Автовокзал Печеніги

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Харківська, 125 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05765-61102

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Печеніги — Харків
05:10Печеніги — Борщова ч/з Новий Бурлук (Пн,Чт)
05:30Печеніги — Харків ч/з П'ятницьке (Пт,Нд)
05:34Новий Бурлук — Харків ч/з Новокомсомольське
06:17Артемівка — Харків
06:35Великий Бурлук — Харків
06:40Печеніги — Приморське (Пн,Чт)
06:50Мартова — Харків
07:27Печеніги — Харків
07:45Харків — Великий Бурлук ч/з Гнилиця (Пн,Ср,Пт)
07:46Харків — Мартове
07:48Андріївка — Харків
08:27Харків — Валуйки (Чт-Нд)
08:40Харків — Новий Бурлук
08:42Мартова — Харків
09:00Харків — Великий Бурлук
09:23Великий Бурлук — Харків
09:39Новий Бурлук — Харків ч/з Новокомсомольське
09:50Печеніги — Харків (Вт)
09:57Харків — Артемівка
10:28Харків — Мартове
10:48Великий Бурлук — Харків
11:20Печеніги — Борщова (Нд)
11:23Харків — Андріївка
11:45Мартова — Харків
12:45Харків — Новий Бурлук
13:11Харків — Мартове
13:20Великий Бурлук — Харків (кр Пн,Пт)
13:40Великий Бурлук — Харків ч/з Гнилиця (Пн,Пт)
13:41Харків — Великий Бурлук
13:58Артемівка — Харків
14:30Печеніги — Харків ч/з П'ятницьке (Пт,Нд)
14:42Мартова — Харків
14:53Харків — Мартове
15:01Харків — Великий Бурлук
15:14Новий Бурлук — Харків ч/з Новокомсомольське
15:38Андріївка — Харків (Пт,Нд)
15:38Великий Бурлук — Харків (кр Пт,Нд)
16:25Мартова — Харків
16:35Харків — Великий Бурлук (кр Пн,Пт)
16:45Печеніги — Харків (Нд)
16:55Харків — Великий Бурлук ч/з Гнилиця (Пн,Пт)
17:23Харків — Артемівка
17:44Артемівка — Харків (Нд)
17:46Харків — Мартове
18:05Великий Бурлук — Харків
18:20Харків — Новий Бурлук
18:47Мартова — Харків
18:53Харків — Андріївка (Пт,Нд)
18:53Харків — Великий Бурлук (кр Пт,Нд)
21:06Харків — Великий Бурлук

за маршрутами автобусів

Андріївка — Харків
07:48 15:38(Пт,Нд)

Артемівка — Харків
06:17 13:58 17:44(Нд)

Великий Бурлук — Харків
06:35 09:23 10:48 13:20(кр Пн,Пт) 15:38(кр Пт,Нд) 18:05

Великий Бурлук — Харків ч/з Гнилиця
13:40(Пн,Пт)

Мартова — Харків
06:50 08:42 11:45 14:42 16:25 18:47

Новий Бурлук — Харків ч/з Новокомсомольське
05:34 09:39 15:14

Печеніги — Борщова
11:20(Нд)

Печеніги — Борщова ч/з Новий Бурлук
05:10(Пн,Чт)

Печеніги — Приморське
06:40(Пн,Чт)

Печеніги — Харків
05:00 07:27 09:50(Вт) 16:45(Нд)

Печеніги — Харків ч/з П'ятницьке
05:30(Пт,Нд) 14:30(Пт,Нд)

Харків — Андріївка
11:23 18:53(Пт,Нд)

Харків — Артемівка
09:57 17:23

Харків — Валуйки
08:27(Чт-Нд)

Харків — Великий Бурлук
09:00 13:41 15:01 16:35(кр Пн,Пт) 18:53(кр Пт,Нд) 21:06

Харків — Великий Бурлук ч/з Гнилиця
07:45(Пн,Ср,Пт) 16:55(Пн,Пт)

Харків — Мартове
07:46 10:28 13:11 14:53 17:46

Харків — Новий Бурлук
08:40 12:45 18:20

Інформація оновлена: 24.02.2016