Автовокзал Острог

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр-т Незалежності, 166 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:10Острог — Київ
02:00Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
05:00Рівне — Вінниця
05:20Острог — станція Острог
05:20Острог — Завизів
05:30Острог — Ілляшівка (кр Сб)
05:50Острог — Українка
06:00Острог — Новомалин
06:00Острог — Рівне ч/з Гоща
06:15Острог — Рівне
06:15Острог — Нетішин
06:30Рівне — Ізяслав
06:35Нетішин — Рівне
06:40Славута — Хмельницький ч/з Теофіполь
06:45Острог — Рівне
06:45Рівне — Хмельницький
06:45Острог — Рівне ч/з Бугрин
06:50Острог — Нетішин
06:58Рівне — Теремне
07:00Нетішин — Тернопіль
07:00Рівне — Вілія
07:00Острог — Рівне
07:05Оженин — Межиріч
07:05Шумськ — Рівне
07:10Нетішин — Рівне
07:20Рівне — Шепетівка
07:20Острог — станція Острог
07:25Острог — Рівне
07:30Ізяслав — Рівне
07:30Острог — Нетішин
07:40Острог — Країв
07:45Рівне — Шумськ
07:45Острог — Рівне
07:50Славута — Рівне
07:50Острог — Нетішин
08:00Острог — Рівне
08:00Рівне — Нетішин
08:00Острог — станція Острог
08:05Оженин — Межиріч
08:10Нетішин — Хмельницький ч/з Ізяслав
08:10Теремне — Рівне
08:20Острог — Новомалин
08:20Острог — Новомалин (Сб)
08:20Острог — Рівне
08:20Острог — Корець
08:20Острог — Бродів
08:30Шепетівка — Тернопіль
08:30Нетішин — Рівне (Вт-Чт)
08:30Нетішин — Кузнецовськ (Пт-Пн)
08:30Острог — Нетішин
08:30Острог — Рівне ч/з Бугрин
08:40Острог — Рівне
08:40Острог — Київ
08:40Острог — станція Острог
08:40Острог — Могиляни
08:45Хмельницький — Рівне
09:00Вілія — Рівне
09:00Острог — станція Острог
09:00Острог — Рівне ч/з Гоща
09:10Нетішин — Рівне
09:15Острог — Нетішин
09:20Острог — Рівне
09:20Острог — станція Острог
09:30Острог — Рівне
09:30Теофіполь — Рівне
09:30Рівне — Нетішин
09:35Нетішин — Рівне
09:40Острог — станція Острог
09:45Острог — Дубно
09:45Рівне — Кам'янець-Подільський
09:45Острог — Нетішин
10:00Острог — Рівне
10:00Рівне — Нетішин
10:00Острог — станція Острог
10:00Острог — Тесів
10:10Нетішин — Теофіполь
10:15Острог — Рівне
10:20Острог — станція Острог
10:25Рівне — Славута
10:30Острог — Рівне ч/з Гоща
10:35Острог — Рівне
10:35Острог — Нетішин
10:40Нетішин — Тернопіль
10:40Острог — Новомалин (Чт,Нд)
10:40Острог — станція Острог
10:45Рівне — Ізяслав
10:45Луцьк — Хмельницький
10:45Тернопіль — Нетішин
10:55Острог — Рівне
11:00Острог — станція Острог
11:05Ізяслав — Рівне
11:05Нетішин — Рівне
11:10Острог — Рівне ч/з Бугрин
11:20Рівне — Шумськ
11:20Острог — Рівне
11:25Нетішин — Рівне
11:25Острог — Нетішин
11:30Острог — станція Острог
11:30Острог — Рівне ч/з Гоща
11:35Шумськ — Рівне
11:45Острог — Рівне
11:45Ізяслав — Рівне
11:45Острог — Країв
12:00Острог — Ілляшівка (кр Сб)
12:00Хмельницький — Рівне
12:00Рівне — Кам'янець-Подільський
12:00Острог — станція Острог
12:05Хмельницький — Луцьк
12:10Рівне — Вілія
12:10Рівне — Нетішин (Вт-Чт)
12:15Острог — Рівне
12:20Острог — Новомалин
12:20Острог — станція Острог
12:20Острог — Завизів (Вт,Чт)
12:20Острог — Могиляни
12:30Рівне — Нетішин
12:40Острог — Рівне
12:50Острог — Рівне
12:50Волочиськ — Нетішин
12:50Острог — станція Острог
13:00Рівне — Теремне
13:00Острог — Нетішин
13:05Острог — Рівне
13:05Острог — Бродів
13:10Шепетівка — Рівне
13:15Острог — Нетішин
13:20Острог — станція Острог
13:25Славута — Рівне
13:25Рівне — Нетішин
13:30Нетішин — Тернопіль
13:30Острог — Рівне
13:30Острог — Рівне ч/з Гоща
13:40Острог — станція Острог
13:45Тернопіль — Нетішин
13:50Нетішин — Рівне
13:50Острог — Українка
13:55Хмельницький — Рівне
14:00Острог — Рівне
14:00Острог — станція Острог
14:10Вілія — Рівне
14:10Рівне — Нетішин
14:20Рівне — Ізяслав
14:20Острог — Новомалин
14:20Острог — Новомалин (Сб)
14:30Острог — Рівне
14:30Острог — станція Острог
14:35Нетішин — Рівне
14:40Острог — Нетішин
14:45Острог — Рівне ч/з Бугрин
14:50Острог — Рівне
15:00Рівне — Шумськ
15:00Острог — Нетішин
15:05Нетішин — Рівне (Вт-Чт)
15:05Острог — станція Острог
15:10Нетішин — Волочиськ
15:15Острог — Рівне
15:20Острог — станція Острог
15:25Теремне — Рівне
15:25Рівне — Нетішин
15:30Оженин — Межиріч
15:30Острог — Тесів
15:40Кам'янець-Подільський — Рівне
15:40Рівне — Славута
15:40Острог — станція Острог
15:45Острог — Рівне
15:45Нетішин — Рівне
15:50Рівне — Ізяслав
15:55Острог — Рівне
16:00Рівне — Хмельницький
16:00Острог — станція Острог
16:00Острог — Могиляни
16:10Нетішин — Тернопіль (Пт-Нд)
16:10Шумськ — Рівне
16:10Острог — Київ
16:10Острог — Рівне ч/з Гоща
16:15Ізяслав — Рівне
16:20Острог — Рівне
16:20Рівне — Шепетівка
16:20Острог — Рівне ч/з Бугрин
16:25Рівне — Теофіполь
16:30Рівне — Нетішин
16:30Острог — Нетішин
16:40Острог — Рівне
16:40Острог — станція Острог
16:45Тернопіль — Нетішин
16:50Острог — Дубно
17:00Острог — Ілляшівка (кр Сб)
17:00Острог — Нетішин
17:00Острог — станція Острог
17:05Острог — Рівне
17:10Нетішин — Плужне
17:10Рівне — Хмельницький
17:10Острог — Рівне ч/з Гоща
17:15Острог — Рівне
17:20Рівне — Вілія
17:20Острог — станція Острог
17:25Нетішин — Рівне
17:25Рівне — Нетішин
17:25Острог — Українка
17:30Острог — Могиляни
17:35Шумськ — Рівне
17:40Острог — Рівне
17:40Острог — Нетішин
17:40Острог — станція Острог
17:45Ізяслав — Рівне
17:50Рівне — Теремне
17:50Кам'янець-Подільський — Рівне
17:50Луцьк — Хмельницький
17:55Острог — Нетішин
18:00Острог — станція Острог
18:10Острог — Рівне
18:15Нетішин — Рівне
18:15Рівне — Нетішин
18:20Острог — Новомалин
18:20Острог — Новомалин (Сб)
18:20Хмельницький — Рівне
18:20Тернопіль — Нетішин
18:25Острог — станція Острог
18:30Хмельницький — Славута
18:30Острог — Рівне ч/з Гоща
18:35Острог — Рівне
18:40Рівне — Шумськ
18:40Рівне — Хмельницький
18:50Острог — станція Острог
18:55Острог — Рівне
19:00Острог — Нетішин
19:05Плужне — Нетішин
19:15Острог — Рівне
19:20Нетішин — Рівне
19:35Рівне — Нетішин
19:40Острог — Рівне
19:40Острог — Нетішин
19:40Острог — станція Острог
19:50Вілія — Рівне
20:00Рівне — Нетішин (Вт-Чт)
20:00Кузнецовськ — Нетішин (Пт-Пн)
20:00Острог — Рівне ч/з Бугрин
20:05Острог — Рівне
20:10Острог — Новомалин
20:10Тернопіль — Нетішин
20:20Теремне — Рівне
20:30Шепетівка — Рівне
20:35Острог — станція Острог
20:40Хмельницький — Луцьк
20:45Рівне — Ізяслав
20:45Хмельницький — Нетішин
21:00Острог — станція Острог
21:05Острог — Нетішин
21:20Рівне — Нетішин
22:10Острог — станція Острог
22:30Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
22:35Вінниця — Рівне

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Рівне
07:30 11:05 11:45 16:15 17:45

Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
02:00

Волочиськ — Нетішин
12:50

Вілія — Рівне
09:00 14:10 19:50

Вінниця — Рівне
22:35

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
22:30

Кам'янець-Подільський — Рівне
15:40 17:50

Кузнецовськ — Нетішин
20:00(Пт-Пн)

Луцьк — Хмельницький
10:45 17:50

Нетішин — Волочиськ
15:10

Нетішин — Кузнецовськ
08:30(Пт-Пн)

Нетішин — Плужне
17:10

Нетішин — Рівне
06:35 07:10 08:30(Вт-Чт) 09:10 09:35 11:05 11:25 13:50 14:35 15:05(Вт-Чт) 15:45 17:25 18:15 19:20

Нетішин — Теофіполь
10:10

Нетішин — Тернопіль
07:00 10:40 13:30 16:10(Пт-Нд)

Нетішин — Хмельницький ч/з Ізяслав
08:10

Оженин — Межиріч
07:05 08:05 15:30

Острог — Ілляшівка
05:30(кр Сб) 12:00(кр Сб) 17:00(кр Сб)

Острог — Бродів
08:20 13:05

Острог — Дубно
09:45 16:50

Острог — Завизів
05:20 12:20(Вт,Чт)

Острог — Київ
01:10 08:40 16:10

Острог — Корець
08:20

Острог — Країв
07:40 11:45

Острог — Могиляни
08:40 12:20 16:00 17:30

Острог — Нетішин
06:15 06:50 07:30 07:50 08:30 09:15 09:45 10:35 11:25 13:00 13:15 14:40 15:00 16:30 17:00 17:40 17:55 19:00 19:40 21:05

Острог — Новомалин
06:00 08:20 08:20(Сб) 10:40(Чт,Нд) 12:20 14:20 14:20(Сб) 18:20 18:20(Сб) 20:10

Острог — Рівне
06:15 06:45 07:00 07:25 07:45 08:00 08:20 08:40 09:20 09:30 10:00 10:15 10:35 10:55 11:20 11:45 12:15 12:40 12:50 13:05 13:30 14:00 14:30 14:50 15:15 15:45 15:55 16:20 16:40 17:05 17:15 17:40 18:10 18:35 18:55 19:15 19:40 20:05

Острог — Рівне ч/з Бугрин
06:45 08:30 11:10 14:45 16:20 20:00

Острог — Рівне ч/з Гоща
06:00 09:00 10:30 11:30 13:30 16:10 17:10 18:30

Острог — Тесів
10:00 15:30

Острог — Українка
05:50 13:50 17:25

Острог — станція Острог
05:20 07:20 08:00 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:30 12:00 12:20 12:50 13:20 13:40 14:00 14:30 15:05 15:20 15:40 16:00 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:25 18:50 19:40 20:35 21:00 22:10

Плужне — Нетішин
19:05

Рівне — Ізяслав
06:30 10:45 14:20 15:50 20:45

Рівне — Вілія
07:00 12:10 17:20

Рівне — Вінниця
05:00

Рівне — Кам'янець-Подільський
09:45 12:00

Рівне — Нетішин
08:00 09:30 10:00 12:10(Вт-Чт) 12:30 13:25 14:10 15:25 16:30 17:25 18:15 19:35 20:00(Вт-Чт) 21:20

Рівне — Славута
10:25 15:40

Рівне — Теофіполь
16:25

Рівне — Теремне
06:58 13:00 17:50

Рівне — Хмельницький
06:45 16:00 17:10 18:40

Рівне — Шепетівка
07:20 16:20

Рівне — Шумськ
07:45 11:20 15:00 18:40

Славута — Рівне
07:50 13:25

Славута — Хмельницький ч/з Теофіполь
06:40

Теофіполь — Рівне
09:30

Теремне — Рівне
08:10 15:25 20:20

Тернопіль — Нетішин
10:45 13:45 16:45 18:20 20:10

Хмельницький — Луцьк
12:05 20:40

Хмельницький — Нетішин
20:45

Хмельницький — Рівне
08:45 12:00 13:55 18:20

Хмельницький — Славута
18:30

Шепетівка — Рівне
13:10 20:30

Шепетівка — Тернопіль
08:30

Шумськ — Рівне
07:05 11:35 16:10 17:35

Інформація оновлена: 18.08.2016