Автовокзал Городенка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул.Шевченка, 49 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03430-21351

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Городенка — Липкани (Мол)
05:20Городенка — Львів
05:40Серафинці — Івано-Франківськ
05:50Городенка — Івано-Франківськ
06:00Городенка — Івано-Франківськ
06:10Городенка — Тернопіль
06:10Городенка — Івано-Франківськ
06:15Городенка — Чортовець
06:20Городенка — Городниця
06:20Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
06:25Городенка — Чернівці
06:25Городенка — Колінки
06:35Городенка — Чернівці
06:35Городенка — Серафинці
06:40Глушків — Івано-Франківськ
06:40Коломия — Тернопіль
06:40Городенка — Вікно
06:50Прикмище — Івано-Франківськ
06:55Городенка — Чернівці
07:00Городенка — Пробабин
07:00Городенка — Копачинці
07:00Вікно — Івано-Франківськ
07:10Рогатин — Чернівці
07:20Городенка — Тернопіль
07:25Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
07:25Городенка — Серафинці
07:30Городенка — Чернівці
07:40Городенка — Городниця
07:40Кунисівці — Івано-Франківськ
07:50Городенка — Вікно
07:50Городенка — Гвіздець
07:50Топорівці — Івано-Франківськ
07:50Городенка — Чортовець
08:00Городенка — Топорівці
08:00Городенка — Чернівці
08:00Городенка — Серафинці
08:00Поточище — Івано-Франківськ
08:10Лука — Івано-Франківськ
08:15Городенка — Слобідка
08:15Городенка — Тернопіль
08:20Поточище — Чернівці
08:25Колінки — Івано-Франківськ
08:30Городенка — Серафинці
08:40Городенка — Івано-Франківськ
08:40Городенка — Вікно
08:40Калуш — Кам'янець-Подільський
08:50Городенка — Коломия
08:55Городенка — Львів
09:05Снятин — Тернопіль
09:05Городенка — Чернівці
09:10Городенка — Чортовець
09:10Репужинці — Івано-Франківськ
09:15Городенка — Топорівці
09:30Городенка — Гвіздець
09:30Городенка — Івано-Франківськ
09:35Івано-Франківськ — Серафинці
09:50Городенка — Прикмище
09:50Городенка — Івано-Франківськ
09:55Городенка — Серафинці
10:00Городенка — Плзень (Чех)
10:00Городенка — Плзень (Чех)
10:10Городенка — Чернятин
10:10Городенка — Івано-Франківськ
10:10Городенка — Чернелиця
10:40Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
10:45Городенка — Івано-Франківськ
10:50Городенка — Серафинці
10:50Городенка — Чернятин
11:00Городенка — Копачинці
11:00Городенка — Городниця
11:00Івано-Франківськ — Прикмище
11:10Городенка — Івано-Франківськ
11:20Городенка — Коломия
11:25Городенка — Чернятин
11:30Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
11:30Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
11:45Городенка — Серафинці
11:55Городенка — Топорівці
12:00Івано-Франківськ — Кунисівці
12:00Городенка — Вікно
12:00Городенка — Івано-Франківськ
12:05Городенка — Слобідка
12:20Городенка — Чортовець
12:20Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
12:20Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
12:25Городенка — Івано-Франківськ
12:25Івано-Франківськ — Поточище
12:30Городенка — Городниця
12:30Городенка — Корнів
12:50Городенка — Івано-Франківськ
12:50Городенка — Чернятин
12:55Городенка — Чернівці
13:00Городенка — Серафинці
13:00Івано-Франківськ — Вікно
13:00Городенка — Прикмище
13:10Серафинці — Івано-Франківськ
13:10Городенка — Липкани (Мол)
13:15Івано-Франківськ — Топорівці
13:30Городенка — Івано-Франківськ
13:30Городенка — Топорівці
13:35Івано-Франківськ — Глушків
13:35Чернятин — Чернівці
13:45Прикмище — Івано-Франківськ
13:50Городенка — Серафинці
13:50Городенка — Чернятин
13:50Городенка — Коломия
13:55Поточище — Івано-Франківськ
14:00Городенка — Городниця
14:10Івано-Франківськ — Репужинці
14:10Городенка — Чортовець
14:10Городенка — Івано-Франківськ
14:20Коломия — Тернопіль
14:20Коломия — Тернопіль
14:25Топорівці — Івано-Франківськ
14:25Городенка — Гвіздець
14:30Городенка — Копачинці
14:30Городенка — Корнів
14:30Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
14:30Городенка — Серафинці
14:30Городенка — Чернятин
14:40Городенка — Івано-Франківськ
14:55Кунисівці — Івано-Франківськ
15:00Городенка — Серафинці
15:15Городенка — Прикмище
15:20Глушків — Івано-Франківськ
15:20Городенка — Чернятин
15:30Городенка — Монастирок
15:30Городенка — Серафинці
15:30Городенка — Городниця
15:35Вікно — Івано-Франківськ
15:50Городенка — Вікно
15:50Городенка — Івано-Франківськ
16:00Городенка — Топорівці
16:05Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
16:05Городенка — Серафинці
16:20Городенка — Івано-Франківськ
16:25Чернівці — Поточище
16:30Городенка — Серафинці
16:30Городенка — Гвіздець
16:35Городенка — Чернятин
16:40Чернівці — Рогатин
16:50Репужинці — Івано-Франківськ
17:00Городенка — Серафинці
17:10Городенка — Івано-Франківськ
17:10Городенка — Вікно
17:15Івано-Франківськ — Колінки
17:20Городенка — Прикмище
17:30Городенка — Чортовець
17:30Городенка — Коломия
17:30Городенка — Городниця
17:35Городенка — Копачинці
17:35Кам'янець-Подільський — Калуш
17:40Івано-Франківськ — Серафинці
17:45Городенка — Київ
17:45Чернятин — Чернівці
17:50Івано-Франківськ — Топорівці
18:10Городенка — Серафинці
18:15Тернопіль — Коломия
18:15Городенка — Чортовець
18:15Тернопіль — Коломия
18:35Івано-Франківськ — Поточище
18:35Івано-Франківськ — Лука
18:55Івано-Франківськ — Кунисівці
19:00Тернопіль — Снятин
19:20Івано-Франківськ — Глушків
19:30Івано-Франківськ — Прикмище
20:00Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
20:15Івано-Франківськ — Вікно

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Вікно
13:00 20:15

Івано-Франківськ — Глушків
13:35 19:20

Івано-Франківськ — Колінки
17:15

Івано-Франківськ — Кунисівці
12:00 18:55

Івано-Франківськ — Лука
18:35

Івано-Франківськ — Поточище
12:25 18:35

Івано-Франківськ — Прикмище
11:00 19:30

Івано-Франківськ — Репужинці
14:10

Івано-Франківськ — Серафинці
09:35 17:40

Івано-Франківськ — Топорівці
13:15 17:50

Івано-Франківськ — Ясенів-Пільний
10:40 11:30 16:05 20:00

Вікно — Івано-Франківськ
07:00 15:35

Глушків — Івано-Франківськ
06:40 15:20

Городенка — Івано-Франківськ
05:50 06:00 06:10 08:40 09:30 09:50 10:10 10:45 11:10 12:00 12:25 12:50 13:30 14:10 14:40 15:50 16:20 17:10

Городенка — Вікно
06:40 07:50 08:40 12:00 15:50 17:10

Городенка — Гвіздець
07:50 09:30 14:25 16:30

Городенка — Городниця
06:20 07:40 11:00 12:30 14:00 15:30 17:30

Городенка — Київ
17:45

Городенка — Коломия
08:50 11:20 13:50 17:30

Городенка — Колінки
06:25

Городенка — Копачинці
07:00 11:00 14:30 17:35

Городенка — Корнів
12:30 14:30

Городенка — Липкани (Мол)
05:15 13:10

Городенка — Львів
05:20 08:55

Городенка — Монастирок
15:30

Городенка — Плзень (Чех)
10:00 10:00

Городенка — Прикмище
09:50 13:00 15:15 17:20

Городенка — Пробабин
07:00

Городенка — Серафинці
06:35 07:25 08:00 08:30 09:55 10:50 11:45 13:00 13:50 14:30 15:00 15:30 16:05 16:30 17:00 18:10

Городенка — Слобідка
08:15 12:05

Городенка — Тернопіль
06:10 07:20 08:15

Городенка — Топорівці
08:00 09:15 11:55 13:30 16:00

Городенка — Чернелиця
10:10

Городенка — Чернятин
10:10 10:50 11:25 12:50 13:50 14:30 15:20 16:35

Городенка — Чернівці
06:25 06:35 06:55 07:30 08:00 09:05 12:55

Городенка — Чортовець
06:15 07:50 09:10 12:20 14:10 17:30 18:15

Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
12:20 12:20

Калуш — Кам'янець-Подільський
08:40

Кам'янець-Подільський — Калуш
17:35

Коломия — Тернопіль
06:40 14:20 14:20

Колінки — Івано-Франківськ
08:25

Кунисівці — Івано-Франківськ
07:40 14:55

Лука — Івано-Франківськ
08:10

Поточище — Івано-Франківськ
08:00 13:55

Поточище — Чернівці
08:20

Прикмище — Івано-Франківськ
06:50 13:45

Репужинці — Івано-Франківськ
09:10 16:50

Рогатин — Чернівці
07:10

Серафинці — Івано-Франківськ
05:40 13:10

Снятин — Тернопіль
09:05

Тернопіль — Коломия
18:15 18:15

Тернопіль — Снятин
19:00

Топорівці — Івано-Франківськ
07:50 14:25

Чернятин — Чернівці
13:35 17:45

Чернівці — Поточище
16:25

Чернівці — Рогатин
16:40

Ясенів-Пільний — Івано-Франківськ
06:20 07:25 11:30 14:30

Інформація оновлена: 24.12.2019