Автовокзал Івано-Франківськ АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горбачевського, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0342-583666

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:35Яремче — Львів
02:45Одеса — Хуст
04:55Рогатин — Чернівці
05:10Івано-Франківськ — Рівне
05:55Івано-Франківськ — Чернівці
06:00Івано-Франківськ — Львів
06:00Івано-Франківськ — Бовинів
06:00Івано-Франківськ — Мединя
06:00Івано-Франківськ — Дубівці
06:05Івано-Франківськ — Павлівка
06:15Івано-Франківськ — Трускавець
06:15Івано-Франківськ — Кінашів
06:15Івано-Франківськ — Височанка
06:20Івано-Франківськ — Межигірці
06:25Івано-Франківськ — Павлівка
06:30Івано-Франківськ — Тернопіль
06:30Івано-Франківськ — Маркова
06:30Івано-Франківськ — Рибне
06:30Івано-Франківськ — Маріямпіль
06:40Буковель — Луцьк
06:40Калуш — Кам'янець-Подільський
06:40Івано-Франківськ — Ужгород
06:40Івано-Франківськ — Дубівці
06:40Івано-Франківськ — Бурштин
06:45Івано-Франківськ — Павлівка
06:45Івано-Франківськ — Бурштин
06:46Івано-Франківськ — Клузів
06:50Івано-Франківськ — Тязів
06:55Івано-Франківськ — Єзупіль
07:00Івано-Франківськ — Устя Зелене
07:05Івано-Франківськ — Львів
07:05Калуш — Чернівці
07:05Івано-Франківськ — Яблунів
07:05Івано-Франківськ — Сілець
07:05Івано-Франківськ — Бринь
07:05Івано-Франківськ — Павлівка
07:10Івано-Франківськ — Підгайці
07:15Івано-Франківськ — Єзупіль
07:20Київ — Калуш
07:20Івано-Франківськ — Галич
07:25Івано-Франківськ — Павлівка
07:30Івано-Франківськ — Єзупіль
07:30Івано-Франківськ — Сапогів
07:30Івано-Франківськ — Бурштин
07:35Городенка — Львів
07:40Івано-Франківськ — Побережжя
07:40Івано-Франківськ — Більшівці
07:41Івано-Франківськ — Клузів
07:45Івано-Франківськ — Чернівці
07:45Івано-Франківськ — Рахів
07:45Івано-Франківськ — Тязів
07:45Івано-Франківськ — Козина
07:45Івано-Франківськ — Павлівка
07:47Івано-Франківськ — Шацьк
07:50Калуш — Тернопіль
07:50Івано-Франківськ — Рибне
07:50Івано-Франківськ — Бурштин
07:55Івано-Франківськ — Вікторів
08:00Івано-Франківськ — Львів
08:00Івано-Франківськ — Грабівці
08:00Івано-Франківськ — Сілець
08:00Івано-Франківськ — Височанка
08:05Івано-Франківськ — Бурштин
08:05Івано-Франківськ — Павлівка
08:10Івано-Франківськ — Єзупіль
08:20Івано-Франківськ — Комарів
08:20Івано-Франківськ — Межигірці
08:20Івано-Франківськ — Побережжя
08:30Івано-Франківськ — Трускавець
08:30Івано-Франківськ — Павлівка
08:30Івано-Франківськ — Єзупіль
08:40Яремче — Львів
08:40Івано-Франківськ — Тязів
08:50Івано-Франківськ — Темирівці
08:50Івано-Франківськ — Вікторів
08:50Івано-Франківськ — Бринь
08:55Івано-Франківськ — Галич
09:00Кути — Львів
09:00Івано-Франківськ — Бар
09:00Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00Івано-Франківськ — Павлівка
09:00Івано-Франківськ — Дубівці
09:00Івано-Франківськ — Сілець
09:05Івано-Франківськ — Львів
09:10Івано-Франківськ — Бурштин
09:16Івано-Франківськ — Клузів
09:20Косів — Трускавець
09:20Івано-Франківськ — Мединя
09:20Івано-Франківськ — Побережжя
09:25Івано-Франківськ — Єзупіль
09:30Івано-Франківськ — Сарники
09:35Івано-Франківськ — Ясіня
09:40Івано-Франківськ — Ужгород
09:40Івано-Франківськ — Єзупіль
09:40Івано-Франківськ — Тязів
09:45Івано-Франківськ — Галич
09:50Коломия — Львів
09:55Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
09:55Івано-Франківськ — Рибне
10:00Івано-Франківськ — Тернопіль ч/з Галич
10:00Івано-Франківськ — Павлівка
10:05Івано-Франківськ — Єзупіль
10:05Івано-Франківськ — Комарів
10:10Ворохта — Львів
10:15Збараж — Буковель
10:20Івано-Франківськ — Майдан
10:30Івано-Франківськ — Єзупіль
10:30Івано-Франківськ — Більшівці
10:35Тернопіль — Калуш
10:40Івано-Франківськ — Львів
10:40Івано-Франківськ — Галич
10:45Івано-Франківськ — Львів
10:45Івано-Франківськ — Львів
10:45Трускавець — Коломия
10:46Івано-Франківськ — Клузів
10:50Івано-Франківськ — Тернопіль
10:50Івано-Франківськ — Чернівці
10:55Івано-Франківськ — Сарники
11:00Івано-Франківськ — Павлівка
11:05Городенка — Львів
11:10Івано-Франківськ — Єзупіль
11:15Снятин — Львів
11:15Івано-Франківськ — Підшумлянці
11:20Івано-Франківськ — Ужгород
11:20Львів — Кути
11:20Івано-Франківськ — Бурштин
11:20Івано-Франківськ — Мединя
11:30Івано-Франківськ — Дубівці
11:35Калуш — Одеса
11:35Івано-Франківськ — Побережжя
11:35Івано-Франківськ — Галич
11:40Івано-Франківськ — Мукачеве
11:40Івано-Франківськ — Кінашів
11:45Чортків — Трускавець
11:45Івано-Франківськ — Козина
11:50Івано-Франківськ — Вікторів
11:50Івано-Франківськ — Межигірці
11:55Івано-Франківськ — Львів
11:55Львів — Снятин
12:00Івано-Франківськ — Підгайці
12:00Івано-Франківськ — Павлівка
12:00Івано-Франківськ — Сілець
12:00Івано-Франківськ — Єзупіль
12:00Івано-Франківськ — Мединя
12:05Коломия — Львів
12:10Івано-Франківськ — Кінчаки
12:15Івано-Франківськ — Львів
12:16Івано-Франківськ — Клузів
12:20Івано-Франківськ — Побережжя
12:25Івано-Франківськ — Бурштин
12:30Івано-Франківськ — Темирівці
12:30Івано-Франківськ — Дубівці
12:35Підволочиськ — Рахів
12:40Івано-Франківськ — Єзупіль
12:45Івано-Франківськ — Тумир
12:45Івано-Франківськ — Сапогів
12:45Івано-Франківськ — Бурштин
12:50Івано-Франківськ — Чернівці
12:50Івано-Франківськ — Яблунів
12:55Івано-Франківськ — Бурштин
13:00Івано-Франківськ — Маріямпіль
13:00Івано-Франківськ — Єзупіль
13:00Івано-Франківськ — Побережжя
13:00Івано-Франківськ — Павлівка
13:05Чернівці — Львів
13:05Коломия — Трускавець
13:10Івано-Франківськ — Височанка
13:10Івано-Франківськ — Дорогів
13:15Івано-Франківськ — Маркова
13:15Івано-Франківськ — Курів
13:20Івано-Франківськ — Бурштин
13:25Івано-Франківськ — Хуст
13:25Івано-Франківськ — Вікторів
13:30Івано-Франківськ — Львів
13:30Івано-Франківськ — Мединя
13:30Івано-Франківськ — Тязів
13:30Івано-Франківськ — Єзупіль
13:31Івано-Франківськ — Клузів
13:35Львів — Чернівці
13:40Івано-Франківськ — Чернівці
13:40Івано-Франківськ — Демешківці
13:40Івано-Франківськ — Сарники
13:40Івано-Франківськ — Галич
13:45Івано-Франківськ — Кам'янець-Подільський
13:45Івано-Франківськ — Бишів
13:55Івано-Франківськ — Грабівка
14:00Івано-Франківськ — Броди
14:00Кам'янець-Подільський — Трускавець
14:00Івано-Франківськ — Павлівка
14:00Івано-Франківськ — Побережжя
14:05Івано-Франківськ — Львів
14:05Івано-Франківськ — Бережани
14:15Підволочиськ — Кути
14:20Івано-Франківськ — Рахів
14:20Івано-Франківськ — Рибне
14:20Івано-Франківськ — Галич
14:25Львів — Косів
14:30Івано-Франківськ — Сокаль
14:30Івано-Франківськ — Єзупіль
14:35Івано-Франківськ — Бурштин
14:40Івано-Франківськ — Солотвине
14:40Івано-Франківськ — Побережжя
14:46Івано-Франківськ — Клузів
14:50Івано-Франківськ — Львів
14:50Хмельницький — Яремче
15:00Івано-Франківськ — Комарів
15:00Івано-Франківськ — Темирівці
15:00Івано-Франківськ — Єзупіль
15:00Івано-Франківськ — Павлівка
15:00Івано-Франківськ — Сілець
15:00Івано-Франківськ — Кінашів
15:05Івано-Франківськ — Бринь
15:15Івано-Франківськ — Єзупіль
15:15Івано-Франківськ — Мединя
15:25Івано-Франківськ — Львів
15:25Івано-Франківськ — Львів
15:25Івано-Франківськ — Сапогів
15:30Івано-Франківськ — Бурштин
15:30Івано-Франківськ — Павлівка
15:30Івано-Франківськ — Більшівці
15:35Чернівці — Трускавець
15:35Івано-Франківськ — Галич
15:40Івано-Франківськ — Устя Зелене
15:40Івано-Франківськ — Побережжя
15:45Калуш — Тернопіль
15:45Івано-Франківськ — Тячів
15:50Львів — Коломия
15:55Вижниця — Львів
15:55Івано-Франківськ — Єзупіль
16:00Івано-Франківськ — Козина
16:00Івано-Франківськ — Павлівка
16:00Івано-Франківськ — Дубівці
16:01Івано-Франківськ — Клузів
16:05Трускавець — Чернівці
16:10Івано-Франківськ — Яблунів
16:15Івано-Франківськ — Вижниця
16:15Івано-Франківськ — Вікторів
16:20Івано-Франківськ — Сарники
16:20Івано-Франківськ — Майдан
16:20Івано-Франківськ — Єзупіль
16:25Івано-Франківськ — Галич
16:30Косів — Львів
16:30Івано-Франківськ — Рахів
16:30Івано-Франківськ — Тязів
16:30Івано-Франківськ — Рибне
16:30Івано-Франківськ — Бурштин
16:30Івано-Франківськ — Павлівка
16:30Івано-Франківськ — Сілець
16:40Івано-Франківськ — Єзупіль
16:40Івано-Франківськ — Юнашків
16:45Івано-Франківськ — Курів
16:50Івано-Франківськ — Межигірці
16:50Івано-Франківськ — Побережжя
16:55Івано-Франківськ — Тумир
17:00Івано-Франківськ — Павлівка
17:00Івано-Франківськ — Темирівці
17:00Івано-Франківськ — Дубівці
17:00Івано-Франківськ — Підшумлянці
17:05Надвірна — Самбір
17:05Івано-Франківськ — Сарники
17:05Івано-Франківськ — Демешківці
17:10Тернопіль — Калуш
17:10Івано-Франківськ — Бурштин
17:15Івано-Франківськ — Сокаль
17:15Івано-Франківськ — Київ
17:15Львів — Городенка
17:15Івано-Франківськ — Комарів
17:15Івано-Франківськ — Єзупіль
17:16Івано-Франківськ — Клузів
17:20Івано-Франківськ — Маріямпіль
17:20Івано-Франківськ — Кінчаки
17:20Івано-Франківськ — Грабівка
17:20Івано-Франківськ — Побережжя
17:25Львів — Вижниця
17:25Івано-Франківськ — Мединя
17:25Івано-Франківськ — Бурштин
17:30Львів — Ворохта
17:30Івано-Франківськ — Єзупіль
17:30Івано-Франківськ — Височанка
17:30Івано-Франківськ — Вікторів
17:30Івано-Франківськ — Тязів
17:30Івано-Франківськ — Павлівка
17:35Івано-Франківськ — Бринь
17:35Івано-Франківськ — Бурштин
17:35Івано-Франківськ — Галич
17:40Івано-Франківськ — Рошнів
17:40Івано-Франківськ — Мединя
17:45Тернопіль — Долина
17:45Івано-Франківськ — Більшівці
17:50Івано-Франківськ — Маркова
17:50Івано-Франківськ — Сілець
18:00Івано-Франківськ — Солотвине
18:00Івано-Франківськ — Бовшів
18:00Івано-Франківськ — Мединя
18:00Івано-Франківськ — Павлівка
18:05Львів — Коломия
18:05Івано-Франківськ — Дорогів
18:10Івано-Франківськ — Єзупіль
18:10Івано-Франківськ — Бурштин
18:15Івано-Франківськ — Львів
18:15Івано-Франківськ — Темирівці
18:16Івано-Франківськ — Клузів
18:20Вінниця — Яремче
18:20Івано-Франківськ — Кінашів
18:25Чернівці — Калуш
18:25Івано-Франківськ — Козина
18:30Івано-Франківськ — Сапогів
18:30Івано-Франківськ — Павлівка
18:30Івано-Франківськ — Тязів
18:35Івано-Франківськ — Рибне
18:40Івано-Франківськ — Височанка
18:40Івано-Франківськ — Галич
18:45Івано-Франківськ — Львів
18:45Івано-Франківськ — Побережжя
18:50Івано-Франківськ — Єзупіль
18:55Чернівці — Рогатин
19:00Тернопіль — Яремче
19:00Івано-Франківськ — Бишів
19:00Івано-Франківськ — Мединя
19:00Івано-Франківськ — Павлівка
19:15Івано-Франківськ — Вікторів
19:16Івано-Франківськ — Клузів
19:20Івано-Франківськ — Сілець
19:20Івано-Франківськ — Дубівці
19:30Івано-Франківськ — Павлівка
19:35Снятин — Львів
19:35Львів — Яремче
19:40Кам'янець-Подільський — Калуш
19:40Івано-Франківськ — Мединя
19:55Івано-Франківськ — Галич
20:00Львів — Богородчани
20:00Івано-Франківськ — Павлівка
20:05Луцьк — Буковель
20:10Івано-Франківськ — Козина
20:15Івано-Франківськ — Львів
20:15Івано-Франківськ — Львів
20:15Івано-Франківськ — Побережжя
20:15Івано-Франківськ — Вікторів
20:16Івано-Франківськ — Клузів
20:20Івано-Франківськ — Єзупіль
20:30Івано-Франківськ — Єзупіль
20:30Івано-Франківськ — Підшумлянці
20:50Івано-Франківськ — Бориспіль ч/з Київ
21:00Івано-Франківськ — Побережжя
21:15Львів — Снятин
21:25Трускавець — Косів
22:20Львів — Яремче

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Єзупіль
06:55 07:15 07:30 08:10 08:30 09:25 09:40 10:05 10:30 11:10 12:00 12:40 13:00 13:30 14:30 15:00 15:15 15:55 16:20 16:40 17:15 17:30 18:10 18:50 20:20 20:30

Івано-Франківськ — Бар
09:00

Івано-Франківськ — Бережани
14:05

Івано-Франківськ — Бишів
13:45 19:00

Івано-Франківськ — Бовинів
06:00

Івано-Франківськ — Бовшів
18:00

Івано-Франківськ — Бориспіль ч/з Київ
20:50

Івано-Франківськ — Бринь
07:05 08:50 15:05 17:35

Івано-Франківськ — Броди
14:00

Івано-Франківськ — Бурштин
06:40 06:45 07:30 07:50 08:05 09:10 11:20 12:25 12:45 12:55 13:20 14:35 15:30 16:30 17:10 17:25 17:35 18:10

Івано-Франківськ — Більшівці
07:40 10:30 15:30 17:45

Івано-Франківськ — Вижниця
16:15

Івано-Франківськ — Височанка
06:15 08:00 13:10 17:30 18:40

Івано-Франківськ — Вікторів
07:55 08:50 11:50 13:25 16:15 17:30 19:15 20:15

Івано-Франківськ — Галич
07:20 08:55 09:45 10:40 11:35 13:40 14:20 15:35 16:25 17:35 18:40 19:55

Івано-Франківськ — Грабівка
13:55 17:20

Івано-Франківськ — Грабівці
08:00

Івано-Франківськ — Демешківці
13:40 17:05

Івано-Франківськ — Дорогів
13:10 18:05

Івано-Франківськ — Дубівці
06:00 06:40 09:00 11:30 12:30 16:00 17:00 19:20

Івано-Франківськ — Кам'янець-Подільський
13:45

Івано-Франківськ — Київ
17:15

Івано-Франківськ — Клузів
06:46 07:41 09:16 10:46 12:16 13:31 14:46 16:01 17:16 18:16 19:16 20:16

Івано-Франківськ — Козина
07:45 11:45 16:00 18:25 20:10

Івано-Франківськ — Комарів
08:20 10:05 15:00 17:15

Івано-Франківськ — Курів
13:15 16:45

Івано-Франківськ — Кінашів
06:15 11:40 15:00 18:20

Івано-Франківськ — Кінчаки
12:10 17:20

Івано-Франківськ — Львів
06:00 07:05 08:00 09:05 10:40 10:45 10:45 11:55 12:15 13:30 14:05 14:50 15:25 15:25 18:15 18:45 20:15 20:15

Івано-Франківськ — Майдан
10:20 16:20

Івано-Франківськ — Маркова
06:30 13:15 17:50

Івано-Франківськ — Маріямпіль
06:30 13:00 17:20

Івано-Франківськ — Мединя
06:00 09:20 11:20 12:00 13:30 15:15 17:25 17:40 18:00 19:00 19:40

Івано-Франківськ — Межигірці
06:20 08:20 11:50 16:50

Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
09:55

Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00 11:40

Івано-Франківськ — Павлівка
06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:05 08:30 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00

Івано-Франківськ — Побережжя
07:40 08:20 09:20 11:35 12:20 13:00 14:00 14:40 15:40 16:50 17:20 18:45 20:15 21:00

Івано-Франківськ — Підгайці
07:10 12:00

Івано-Франківськ — Підшумлянці
11:15 17:00 20:30

Івано-Франківськ — Рахів
07:45 14:20 16:30

Івано-Франківськ — Рибне
06:30 07:50 09:55 14:20 16:30 18:35

Івано-Франківськ — Рошнів
17:40

Івано-Франківськ — Рівне
05:10

Івано-Франківськ — Сапогів
07:30 12:45 15:25 18:30

Івано-Франківськ — Сарники
09:30 10:55 13:40 16:20 17:05

Івано-Франківськ — Сокаль
14:30 17:15

Івано-Франківськ — Солотвине
14:40 18:00

Івано-Франківськ — Сілець
07:05 08:00 09:00 12:00 15:00 16:30 17:50 19:20

Івано-Франківськ — Темирівці
08:50 12:30 15:00 17:00 18:15

Івано-Франківськ — Тернопіль
06:30 10:50

Івано-Франківськ — Тернопіль ч/з Галич
10:00

Івано-Франківськ — Трускавець
06:15 08:30

Івано-Франківськ — Тумир
12:45 16:55

Івано-Франківськ — Тязів
06:50 07:45 08:40 09:40 13:30 16:30 17:30 18:30

Івано-Франківськ — Тячів
15:45

Івано-Франківськ — Ужгород
06:40 09:40 11:20

Івано-Франківськ — Устя Зелене
07:00 15:40

Івано-Франківськ — Хуст
13:25

Івано-Франківськ — Чернівці
05:55 07:45 10:50 12:50 13:40

Івано-Франківськ — Шацьк
07:47

Івано-Франківськ — Юнашків
16:40

Івано-Франківськ — Яблунів
07:05 12:50 16:10

Івано-Франківськ — Ясіня
09:35

Буковель — Луцьк
06:40

Вижниця — Львів
15:55

Ворохта — Львів
10:10

Вінниця — Яремче
18:20

Городенка — Львів
07:35 11:05

Збараж — Буковель
10:15

Калуш — Кам'янець-Подільський
06:40

Калуш — Одеса
11:35

Калуш — Тернопіль
07:50 15:45

Калуш — Чернівці
07:05

Кам'янець-Подільський — Калуш
19:40

Кам'янець-Подільський — Трускавець
14:00

Київ — Калуш
07:20

Коломия — Львів
09:50 12:05

Коломия — Трускавець
13:05

Косів — Львів
16:30

Косів — Трускавець
09:20

Кути — Львів
09:00

Луцьк — Буковель
20:05

Львів — Богородчани
20:00

Львів — Вижниця
17:25

Львів — Ворохта
17:30

Львів — Городенка
17:15

Львів — Коломия
15:50 18:05

Львів — Косів
14:25

Львів — Кути
11:20

Львів — Снятин
11:55 21:15

Львів — Чернівці
13:35

Львів — Яремче
19:35 22:20

Надвірна — Самбір
17:05

Одеса — Хуст
02:45

Підволочиськ — Кути
14:15

Підволочиськ — Рахів
12:35

Рогатин — Чернівці
04:55

Снятин — Львів
11:15 19:35

Тернопіль — Долина
17:45

Тернопіль — Калуш
10:35 17:10

Тернопіль — Яремче
19:00

Трускавець — Коломия
10:45

Трускавець — Косів
21:25

Трускавець — Чернівці
16:05

Хмельницький — Яремче
14:50

Чернівці — Калуш
18:25

Чернівці — Львів
13:05

Чернівці — Рогатин
18:55

Чернівці — Трускавець
15:35

Чортків — Трускавець
11:45

Яремче — Львів
01:35 08:40

Інформація оновлена: 09.12.2014