Автовокзал Дворічна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 35-ї Гвардійської Дивізії, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05750-76136

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Дворічна — Тополі (Чт)
04:45Дворічна — Дворічанське (кр Чт)
04:50Куп’янськ — Обухівка ч/з Митрофанівка (Чт)
05:00Дворічна — Харків
05:20Куп’янськ — Обухівка ч/з Митрофанівка (кр Чт)
05:40Дворічна — Мечнікове ч/з Добролюбівка (Ср)
06:10Дворічна — Терни (Вт,Пт,Нд)
06:30Дворічна — Тавільжанка (кр Нд)
07:05Обухівка — Куп'янськ
07:20Дворічна — Рідкодуб (кр Сб-Нд)
07:25Дворічна — Гороб'ївка (кр Сб-Нд)
07:35Дворічна — Куп'янськ
08:00Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
08:00Дворічна — Куп'янськ (кр Вт,Сб-Нд)
08:05Дворічна — Касянівка (Вт,Пт)
08:25Дворічна — Куп'янськ (Вт,Пт,Нд)
08:50Дворічна — Харків
08:55Дворічна — Тавільжанка (кр Нд)
09:40Дворічна — Куп'янськ (кр Нд)
10:00Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
10:25Куп’янськ — Обухівка ч/з Митрофанівка
10:40Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
11:15Дворічна — Рідкодуб (кр Сб-Нд)
11:25Дворічна — Тавільжанка (Вт,Сб)
11:25Дворічна — Мечнікове ч/з Добролюбівка (Ср,Пт,Нд)
11:25Дворічна — Першотравневе (Чт)
11:25Дворічна — Мечнікове ч/з Першотравневе (Пн)
12:03Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
12:05Дворічна — Тополі (Чт)
12:05Обухівка — Куп'янськ
12:05Дворічна — Дворічанське (кр Чт)
12:40Дворічна — Касянівка (Вт,Пт)
12:50Дворічна — Терни (Вт,Пт,Нд)
13:15Дворічна — Харків
14:00Дворічна — Куп'янськ (Пн,Ср,Пт)
14:35Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
14:45Дворічна — Куп'янськ (Сб-Нд)
15:15Дворічна — Куп'янськ (Вт-Ср,Пт,Нд)
15:20Куп’янськ — Обухівка ч/з Митрофанівка
15:20Дворічна — Куп'янськ (Вт,Чт)
15:30Дворічна — Куп'янськ (Пн,Ср)
16:00Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
16:25Дворічна — Мечнікове ч/з Добролюбівка (Пт)
17:00Обухівка — Куп'янськ
17:05Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
17:05Дворічна — Харків
17:49Дворічна — Тавільжанка ч/з Вільшана (кр Сб-Нд)

за маршрутами автобусів

Дворічна — Гороб'ївка
07:25(кр Сб-Нд)

Дворічна — Дворічанське
04:45(кр Чт) 12:05(кр Чт)

Дворічна — Касянівка
08:05(Вт,Пт) 12:40(Вт,Пт)

Дворічна — Куп'янськ
07:35 08:00(кр Вт,Сб-Нд) 08:25(Вт,Пт,Нд) 09:40(кр Нд) 14:00(Пн,Ср,Пт) 14:45(Сб-Нд) 15:15(Вт-Ср,Пт,Нд) 15:20(Вт,Чт) 15:30(Пн,Ср)

Дворічна — Мечнікове ч/з Добролюбівка
05:40(Ср) 11:25(Ср,Пт,Нд) 16:25(Пт)

Дворічна — Мечнікове ч/з Першотравневе
11:25(Пн)

Дворічна — Першотравневе
11:25(Чт)

Дворічна — Рідкодуб
07:20(кр Сб-Нд) 11:15(кр Сб-Нд)

Дворічна — Тавільжанка
06:30(кр Нд) 08:00(кр Сб-Нд) 08:55(кр Нд) 10:00(кр Сб-Нд) 10:40(кр Сб-Нд) 11:25(Вт,Сб) 12:03(кр Сб-Нд) 14:35(кр Сб-Нд) 16:00(кр Сб-Нд) 17:05(кр Сб-Нд)

Дворічна — Тавільжанка ч/з Вільшана
17:49(кр Сб-Нд)

Дворічна — Терни
06:10(Вт,Пт,Нд) 12:50(Вт,Пт,Нд)

Дворічна — Тополі
04:45(Чт) 12:05(Чт)

Дворічна — Харків
05:00 08:50 13:15 17:05

Куп’янськ — Обухівка ч/з Митрофанівка
04:50(Чт) 05:20(кр Чт) 10:25 15:20

Обухівка — Куп'янськ
07:05 12:05 17:00

Інформація оновлена: 05.03.2020