Автовокзал Зачепилівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Свердлова, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05761-51546

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Зачепилівка — Дніпро ч/з Магдалинівка
05:10Зачепилівка — Харків (кр Нд)
05:15Зачепилівка — Дніпро ч/з Перещепіне (кр Нд)
05:28Новоселівка — Харків
05:30Зачепилівка — Полтава
07:00Зачепилівка — Харків
07:30Зачепилівка — Красноград ч/з Леб’яже
08:00Зачепилівка — Красноград ч/з Абазівка
10:45Зачепилівка — Новоселівка
11:20Зачепилівка — Нове Мажарове (кр Сб-Нд)
11:30Зачепилівка — Нове Мажарове ч/з Бердянка (кр Сб-Нд)
11:45Зачепилівка — Красноград ч/з Абазівка
12:00Зачепилівка — Зарічне
12:50Зачепилівка — Дніпро ч/з Магдалинівка
13:15Зачепилівка — Дніпро ч/з Перещепіне (Нд)
14:00Зачепилівка — Новоселівка
14:50Зачепилівка — Харків
16:00Зачепилівка — Красноград ч/з Абазівка (Пт,Нд)
18:40Харків — Новоселівка

за маршрутами автобусів

Зачепилівка — Дніпро ч/з Магдалинівка
04:40 12:50

Зачепилівка — Дніпро ч/з Перещепіне
05:15(кр Нд) 13:15(Нд)

Зачепилівка — Зарічне
12:00

Зачепилівка — Красноград ч/з Абазівка
08:00 11:45 16:00(Пт,Нд)

Зачепилівка — Красноград ч/з Леб’яже
07:30

Зачепилівка — Нове Мажарове
11:20(кр Сб-Нд)

Зачепилівка — Нове Мажарове ч/з Бердянка
11:30(кр Сб-Нд)

Зачепилівка — Новоселівка
10:45 14:00

Зачепилівка — Полтава
05:30

Зачепилівка — Харків
05:10(кр Нд) 07:00 14:50

Новоселівка — Харків
05:28

Харків — Новоселівка
18:40

Інформація оновлена: 05.03.2020