Автовокзал Почаїв

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радивилівська, 78 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03546-61146

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Почаїв — Старий Олексинець (кр Сб-Нд)
06:10Кременець — Тернопіль
06:30Кременець — Броди
06:40Почаїв — Кременець
06:45Кременець — Лідихів (кр Сб-Нд)
07:10Кременець — Комарівка (кр Сб-Нд)
07:20Почаїв — Кременець
07:30Почаїв — Тернопіль
07:40Почаїв — Рівне (кр Нд)
07:40Почаїв — Рівне ч/з Радивилів
07:40Кременець — Львів
07:45Кременець — Лідихів
07:55Ридомиль — Кременець
08:00Почаїв — Кременець
08:00Кременець — Кам'янець-Подільський
08:00Кременець — Бережани (кр Нд)
08:06Броди — Кременець
08:15Почаїв — Кременець
08:25Почаїв — Кременець (кр Сб-Нд)
08:25Почаїв — Кременець
08:40Старий Олексинець — Кременець (кр Сб-Нд)
08:45Кременець — Сокаль
08:50Почаїв — Кременець
08:55Лідихів — Кременець (кр Сб-Нд)
09:10Почаїв — Кременець
09:20Почаїв — Тернопіль
09:20Почаїв — Кременець
09:25Почаїв — Луцьк
09:35Почаїв — Кременець
09:50Броди — Кременець
10:00Почаїв — Кременець
10:00Почаїв — Рівне
10:06Кременець — Броди
10:20Почаїв — Тернопіль
10:20Почаїв — Кременець
10:20Шепетівка — Львів (кр Ср)
10:30Тернопіль — Кременець
10:40Почаїв — Чернівці
10:50Почаїв — Кременець
11:10Почаїв — Кременець
11:15Сокаль — Кременець
11:35Почаїв — Кременець
12:00Почаїв — Тернопіль
12:05Кременець — Лідихів
12:10Почаїв — Кременець
12:30Почаїв — Кременець
12:40Кременець — Броди
12:50Лідихів — Кременець
12:55Кременець — Тернопіль
12:55Тернопіль — Радивилів
13:00Почаїв — Кременець
13:10Кременець — Комарівка
13:15Почаїв — Рівне ч/з Радивилів
13:25Почаїв — Кременець
13:40Почаїв — Тернопіль
13:50Почаїв — Кременець
14:06Броди — Кременець
14:10Кременець — Старий Олексинець (кр Сб-Нд)
14:15Почаїв — Кременець
14:15Почаїв — Хмельницький
14:20Кременець — Комарівка
14:30Почаїв — Кременець
14:35Кременець — Лідихів
14:40Кременець — Ридомиль
14:45Кременець — Сокаль
14:50Почаїв — Кременець
14:50Почаїв — Тернопіль
15:10Почаїв — Ковель
15:40Почаїв — Кременець
15:40Почаїв — Тернопіль
15:56Кременець — Броди
16:00Почаїв — Кременець
16:05Почаїв — Рівне ч/з Радивилів
16:20Броди — Кременець
16:30Почаїв — Тернопіль
16:40Почаїв — Кременець
16:40Почаїв — Рівне
16:40Львів — Шепетівка (кр Сб)
17:10Бережани — Кременець (кр Нд)
17:25Почаїв — Кременець
17:35Почаїв — Тернопіль
17:40Почаїв — Кременець
17:50Кременець — Броди
18:00Радивилів — Тернопіль
18:15Тернопіль — Кременець
18:30Почаїв — Луцьк
18:40Львів — Кременець
19:00Почаїв — Кременець
19:30Почаїв — Тернопіль
19:30Сокаль — Кременець
21:30Броди — Кременець
21:55Кам'янець-Подільський — Кременець

за маршрутами автобусів

Бережани — Кременець
17:10(кр Нд)

Броди — Кременець
08:06 09:50 14:06 16:20 21:30

Кам'янець-Подільський — Кременець
21:55

Кременець — Бережани
08:00(кр Нд)

Кременець — Броди
06:30 10:06 12:40 15:56 17:50

Кременець — Кам'янець-Подільський
08:00

Кременець — Комарівка
07:10(кр Сб-Нд) 13:10 14:20

Кременець — Львів
07:40

Кременець — Лідихів
06:45(кр Сб-Нд) 07:45 12:05 14:35

Кременець — Ридомиль
14:40

Кременець — Сокаль
08:45 14:45

Кременець — Старий Олексинець
14:10(кр Сб-Нд)

Кременець — Тернопіль
06:10 12:55

Львів — Кременець
18:40

Львів — Шепетівка
16:40(кр Сб)

Лідихів — Кременець
08:55(кр Сб-Нд) 12:50

Почаїв — Ковель
15:10

Почаїв — Кременець
06:40 07:20 08:00 08:15 08:25(кр Сб-Нд) 08:25 08:50 09:10 09:20 09:35 10:00 10:20 10:50 11:10 11:35 12:10 12:30 13:00 13:25 13:50 14:15 14:30 14:50 15:40 16:00 16:40 17:25 17:40 19:00

Почаїв — Луцьк
09:25 18:30

Почаїв — Рівне
07:40(кр Нд) 10:00 16:40

Почаїв — Рівне ч/з Радивилів
07:40 13:15 16:05

Почаїв — Старий Олексинець
06:00(кр Сб-Нд)

Почаїв — Тернопіль
07:30 09:20 10:20 12:00 13:40 14:50 15:40 16:30 17:35 19:30

Почаїв — Хмельницький
14:15

Почаїв — Чернівці
10:40

Радивилів — Тернопіль
18:00

Ридомиль — Кременець
07:55

Сокаль — Кременець
11:15 19:30

Старий Олексинець — Кременець
08:40(кр Сб-Нд)

Тернопіль — Кременець
10:30 18:15

Тернопіль — Радивилів
12:55

Шепетівка — Львів
10:20(кр Ср)

Інформація оновлена: 16.08.2016