Автовокзал Болехів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Залізнична, 25 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03437-34212

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

08:26Львів — Долина
08:30Трускавець — Коломия
09:45Львів — Хуст
10:36Львів — Долина
10:40Трускавець — Кам'янець-Подільський
11:10Виноградів — Львів
11:20Львів — Долина
11:25Львів — Хуст
12:20Львів — Долина
13:05Трускавець — Чернівці
13:45Львів — Тячів
13:50Хуст — Львів
14:50Львів — Вижниця
15:00Львів — Вижниця
15:45Львів — Долина
15:55Трускавець — Івано-Франківськ
16:05Ужгород — Івано-Франківськ
16:06Львів — Долина
16:25Кам'янець-Подільський — Трускавець
16:46Трускавець — Івано-Франківськ
17:07Львів — Новий Мiзунь
17:40Львів — Перегінське
17:55Чернiвцi — Трускавець
18:30Трускавець — Чортків
18:56Львів — Долина
19:17Львів — Солотвине
19:21Львів — Долина
20:25Львів — Долина

за маршрутами автобусів

Виноградів — Львів
11:10

Кам'янець-Подільський — Трускавець
16:25

Львів — Вижниця
14:50 15:00

Львів — Долина
08:26 10:36 11:20 12:20 15:45 16:06 18:56 19:21 20:25

Львів — Новий Мiзунь
17:07

Львів — Перегінське
17:40

Львів — Солотвине
19:17

Львів — Тячів
13:45

Львів — Хуст
09:45 11:25

Трускавець — Івано-Франківськ
15:55 16:46

Трускавець — Кам'янець-Подільський
10:40

Трускавець — Коломия
08:30

Трускавець — Чернівці
13:05

Трускавець — Чортків
18:30

Ужгород — Івано-Франківськ
16:05

Хуст — Львів
13:50

Чернiвцi — Трускавець
17:55

Інформація оновлена: 02.12.2014