Автовокзал Чортків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Копичинецька, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03552-21244

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:25Чортків — Капустинці
05:30Чортків — Тернопіль
05:40Чортків — Черкавщина
05:55Чортків — Сосулівка
06:00Чортків — Чорнокінецька Воля
06:05Чортків — Тернопіль
06:10Липкани (Мол) — Луцьк
06:10Копичинці — Чернівці
06:15Чортків — Івано-Франківськ
06:15Чортків — Криволука
06:15Чортків — Буряківка
06:25Чортків — Капустинці
06:30Чортків — Росохач
06:35Чортків — Скомороше
06:35Білий Потік — Тернопіль
07:00Чортків — Колиндяни
07:00Чортків — Росохач
07:05Монастириська — Чернівці
07:05Чортків — Тернопіль
07:10Чортків — Нагірянка
07:10Чортків — Антонів
07:20Чортків — Тернопіль
07:28Чортків — Капустинці
07:30Заліщики — Тернопіль
07:30Чортків — Росохач
07:31Тернопіль — Мельниця-Подільська
07:45Литячі — Тернопіль
07:45Чортків — Трускавець
07:50Чортків — Черкавщина
07:55Заліщики — Хмельницький
07:55Липкани (Мол) — Рівне
08:00Чортків — Сосулівка
08:05Чортків — Залісся
08:05Чортків — Тернопіль
08:20Чортків — Гусятин
08:25Тернопіль — Чернівці
08:30Заліщики — Львів
08:30Бучач — Кам'янець-Подільський
08:30Лодзь (Пол) — Чернівці
08:30Чортків — Заболотівка
08:30Чортків — Росохач
08:40Кам'янець-Подільський — Львів
08:45Городенка — Тернопіль
08:45Тернопіль — Кошилівці
08:45Познань (Пол) — Кам'янець-Подільський
08:50Тернопіль — Борщів
08:55Коломия — Тернопіль
09:00Городенка — Тернопіль
09:05Чортків — Угринь
09:05Чортків — Капустинці
09:10Чортків — Нагірянка
09:20Івано-Франківськ — Сатанів
09:20Гусятин — Івано-Франківськ
09:25Чортків — Львів
09:25Чортків — Колиндяни
09:40Тернопіль — Більче-Золоте
09:40Чернівці — Рівне
09:40Вроцлав (Пол) — Чернівці
09:40Чернівці — Рівне
09:45Гусятин — Чернівці
09:45Кулаківці — Тернопіль
09:50Чортків — Базар
10:00Варшава (Пол) — Борщів
10:00Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
10:00Варшава (Пол) — Борщів
10:05Чортків — Тернопіль
10:06Чортків — Шманьківці
10:10Заліщики — Тернопіль
10:16Городенка — Тернопіль
10:30Тернопіль — Чернівці
10:30Хмельницький — Івано-Франківськ
10:35Снятин — Тернопіль
10:40Чернівці — Почаїв
10:45Кам'янець-Подільський — Трускавець
10:50Чортків — Тернопіль
10:55Чортків — Малі Чорнокінці
10:55Чортків — Сосулівка
11:00Чортків — Борщів
11:00Чортків — Колиндяни
11:00Хеб (Чех) — Чернівці
11:05Чортків — Тернопіль
11:10Чортків — Росохач
11:10Чортків — Нагірянка
11:15Кошилівці — Тернопіль
11:15Чортків — Тернопіль
11:20Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
11:30Вроцлав (Пол) — Кам'янець-Подільський
11:30Устечко — Тернопіль
11:35Чортків — Угринь
11:40Кременець — Чернівці
11:45Львів — Кам'янець-Подільський
11:50Чортків — Черкавщина
12:00Чортків — Капустинці
12:05Чортків — Гусятин
12:05Кам'янець-Подільський — Львів
12:10Чортків — Буряківка
12:10Чортків — Залісся
12:15Борщів — Івано-Франківськ
12:25Тернопіль — Заліщики
12:40Чортків — Тернопіль
12:50Чернівці — Рівне
12:50Чортків — Росохач
12:50Чернівці — Рівне
13:10Чортків — Антонів
13:10Чортків — Сосулівка
13:10Чортків — Скомороше
13:10Чортків — Тернопіль
13:20Кам'янець-Подільський — Познань (Пол)
13:25Чортків — Чорнокінецька Воля
13:30Чортків — Заболотівка
13:30Тернопіль — Городенка
13:30Чернівці — Хеб (Чех)
13:35Борщів — Тернопіль
13:40Рівне — Чернівці
13:40Рівне — Чернівці
14:00Чортків — Росохач
14:00Чортків — Івано-Франківськ
14:06Чортків — Шманьківці
14:10Чернівці — Тернопіль
14:11Тернопіль — Заліщики
14:25Більче-Золоте — Тернопіль
14:25Почаїв — Чернівці
14:30Чортків — Росохач
14:30Чортків — Черкавщина
14:35Чортків — Капустинці
14:35Тернопіль — Заліщики
14:40Чортків — Тернопіль
14:45Чортків — Тернопіль
14:45Чортків — Тернопіль
14:55Чортків — Тернопіль
15:05Чортків — Криволука
15:10Чортків — Львів
15:15Івано-Франківськ — Хмельницький
15:20Тернопіль — Литячі
15:20Чортків — Капустинці
15:25Чортків — Тернопіль
15:25Тернопіль — Городенка
15:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
15:35Львів — Кам'янець-Подільський
15:35Сатанів — Івано-Франківськ
15:45Заліщики — Тернопіль
15:50Чортків — Целіїв
16:00Чернівці — Львів
16:05Чортків — Антонів
16:05Чортків — Тернопіль
16:05Чортків — Угринь
16:15Тернопіль — Коломия
16:15Тернопіль — Коломия
16:20Хмельницький — Івано-Франківськ
16:20Вроцлав (Пол) — Могилів-Подільський
16:20Тернопіль — Устечко
16:30Кам'янець-Подільський — Вроцлав (Пол)
16:30Чортків — Росохач
16:33Коломия — Тернопіль
16:33Коломия — Тернопіль
16:35Івано-Франківськ — Гусятин
16:50Рівне — Чернівці
16:50Рівне — Чернівці
17:05Чортків — Черкавщина
17:05Кам'янець-Подільський — Бучач
17:10Чортків — Сосулівка
17:15Чортків — Скомороше
17:20Чортків — Чорнокінецька Воля
17:20Чортків — Тернопіль
17:25Хмельницький — Заліщики
17:30Чортків — Борщів
17:30Чортків — Росохач
17:30Тернопіль — Городенка
17:30Тернопіль — Снятин
17:35Тернопіль — Кошилівці
17:35Борщів — Варшава (Пол)
17:35Трускавець — Кам'янець-Подільський
17:35Борщів — Варшава (Пол)
17:40Чортків — Залісся
17:45Чортків — Капустинці
17:45Чортків — Буряківка
17:45Чернівці — Тернопіль
17:46Тернопіль — Кулаківці
17:55Чортків — Тернопіль
18:00Кам'янець-Подільський — Львів
18:00Чернівці — Лодзь (Пол)
18:00Могилів-Подільський — Вроцлав (Пол)
18:10Івано-Франківськ — Хмельницький
18:20Львів — Чернівці
18:20Могилів-Подільський — Познань (Пол)
18:30Чернівці — Гусятин
18:36Тернопіль — Білий Потік
19:00Тернопіль — Коломия
19:05Рівне — Липкани (Мол)
19:15Кошилівці — Тернопіль
19:20Городенка — Київ
19:20Могилів-Подільський — Варшава (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Гусятин
16:35

Івано-Франківськ — Сатанів
09:20

Івано-Франківськ — Хмельницький
15:15 18:10

Борщів — Івано-Франківськ
12:15

Борщів — Варшава (Пол)
17:35 17:35

Борщів — Тернопіль
13:35

Бучач — Кам'янець-Подільський
08:30

Білий Потік — Тернопіль
06:35

Більче-Золоте — Тернопіль
14:25

Варшава (Пол) — Борщів
10:00 10:00

Вроцлав (Пол) — Кам'янець-Подільський
11:30

Вроцлав (Пол) — Могилів-Подільський
16:20

Вроцлав (Пол) — Чернівці
09:40

Городенка — Київ
19:20

Городенка — Тернопіль
08:45 09:00 10:16

Гусятин — Івано-Франківськ
09:20

Гусятин — Чернівці
09:45

Заліщики — Львів
08:30

Заліщики — Тернопіль
07:30 10:10 15:45

Заліщики — Хмельницький
07:55

Кам'янець-Подільський — Бучач
17:05

Кам'янець-Подільський — Вроцлав (Пол)
16:30

Кам'янець-Подільський — Львів
08:40 12:05 18:00

Кам'янець-Подільський — Познань (Пол)
13:20

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
10:00

Кам'янець-Подільський — Трускавець
10:45

Коломия — Тернопіль
08:55 16:33 16:33

Копичинці — Чернівці
06:10

Кошилівці — Тернопіль
11:15 19:15

Кременець — Чернівці
11:40

Кулаківці — Тернопіль
09:45

Липкани (Мол) — Луцьк
06:10

Липкани (Мол) — Рівне
07:55

Литячі — Тернопіль
07:45

Лодзь (Пол) — Чернівці
08:30

Львів — Кам'янець-Подільський
11:45 15:35

Львів — Чернівці
18:20

Могилів-Подільський — Варшава (Пол)
19:20

Могилів-Подільський — Вроцлав (Пол)
18:00

Могилів-Подільський — Познань (Пол)
18:20

Монастириська — Чернівці
07:05

Познань (Пол) — Кам'янець-Подільський
08:45

Почаїв — Чернівці
14:25

Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
11:20

Рівне — Липкани (Мол)
19:05

Рівне — Чернівці
13:40 13:40 16:50 16:50

Сатанів — Івано-Франківськ
15:35

Снятин — Тернопіль
10:35

Тернопіль — Борщів
08:50

Тернопіль — Білий Потік
18:36

Тернопіль — Більче-Золоте
09:40

Тернопіль — Городенка
13:30 15:25 17:30

Тернопіль — Заліщики
12:25 14:11 14:35

Тернопіль — Коломия
16:15 16:15 19:00

Тернопіль — Кошилівці
08:45 17:35

Тернопіль — Кулаківці
17:46

Тернопіль — Литячі
15:20

Тернопіль — Мельниця-Подільська
07:31

Тернопіль — Снятин
17:30

Тернопіль — Устечко
16:20

Тернопіль — Чернівці
08:25 10:30

Трускавець — Кам'янець-Подільський
17:35

Устечко — Тернопіль
11:30

Хеб (Чех) — Чернівці
11:00

Хмельницький — Івано-Франківськ
10:30 16:20

Хмельницький — Заліщики
17:25

Чернівці — Вроцлав (Пол)
15:30

Чернівці — Гусятин
18:30

Чернівці — Лодзь (Пол)
18:00

Чернівці — Львів
16:00

Чернівці — Почаїв
10:40

Чернівці — Рівне
09:40 09:40 12:50 12:50

Чернівці — Тернопіль
14:10 17:45

Чернівці — Хеб (Чех)
13:30

Чортків — Івано-Франківськ
06:15 14:00

Чортків — Антонів
07:10 13:10 16:05

Чортків — Базар
09:50

Чортків — Борщів
11:00 17:30

Чортків — Буряківка
06:15 12:10 17:45

Чортків — Гусятин
08:20 12:05

Чортків — Заболотівка
08:30 13:30

Чортків — Залісся
08:05 12:10 17:40

Чортків — Капустинці
05:25 06:25 07:28 09:05 12:00 14:35 15:20 17:45

Чортків — Колиндяни
07:00 09:25 11:00

Чортків — Криволука
06:15 15:05

Чортків — Львів
09:25 15:10

Чортків — Малі Чорнокінці
10:55

Чортків — Нагірянка
07:10 09:10 11:10

Чортків — Росохач
06:30 07:00 07:30 08:30 11:10 12:50 14:00 14:30 16:30 17:30

Чортків — Скомороше
06:35 13:10 17:15

Чортків — Сосулівка
05:55 08:00 10:55 13:10 17:10

Чортків — Тернопіль
05:30 06:05 07:05 07:20 08:05 10:05 10:50 11:05 11:15 12:40 13:10 14:40 14:45 14:45 14:55 15:25 16:05 17:20 17:55

Чортків — Трускавець
07:45

Чортків — Угринь
09:05 11:35 16:05

Чортків — Целіїв
15:50

Чортків — Черкавщина
05:40 07:50 11:50 14:30 17:05

Чортків — Чорнокінецька Воля
06:00 13:25 17:20

Чортків — Шманьківці
10:06 14:06

Інформація оновлена: 22.12.2019