Автовокзал Городенка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул.Шевченка, 49 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03430-21351

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Городенка — Львів
05:40Серафинці — Івано-Франківськ
05:50Городенка — Івано-Франківськ
06:00Чернятин — Івано-Франківськ
06:10Городенка — Тернопіль
06:10Городенка — Івано-Франківськ ч/з Раковець
06:15Городенка — Чортовець
06:20Городенка — Городниця
06:20Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
06:25Городенка — Чернівці
06:25Городенка — Колінки
06:30Снятин — Івано-Франківськ
06:30Городенка — Михальче
06:30Городенка — Топорівці
06:35Городенка — Островець
06:35Городенка — Чернівці
06:40Городенка — Вікно
06:40Коломия — Тернопіль
06:40Глушків — Івано-Франківськ
06:50Городенка — Репужинці
06:50Городенка — Олієво-Королівка
06:50Прикмище — Івано-Франківськ
06:55Городенка — Чернівці
07:00Городенка — Рашків
07:00Городенка — Пробабин
07:00Городенка — Тишківці
07:00Городенка — Серафинці
07:00Городенка — Чернелиця
07:00Городенка — Тернопіль
07:10Городенка — Глушків
07:10Городенка — Серафинці
07:10Городенка — Івано-Франківськ
07:10Рогатин — Чернівці
07:25Городенка — Чернятин
07:25Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
07:30Городенка — Чернівці
07:40Городенка — Городниця
07:40Кунисівці — Івано-Франківськ
07:40Городенка — Олієво-Королівка
07:40Городенка — Гвіздець
07:50Городенка — Чернятин
07:50Топорівці — Івано-Франківськ
07:50Городенка — Чортовець
08:00Городенка — Чернівці
08:00Городенка — Тишківці
08:00Городенка — Топорівці
08:00Городенка — Івано-Франківськ
08:10Городенка — Івано-Франківськ
08:15Київ — Яремче
08:15Городенка — Тернопіль
08:15Городенка — Слобідка
08:20Колінки — Івано-Франківськ
08:20Поточище — Чернівці
08:40Калуш — Кам'янець-Подільський
08:40Городенка — Чернятин
08:40Чернятин — Івано-Франківськ
08:45Городенка — Чернівці
08:55Городенка — Львів
09:00Городенка — Коломия
09:05Городенка — Чернівці
09:05Снятин — Тернопіль
09:10Городенка — Івано-Франківськ
09:15Городенка — Топорівці
09:25Городенка — Гвіздець
09:30Городенка — Івано-Франківськ
09:35Івано-Франківськ — Серафинці
09:40Верховина — Київ
09:40Городенка — Серафинці
09:50Городенка — Івано-Франківськ
09:50Городенка — Прикмище
10:00Чортків — Ворохта
10:05Івано-Франківськ — Снятин
10:05Космач — Тернопіль
10:10Городенка — Чернелиця
10:10Городенка — Івано-Франківськ
10:15Кам'янець-Подільський — Івано-Франківськ
10:20Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
10:25Городенка — Івано-Франківськ
10:40Городенка — Серафинці
10:45Городенка — Івано-Франківськ
10:50Городенка — Чернятин
11:00Городенка — Чернелиця
11:00Городенка — Городниця ч/з Стрільче
11:00Івано-Франківськ — Прикмище
11:10Городенка — Коломия
11:10Городенка — Івано-Франківськ
11:25Городенка — Чернятин
11:30Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
11:30Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
11:30Городенка — Гвіздець
11:40Городенка — Серафинці
11:55Городенка — Топорівці
12:00Городенка — Чернятин
12:00Городенка — Івано-Франківськ
12:05Городенка — Слобідка
12:15Городенка — Івано-Франківськ ч/з Олієво-Королівка
12:20Городенка — Чортовець
12:25Івано-Франківськ — Ужгород
12:25Івано-Франківськ — Поточище
12:30Городенка — Корнів
12:30Городенка — Городниця ч/з Стрільче
12:40Колінки — Івано-Франківськ
12:50Городенка — Чернятин
12:55Городенка — Чернівці
13:00Городенка — Серафинці
13:00Городенка — Прикмище
13:10Івано-Франківськ — Топорівці
13:10Серафинці — Івано-Франківськ
13:20Снятин — Івано-Франківськ
13:30Городенка — Топорівці
13:30Чернятин — Івано-Франківськ
13:35Чернятин — Чернівці
13:45Прикмище — Івано-Франківськ
13:50Городенка — Чернятин
13:50Поточище — Івано-Франківськ
13:55Городенка — Серафинці
14:00Городенка — Михальче
14:00Городенка — Городниця
14:00Городенка — Коломия
14:10Городенка — Репужинці
14:10Городенка — Чортовець
14:10Городенка — Івано-Франківськ
14:25Городенка — Івано-Франківськ
14:25Городенка — Гвіздець
14:30Городенка — Чернятин
14:30Городенка — Корнів
14:30Городенка — Серафинці
14:30Городенка — Копиченці
14:35Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
14:40Коломия — Тернопіль
14:55Кунисівці — Івано-Франківськ
15:20Городенка — Чернятин
15:20Городенка — Чернятин
15:20Городенка — Прикмище
15:20Глушків — Івано-Франківськ
15:20Городенка — Чернівці
15:30Городенка — Серафинці
15:30Городенка — Монастирок
15:35Городенка — Івано-Франківськ
15:45Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
15:50Івано-Франківськ — Кам'янець-Подільський
15:50Городенка — Івано-Франківськ
16:00Городенка — Топорівці
16:20Городенка — Івано-Франківськ
16:25Чернівці — Поточище
16:30Городенка — Гвіздець
16:40Городенка — Івано-Франківськ
16:40Чернівці — Рогатин
16:45Городенка — Серафинці
16:45Городенка — Київ
17:00Івано-Франківськ — Снятин
17:10Городенка — Вікно
17:10Городенка — Івано-Франківськ
17:15Івано-Франківськ — Колінки
17:20Городенка — Прикмище
17:30Городенка — Городниця
17:35Кам'янець-Подільський — Калуш
17:35Городенка — Копиченці
17:40Івано-Франківськ — Серафинці
17:40Городенка — Коломия
17:45Чернятин — Чернівці
17:46Івано-Франківськ — Топорівці
18:00Городенка — Серафинці
18:10Ворохта — Чортків
18:15Тернопіль — Коломия
18:15Городенка — Коломия
18:35Городенка — Лука
18:35Івано-Франківськ — Поточище
18:50Івано-Франківськ — Кунисівці
19:00Тернопіль — Снятин
19:10Київ — Верховина
19:15Івано-Франківськ — Прикмище
20:20Яремче — Київ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Кам'янець-Подільський
15:50

Івано-Франківськ — Колінки
17:15

Івано-Франківськ — Кунисівці
18:50

Івано-Франківськ — Поточище
12:25 18:35

Івано-Франківськ — Прикмище
11:00 19:15

Івано-Франківськ — Серафинці
09:35 17:40

Івано-Франківськ — Снятин
10:05 17:00

Івано-Франківськ — Топорівці
13:10 17:46

Івано-Франківськ — Ужгород
12:25

Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
10:20 11:30 15:45

Верховина — Київ
09:40

Ворохта — Чортків
18:10

Глушків — Івано-Франківськ
06:40 15:20

Городенка — Івано-Франківськ
05:50 07:10 08:00 08:10 09:10 09:30 09:50 10:10 10:25 10:45 11:10 12:00 14:10 14:25 15:35 15:50 16:20 16:40 17:10

Городенка — Івано-Франківськ ч/з Олієво-Королівка
12:15

Городенка — Івано-Франківськ ч/з Раковець
06:10

Городенка — Вікно
06:40 17:10

Городенка — Гвіздець
07:40 09:25 11:30 14:25 16:30

Городенка — Глушків
07:10

Городенка — Городниця
06:20 07:40 14:00 17:30

Городенка — Городниця ч/з Стрільче
11:00 12:30

Городенка — Київ
16:45

Городенка — Коломия
09:00 11:10 14:00 17:40 18:15

Городенка — Колінки
06:25

Городенка — Копиченці
14:30 17:35

Городенка — Корнів
12:30 14:30

Городенка — Лука
18:35

Городенка — Львів
05:10 08:55

Городенка — Михальче
06:30 14:00

Городенка — Монастирок
15:30

Городенка — Олієво-Королівка
06:50 07:40

Городенка — Островець
06:35

Городенка — Прикмище
09:50 13:00 15:20 17:20

Городенка — Пробабин
07:00

Городенка — Рашків
07:00

Городенка — Репужинці
06:50 14:10

Городенка — Серафинці
07:00 07:10 09:40 10:40 11:40 13:00 13:55 14:30 15:30 16:45 18:00

Городенка — Слобідка
08:15 12:05

Городенка — Тернопіль
06:10 07:00 08:15

Городенка — Тишківці
07:00 08:00

Городенка — Топорівці
06:30 08:00 09:15 11:55 13:30 16:00

Городенка — Чернелиця
07:00 10:10 11:00

Городенка — Чернятин
07:25 07:50 08:40 10:50 11:25 12:00 12:50 13:50 14:30 15:20 15:20

Городенка — Чернівці
06:25 06:35 06:55 07:30 08:00 08:45 09:05 12:55 15:20

Городенка — Чортовець
06:15 07:50 12:20 14:10

Калуш — Кам'янець-Подільський
08:40

Кам'янець-Подільський — Івано-Франківськ
10:15

Кам'янець-Подільський — Калуш
17:35

Київ — Верховина
19:10

Київ — Яремче
08:15

Коломия — Тернопіль
06:40 14:40

Колінки — Івано-Франківськ
08:20 12:40

Космач — Тернопіль
10:05

Кунисівці — Івано-Франківськ
07:40 14:55

Поточище — Івано-Франківськ
13:50

Поточище — Чернівці
08:20

Прикмище — Івано-Франківськ
06:50 13:45

Рогатин — Чернівці
07:10

Серафинці — Івано-Франківськ
05:40 13:10

Снятин — Івано-Франківськ
06:30 13:20

Снятин — Тернопіль
09:05

Тернопіль — Коломия
18:15

Тернопіль — Снятин
19:00

Топорівці — Івано-Франківськ
07:50

Чернятин — Івано-Франківськ
06:00 08:40 13:30

Чернятин — Чернівці
13:35 17:45

Чернівці — Поточище
16:25

Чернівці — Рогатин
16:40

Чортків — Ворохта
10:00

Яремче — Київ
20:20

Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
06:20 07:25 11:30 14:35

Інформація оновлена: 08.12.2014