівці — Ужгород
12:12Івано-Франківськ — Верховина
12:25Микуличин — Коломия
12:30Рахів — Підволочиськ
12:40Поляниця — Івано-Франківськ
12:55Івано-Франківськ — Ворохта
13:10Яремче — Івано-Франківськ
13:16Верховина — Івано-Франківськ
13:20Яремче — Коломия
13:20Хуст — Чернівці
13:33Івано-Франківськ — Верховина
13:40Яблуниця — Івано-Франківськ
13:50Івано-Франківськ — Поляниця
13:50Яремче — Чернівці
14:01Івано-Франківськ — Ворохта
14:05Ворохта — Коломия
14:10Івано-Франківськ — Верховина
14:15Мукачеве — Івано-Франківськ
14:30Підволочиськ — Рахів
14:35Яремче — Коломия
14:35Ворохта — Івано-Франківськ
14:50Верховина — Івано-Франківськ
15:25Івано-Франківськ — Поляниця
15:30Яремче — Золочів
15:30Івано-Франківськ — Верховина
15:36Ворохта — Івано-Франківськ
15:40Коломия — Ворохта
15:50Івано-Франківськ — Верховина
15:50Яремче — Івано-Франківськ
16:15Мукачеве — Коломия
16:15Івано-Франківськ — Ясіня
16:15Яремче — Івано-Франківськ
16:20Івано-Франківськ — Поляниця
16:30Івано-Франківськ — Верховина
16:30Поляниця — Івано-Франківськ
16:40Кам'янець-Подільський — Рахів
16:44Верховина — Івано-Франківськ
16:45Івано-Франківськ — Яблуниця
16:45Микуличин — Коломия
17:20Поляниця — Івано-Франківськ
17:30Верховина — Івано-Франківськ
17:35Івано-Франківськ — Тячів
17:40Рахів — Коломия
17:42Ворохта — Івано-Франківськ
17:55Яремче — Коломия
18:00Яремче — Київ
18:10Ужгород — Чернівці
18:10Поляниця — Івано-Франківськ
18:15Івано-Франківськ — Яблуниця
18:25Ворохта — Коломия
18:35Верховина — Івано-Франківськ
18:35Яремче — Надвірна
18:40Коломия — Ворохта
18:55Яблуниця — Івано-Франківськ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Буковель
09:40

Івано-Франківськ — Верховина
06:50 07:20 09:20 09:48 12:12 13:33 14:10 15:30 15:50 16:30

Івано-Франківськ — Ворохта
11:34 12:55 14:01

Івано-Франківськ — Мукачеве
10:47

Івано-Франківськ — Поляниця
07:55 08:20 10:10 13:50 15:25 16:20

Івано-Франківськ — Тячів
17:35

Івано-Франківськ — Яблуниця
09:00 11:20 16:45 18:15

Івано-Франківськ — Ясіня
16:15

Верховина — Івано-Франківськ
06:32 08:00 08:50 10:35 10:50 11:32 13:16 14:50 16:44 17:30 18:35

Ворохта — Івано-Франківськ
06:20 08:57 09:45 14:35 15:36 17:42

Ворохта — Коломия
07:05 10:50 14:05 18:25

Кам'янець-Подільський — Рахів
16:40

Коломия — Ворохта
07:35 12:00 15:40 18:40

Коломия — Микуличин
11:05 11:09

Коломия — Мукачеве
08:30

Коломия — Рахів
07:21

Микуличин — Коломия
06:20 12:25 16:45

Мукачеве — Івано-Франківськ
14:15

Мукачеве — Коломия
16:15

Надвірна — Ворохта
07:51

Поляниця — Івано-Франківськ
10:00 11:15 12:40 16:30 17:20 18:10

Підволочиськ — Рахів
14:30

Рахів — Кам'янець-Подільський
09:45

Рахів — Коломия
17:40

Рахів — Підволочиськ
12:30

Тячів — Івано-Франківськ
10:25

Ужгород — Чернівці
18:10

Хуст — Чернівці
13:20

Чернівці — Ворохта
09:30

Чернівці — Ужгород
12:05

Чернівці — Хуст
11:12

Яблуниця — Івано-Франківськ
07:25 11:00 13:40 18:55

Яремче — Івано-Франківськ
07:40 10:40 13:10 15:50 16:15

Яремче — Вінниця
09:13

Яремче — Золочів
15:30

Яремче — Київ
18:00

Яремче — Коломия
09:35 13:20 14:35 17:55

Яремче — Львів
06:15

Яремче — Надвірна
18:35

Яремче — Тернопіль
07:15

Яремче — Харків
11:30

Яремче — Хмельницький
07:35 08:30

Яремче — Чернівці
05:45 13:50

Ясіня — Івано-Франківськ
08:35

Інформація оновлена: 02.12.2014