Автовокзал Тупичів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 04645-35149

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:42Городня — Чернігів (Нд)
06:52Чернігів — Івашківка
07:25Городня — Вихвостів (Чт)
07:32Чернігів — Великий Листвен
07:43Івашківка — Чернігів
08:03Великий Листвен — Чернігів
08:17Вихвостів — Городня (Чт)
12:40Чернігів — Городня (Нд)
15:05Городня — Чернігів (Пт,Нд)
16:11Чернігів — Івашківка (кр Пт,Нд)
16:15Городня — Вихвостів (Чт)
16:29Чернігів — Великий Листвен
17:02Великий Листвен — Чернігів
17:07Вихвостів — Городня (Чт)
17:10Івашківка — Чернігів (кр Пт,Нд)
18:28Чернігів — Івашківка (Пт,Нд)
19:12Івашківка — Чернігів (Пт,Нд)
19:34Чернігів — Городня (Пт,Нд)

за маршрутами автобусів

Івашківка — Чернігів
07:43 17:10(кр Пт,Нд) 19:12(Пт,Нд)

Великий Листвен — Чернігів
08:03 17:02

Вихвостів — Городня
08:17(Чт) 17:07(Чт)

Городня — Вихвостів
07:25(Чт) 16:15(Чт)

Городня — Чернігів
06:42(Нд) 15:05(Пт,Нд)

Чернігів — Івашківка
06:52 16:11(кр Пт,Нд) 18:28(Пт,Нд)

Чернігів — Великий Листвен
07:32 16:29

Чернігів — Городня
12:40(Нд) 19:34(Пт,Нд)

Інформація оновлена: 12.08.2016