Автовокзал Єнакієве

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Щербакова, 64 (приховати карту)

Телефон довідки: 06252-22944

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Єнакієве — Макіївка
05:10Єнакієве — КПП Майорськ
05:15Єнакієве — Макіївка
05:30Єнакієве — Донецьк
05:30Єнакієве — КПП Новотроїцьке
05:34Єнакієве — Горлівка
05:40Єнакієве — КПП Майорськ
05:50Єнакієве — Дебальцеве
05:59Єнакієве — Горлівка
06:00Єнакієве — Макіївка
06:00Єнакієве — Донецьк
06:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
06:00Єнакієве — Донецьк
06:10Єнакієве — КПП Майорськ
06:15Єнакієве — Жданівка
06:19Єнакієве — Горлівка
06:20Єнакієве — Донецьк
06:25Єнакієве — Донецьк
06:30Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
06:30Єнакієве — КПП Майорськ
06:35Єнакієве — Макіївка
06:39Єнакієве — Горлівка
06:40Єнакієве — Дебальцеве
06:45Єнакієве — Донецьк
06:59Єнакієве — Горлівка
07:05Єнакієве — Донецьк
07:10Єнакієве — Макіївка
07:10Дебальцеве — Донецьк
07:20Єнакієве — Жданівка
07:24Єнакієве — Горлівка
07:30Єнакієве — КПП Майорськ
07:30Єнакієве — Донецьк
07:30Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
07:35Горлівка — Москва (РФ)
07:35Горлівка — Москва (РФ)
07:40Єнакієве — Дебальцеве
07:40Єнакієве — Донецьк
07:44Єнакієве — Горлівка
07:45Єнакієве — Макіївка
07:55Єнакієве — Донецьк
08:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
08:10Єнакієве — Донецьк
08:14Єнакієве — Горлівка
08:20Єнакієве — Донецьк
08:30Горлівка — Луганськ
08:30Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
08:30Єнакієве — Макіївка
08:40Дебальцеве — Донецьк
08:44Єнакієве — Горлівка
08:45Єнакієве — Жданівка
09:00Єнакієве — Донецьк
09:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
09:00Єнакієве — КПП Майорськ
09:05Єнакієве — Макіївка
09:14Єнакієве — Горлівка
09:15Горлівка — Севастополь
09:30Єнакієве — Донецьк
09:30Єнакієве — Донецьк
09:35Єнакієве — Макіївка
09:44Єнакієве — Горлівка
09:50Дебальцеве — Донецьк
10:00Єнакієве — Москва (РФ)
10:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
10:00Єнакієве — Дебальцеве
10:04Єнакієве — Горлівка
10:05Горлівка — Москва (РФ)
10:10Єнакієве — Донецьк
10:15Єнакієве — Донецьк
10:20Єнакієве — Макіївка
10:24Єнакієве — Горлівка
10:30Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
10:30Єнакієве — Ялта
10:35Донецьк — Дебальцеве
10:40Єнакієве — Донецьк
10:44Єнакієве — Горлівка
10:45Єнакієве — Донецьк
10:45Луганськ — Донецьк
10:50Єнакієве — Макіївка
10:50Горлівка — Санкт-Петербург (РФ)
11:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
11:04Єнакієве — Горлівка
11:10Єнакієве — Жданівка
11:10Єнакієве — Донецьк
11:10Донецьк — Дебальцеве
11:25Єнакієве — Донецьк
11:30Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
11:30Єнакієве — Донецьк
11:34Єнакієве — Горлівка
11:35Єнакієве — Макіївка
11:45Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
11:50Єнакієве — Дебальцеве
11:50Єнакієве — Донецьк
12:00Єнакієве — Донецьк
12:00Єнакієве — Макіївка
12:04Єнакієве — Горлівка
12:15Єнакієве — Донецьк
12:20Єнакієве — Донецьк
12:20Донецьк — Дебальцеве
12:30Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
12:34Єнакієве — Горлівка
12:40Дебальцеве — Донецьк
12:40Горлівка — Москва (РФ)
12:40Горлівка — Москва (РФ)
12:50Єнакієве — Донецьк
12:55Єнакієве — Донецьк
12:55Єнакієве — Жданівка
13:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
13:04Єнакієве — Горлівка
13:10Єнакієве — Макіївка
13:10Єнакієве — Донецьк
13:20Єнакієве — Донецьк
13:20Єнакієве — Донецьк
13:24Єнакієве — Горлівка
13:30Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
13:40Єнакієве — Дебальцеве
13:40Єнакієве — Донецьк
13:44Єнакієве — Горлівка
13:45Єнакієве — Донецьк
13:50Єнакієве — Макіївка
14:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
14:00Донецьк — Дебальцеве
14:04Єнакієве — Горлівка
14:05Дебальцеве — Донецьк
14:10Єнакієве — Жданівка
14:15Єнакієве — Донецьк
14:15Горлівка — Москва (РФ)
14:20Єнакієве — Донецьк
14:24Єнакієве — Горлівка
14:30Єнакієве — Макіївка
14:35Єнакієве — Донецьк
14:40Єнакієве — Донецьк
14:40Єнакієве — Донецьк
14:50Дебальцеве — Донецьк
14:54Єнакієве — Горлівка
15:00Єнакієве — Донецьк
15:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
15:05Єнакієве — Донецьк
15:15Єнакієве — Макіївка
15:24Єнакієве — Горлівка
15:30Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
15:30Єнакієве — Донецьк
15:40Єнакієве — Донецьк
15:40Єнакієве — Донецьк
15:45Єнакієве — Жданівка
15:45Єнакієве — Дебальцеве
15:54Єнакієве — Горлівка
16:00Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
16:00Єнакієве — Макіївка
16:00Донецьк — Луганськ
16:00Єнакієве — Донецьк
16:10Єнакієве — Донецьк
16:10Донецьк — Дебальцеве
16:24Єнакієве — Горлівка
16:30Горлівка — Севастополь
16:30Дебальцеве — Донецьк
16:40Єнакієве — Донецьк
16:44Єнакієве — Горлівка
16:50Єнакієве — Макіївка
17:00Донецьк — Дебальцеве
17:04Єнакієве — Горлівка
17:10Єнакієве — Донецьк
17:10Єнакієве — Донецьк
17:24Єнакієве — Горлівка
17:35Єнакієве — Донецьк
17:44Єнакієве — Горлівка
17:45Єнакієве — Дебальцеве
18:10Донецьк — Дебальцеве
18:14Єнакієве — Горлівка
18:30Єнакієве — Горлівка
19:00Єнакієве — Горлівка
19:30Донецьк — Дебальцеве

за маршрутами автобусів

Єнакієве — Горлівка
05:34 05:59 06:19 06:39 06:59 07:24 07:44 08:14 08:44 09:14 09:44 10:04 10:24 10:44 11:04 11:34 12:04 12:34 13:04 13:24 13:44 14:04 14:24 14:54 15:24 15:54 16:24 16:44 17:04 17:24 17:44 18:14 18:30 19:00

Єнакієве — Дебальцеве
05:50 06:40 07:40 10:00 11:50 13:40 15:45 17:45

Єнакієве — Донецьк
05:30 06:00 06:00 06:20 06:25 06:45 07:05 07:30 07:40 07:55 08:10 08:20 09:00 09:30 09:30 10:10 10:15 10:40 10:45 11:10 11:25 11:30 11:50 12:00 12:15 12:20 12:50 12:55 13:10 13:20 13:20 13:40 13:45 14:15 14:20 14:35 14:40 14:40 15:00 15:05 15:30 15:40 15:40 16:00 16:10 16:40 17:10 17:10 17:35

Єнакієве — Жданівка
06:15 07:20 08:45 11:10 12:55 14:10 15:45

Єнакієве — КПП Майорськ
05:10 05:40 06:10 06:30 07:30 09:00

Єнакієве — КПП Новотроїцьке
05:30

Єнакієве — Макіївка
05:00 05:15 06:00 06:35 07:10 07:45 08:30 09:05 09:35 10:20 10:50 11:35 12:00 13:10 13:50 14:30 15:15 16:00 16:50

Єнакієве — Москва (РФ)
10:00

Єнакієве — Хрестівка (Кіровське)
06:00 06:30 07:30 08:00 08:30 09:00 10:00 10:30 11:00 11:30 12:30 13:00 13:30 14:00 15:00 15:30 16:00

Єнакієве — Ялта
10:30

Горлівка — Луганськ
08:30

Горлівка — Москва (РФ)
07:35 07:35 10:05 12:40 12:40 14:15

Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
11:45

Горлівка — Санкт-Петербург (РФ)
10:50

Горлівка — Севастополь
09:15 16:30

Дебальцеве — Донецьк
07:10 08:40 09:50 12:40 14:05 14:50 16:30

Донецьк — Дебальцеве
10:35 11:10 12:20 14:00 16:10 17:00 18:10 19:30

Донецьк — Луганськ
16:00

Луганськ — Донецьк
10:45

Інформація оновлена: 31.12.2019