Автовокзал Дружківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Московська, 231 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770343

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Краматорськ — Кпп Зайцеве
05:45Слов'янськ — Маріуполь
06:01Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:15Дружківка — Добропілля
06:20Краматорськ — Соледар
06:25Костянтинівка — Святогірськ
06:25Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:40Слов'янськ — Дніпропетровськ
07:00Слов'янськ — Костянтинівка
07:01Краматорськ — Кпп Зайцеве
07:05Бахмут (Артемівськ) — Харків
07:25Святогірськ — Запоріжжя
07:30Барвінкове — Костянтинівка
07:35Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
07:35Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
07:42Слов'янськ — Красноармійськ
07:45Костянтинівка — Яцьківка
07:45Миколаївка — Кпп Зайцеве
08:00Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
08:15Костянтинівка — Слов'янськ
08:25Святогірськ — Урзуф
08:50Святогірськ — Бердянськ
08:57Слов'янськ — Кпп Зайцеве
09:00Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
09:00Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
09:10Новогродівка — Слов'янськ
09:55Святогірськ — Костянтинівка
10:00Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
10:02Курахове — Святогірськ
10:12Святогірськ — Урзуф
10:15Слов'янськ — Костянтинівка
10:40Кпп Зайцеве — Краматорськ
10:51Краматорськ — Кпп Зайцеве
11:00Волноваха — Святогірськ
11:15Костянтинівка — Святогірськ
11:30Дружківка — Добропілля
11:35Соледар — Краматорськ
11:40Маріуполь — Слов'янськ
11:40Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
11:55Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
12:05Костянтинівка — Слов'янськ
12:20Святогірськ — Маріуполь
12:25Красноармійськ — Слов'янськ
12:40Слов'янськ — Новогродівка
12:45Кпп Зайцеве — Слов'янськ
13:00Кпп Зайцеве — Миколаївка
13:05Маріуполь — Харків
13:15Костянтинівка — Москва (РФ)
13:20Миколаївка — Урзуф
13:45Краматорськ — Кпп Зайцеве
13:45Маріуполь — Святогірськ
13:55Красноармійськ — Барвінкове
14:10Краматорськ — Соледар
14:15Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
14:40Святогірськ — Курахове
14:41Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
14:45Урзуф — Святогірськ
15:05Слов'янськ — Костянтинівка
15:05Запоріжжя — Святогірськ
15:15Слов'янськ — Красноармійськ
15:30Слов'янськ — Маріуполь
15:50Урзуф — Миколаївка
16:00Костянтинівка — Москва (РФ)
16:15Донецьк — Москва (РФ)
16:20Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
16:30Святогірськ — Волноваха
16:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
16:30Маріуполь — Слов'янськ
16:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
16:40Донецьк — Москва (РФ)
16:45Кпп Зайцеве — Краматорськ
17:10Костянтинівка — Слов'янськ
17:30Яцьківка — Костянтинівка
17:32Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)

за маршрутами автобусів

Барвінкове — Костянтинівка
07:30

Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
10:00 14:15

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
08:00

Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
09:00 09:00

Бахмут (Артемівськ) — Харків
07:05

Волноваха — Святогірськ
11:00

Донецьк — Москва (РФ)
16:15 16:40

Дружківка — Добропілля
06:15 11:30

Запоріжжя — Святогірськ
15:05

Костянтинівка — Москва (РФ)
13:15 16:00

Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
16:30 16:30

Костянтинівка — Святогірськ
06:25 11:15

Костянтинівка — Слов'янськ
08:15 12:05 17:10

Костянтинівка — Яцьківка
07:45

Кпп Зайцеве — Краматорськ
10:40 16:45

Кпп Зайцеве — Миколаївка
13:00

Кпп Зайцеве — Слов'янськ
12:45

Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
07:35 11:40 16:20

Краматорськ — Кпп Зайцеве
05:40 06:01 06:25 07:01 10:51 13:45

Краматорськ — Соледар
06:20 14:10

Красноармійськ — Барвінкове
13:55

Красноармійськ — Слов'янськ
12:25

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
17:32

Курахове — Святогірськ
10:02

Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
11:55

Маріуполь — Святогірськ
13:45

Маріуполь — Слов'янськ
11:40 16:30

Маріуполь — Харків
13:05

Миколаївка — Кпп Зайцеве
07:45

Миколаївка — Урзуф
13:20

Новогродівка — Слов'янськ
09:10

Святогірськ — Бердянськ
08:50

Святогірськ — Волноваха
16:30

Святогірськ — Запоріжжя
07:25

Святогірськ — Костянтинівка
09:55

Святогірськ — Курахове
14:40

Святогірськ — Маріуполь
12:20

Святогірськ — Урзуф
08:25 10:12

Слов'янськ — Дніпропетровськ
06:40

Слов'янськ — Костянтинівка
07:00 10:15 15:05

Слов'янськ — Кпп Зайцеве
08:57

Слов'янськ — Красноармійськ
07:42 15:15

Слов'янськ — Маріуполь
05:45 15:30

Слов'янськ — Новогродівка
12:40

Соледар — Краматорськ
11:35

Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
07:35 14:41

Урзуф — Миколаївка
15:50

Урзуф — Святогірськ
14:45

Яцьківка — Костянтинівка
17:30

Інформація оновлена: 24.07.2016