Автовокзал Великий Бурлук

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05752-54973

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Великий Бурлук — Мілове (Ср)
05:05Великий Бурлук — Артільне (Пт)
05:30Великий Бурлук — Харків
05:35Великий Бурлук — Зарубінка (Вт)
06:28Андріївка — Харків
07:30Великий Бурлук — Гнилиця (Вт,Чт)
08:05Великий Бурлук — Харків
09:30Великий Бурлук — Харків
09:37Харків — Валуйки (кр Пн-Ср)
11:15Великий Бурлук — Малий Бурлук (Вт,Чт)
12:00Великий Бурлук — Грачівка (Чт)
12:00Великий Бурлук — Амбарне (Пн,Ср,Пт)
12:05Великий Бурлук — Харків (кр Пн,Пт)
12:05Великий Бурлук — Харків ч/з Гнилиця (Пн,Пт)
12:25Великий Бурлук — Мілове (Ср)
12:30Великий Бурлук — Зарубінка (Вт)
12:43Харків — Андріївка
12:50Харків — Краснодар (РФ)
13:00Великий Бурлук — Гнилиця (Вт,Чт)
13:20Великий Бурлук — Артільне (Пт)
14:18Андріївка — Харків (Пт,Нд)
14:20Великий Бурлук — Харків (кр Пт,Нд)
17:00Великий Бурлук — Харків

за маршрутами автобусів

Андріївка — Харків
06:28 14:18(Пт,Нд)

Великий Бурлук — Амбарне
12:00(Пн,Ср,Пт)

Великий Бурлук — Артільне
05:05(Пт) 13:20(Пт)

Великий Бурлук — Гнилиця
07:30(Вт,Чт) 13:00(Вт,Чт)

Великий Бурлук — Грачівка
12:00(Чт)

Великий Бурлук — Зарубінка
05:35(Вт) 12:30(Вт)

Великий Бурлук — Малий Бурлук
11:15(Вт,Чт)

Великий Бурлук — Мілове
05:00(Ср) 12:25(Ср)

Великий Бурлук — Харків
05:30 08:05 09:30 12:05(кр Пн,Пт) 14:20(кр Пт,Нд) 17:00

Великий Бурлук — Харків ч/з Гнилиця
12:05(Пн,Пт)

Харків — Андріївка
12:43

Харків — Валуйки
09:37(кр Пн-Ср)

Харків — Краснодар (РФ)
12:50

Інформація оновлена: 22.02.2016