Автовокзал Гірник

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770594

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Гірник — КПП Мар'їнка
06:25Селидове — Курахове
06:35Покровськ — Запоріжжя
06:50Курахове — Святогірськ
07:05Курахове — Дніпро
07:10Селидове — Велика Новосілка
07:31Волноваха — Покровськ
07:40Курахове — Святогірськ
08:17Курахове — Селидове
09:00Курахове — Харків
09:15Святогірськ — Маріуполь
09:25Селидове — Курахове
09:29Покровськ — Вугледар
10:25Торецьк — Маріуполь
10:40Курахове — Кам’янське
11:12Курахове — Селидове
11:15Святогірськ — Бердянськ
11:23Велика Новосілка — Покровськ
11:26Велика Новосілка — Селидове
13:23Покровськ — Велика Новосілка
13:25Селидове — Курахове
13:31Вугледар — Покровськ
14:30Селидове — Велика Новосілка
14:31Маріуполь — Торецьк
15:02Курахове — Селидове
15:49Покровськ — Волноваха
16:15Бердянськ — Святогірськ
17:30Маріуполь — Святогірськ
17:40Святогірськ — Курахове
17:50Святогірськ — Курахове

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Святогірськ
16:15

Велика Новосілка — Покровськ
11:23

Велика Новосілка — Селидове
11:26

Волноваха — Покровськ
07:31

Вугледар — Покровськ
13:31

Гірник — КПП Мар'їнка
06:00

Курахове — Дніпро
07:05

Курахове — Кам’янське
10:40

Курахове — Святогірськ
06:50 07:40

Курахове — Селидове
08:17 11:12 15:02

Курахове — Харків
09:00

Маріуполь — Святогірськ
17:30

Маріуполь — Торецьк
14:31

Покровськ — Велика Новосілка
13:23

Покровськ — Волноваха
15:49

Покровськ — Вугледар
09:29

Покровськ — Запоріжжя
06:35

Святогірськ — Бердянськ
11:15

Святогірськ — Курахове
17:40 17:50

Святогірськ — Маріуполь
09:15

Селидове — Велика Новосілка
07:10 14:30

Селидове — Курахове
06:25 09:25 13:25

Торецьк — Маріуполь
10:25

Інформація оновлена: 22.10.2017