Автовокзал Дружківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Московська, 231 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770343

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Краматорськ — КПП Майорськ
05:45Слов'янськ — Маріуполь
06:00Краматорськ — КПП Майорськ
06:15Дружківка — Добропілля
06:20Краматорськ — Соледар
06:25Краматорськ — КПП Майорськ
06:40Слов'янськ — Дніпро
07:00Слов'янськ — Костянтинівка
07:00Краматорськ — КПП Майорськ
07:05Бахмут — Харків
07:20Торецьк — Слов'янськ
07:25Святогірськ — Запоріжжя
07:30Барвінкове — Покровськ
07:35Краматорськ — Бахмут
07:35Торецьк — Лиман
07:42Слов'янськ — Покровськ
07:45Миколаївка — КПП Майорськ
08:00Бахмут — Кривий Ріг
08:15Костянтинівка — Слов'янськ
08:25Святогірськ — Маріуполь
08:35Торецьк — Вроцлав (Пол)
08:50Святогірськ — Бердянськ
08:57Слов'янськ — КПП Майорськ
09:00Бахмут — Санкт-Петербург (РФ)
09:06Курахове — Полтава
09:10Бахмут — Санкт-Петербург (РФ)
09:40Слов'янськ — Торецьк
09:55Краматорськ — КПП Майорськ
10:00Бахмут — Краматорськ
10:02Курахове — Святогірськ
10:12Святогірськ — Маріуполь
10:15Слов'янськ — Костянтинівка
10:30Воронеж (РФ) — Маріуполь
10:40КПП Майорськ — Краматорськ
10:50Краматорськ — КПП Майорськ
11:00Волноваха — Святогірськ
11:30Дружківка — Добропілля
11:35Соледар — Краматорськ
11:40Маріуполь — Слов'янськ
11:40Краматорськ — Бахмут
11:55Лиман — Торецьк
12:05Костянтинівка — Слов'янськ
12:25Покровськ — Слов'янськ
12:45КПП Майорськ — Слов'янськ
13:00КПП Майорськ — Слов'янськ
13:10Торецьк — Слов'янськ
13:15Костянтинівка — Москва (РФ)
13:20Миколаївка — Маріуполь
13:25Торецьк — Москва (РФ)
13:55Бахмут — Запоріжжя
13:55Бахмут — Запоріжжя
14:00Маріуполь — Харків
14:10Краматорськ — Соледар
14:15Бахмут — Краматорськ
14:40Святогірськ — Курахове
14:41Торецьк — Лиман
14:45Маріуполь — Святогірськ
15:05Запоріжжя — Святогірськ
15:05Слов'янськ — Маріуполь
15:05Слов'янськ — Костянтинівка
15:15Слов'янськ — Покровськ
15:15Слов'янськ — Торецьк
15:50Маріуполь — Слов'янськ
16:00Костянтинівка — Москва (РФ)
16:15Донецьк — Москва (РФ)
16:20Краматорськ — Бахмут
16:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
16:30Святогірськ — Волноваха
16:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
16:40Покровськ — Барвінкове
16:45КПП Майорськ — Краматорськ
17:10Костянтинівка — Слов'янськ
17:32Кривий Ріг — Бахмут
17:35Маріуполь — Слов'янськ
17:45Запоріжжя — Бахмут
17:45Запоріжжя — Бахмут

за маршрутами автобусів

Барвінкове — Покровськ
07:30

Бахмут — Запоріжжя
13:55 13:55

Бахмут — Краматорськ
10:00 14:15

Бахмут — Кривий Ріг
08:00

Бахмут — Санкт-Петербург (РФ)
09:00 09:10

Бахмут — Харків
07:05

Волноваха — Святогірськ
11:00

Воронеж (РФ) — Маріуполь
10:30

Донецьк — Москва (РФ)
16:15

Дружківка — Добропілля
06:15 11:30

Запоріжжя — Бахмут
17:45 17:45

Запоріжжя — Святогірськ
15:05

КПП Майорськ — Краматорськ
10:40 16:45

КПП Майорськ — Слов'янськ
12:45 13:00

Костянтинівка — Москва (РФ)
13:15 16:00

Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
16:30 16:30

Костянтинівка — Слов'янськ
08:15 12:05 17:10

Краматорськ — Бахмут
07:35 11:40 16:20

Краматорськ — КПП Майорськ
05:40 06:00 06:25 07:00 09:55 10:50

Краматорськ — Соледар
06:20 14:10

Кривий Ріг — Бахмут
17:32

Курахове — Полтава
09:06

Курахове — Святогірськ
10:02

Лиман — Торецьк
11:55

Маріуполь — Святогірськ
14:45

Маріуполь — Слов'янськ
11:40 15:50 17:35

Маріуполь — Харків
14:00

Миколаївка — КПП Майорськ
07:45

Миколаївка — Маріуполь
13:20

Покровськ — Барвінкове
16:40

Покровськ — Слов'янськ
12:25

Святогірськ — Бердянськ
08:50

Святогірськ — Волноваха
16:30

Святогірськ — Запоріжжя
07:25

Святогірськ — Курахове
14:40

Святогірськ — Маріуполь
08:25 10:12

Слов'янськ — Дніпро
06:40

Слов'янськ — КПП Майорськ
08:57

Слов'янськ — Костянтинівка
07:00 10:15 15:05

Слов'янськ — Маріуполь
05:45 15:05

Слов'янськ — Покровськ
07:42 15:15

Слов'янськ — Торецьк
09:40 15:15

Соледар — Краматорськ
11:35

Торецьк — Вроцлав (Пол)
08:35

Торецьк — Лиман
07:35 14:41

Торецьк — Москва (РФ)
13:25

Торецьк — Слов'янськ
07:20 13:10

Інформація оновлена: 09.01.2018