Автовокзал Дворічна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 35-ї Гвардійської Дивізії, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05750-76136

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Дворічна — Григорівка
05:00Дворічна — Тополі (Чт)
05:00Дворічна — Харків
05:00Дворічна — Дворічанське (кр Чт)
05:25Дворічна — Григорівка
05:40Дворічна — Мечнікове ч/з Добролюбівка (Ср)
06:10Дворічна — Терни (Вт,Пт,Нд)
06:20Дворічна — Водяне (кр Сб-Нд)
06:30Дворічна — Тавільжанка
07:05Дворічна — Куп'янськ
07:15Дворічна — Гороб'ївка (кр Сб-Нд)
07:25Дворічна — Гороб'ївка (кр Сб-Нд)
07:28Куп'янськ — Валуйки (кр Пн)
07:35Дворічна — Куп'янськ
07:45Дворічна — Касянівка (Сб-Нд)
08:00Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
08:00Дворічна — Куп'янськ
08:05Дворічна — Касянівка (Пн,Ср-Чт)
08:05Дворічна — Касянівка (Вт,Пт)
08:25Дворічна — Куп'янськ (Вт,Пт,Нд)
08:50Дворічна — Харків
08:55Дворічна — Тавільжанка
09:40Дворічна — Куп'янськ (кр Сб-Нд)
10:00Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
10:30Дворічна — Григорівка
10:50Дворічна — Тавільжанка
11:15Дворічна — Водяне (кр Сб-Нд)
11:25Дворічна — Мечнікове (Пн-Вт,Чт,Сб)
11:25Дворічна — Мечнікове ч/з Добролюбівка (Ср,Пт,Нд)
12:03Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
12:05Дворічна — Дворічанське (кр Чт)
12:05Дворічна — Куп'янськ
12:05Дворічна — Тополі (Чт)
12:10Дворічна — Касянівка (Сб-Нд)
12:40Дворічна — Касянівка (Пн,Ср-Чт)
12:40Дворічна — Касянівка (Вт,Пт)
12:50Дворічна — Терни (Вт,Пт,Нд)
13:15Дворічна — Харків
14:00Дворічна — Куп'янськ (Пн,Ср,Пт,Нд)
14:35Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
14:45Дворічна — Куп'янськ (Сб-Нд)
15:15Дворічна — Григорівка
15:15Дворічна — Куп'янськ (Вт-Ср,Пт,Нд)
15:20Дворічна — Куп'янськ (Вт,Чт)
15:30Дворічна — Куп'янськ (Пн,Ср)
16:00Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
16:25Дворічна — Мечнікове ч/з Добролюбівка (Пт)
17:00Дворічна — Куп'янськ (кр Сб)
17:05Дворічна — Харків
17:05Дворічна — Тавільжанка (кр Сб-Нд)
17:25Дворічна — Куп'янськ (Сб)
17:49Дворічна — Тавільжанка ч/з Вільшана (кр Сб-Нд)

за маршрутами автобусів

Дворічна — Водяне
06:20(кр Сб-Нд) 11:15(кр Сб-Нд)

Дворічна — Гороб'ївка
07:15(кр Сб-Нд) 07:25(кр Сб-Нд)

Дворічна — Григорівка
04:45 05:25 10:30 15:15

Дворічна — Дворічанське
05:00(кр Чт) 12:05(кр Чт)

Дворічна — Касянівка
07:45(Сб-Нд) 08:05(Пн,Ср-Чт) 08:05(Вт,Пт) 12:10(Сб-Нд) 12:40(Пн,Ср-Чт) 12:40(Вт,Пт)

Дворічна — Куп'янськ
07:05 07:35 08:00 08:25(Вт,Пт,Нд) 09:40(кр Сб-Нд) 12:05 14:00(Пн,Ср,Пт,Нд) 14:45(Сб-Нд) 15:15(Вт-Ср,Пт,Нд) 15:20(Вт,Чт) 15:30(Пн,Ср) 17:00(кр Сб) 17:25(Сб)

Дворічна — Мечнікове
11:25(Пн-Вт,Чт,Сб)

Дворічна — Мечнікове ч/з Добролюбівка
05:40(Ср) 11:25(Ср,Пт,Нд) 16:25(Пт)

Дворічна — Тавільжанка
06:30 08:00(кр Сб-Нд) 08:55 10:00(кр Сб-Нд) 10:50 12:03(кр Сб-Нд) 14:35(кр Сб-Нд) 16:00(кр Сб-Нд) 17:05(кр Сб-Нд)

Дворічна — Тавільжанка ч/з Вільшана
17:49(кр Сб-Нд)

Дворічна — Терни
06:10(Вт,Пт,Нд) 12:50(Вт,Пт,Нд)

Дворічна — Тополі
05:00(Чт) 12:05(Чт)

Дворічна — Харків
05:00 08:50 13:15 17:05

Куп'янськ — Валуйки
07:28(кр Пн)

Інформація оновлена: 23.02.2016