Автовокзал Шацьк

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 50 років Перемоги, 58 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03355-20263

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Пульмо — Луцьк
06:10Шацьк — Тернопіль
06:40Прип'ять — Ковель
08:00Володимир-Волинський — Берестя (Біл)
08:35Пулемець — Ковель
09:00Світязь — Львів
09:10Луцьк — Світязь
09:20Пульмо — Горохів
09:45Нововолинськ — Берестя (Біл)
10:01Луцьк — Світязь
10:21Луцьк — Світязь
10:45Світязь — Луцьк
10:55Володимир-Волинський — Берестя (Біл)
10:55Ковель — Світязь
11:00Берестя (Біл) — Львів
12:03Луцьк — Світязь ч/з Володимир-Волинський
12:05Лісова Пісня — Луцьк
12:10Світязь — Луцьк
12:11Світязь — Луцьк
12:58Світязь — Луцьк ч/з Володимир-Волинський
13:00Нововолинськ — Піща
13:00Горохів — Пульмо
13:25Шацьк — Ковель
13:35Луцьк — Світязь
13:40Луцьк — Світязь
14:00Шацьк — Чернівці
14:15Луцьк — Лісова Пісня
14:30Львів — Берестя (Біл)
14:40Світязь — Луцьк
15:26Світязь — Луцьк
15:45Шацьк — Горохів
16:00Піща — Нововолинськ
16:10Шацьк — Хмельницький
16:20Лісова Пісня — Луцьк
16:45Пульмо — Горохів
17:30Берестя (Біл) — Володимир-Волинський
17:35Ковель — Пулемець
18:15Нововолинськ — Світязь
18:35Луцьк — Прип'ять
19:00Горохів — Пульмо (Пт-Нд)
19:17Світязь — Луцьк
20:20Луцьк — Пульмо
20:35Берестя (Біл) — Нововолинськ
22:45Шацьк — Горохів
22:55Шацьк — Горохів

за маршрутами автобусів

Берестя (Біл) — Володимир-Волинський
17:30

Берестя (Біл) — Львів
11:00

Берестя (Біл) — Нововолинськ
20:35

Володимир-Волинський — Берестя (Біл)
08:00 10:55

Горохів — Пульмо
13:00 19:00(Пт-Нд)

Ковель — Пулемець
17:35

Ковель — Світязь
10:55

Луцьк — Лісова Пісня
14:15

Луцьк — Прип'ять
18:35

Луцьк — Пульмо
20:20

Луцьк — Світязь
09:10 10:01 10:21 13:35 13:40

Луцьк — Світязь ч/з Володимир-Волинський
12:03

Львів — Берестя (Біл)
14:30

Лісова Пісня — Луцьк
12:05 16:20

Нововолинськ — Берестя (Біл)
09:45

Нововолинськ — Піща
13:00

Нововолинськ — Світязь
18:15

Прип'ять — Ковель
06:40

Пулемець — Ковель
08:35

Пульмо — Горохів
09:20 16:45

Пульмо — Луцьк
05:30

Піща — Нововолинськ
16:00

Світязь — Луцьк
10:45 12:10 12:11 14:40 15:26 19:17

Світязь — Луцьк ч/з Володимир-Волинський
12:58

Світязь — Львів
09:00

Шацьк — Горохів
15:45 22:45 22:55

Шацьк — Ковель
13:25

Шацьк — Тернопіль
06:10

Шацьк — Хмельницький
16:10

Шацьк — Чернівці
14:00

Інформація оновлена: 16.08.2016