Автовокзал Івано-Франківськ АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Горбачевського, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0342-583666

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Прага (Чех) — Івано-Франківськ
--Ліберець (Чех) — Івано-Франківськ
--Ліберець (Чех) — Івано-Франківськ
--Щецин (Пол) — Івано-Франківськ
--Щецин (Пол) — Івано-Франківськ
--Лодзь (Пол) — Івано-Франківськ
--Варшава (Пол) — Івано-Франківськ
04:00Вроцлав (Пол) — Верховина
04:10Зелена Гура (Пол) — Кам'янець-Подільський
04:55Рогатин — Чернівці
05:10Івано-Франківськ — Рівне
05:10Івано-Франківськ — Рівне
06:00Щецин (Пол) — Чернівці
06:00Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
06:00Івано-Франківськ — Львів
06:09Івано-Франківськ — Павлівка
06:15Познань (Пол) — Коломия
06:15Івано-Франківськ — Трускавець
06:15Бидгощ (Пол) — Мамалига
06:20Івано-Франківськ — Межигірці
06:20Івано-Франківськ — Рибне
06:20Варшава (Пол) — Долина
06:20Бидгощ (Пол) — Кам'янець-Подільський
06:20Івано-Франківськ — Маріямпіль
06:28Івано-Франківськ — Павлівка
06:30Івано-Франківськ — Сатанів
06:30Івано-Франківськ — Тернопіль
06:40Івано-Франківськ — Дубівці
06:40Калуш — Кам'янець-Подільський
06:40Поляниця (Буковель) — Луцьк
06:45Івано-Франківськ — Павлівка
06:46Івано-Франківськ — Клузів
06:50Івано-Франківськ — Тязів
06:55Івано-Франківськ — Єзупіль
07:00Івано-Франківськ — Нижня Липиця
07:05Івано-Франківськ — Сілець
07:05Калуш — Чернівці
07:05Івано-Франківськ — Луцьк
07:05Івано-Франківськ — Луцьк
07:05Івано-Франківськ — Львів
07:05Івано-Франківськ — Яблунів
07:08Івано-Франківськ — Павлівка
07:09Івано-Франківськ — Павлівка
07:10Івано-Франківськ — Підгайці
07:15Івано-Франківськ — Єзупіль
07:20Вроцлав (Пол) — Чернівці
07:30Городенка — Львів
07:30Івано-Франківськ — Сапогів
07:30Івано-Франківськ — Демешківці
07:30Івано-Франківськ — Єзупіль
07:32Івано-Франківськ — Павлівка
07:35Лодзь (Пол) — Долина
07:40Івано-Франківськ — Тернопіль
07:40Івано-Франківськ — Побережжя
07:41Івано-Франківськ — Клузів
07:45Івано-Франківськ — Павлівка
07:45Івано-Франківськ — Тязів
07:50Калуш — Тернопіль
07:50Івано-Франківськ — Рибне
08:00Івано-Франківськ — Грабівка
08:00Івано-Франківськ — Сілець
08:00Івано-Франківськ — Дитятин
08:00Івано-Франківськ — Львів
08:00Івано-Франківськ — Павлівка
08:09Івано-Франківськ — Павлівка
08:10Івано-Франківськ — Тернопіль
08:10Івано-Франківськ — Єзупіль
08:15Прага (Чех) — Калуш
08:20Вроцлав (Пол) — Чернівці
08:20Івано-Франківськ — Межигірці
08:20Івано-Франківськ — Побережжя
08:30Ковель — Кишинів (Мол)
08:30Івано-Франківськ — Єзупіль
08:32Івано-Франківськ — Павлівка
08:40Яремче — Львів
08:40Щецин (Пол) — Косів
08:40Івано-Франківськ — Тязів
08:45Івано-Франківськ — Рівне
08:45Чернівці — Салерно (Іт)
08:50Плзень (Чех) — Коломия
09:00Івано-Франківськ — Павлівка
09:00Івано-Франківськ — Дубівці
09:00Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00Івано-Франківськ — Сілець
09:00Івано-Франківськ — Тернопіль
09:00Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00Кути — Львів
09:05Івано-Франківськ — Львів
09:08Івано-Франківськ — Павлівка
09:15Ліберець (Чех) — Рахів
09:16Івано-Франківськ — Клузів
09:20Косів — Трускавець
09:20Івано-Франківськ — Побережжя
09:20Яремче — Тернопіль
09:25Івано-Франківськ — Єзупіль
09:30Івано-Франківськ — Сарники
09:30Свиноуйсьце (Пол) — Кам'янець-Подільський
09:35Івано-Франківськ — Рибне
09:35Чернівці — Москва (РФ)
09:40Івано-Франківськ — Єзупіль
09:40Івано-Франківськ — Тязів
09:50Коломия — Львів
09:55Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
10:00Івано-Франківськ — Прага (Чех)
10:00Зелена Гура (Пол) — Чернівці
10:00Івано-Франківськ — Коропець
10:00Івано-Франківськ — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
10:00Івано-Франківськ — Тернопіль
10:00Коломия — Плзень (Чех)
10:00Івано-Франківськ — Павлівка
10:05Івано-Франківськ — Єзупіль
10:05Долина — Тернопіль
10:08Івано-Франківськ — Рибне
10:10Івано-Франківськ — Чортків
10:10Ворохта — Львів
10:10Кралупи-на-Влтаві (Чех) — Заліщики
10:15Збараж — Поляниця (Буковель)
10:30Івано-Франківськ — Єзупіль
10:35Тернопіль — Калуш
10:35Яремче — Хмельницький
10:40Поляниця (Буковель) — Мінськ (Біл)
10:45Трускавець — Коломия
10:45Івано-Франківськ — Львів
10:45Трускавець — Коломия
10:46Івано-Франківськ — Клузів
10:50Чернівці — Ченстохова (Пол)
10:50Чернівці — Ченстохова (Пол)
10:55Івано-Франківськ — Сарники
11:00Плзень (Чех) — Косів
11:00Плзень (Чех) — Коломия
11:00Чернівці — Пескара (Іт)
11:03Яремче — Вінниця
11:03Яремче — Вінниця
11:05Городенка — Львів
11:08Івано-Франківськ — Павлівка
11:10Івано-Франківськ — Єзупіль
11:10Калуш — Прага (Чех)
11:15Чернівці — Львів
11:15Івано-Франківськ — Підшумлянці
11:20Івано-Франківськ — Ужгород
11:20Івано-Франківськ — Букачівці
11:30Косів — Москва (РФ)
11:30Івано-Франківськ — Дубівці
11:35Яремче — Львів
11:35Івано-Франківськ — Побережжя
11:40Івано-Франківськ — Жалибори
11:40Івано-Франківськ — Мукачеве
11:45Чортків — Трускавець
11:45Городенка — Плзень (Чех)
11:45Городенка — Плзень (Чех)
11:50Івано-Франківськ — Хмельницький
11:50Івано-Франківськ — Межигірці
11:50Плзень (Чех) — Кам'янець-Подільський
12:00Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
12:00Івано-Франківськ — Підгайці
12:00Івано-Франківськ — Єзупіль
12:00Івано-Франківськ — Сілець
12:00Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
12:00Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
12:00Івано-Франківськ — Львів
12:00Івано-Франківськ — Павлівка
12:00Івано-Франківськ — Мединя
12:08Івано-Франківськ — Павлівка
12:10Івано-Франківськ — Тернопіль
12:16Івано-Франківськ — Клузів
12:20Івано-Франківськ — Побережжя
12:20Івано-Франківськ — Кінчаки
12:30Івано-Франківськ — Дитятин
12:30Ліберець (Чех) — Рахів
12:30Гдиня (Пол) — Кам'янець-Подільський
12:30Чернівці — Рига (Лат)
12:30Івано-Франківськ — Дубівці
12:30Гдиня (Пол) — Кам'янець-Подільський
12:30Надвірна — Щецин (Пол)
12:35Познань (Пол) — Яремче
12:35Підволочиськ — Рахів
12:35Підволочиськ — Рахів
12:40Івано-Франківськ — Тернопіль
12:40Івано-Франківськ — Верхня Липиця
12:40Івано-Франківськ — Єзупіль
12:40Чернівці — Львів
12:40Чернівці — Львів
12:45Івано-Франківськ — Сапогів
12:45Івано-Франківськ — Тумир
12:50Івано-Франківськ — Чернівці
12:50Івано-Франківськ — Яблунів
13:00Плзень (Чех) — Чернівці
13:00Івано-Франківськ — Побережжя
13:00Івано-Франківськ — Маріямпіль
13:00Щецин (Пол) — Чернівці
13:00Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:00Рахів — Ліберець (Чех)
13:00Івано-Франківськ — Єзупіль
13:05Коломия — Трускавець
13:05Івано-Франківськ — Тернопіль
13:05Коломия — Трускавець
13:08Івано-Франківськ — Павлівка
13:09Івано-Франківськ — Павлівка
13:20Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:20Калуш — Прага (Чех)
13:25Івано-Франківськ — Хуст
13:30Івано-Франківськ — Єзупіль
13:30Івано-Франківськ — Львів
13:30Івано-Франківськ — Тязів
13:31Івано-Франківськ — Клузів
13:35Львів — Чернівці
13:35Львів — Чернівці
13:35Івано-Франківськ — Борщів
13:40Плзень (Чех) — Городенка
13:40Плзень (Чех) — Городенка
13:40Івано-Франківськ — Демешківці
13:40Івано-Франківськ — Сарники
13:50Івано-Франківськ — Гусятин
13:55Івано-Франківськ — Грабівка
14:00Мамалига — Бидгощ (Пол)
14:00Івано-Франківськ — Павлівка
14:00Івано-Франківськ — Броди
14:00Івано-Франківськ — Грабівка
14:00Івано-Франківськ — Побережжя
14:00Чернівці — Щецин (Пол)
14:05Івано-Франківськ — Збараж
14:20Івано-Франківськ — Рибне
14:20Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
14:20Кам'янець-Подільський — Трускавець
14:20Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
14:20Трускавець — Кам'янець-Подільський
14:20Івано-Франківськ — Рахів
14:20Плзень (Чех) — Чернівці
14:25Львів — Косів
14:30Івано-Франківськ — Єзупіль
14:30Івано-Франківськ — Сокаль
14:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
14:30Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
14:30Коломия — Плзень (Чех)
14:35Івано-Франківськ — Нижня Липиця
14:35Рахів — Підволочиськ
14:35Рахів — Підволочиськ
14:40Івано-Франківськ — Солотвино
14:45Івано-Франківськ — Побережжя
14:45Чернівці — Прага (Чех)
14:45Вінниця — Севілья (Іс)
14:46Івано-Франківськ — Клузів
14:50Хуст — Хмельницький
14:50Хмельницький — Яремче
14:50Івано-Франківськ — Львів
15:00Івано-Франківськ — Кінашів
15:00Івано-Франківськ — Єзупіль
15:00Івано-Франківськ — Сілець
15:00Івано-Франківськ — Хмельницький
15:00Івано-Франківськ — Дубівці
15:05Коломия — Познань (Пол)
15:08Івано-Франківськ — Павлівка
15:09Івано-Франківськ — Павлівка
15:10Івано-Франківськ — Дубно
15:15Івано-Франківськ — Єзупіль
15:20Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
15:20Трускавець — Чернівці
15:25Івано-Франківськ — Сапогів
15:25Івано-Франківськ — Львів
15:25Івано-Франківськ — Вишнів
15:30Івано-Франківськ — Павлівка
15:35Чернівці — Трускавець
15:40Івано-Франківськ — Побережжя
15:45Івано-Франківськ — Космирин
15:45Івано-Франківськ — Тячів
15:45Калуш — Тернопіль
15:55Вижниця — Львів
15:55Івано-Франківськ — Підволочиськ
15:55Івано-Франківськ — Єзупіль
15:55Вижниця — Львів
16:00Івано-Франківськ — Павлівка
16:00Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
16:01Івано-Франківськ — Клузів
16:09Івано-Франківськ — Павлівка
16:10Івано-Франківськ — Яблунів
16:15Івано-Франківськ — Рівне
16:15Івано-Франківськ — Вижниця
16:20Івано-Франківськ — Маріямпіль
16:20Івано-Франківськ — Єзупіль
16:30Косів — Плзень (Чех)
16:30Івано-Франківськ — Тязів
16:30Івано-Франківськ — Рахів
16:30Івано-Франківськ — Сілець
16:33Івано-Франківськ — Павлівка
16:35Івано-Франківськ — Борщів
16:40Івано-Франківськ — Єзупіль
16:40Івано-Франківськ — Юнашків
16:50Івано-Франківськ — Побережжя
16:50Івано-Франківськ — Межигірці
16:55Івано-Франківськ — Тумир
17:00Івано-Франківськ — Павлівка
17:00Івано-Франківськ — Дубівці
17:00Івано-Франківськ — Підшумлянці
17:05Івано-Франківськ — Самбір
17:05Івано-Франківськ — Демешківці
17:05Івано-Франківськ — Монастириська
17:05Івано-Франківськ — Сарники
17:05Івано-Франківськ — Брно (Чех)
17:08Івано-Франківськ — Рибне
17:08Івано-Франківськ — Павлівка
17:10Тернопіль — Калуш
17:10Долина — Варшава (Пол)
17:10Львів — Вижниця
17:10Івано-Франківськ — Дитятин
17:10Львів — Вижниця
17:15Івано-Франківськ — Грабівка
17:15Івано-Франківськ — Єзупіль
17:16Івано-Франківськ — Клузів
17:20Івано-Франківськ — Кінчаки
17:20Івано-Франківськ — Монастириська
17:20Чернівці — Зелена Гура (Пол)
17:20Івано-Франківськ — Грабівка
17:25Хмельницький — Хуст
17:30Івано-Франківськ — Єзупіль
17:30Івано-Франківськ — Тязів
17:30Львів — Ворохта
17:39Івано-Франківськ — Павлівка
17:40Яремче — Познань (Пол)
17:40Поляниця (Буковель) — Збараж
17:45Івано-Франківськ — Стриганці
17:45Тернопіль — Долина
17:50Івано-Франківськ — Маркова
17:50Коломия — Варшава (Пол)
17:50Івано-Франківськ — Сілець
18:00Чернівці — Плзень (Чех)
18:00Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:00Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:00Чернівці — Плзень (Чех)
18:00Кам'янець-Подільський — Бидгощ (Пол)
18:00Чернівці — Плзень (Чех)
18:00Івано-Франківськ — Мединя
18:00Івано-Франківськ — Павлівка
18:00Івано-Франківськ — Верхня Липиця
18:00Івано-Франківськ — Солотвино
18:00Чернівці — Плзень (Чех)
18:05Івано-Франківськ — Чортків
18:08Івано-Франківськ — Павлівка
18:10Івано-Франківськ — Єзупіль
18:15Івано-Франківськ — Львів
18:16Івано-Франківськ — Клузів
18:20Івано-Франківськ — Жалибори
18:20Вінниця — Яремче
18:25Івано-Франківськ — Київ
18:25Чернівці — Калуш
18:30Івано-Франківськ — Тязів
18:30Івано-Франківськ — Павлівка
18:30Івано-Франківськ — Сапогів
18:30Івано-Франківськ — Нижня Липиця
18:30Косів — Щецин (Пол)
18:40Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
18:45Івано-Франківськ — Побережжя
18:50Івано-Франківськ — Єзупіль
18:55Чернівці — Рогатин
18:55Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
19:00Калуш — Варшава (Пол)
19:00Тернопіль — Яремче
19:08Івано-Франківськ — Павлівка
19:09Івано-Франківськ — Павлівка
19:16Івано-Франківськ — Клузів
19:20Львів — Яремче
19:20Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
19:20Чернівці — Щецин (Пол)
19:20Івано-Франківськ — Сілець
19:20Івано-Франківськ — Дубівці
19:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
19:35Долина — Лодзь (Пол)
19:38Івано-Франківськ — Павлівка
19:40Кам'янець-Подільський — Калуш
19:40Івано-Франківськ — Гданськ (Пол)
19:50Івано-Франківськ — Перемишль (Пол)
20:00Чернівці — Варшава (Пол)
20:00Івано-Франківськ — Єзупіль
20:00Івано-Франківськ — Павлівка
20:05Луцьк — Поляниця (Буковель)
20:10Щецин (Пол) — Надвірна
20:15Івано-Франківськ — Побережжя
20:16Івано-Франківськ — Клузів
20:20Верховина — Вроцлав (Пол)
20:30Львів — Городенка
20:30Івано-Франківськ — Єзупіль
20:42Трускавець — Чортків
21:00Івано-Франківськ — Побережжя
21:00Чернівці — Варшава (Пол)
21:08Івано-Франківськ — Павлівка
21:15Львів — Чернівці
21:25Трускавець — Косів
21:30Чернівці — Щецин (Пол)
21:35Чернівці — Гдиня (Пол)
21:35Чернівці — Мінськ (Біл)
21:35Чернівці — Вільнюс (Лит)
21:35Чернівці — Вроцлав (Пол)
21:35Чернівці — Ковель
22:20Львів — Яремче
22:40Львів — Кишинів (Мол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Єзупіль
06:55 07:15 07:30 08:10 08:30 09:25 09:40 10:05 10:30 11:10 12:00 12:40 13:00 13:30 14:30 15:00 15:15 15:55 16:20 16:40 17:15 17:30 18:10 18:50 20:00 20:30

Івано-Франківськ — Борщів
13:35 16:35

Івано-Франківськ — Брно (Чех)
17:05

Івано-Франківськ — Броди
14:00

Івано-Франківськ — Букачівці
11:20

Івано-Франківськ — Варшава (Пол)
16:00

Івано-Франківськ — Верхня Липиця
12:40 18:00

Івано-Франківськ — Вижниця
16:15

Івано-Франківськ — Вишнів
15:25

Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
15:20

Івано-Франківськ — Гданськ (Пол)
19:40

Івано-Франківськ — Грабівка
08:00 13:55 14:00 17:15 17:20

Івано-Франківськ — Гусятин
13:50

Івано-Франківськ — Демешківці
07:30 13:40 17:05

Івано-Франківськ — Дитятин
08:00 12:30 17:10

Івано-Франківськ — Дубно
15:10

Івано-Франківськ — Дубівці
06:40 09:00 11:30 12:30 15:00 17:00 19:20

Івано-Франківськ — Жалибори
11:40 18:20

Івано-Франківськ — Збараж
14:05

Івано-Франківськ — Київ
18:25

Івано-Франківськ — Клузів
06:46 07:41 09:16 10:46 12:16 13:31 14:46 16:01 17:16 18:16 19:16 20:16

Івано-Франківськ — Коропець
10:00

Івано-Франківськ — Космирин
15:45

Івано-Франківськ — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
10:00

Івано-Франківськ — Кінашів
15:00

Івано-Франківськ — Кінчаки
12:20 17:20

Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
06:00

Івано-Франківськ — Луцьк
07:05 07:05

Івано-Франківськ — Львів
06:00 07:05 08:00 09:05 10:45 12:00 13:30 14:50 15:25 18:15

Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
12:00 12:00

Івано-Франківськ — Маркова
17:50

Івано-Франківськ — Маріямпіль
06:20 13:00 16:20

Івано-Франківськ — Мединя
12:00 18:00

Івано-Франківськ — Межигірці
06:20 08:20 11:50 16:50

Івано-Франківськ — Могилів-Подільський
09:55

Івано-Франківськ — Монастириська
17:05 17:20

Івано-Франківськ — Мукачеве
09:00 09:00 11:40

Івано-Франківськ — Нижня Липиця
07:00 14:35 18:30

Івано-Франківськ — Павлівка
06:09 06:28 06:45 07:08 07:09 07:32 07:45 08:00 08:09 08:32 09:00 09:08 10:00 11:08 12:00 12:08 13:08 13:09 14:00 15:08 15:09 15:30 16:00 16:09 16:33 17:00 17:08 17:39 18:00 18:08 18:30 19:08 19:09 19:38 20:00 21:08

Івано-Франківськ — Перемишль (Пол)
19:50

Івано-Франківськ — Побережжя
07:40 08:20 09:20 11:35 12:20 13:00 14:00 14:45 15:40 16:50 18:45 20:15 21:00

Івано-Франківськ — Прага (Чех)
10:00

Івано-Франківськ — Підволочиськ
15:55

Івано-Франківськ — Підгайці
07:10 12:00

Івано-Франківськ — Підшумлянці
11:15 17:00

Івано-Франківськ — Рахів
14:20 16:30

Івано-Франківськ — Рибне
06:20 07:50 09:35 10:08 14:20 17:08

Івано-Франківськ — Рівне
05:10 05:10 08:45 16:15

Івано-Франківськ — Самбір
17:05

Івано-Франківськ — Сапогів
07:30 12:45 15:25 18:30

Івано-Франківськ — Сарники
09:30 10:55 13:40 17:05

Івано-Франківськ — Сатанів
06:30

Івано-Франківськ — Сокаль
14:30

Івано-Франківськ — Солотвино
14:40 18:00

Івано-Франківськ — Стриганці
17:45

Івано-Франківськ — Сілець
07:05 08:00 09:00 12:00 15:00 16:30 17:50 19:20

Івано-Франківськ — Тернопіль
06:30 07:40 08:10 09:00 10:00 12:10 12:40 13:05

Івано-Франківськ — Трускавець
06:15

Івано-Франківськ — Тумир
12:45 16:55

Івано-Франківськ — Тязів
06:50 07:45 08:40 09:40 13:30 16:30 17:30 18:30

Івано-Франківськ — Тячів
15:45

Івано-Франківськ — Ужгород
11:20

Івано-Франківськ — Хмельницький
11:50 15:00

Івано-Франківськ — Хуст
13:25

Івано-Франківськ — Чернівці
12:50

Івано-Франківськ — Чортків
10:10 18:05

Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
13:00 13:20

Івано-Франківськ — Юнашків
16:40

Івано-Франківськ — Яблунів
07:05 12:50 16:10

Бидгощ (Пол) — Кам'янець-Подільський
06:20

Бидгощ (Пол) — Мамалига
06:15

Варшава (Пол) — Івано-Франківськ
--

Варшава (Пол) — Долина
06:20

Верховина — Вроцлав (Пол)
20:20

Вижниця — Львів
15:55 15:55

Ворохта — Львів
10:10

Вроцлав (Пол) — Верховина
04:00

Вроцлав (Пол) — Чернівці
07:20 08:20

Вінниця — Севілья (Іс)
14:45

Вінниця — Яремче
18:20

Гдиня (Пол) — Кам'янець-Подільський
12:30 12:30

Городенка — Львів
07:30 11:05

Городенка — Плзень (Чех)
11:45 11:45

Долина — Варшава (Пол)
17:10

Долина — Лодзь (Пол)
19:35

Долина — Тернопіль
10:05

Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
14:20 14:20

Збараж — Поляниця (Буковель)
10:15

Зелена Гура (Пол) — Кам'янець-Подільський
04:10

Зелена Гура (Пол) — Чернівці
10:00

Калуш — Варшава (Пол)
19:00

Калуш — Кам'янець-Подільський
06:40

Калуш — Прага (Чех)
11:10 13:20

Калуш — Тернопіль
07:50 15:45

Калуш — Чернівці
07:05

Кам'янець-Подільський — Бидгощ (Пол)
18:00

Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
18:00 18:00

Кам'янець-Подільський — Зелена Гура (Пол)
18:40

Кам'янець-Подільський — Калуш
19:40

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
18:55

Кам'янець-Подільський — Плзень (Чех)
12:00

Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
14:30

Кам'янець-Подільський — Трускавець
14:20

Ковель — Кишинів (Мол)
08:30

Коломия — Варшава (Пол)
17:50

Коломия — Львів
09:50

Коломия — Плзень (Чех)
10:00 14:30

Коломия — Познань (Пол)
15:05

Коломия — Трускавець
13:05 13:05

Косів — Москва (РФ)
11:30

Косів — Плзень (Чех)
16:30

Косів — Трускавець
09:20

Косів — Щецин (Пол)
18:30

Кралупи-на-Влтаві (Чех) — Заліщики
10:10

Кути — Львів
09:00

Лодзь (Пол) — Івано-Франківськ
--

Лодзь (Пол) — Долина
07:35

Луцьк — Поляниця (Буковель)
20:05

Львів — Вижниця
17:10 17:10

Львів — Ворохта
17:30

Львів — Городенка
20:30

Львів — Кишинів (Мол)
22:40

Львів — Косів
14:25

Львів — Чернівці
13:35 13:35 21:15

Львів — Яремче
19:20 22:20

Ліберець (Чех) — Івано-Франківськ
-- --

Ліберець (Чех) — Рахів
09:15 12:30

Мамалига — Бидгощ (Пол)
14:00

Надвірна — Щецин (Пол)
12:30

Плзень (Чех) — Городенка
13:40 13:40

Плзень (Чех) — Кам'янець-Подільський
11:50

Плзень (Чех) — Коломия
08:50 11:00

Плзень (Чех) — Косів
11:00

Плзень (Чех) — Чернівці
13:00 14:20

Познань (Пол) — Коломия
06:15

Познань (Пол) — Яремче
12:35

Поляниця (Буковель) — Збараж
17:40

Поляниця (Буковель) — Луцьк
06:40

Поляниця (Буковель) — Мінськ (Біл)
10:40

Прага (Чех) — Івано-Франківськ
--

Прага (Чех) — Калуш
08:15

Підволочиськ — Рахів
12:35 12:35

Рахів — Ліберець (Чех)
13:00

Рахів — Підволочиськ
14:35 14:35

Рогатин — Чернівці
04:55

Свиноуйсьце (Пол) — Кам'янець-Подільський
09:30

Тернопіль — Долина
17:45

Тернопіль — Калуш
10:35 17:10

Тернопіль — Яремче
19:00

Трускавець — Кам'янець-Подільський
14:20

Трускавець — Коломия
10:45 10:45

Трускавець — Косів
21:25

Трускавець — Чернівці
15:20

Трускавець — Чортків
20:42

Хмельницький — Хуст
17:25

Хмельницький — Яремче
14:50

Хуст — Хмельницький
14:50

Чернівці — Варшава (Пол)
20:00 21:00

Чернівці — Вроцлав (Пол)
14:30 19:30 21:35

Чернівці — Вільнюс (Лит)
21:35

Чернівці — Гдиня (Пол)
21:35

Чернівці — Зелена Гура (Пол)
17:20

Чернівці — Калуш
18:25

Чернівці — Ковель
21:35

Чернівці — Львів
11:15 12:40 12:40

Чернівці — Москва (РФ)
09:35

Чернівці — Мінськ (Біл)
21:35

Чернівці — Пескара (Іт)
11:00

Чернівці — Плзень (Чех)
18:00 18:00 18:00 18:00

Чернівці — Прага (Чех)
14:45

Чернівці — Рига (Лат)
12:30

Чернівці — Рогатин
18:55

Чернівці — Салерно (Іт)
08:45

Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
19:20

Чернівці — Трускавець
15:35

Чернівці — Ченстохова (Пол)
10:50 10:50

Чернівці — Щецин (Пол)
14:00 19:20 21:30

Чортків — Трускавець
11:45

Щецин (Пол) — Івано-Франківськ
-- --

Щецин (Пол) — Косів
08:40

Щецин (Пол) — Надвірна
20:10

Щецин (Пол) — Чернівці
06:00 13:00

Яремче — Вінниця
11:03 11:03

Яремче — Львів
08:40 11:35

Яремче — Познань (Пол)
17:40

Яремче — Тернопіль
09:20

Яремче — Хмельницький
10:35

Інформація оновлена: 24.12.2019