Автовокзал Івано-Франківськ АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горбачевського, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0342-583666

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Вроцлав (Пол) — Івано-Франківськ
--Лодзь (Пол) — Івано-Франківськ
01:40Варшава (Пол) — Чернівці
04:00Вроцлав (Пол) — Верховина
04:10Зелена Гура (Пол) — Кам'янець-Подільський
06:00Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
06:00Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
06:00Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
06:00Щецин (Пол) — Чернівці
06:09Івано-Франківськ — Павлівка
06:20Івано-Франківськ — Маріямпіль
06:20Варшава (Пол) — Долина
06:29Івано-Франківськ — Павлівка
06:30Івано-Франківськ — Сатанів
06:30Івано-Франківськ — Тернопіль
06:40Поляниця (Буковель) — Луцьк
06:40Калуш — Кам'янець-Подільський
06:40Івано-Франківськ — Дубівці
06:45Івано-Франківськ — Павлівка
06:46Івано-Франківськ — Клузів
06:50Івано-Франківськ — Львів
06:50Івано-Франківськ — Тязів
06:55Івано-Франківськ — Єзупіль
07:00Івано-Франківськ — Нижня Липиця
07:05Івано-Франківськ — Львів
07:05Івано-Франківськ — Сілець
07:05Калуш — Чернівці
07:05Івано-Франківськ — Яблунів
07:05Івано-Франківськ — Луцьк
07:05Івано-Франківськ — Луцьк
07:08Івано-Франківськ — Павлівка
07:09Івано-Франківськ — Павлівка
07:10Івано-Франківськ — Підгайці
07:15Івано-Франківськ — Єзупіль
07:20Вроцлав (Пол) — Чернівці
07:30Івано-Франківськ — Кінашів
07:30Городенка — Львів
07:30Івано-Франківськ — Єзупіль
07:30Івано-Франківськ — Сапогів
07:33Івано-Франківськ — Павлівка
07:40Івано-Франківськ — Побережжя
07:41Івано-Франківськ — Клузів
07:45Івано-Франківськ — Тязів
07:45Івано-Франківськ — Павлівка
07:50Калуш — Тернопіль
08:00Івано-Франківськ — Дитятин
08:00Івано-Франківськ — Львів
08:00Івано-Франківськ — Павлівка
08:00Івано-Франківськ — Сілець
08:09Івано-Франківськ — Павлівка
08:10Івано-Франківськ — Єзупіль
08:10Івано-Франківськ — Тернопіль
08:20Івано-Франківськ — Побережжя
08:30Івано-Франківськ — Єзупіль
08:32Івано-Франківськ — Павлівка
08:35Затока — Загонь (Уг)
08:40Щецин (Пол) — Косів
08:40Яремче — Львів
08:40Івано-Франківськ — Тязів
08:45Івано-Франківськ — Рівне
09:00Івано-Франківськ — Тернопіль
09:00Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00Івано-Франківськ — Павлівка
09:00Кути — Львів
09:00Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00Івано-Франківськ — Дубівці
09:00Івано-Франківськ — Сілець
09:08Івано-Франківськ — Павлівка
09:16Івано-Франківськ — Клузів
09:20Яремче — Тернопіль
09:20Косів — Трускавець
09:20Івано-Франківськ — Побережжя
09:25Івано-Франківськ — Єзупіль
09:30Івано-Франківськ — Сарники
09:30Свиноуйсьце (Пол) — Кам'янець-Подільський
09:35Чернівці — Санкт-Петербург (РФ)
09:35Чернівці — Москва (РФ)
09:40Івано-Франківськ — Єзупіль
09:40Івано-Франківськ — Тязів
09:45Чернівці — Вроцлав (Пол)
09:50Коломия — Львів
09:55Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
10:00Івано-Франківськ — Коропець
10:00Городенка — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
10:00Зелена Гура (Пол) — Чернівці
10:00Коломия — Плзень (Чех)
10:00Івано-Франківськ — Павлівка
10:05Івано-Франківськ — Єзупіль
10:10Івано-Франківськ — Чортків
10:15Поляниця (Буковель) — Варшава (Пол)
10:15Івано-Франківськ — Прага (Чех)
10:15Івано-Франківськ — Кельн (Нім)
10:15Івано-Франківськ — Оснабрюк (Нім)
10:15Івано-Франківськ — Франкфурт (Нім)
10:15Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
10:30Івано-Франківськ — Єзупіль
10:35Яремче — Хмельницький
10:40Чернівці — Варшава (Пол)
10:45Трускавець — Коломия
10:45Трускавець — Коломия
10:46Івано-Франківськ — Клузів
10:50Чернівці — Ченстохова (Пол)
10:55Івано-Франківськ — Сарники
11:05Городенка — Львів
11:08Івано-Франківськ — Павлівка
11:10Івано-Франківськ — Єзупіль
11:20Івано-Франківськ — Ужгород
11:30Івано-Франківськ — Дубівці
11:30Краків (Пол) — Залізний Порт
11:30Косів — Москва (РФ)
11:35Івано-Франківськ — Побережжя
11:35Яремче — Львів
11:40Івано-Франківськ — Мукачеве
11:40Івано-Франківськ — Тернопіль
11:45Городенка — Плзень (Чех)
11:45Городенка — Плзень (Чех)
11:45Чортків — Трускавець
11:50Плзень (Чех) — Кам'янець-Подільський
11:50Івано-Франківськ — Хмельницький
12:00Івано-Франківськ — Павлівка
12:00Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
12:00Івано-Франківськ — Єзупіль
12:00Івано-Франківськ — Сілець
12:00Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
12:00Івано-Франківськ — Підгайці
12:09Івано-Франківськ — Павлівка
12:10Трускавець — Окница (Мол)
12:10Івано-Франківськ — Тернопіль
12:16Івано-Франківськ — Клузів
12:20Івано-Франківськ — Кінчаки
12:20Івано-Франківськ — Побережжя
12:30Ліберець (Чех) — Рахів
12:30Гдиня (Пол) — Кам'янець-Подільський
12:30Гдиня (Пол) — Кам'янець-Подільський
12:30Івано-Франківськ — Дубівці
12:30Івано-Франківськ — Дитятин
12:30Чернівці — Рига (Лат)
12:35Підволочиськ — Рахів
12:40Івано-Франківськ — Єзупіль
12:40Івано-Франківськ — Тернопіль
12:40Івано-Франківськ — Верхня Липиця
12:45Івано-Франківськ — Сапогів
12:45Івано-Франківськ — Тумир
12:50Івано-Франківськ — Яблунів
13:00Івано-Франківськ — Побережжя
13:00Івано-Франківськ — Маріямпіль
13:00Рахів — Ліберець (Чех)
13:00Івано-Франківськ — Єзупіль
13:00Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:05Чернівці — Львів
13:05Івано-Франківськ — Тернопіль
13:05Коломия — Трускавець
13:05Коломия — Трускавець
13:05Чернівці — Львів
13:08Івано-Франківськ — Павлівка
13:09Івано-Франківськ — Павлівка
13:25Івано-Франківськ — Хуст
13:30Івано-Франківськ — Єзупіль
13:30Івано-Франківськ — Тязів
13:31Івано-Франківськ — Клузів
13:35Івано-Франківськ — Борщів
13:35Львів — Чернівці
13:35Львів — Чернівці
13:50Івано-Франківськ — Гусятин
14:00Івано-Франківськ — Побережжя
14:00Чернівці — Щецин (Пол)
14:00Івано-Франківськ — Павлівка
14:05Івано-Франківськ — Львів
14:15Окница (Мол) — Трускавець
14:20Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
14:20Івано-Франківськ — Рахів
14:30Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
14:30Коломия — Плзень (Чех)
14:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
14:30Івано-Франківськ — Сокаль
14:30Івано-Франківськ — Єзупіль
14:35Рахів — Підволочиськ
14:35Івано-Франківськ — Нижня Липиця
14:45Івано-Франківськ — Побережжя
14:45Чернівці — Прага (Чех)
14:45Вінниця — Севілья (Іс)
14:46Івано-Франківськ — Клузів
14:50Хуст — Хмельницький
14:50Івано-Франківськ — Львів
14:50Хмельницький — Яремче
15:00Івано-Франківськ — Єзупіль
15:00Івано-Франківськ — Дубівці
15:00Івано-Франківськ — Сілець
15:00Івано-Франківськ — Хмельницький
15:00Івано-Франківськ — Кінашів
15:08Івано-Франківськ — Павлівка
15:09Івано-Франківськ — Павлівка
15:10Івано-Франківськ — Дубно
15:15Івано-Франківськ — Єзупіль
15:20Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
15:20Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
15:20Трускавець — Чернівці
15:25Івано-Франківськ — Сапогів
15:25Івано-Франківськ — Львів
15:30Івано-Франківськ — Павлівка
15:30Калуш — Тернопіль
15:35Вроцлав (Пол) — Возилів
15:35Чернівці — Трускавець
15:40Івано-Франківськ — Побережжя
15:45Івано-Франківськ — Космирин
15:55Вижниця — Львів
15:55Івано-Франківськ — Підволочиськ
15:55Івано-Франківськ — Єзупіль
16:00Щецин (Пол) — Хмельницький
16:00Чернівці — Чеське Будєйовіце (Чех)
16:00Івано-Франківськ — Павлівка
16:00Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
16:00Кам'янець-Подільський — Слупськ (Пол)
16:00Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
16:00Кам'янець-Подільський — Щецин (Пол)
16:01Івано-Франківськ — Клузів
16:09Івано-Франківськ — Павлівка
16:10Івано-Франківськ — Яблунів
16:10Тернопіль — Гдиня (Пол)
16:15Івано-Франківськ — Рівне
16:20Івано-Франківськ — Маріямпіль
16:20Івано-Франківськ — Єзупіль
16:30Івано-Франківськ — Рахів
16:30Івано-Франківськ — Сілець
16:30Івано-Франківськ — Тязів
16:33Івано-Франківськ — Павлівка
16:35Івано-Франківськ — Борщів
16:40Івано-Франківськ — Єзупіль
16:50Івано-Франківськ — Побережжя
16:55Івано-Франківськ — Тумир
17:00Івано-Франківськ — Павлівка
17:00Івано-Франківськ — Дубівці
17:00Верховина — Мендзиздроє (Пол)
17:00Івано-Франківськ — Гдиня (Пол)
17:00Івано-Франківськ — Познань (Пол)
17:05Івано-Франківськ — Сарники
17:05Івано-Франківськ — Монастириська
17:05Івано-Франківськ — Самбір
17:08Івано-Франківськ — Павлівка
17:10Тернопіль — Калуш
17:10Івано-Франківськ — Дитятин
17:10Долина — Лодзь (Пол)
17:10Львів — Вижниця
17:10Долина — Варшава (Пол)
17:15Івано-Франківськ — Єзупіль
17:16Івано-Франківськ — Клузів
17:20Івано-Франківськ — Кінчаки
17:20Чернівці — Зелена Гура (Пол)
17:20Кам'янець-Подільський — Піла (Пол)
17:25Хмельницький — Хуст
17:30Івано-Франківськ — Єзупіль
17:30Івано-Франківськ — Тязів
17:39Івано-Франківськ — Павлівка
17:45Івано-Франківськ — Стриганці
17:45Івано-Франківськ — Солотвино
17:50Івано-Франківськ — Сілець
17:50Коломия — Варшава (Пол)
17:50Івано-Франківськ — Маркова
18:00Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
18:00Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
18:00Чернівці — Плзень (Чех)
18:00Івано-Франківськ — Павлівка
18:00Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:00Івано-Франківськ — Верхня Липиця
18:00Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:05Івано-Франківськ — Чортків
18:05Хуст — Одеса
18:09Івано-Франківськ — Павлівка
18:10Івано-Франківськ — Єзупіль
18:15Івано-Франківськ — Львів
18:16Івано-Франківськ — Клузів
18:20Івано-Франківськ — Жалибори
18:25Івано-Франківськ — Київ
18:25Чернівці — Калуш
18:30Івано-Франківськ — Павлівка
18:30Косів — Щецин (Пол)
18:30Івано-Франківськ — Сапогів
18:30Івано-Франківськ — Нижня Липиця
18:30Івано-Франківськ — Тязів
18:40Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
18:45Івано-Франківськ — Побережжя
18:50Івано-Франківськ — Єзупіль
19:00Тернопіль — Яремче
19:00Калуш — Варшава (Пол)
19:08Івано-Франківськ — Павлівка
19:09Івано-Франківськ — Павлівка
19:16Івано-Франківськ — Клузів
19:20Івано-Франківськ — Дубівці
19:20Львів — Яремче
19:20Івано-Франківськ — Сілець
19:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
19:40Кам'янець-Подільський — Калуш
19:45Хмельницький — Гдиня (Пол)
19:45Хмельницький — Устка (Пол)
19:45Хмельницький — Мендзихуд (Пол)
19:45Хмельницький — Хеб (Чех)
19:45Хмельницький — Щецин (Пол)
19:45Хмельницький — Плзень (Чех)
19:45Хмельницький — Піла (Пол)
19:45Хмельницький — Колобжег (Пол)
19:45Хмельницький — Згожелець (Пол)
20:00Чернівці — Варшава (Пол)
20:00Івано-Франківськ — Павлівка
20:00Івано-Франківськ — Єзупіль
20:05Луцьк — Поляниця (Буковель)
20:15Івано-Франківськ — Побережжя
20:16Івано-Франківськ — Клузів
20:20Верховина — Вроцлав (Пол)
20:30Чернівці — Гдиня (Пол)
20:30Львів — Городенка
20:30Івано-Франківськ — Єзупіль
20:42Трускавець — Чортків
21:00Івано-Франківськ — Побережжя
21:24Івано-Франківськ — Павлівка
21:30Загонь (Уг) — Затока
21:35Чернівці — Ковель
21:35Чернівці — Гдиня (Пол)
21:35Чернівці — Ченстохова (Пол)
21:35Чернівці — Мінськ (Біл)
21:35Чернівці — Вроцлав (Пол)
21:35Чернівці — Щецин (Пол)
22:20Львів — Яремче
22:40Львів — Кишинів (Мол)
23:20Чернівці — Згожелець (Пол)
23:20Чернівці — Слупськ (Пол)
23:20Чернівці — Щецин (Пол)
23:20Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
23:20Чернівці — Щецин (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Єзупіль
06:55 07:15 07:30 08:10 08:30 09:25 09:40 10:05 10:30 11:10 12:00 12:40 13:00 13:30 14:30 15:00 15:15 15:55 16:20 16:40 17:15 17:30 18:10 18:50 20:00 20:30

Івано-Франківськ — Борщів
13:35 16:35

Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
15:20 16:00

Івано-Франківськ — Верхня Липиця
12:40 18:00

Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
06:00 10:15 15:20

Івано-Франківськ — Гдиня (Пол)
17:00

Івано-Франківськ — Гусятин
13:50

Івано-Франківськ — Дитятин
08:00 12:30 17:10

Івано-Франківськ — Дубно
15:10

Івано-Франківськ — Дубівці
06:40 09:00 11:30 12:30 15:00 17:00 19:20

Івано-Франківськ — Жалибори
18:20

Івано-Франківськ — Кельн (Нім)
10:15

Івано-Франківськ — Київ
18:25

Івано-Франківськ — Клузів
06:46 07:41 09:16 10:46 12:16 13:31 14:46 16:01 17:16 18:16 19:16 20:16

Івано-Франківськ — Коропець
10:00

Івано-Франківськ — Космирин
15:45

Івано-Франківськ — Кінашів
07:30 15:00

Івано-Франківськ — Кінчаки
12:20 17:20

Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
06:00 06:00

Івано-Франківськ — Луцьк
07:05 07:05

Івано-Франківськ — Львів
06:50 07:05 08:00 14:05 14:50 15:25 18:15

Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
12:00

Івано-Франківськ — Маркова
17:50

Івано-Франківськ — Маріямпіль
06:20 13:00 16:20

Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
09:55

Івано-Франківськ — Монастириська
17:05

Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00 09:00 11:40

Івано-Франківськ — Нижня Липиця
07:00 14:35 18:30

Івано-Франківськ — Оснабрюк (Нім)
10:15

Івано-Франківськ — Павлівка
06:09 06:29 06:45 07:08 07:09 07:33 07:45 08:00 08:09 08:32 09:00 09:08 10:00 11:08 12:00 12:09 13:08 13:09 14:00 15:08 15:09 15:30 16:00 16:09 16:33 17:00 17:08 17:39 18:00 18:09 18:30 19:08 19:09 20:00 21:24

Івано-Франківськ — Побережжя
07:40 08:20 09:20 11:35 12:20 13:00 14:00 14:45 15:40 16:50 18:45 20:15 21:00

Івано-Франківськ — Познань (Пол)
17:00

Івано-Франківськ — Прага (Чех)
10:15

Івано-Франківськ — Підволочиськ
15:55

Івано-Франківськ — Підгайці
07:10 12:00

Івано-Франківськ — Рахів
14:20 16:30

Івано-Франківськ — Рівне
08:45 16:15

Івано-Франківськ — Самбір
17:05

Івано-Франківськ — Сапогів
07:30 12:45 15:25 18:30

Івано-Франківськ — Сарники
09:30 10:55 17:05

Івано-Франківськ — Сатанів
06:30

Івано-Франківськ — Сокаль
14:30

Івано-Франківськ — Солотвино
17:45

Івано-Франківськ — Стриганці
17:45

Івано-Франківськ — Сілець
07:05 08:00 09:00 12:00 15:00 16:30 17:50 19:20

Івано-Франківськ — Тернопіль
06:30 08:10 09:00 11:40 12:10 12:40 13:05

Івано-Франківськ — Тумир
12:45 16:55

Івано-Франківськ — Тязів
06:50 07:45 08:40 09:40 13:30 16:30 17:30 18:30

Івано-Франківськ — Ужгород
11:20

Івано-Франківськ — Франкфурт (Нім)
10:15

Івано-Франківськ — Хмельницький
11:50 15:00

Івано-Франківськ — Хуст
13:25

Івано-Франківськ — Чортків
10:10 18:05

Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:00

Івано-Франківськ — Яблунів
07:05 12:50 16:10

Варшава (Пол) — Долина
06:20

Варшава (Пол) — Чернівці
01:40

Верховина — Вроцлав (Пол)
20:20

Верховина — Мендзиздроє (Пол)
17:00

Вижниця — Львів
15:55

Вроцлав (Пол) — Івано-Франківськ
--

Вроцлав (Пол) — Верховина
04:00

Вроцлав (Пол) — Возилів
15:35

Вроцлав (Пол) — Чернівці
07:20

Вінниця — Севілья (Іс)
14:45

Гдиня (Пол) — Кам'янець-Подільський
12:30 12:30

Городенка — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
10:00

Городенка — Львів
07:30 11:05

Городенка — Плзень (Чех)
11:45 11:45

Долина — Варшава (Пол)
17:10

Долина — Лодзь (Пол)
17:10

Загонь (Уг) — Затока
21:30

Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
14:20

Затока — Загонь (Уг)
08:35

Зелена Гура (Пол) — Кам'янець-Подільський
04:10

Зелена Гура (Пол) — Чернівці
10:00

Калуш — Варшава (Пол)
19:00

Калуш — Кам'янець-Подільський
06:40

Калуш — Тернопіль
07:50 15:30

Калуш — Чернівці
07:05

Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
18:40

Кам'янець-Подільський — Калуш
19:40

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
16:00 18:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
12:00

Кам'янець-Подільський — Піла (Пол)
17:20

Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
14:30

Кам'янець-Подільський — Слупськ (Пол)
16:00

Кам'янець-Подільський — Щецин (Пол)
16:00

Коломия — Варшава (Пол)
17:50

Коломия — Львів
09:50

Коломия — Плзень (Чех)
10:00 14:30

Коломия — Трускавець
13:05 13:05

Косів — Москва (РФ)
11:30

Косів — Трускавець
09:20

Косів — Щецин (Пол)
18:30

Краків (Пол) — Залізний Порт
11:30

Кути — Львів
09:00

Лодзь (Пол) — Івано-Франківськ
--

Луцьк — Поляниця (Буковель)
20:05

Львів — Вижниця
17:10

Львів — Городенка
20:30

Львів — Кишинів (Мол)
22:40

Львів — Чернівці
13:35 13:35

Львів — Яремче
19:20 22:20

Ліберець (Чех) — Рахів
12:30

Окница (Мол) — Трускавець
14:15

Плзень (Чех) — Кам'янець-Подільський
11:50

Поляниця (Буковель) — Варшава (Пол)
10:15

Поляниця (Буковель) — Луцьк
06:40

Підволочиськ — Рахів
12:35

Рахів — Ліберець (Чех)
13:00

Рахів — Підволочиськ
14:35

Свиноуйсьце (Пол) — Кам'янець-Подільський
09:30

Тернопіль — Гдиня (Пол)
16:10

Тернопіль — Калуш
17:10

Тернопіль — Яремче
19:00

Трускавець — Коломия
10:45 10:45

Трускавець — Окница (Мол)
12:10

Трускавець — Чернівці
15:20

Трускавець — Чортків
20:42

Хмельницький — Гдиня (Пол)
19:45

Хмельницький — Згожелець (Пол)
19:45

Хмельницький — Колобжег (Пол)
19:45

Хмельницький — Мендзихуд (Пол)
19:45

Хмельницький — Плзень (Чех)
19:45

Хмельницький — Піла (Пол)
19:45

Хмельницький — Устка (Пол)
19:45

Хмельницький — Хеб (Чех)
19:45

Хмельницький — Хуст
17:25

Хмельницький — Щецин (Пол)
19:45

Хмельницький — Яремче
14:50

Хуст — Одеса
18:05

Хуст — Хмельницький
14:50

Чернівці — Варшава (Пол)
10:40 20:00

Чернівці — Вроцлав (Пол)
09:45 14:30 19:30 21:35

Чернівці — Гдиня (Пол)
20:30 21:35

Чернівці — Згожелець (Пол)
23:20

Чернівці — Зелена Гура (Пол)
17:20

Чернівці — Калуш
18:25

Чернівці — Ковель
21:35

Чернівці — Львів
13:05 13:05

Чернівці — Москва (РФ)
09:35

Чернівці — Мінськ (Біл)
21:35

Чернівці — Плзень (Чех)
18:00

Чернівці — Прага (Чех)
14:45

Чернівці — Рига (Лат)
12:30

Чернівці — Санкт-Петербург (РФ)
09:35

Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
23:20

Чернівці — Слупськ (Пол)
23:20

Чернівці — Трускавець
15:35

Чернівці — Ченстохова (Пол)
10:50 21:35

Чернівці — Чеське Будєйовіце (Чех)
16:00

Чернівці — Щецин (Пол)
14:00 21:35 23:20 23:20

Чортків — Трускавець
11:45

Щецин (Пол) — Косів
08:40

Щецин (Пол) — Хмельницький
16:00

Щецин (Пол) — Чернівці
06:00

Яремче — Львів
08:40 11:35

Яремче — Тернопіль
09:20

Яремче — Хмельницький
10:35

Інформація оновлена: 20.08.2021