Автовокзал Чапаєве

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 50 років Жовтня, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05755-36456

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:54Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка
07:14Сахновщина — Харків ч/з Старовірівка (кр Сб-Нд)
07:15Артемівка — Кегичівка (Вт,Чт)
07:25Лозова — Кегичівка ч/з Власівка (Пн,Ср)
07:55Андріївка — Парасковія
08:33Парасковія — Кегичівка (кр Сб-Нд)
08:44Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка
10:05Чапаєве — Кегичівка (Пн-Чт)
11:25Кегичівка — Парасковія (кр Сб-Нд)
11:35Харків — Кегичівка ч/з Старовірівка
12:00Кегичівка — Артемівка (Вт,Чт)
12:13Парасковія — Андріївка (кр Сб-Нд)
12:20Кегичівка — Лозова ч/з Власівка (Пн,Ср)
13:34Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка
14:35Харків — Кегичівка ч/з Старовірівка
15:29Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка (Пт,Нд)

за маршрутами автобусів

Андріївка — Парасковія
07:55

Артемівка — Кегичівка
07:15(Вт,Чт)

Кегичівка — Артемівка
12:00(Вт,Чт)

Кегичівка — Лозова ч/з Власівка
12:20(Пн,Ср)

Кегичівка — Парасковія
11:25(кр Сб-Нд)

Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка
04:54 08:44 13:34 15:29(Пт,Нд)

Лозова — Кегичівка ч/з Власівка
07:25(Пн,Ср)

Парасковія — Андріївка
12:13(кр Сб-Нд)

Парасковія — Кегичівка
08:33(кр Сб-Нд)

Сахновщина — Харків ч/з Старовірівка
07:14(кр Сб-Нд)

Харків — Кегичівка ч/з Старовірівка
11:35 14:35

Чапаєве — Кегичівка
10:05(Пн-Чт)

Інформація оновлена: 24.02.2016