Автовокзал Гірник

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770594

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Красноармійськ — Бердянськ
06:25Селидове — Курахове
06:35Красноармійськ — Запоріжжя
06:50Гірник — Олександрівка КПП
06:50Курахове — Святогірськ
07:05Курахове — Дніпропетровськ
07:10Селидове — Велика Новосілка
07:40Курахове — Святогірськ
08:17Курахове — Селидове
09:15Святогірськ — Маріуполь
09:25Селидове — Курахове
09:54Покровськ (Зал. вокзал) — Велика Новосілка
10:25Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
10:40Курахове — Дніпродзержинськ
11:00Олександрівка — Олександрівка КПП
11:12Курахове — Селидове
11:13Велика Новосілка — Покровськ (Зал. вокзал)
11:15Святогірськ — Бердянськ
11:26Велика Новосілка — Селидове
13:23Покровськ (Зал. вокзал) — Велика Новосілка
13:25Селидове — Курахове
13:37Дніпродзержинськ — Курахове
14:30Селидове — Велика Новосілка
14:31Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
15:02Курахове — Селидове
16:31Селидове — Курахове
17:30Маріуполь — Святогірськ
17:40Святогірськ — Курахове
17:50Святогірськ — Курахове

за маршрутами автобусів

Велика Новосілка — Покровськ (Зал. вокзал)
11:13

Велика Новосілка — Селидове
11:26

Гірник — Олександрівка КПП
06:50

Дніпродзержинськ — Курахове
13:37

Красноармійськ — Бердянськ
06:15

Красноармійськ — Запоріжжя
06:35

Курахове — Дніпродзержинськ
10:40

Курахове — Дніпропетровськ
07:05

Курахове — Святогірськ
06:50 07:40

Курахове — Селидове
08:17 11:12 15:02

Маріуполь — Святогірськ
17:30

Маріуполь — Торецьк (Дзержинськ)
14:31

Олександрівка — Олександрівка КПП
11:00

Покровськ (Зал. вокзал) — Велика Новосілка
09:54 13:23

Святогірськ — Бердянськ
11:15

Святогірськ — Курахове
17:40 17:50

Святогірськ — Маріуполь
09:15

Селидове — Велика Новосілка
07:10 14:30

Селидове — Курахове
06:25 09:25 13:25 16:31

Торецьк (Дзержинськ) — Маріуполь
10:25

Інформація оновлена: 01.08.2016