Автовокзал Семеновка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Самойловича, 45 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04659-21213

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:15Машеве — Чернігів
04:50Семенівка — Чернігів ч/з Холми
05:00Семенівка — Чернігів ч/з Щорс (кр Пт-Нд)
05:20Семенівка — Радомка (Пт)
05:30Семенівка — Київ ч/з Козелець (Пт,Нд)
05:30Семенівка — Климове (кр Вт,Чт)
05:50Машеве — Чернігів
06:00Семенівка — Радомка (Вт)
06:00Семенівка — Олександрівка (Пн,Ср,Пт)
06:20Семенівка — Стара Гутка (Пт)
06:40Семенівка — Карповичі (Пт)
06:50Семенівка — Жадове (Пн,Чт)
06:50Семенівка — Шостка (кр Вт-Чт)
06:52Семенівка — Новгород-Сіверський (Пн)
07:00Семенівка — Тимоновичі (Пн,Ср)
07:40Семенівка — Чернігів
07:45Семенівка — Тимоновичі (Пт)
07:50Семенівка — Миколаївка (Пт)
08:10Семенівка — Чернігів ч/з Щорс (Пт,Нд)
09:30Семенівка — Київ ч/з Козелець
11:30Семенівка — Чернігів ч/з Корюківка (кр Вт,Чт,Сб)
12:00Семенівка — Жадове (Пн,Чт)
12:30Семенівка — Радомка (Вт,Пт)
12:40Семенівка — Карповичі (Пт)
13:00Семенівка — Миколаївка (Пт)
13:00Семенівка — Ніжин ч/з Корюківка (кр Вт-Чт)
13:20Семенівка — Олександрівка (Пн,Ср)
13:45Семенівка — Тимоновичі (Пн,Ср)
14:00Семенівка — Стара Гутка (Пт)
14:20Семенівка — Олександрівка (Пт)
14:27Чернігів — Машеве
14:45Семенівка — Тимоновичі (Пт)
14:50Семенівка — Чернігів ч/з Корюківка
15:09Чернігів — Машеве
15:15Семенівка — Чернігів ч/з Щорс
16:20Семенівка — Чернігів ч/з Холми
17:22Семенівка — Новгород-Сіверський (Пн,Пт)
17:35Семенівка — Шостка (кр Вт,Чт)

за маршрутами автобусів

Машеве — Чернігів
04:15 05:50

Семенівка — Жадове
06:50(Пн,Чт) 12:00(Пн,Чт)

Семенівка — Карповичі
06:40(Пт) 12:40(Пт)

Семенівка — Київ ч/з Козелець
05:30(Пт,Нд) 09:30

Семенівка — Климове
05:30(кр Вт,Чт)

Семенівка — Миколаївка
07:50(Пт) 13:00(Пт)

Семенівка — Новгород-Сіверський
06:52(Пн) 17:22(Пн,Пт)

Семенівка — Ніжин ч/з Корюківка
13:00(кр Вт-Чт)

Семенівка — Олександрівка
06:00(Пн,Ср,Пт) 13:20(Пн,Ср) 14:20(Пт)

Семенівка — Радомка
05:20(Пт) 06:00(Вт) 12:30(Вт,Пт)

Семенівка — Стара Гутка
06:20(Пт) 14:00(Пт)

Семенівка — Тимоновичі
07:00(Пн,Ср) 07:45(Пт) 13:45(Пн,Ср) 14:45(Пт)

Семенівка — Чернігів
07:40

Семенівка — Чернігів ч/з Корюківка
11:30(кр Вт,Чт,Сб) 14:50

Семенівка — Чернігів ч/з Холми
04:50 16:20

Семенівка — Чернігів ч/з Щорс
05:00(кр Пт-Нд) 08:10(Пт,Нд) 15:15

Семенівка — Шостка
06:50(кр Вт-Чт) 17:35(кр Вт,Чт)

Чернігів — Машеве
14:27 15:09

Інформація оновлена: 12.08.2016