Автовокзал Чортків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Копичинецька, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03552-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:20Чортків — Чернівці
04:15Київ — Верховина
04:35Київ — Коломия
05:00Чортків — Чернівці
05:00Чортків — Сокиринці
05:20Київ — Городенка
05:30Чортків — Тернопіль
06:00Чортків — Чорнокінці
06:05Чортків — Чернівці
06:05Чортків — Тернопіль
06:05Чортків — Угринь
06:05Чортків — Кам'янець-Подільський
06:20Чортків — Швайківці
06:25Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин
06:30Чортків — Тернопіль
06:30Чортків — Тудорів (кр Нд)
06:36Чортків — Пробіжна
06:37Чортків — Залісся
06:47Чортків — Товстеньке (кр Нд)
06:55Київ — Яремче
07:00Чортків — Заболотівка
07:00Чортків — Шманьківці
07:05Чортків — Чернівці
07:05Чортків — Тернопіль
07:06Чортків — Колидняни
07:15Чортків — Угринь
07:20Чортків — Тарнавка
07:20Тернопіль — Мельниця-Подільська
07:25Чортків — Тернопіль
07:35Чортків — Ворохта
07:37Чортків — Швайківці
07:40Чортків — Чернівці
07:55Заліщики — Хмельницький
08:05Чортків — Тернопіль
08:05Тернопіль — Біла
08:06Чортків — Залісся
08:16Чортків — Пробіжна
08:25Чортків — Чернівці
08:30Чортків — Кам'янець-Подільський
08:35Заліщики — Львів
08:35Чортків — Давидківці
08:45Чортків — Тернопіль
08:45Чортків — Заболотівка
08:45Тернопіль — Кошилівці
08:45Тернопіль — Скала-Подільська
08:47Чортків — Товстеньке (кр Нд)
08:50Чортків — Чернівці
08:50Івано-Франківськ — Хмельницький
08:55Чортків — Тернопіль
08:58Чортків — Тернопіль
09:05Чортків — Угринь
09:20Івано-Франківськ — Сатанів
09:25Чортків — Львів
09:32Чортків — Шманьківці
09:32Чортків — Колидняни
09:40Чернівці — Рівне
09:40Тернопіль — Більче-Золоте
09:45Тернопіль — Кулаківці
09:46Чортків — Тернопіль
10:05Чортків — Тернопіль
10:05Чортків — Шипівці
10:06Чортків — Шманьківці
10:10Чортків — Тернопіль
10:16Чортків — Тернопіль
10:30Чортків — Чернівці
10:30Чернівці — Почаїв
10:35Чортків — Тернопіль
10:35Чортків — Тарнавка
10:55Тернопіль — Чорнокінці
11:05Чортків — Тернопіль
11:07Чортків — Колидняни
11:20Чортків — Тернопіль
11:20Івано-Франківськ — Борщів
11:21Чортків — Шманьківці
11:26Чортків — Давидківці
11:27Чортків — Товстеньке (кр Нд)
11:35Чортків — Угринь
11:40Тернопіль — Білий Потік
11:55Чортків — Тернопіль
11:55Львів — Могилів-Подільський
12:00Чортків — Тернопіль
12:05Кам'янець-Подільський — Львів
12:06Чортків — Пробіжна
12:09Чортків — Залісся
12:10Чортків — Заболотівка
12:21Чортків — Заліщики
12:35Чортків — Тарнавка
12:36Чортків — Шманьківці
12:40Чортків — Тернопіль
12:40Чортків — Тудорів (кр Нд)
12:45Чортків — Шипівці
12:50Чернівці — Рівне
12:57Чортків — Швайківці
13:00Чортків — Сокиринці
13:06Чортків — Давидківці
13:10Чортків — Тернопіль
13:25Чортків — Чорнокінці
13:30Чортків — Заболотівка
13:30Тернопіль — Городенка
13:35Чортків — Тернопіль
13:35Чортків — Угринь
13:40Чортків — Чернівці
14:06Чортків — Шманьківці
14:10Чортків — Тернопіль
14:10Чортків — Заліщики
14:25Чортків — Чернівці
14:25Чортків — Тернопіль
14:30Чортків — Тарнавка
14:35Чортків — Кам'янець-Подільський
14:37Чортків — Товстеньке (кр Нд)
14:45Чортків — Тернопіль
14:50Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин (Пт,Нд)
15:06Чортків — Пробіжна
15:10Чортків — Львів ч/з Тернопіль
15:15Івано-Франківськ — Хмельницький
15:20Тернопіль — Біла
15:22Чортків — Колидняни
15:25Чортків — Тернопіль
15:25Тернопіль — Городенка
15:25Чортків — Бережани ч/з Тернопіль
15:35Чортків — Кам'янець-Подільський
15:45Чортків — Тернопіль
16:00Чернівці — Львів
16:05Чортків — Тернопіль
16:05Чортків — Угринь
16:15Тернопіль — Коломия
16:20Івано-Франківськ — Хмельницький
16:30Чортків — Заболотівка
16:33Чортків — Тернопіль
16:35Івано-Франківськ — Гусятин
16:47Чортків — Товстеньке (кр Нд)
16:50Чортків — Чернівці
16:55Чернівці — Бережани
17:00Чортків — Сокиринці
17:10Чортків — Чернівці
17:10Чернівці — Гримайлів
17:20Чортків — Чорнокінці
17:27Чортків — Швайківці
17:30Чортків — Угринь
17:30Чортків — Заліщики
17:30Тернопіль — Городенка
17:30Тернопіль — Снятин
17:35Чортків — Кам'янець-Подільський
17:35Чортків — Шманьківці
17:35Тернопіль — Кошилівці
17:35Тернопіль — Кулаківці
17:39Чортків — Залісся
17:40Тернопіль — Чорнокінці
17:45Чортків — Тернопіль
17:45Чортків — Тарнавка
18:00Заліщики — Львів
18:00Могилів-Подільський — Львів
18:10Чернівці — Берестя (Біл)
18:10Івано-Франківськ — Чемерівці
18:20Чортків — Чернівці
18:28Городенка — Київ ч/з Тернопіль
18:35Тернопіль — Білий Потік
18:37Чортків — Колидняни
19:00Тернопіль — Коломия
19:15Чернівці — Золочів
19:24Коломия — Київ
19:35Чортків — Тернопіль
19:45Івано-Франківськ — Борщів
19:56Чортків — Заліщики
20:05Чернівці — Кременець
20:10Верховина — Київ ч/з Гусятин
20:15Тернопіль — Космач
21:30Яремче — Київ
23:45Чернівці — Рівне

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Борщів
11:20 19:45

Івано-Франківськ — Гусятин
16:35

Івано-Франківськ — Сатанів
09:20

Івано-Франківськ — Хмельницький
08:50 15:15 16:20

Івано-Франківськ — Чемерівці
18:10

Верховина — Київ ч/з Гусятин
20:10

Городенка — Київ ч/з Тернопіль
18:28

Заліщики — Львів
08:35 18:00

Заліщики — Хмельницький
07:55

Кам'янець-Подільський — Львів
12:05

Київ — Верховина
04:15

Київ — Городенка
05:20

Київ — Коломия
04:35

Київ — Яремче
06:55

Коломия — Київ
19:24

Львів — Могилів-Подільський
11:55

Могилів-Подільський — Львів
18:00

Тернопіль — Біла
08:05 15:20

Тернопіль — Білий Потік
11:40 18:35

Тернопіль — Більче-Золоте
09:40

Тернопіль — Городенка
13:30 15:25 17:30

Тернопіль — Коломия
16:15 19:00

Тернопіль — Космач
20:15

Тернопіль — Кошилівці
08:45 17:35

Тернопіль — Кулаківці
09:45 17:35

Тернопіль — Мельниця-Подільська
07:20

Тернопіль — Скала-Подільська
08:45

Тернопіль — Снятин
17:30

Тернопіль — Чорнокінці
10:55 17:40

Чернівці — Бережани
16:55

Чернівці — Берестя (Біл)
18:10

Чернівці — Гримайлів
17:10

Чернівці — Золочів
19:15

Чернівці — Кременець
20:05

Чернівці — Львів
16:00

Чернівці — Почаїв
10:30

Чернівці — Рівне
09:40 12:50 23:45

Чортків — Бережани ч/з Тернопіль
15:25

Чортків — Ворохта
07:35

Чортків — Давидківці
08:35 11:26 13:06

Чортків — Заболотівка
07:00 08:45 12:10 13:30 16:30

Чортків — Залісся
06:37 08:06 12:09 17:39

Чортків — Заліщики
12:21 14:10 17:30 19:56

Чортків — Кам'янець-Подільський
06:05 08:30 14:35 15:35 17:35

Чортків — Колидняни
07:06 09:32 11:07 15:22 18:37

Чортків — Львів
09:25

Чортків — Львів ч/з Тернопіль
15:10

Чортків — Пробіжна
06:36 08:16 12:06 15:06

Чортків — Сокиринці
05:00 13:00 17:00

Чортків — Тарнавка
07:20 10:35 12:35 14:30 17:45

Чортків — Тернопіль
05:30 06:05 06:30 07:05 07:25 08:05 08:45 08:55 08:58 09:46 10:05 10:10 10:16 10:35 11:05 11:20 11:55 12:00 12:40 13:10 13:35 14:10 14:25 14:45 15:25 15:45 16:05 16:33 17:45 19:35

Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин
06:25 14:50(Пт,Нд)

Чортків — Товстеньке
06:47(кр Нд) 08:47(кр Нд) 11:27(кр Нд) 14:37(кр Нд) 16:47(кр Нд)

Чортків — Тудорів
06:30(кр Нд) 12:40(кр Нд)

Чортків — Угринь
06:05 07:15 09:05 11:35 13:35 16:05 17:30

Чортків — Чернівці
03:20 05:00 06:05 07:05 07:40 08:25 08:50 10:30 13:40 14:25 16:50 17:10 18:20

Чортків — Чорнокінці
06:00 13:25 17:20

Чортків — Швайківці
06:20 07:37 12:57 17:27

Чортків — Шипівці
10:05 12:45

Чортків — Шманьківці
07:00 09:32 10:06 11:21 12:36 14:06 17:35

Яремче — Київ
21:30

Інформація оновлена: 16.08.2016