Автовокзал Острог

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр-т Незалежності, 166 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-3724170

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Острог — Рівне
07:00Рівне — Вілія
07:05Шумськ — Рівне
07:10Нетішин — Рівне
07:15Острог — Стадники
07:20Ізяслав — Рівне
07:25Острог — Рівне
07:35Острог — Країв
07:35Острог — Нетішин
07:45Острог — Рівне
07:50Острог — Нетішин
07:50Славута — Рівне
07:50Острог — Рівне
07:50Рівне — Шумськ
08:05Теремне — Рівне
08:05Нетішин — Хмельницький
08:15Нетішин — Вараш
08:20Рівне — Нетішин
08:20Острог — Рівне
08:25Острог — Черняхів
08:30Острог — Рівне
08:35Острог — Бродів
08:40Острог — Рівне
08:45Острог — Нетішин
08:45Хмельницький — Рівне
08:55Острог — Оженин
09:00Острог — Рівне
09:00Вілія — Рівне
09:07Нетішин — Рівне
09:10Рівне — Кам'янець-Подільський
09:15Острог — Оженин
09:15Острог — Нетішин
09:20Острог — Рівне
09:30Острог — Рівне
09:35Рівне — Нетішин
09:35Нетішин — Рівне
10:00Рівне — Кам'янець-Подільський
10:00Рівне — Кам'янець-Подільський
10:00Острог — Рівне
10:10Острог — Нетішин
10:10Острог — Оженин
10:15Острог — Рівне
10:15Теофіполь — Рівне
10:25Хмельницький — Рівне
10:32Рівне — Славута
10:35Острог — Оженин
10:35Острог — Нетішин
10:35Острог — Тернопіль
10:35Острог — Рівне
10:45Луцьк — Хмельницький
10:45Каліш (Пол) — Шепетівка
10:46Рівне — Ізяслав
10:50Острог — Рівне
10:55Острог — Оженин
10:55Острог — Рівне
11:05Рівне — Новомалин
11:05Нетішин — Рівне
11:10Острог — Рівне
11:20Острог — Рівне
11:25Острог — Нетішин
11:30Острог — Рівне
11:30Рівне — Шумськ
11:35Шумськ — Рівне
11:45Острог — Рівне
11:45Ізяслав — Рівне
11:55Острог — Бродів
12:00Рівне — Кам'янець-Подільський
12:00Рівне — Кам'янець-Подільський
12:05Острог — Черняхів
12:05Хмельницький — Луцьк
12:05Хмельницький — Рівне
12:05Острог — Рівне
12:10Острог — Рівне
12:10Рівне — Вілія
12:15Острог — Оженин
12:20Новомалин — Рівне
12:40Острог — Рівне
12:45Острог — Країв
12:50Рівне — Нетішин
12:50Острог — Рівне
13:00Острог — Нетішин
13:05Острог — Рівне
13:15Острог — Оженин
13:15Острог — Нетішин
13:20Рівне — Теремне
13:30Острог — Рівне
13:30Славута — Рівне
13:35Рівне — Нетішин
13:40Нетішин — Рівне
13:40Острог — Рівне
13:55Острог — Стадники
14:00Острог — Рівне
14:10Вілія — Рівне
14:15Острог — Рівне
14:15Рівне — Нетішин
14:25Рівне — Ізяслав
14:30Острог — Оженин
14:40Острог — Нетішин
14:45Острог — Рівне
14:45Нетішин — Рівне
14:50Острог — Рівне
15:00Острог — Оженин
15:00Острог — Нетішин
15:05Рівне — Шумськ
15:10Рівне — Хмельницький
15:15Острог — Рівне
15:20Теремне — Рівне
15:25Рівне — Нетішин
15:30Рівне — Новомалин
15:40Острог — Рівне
15:40Кам'янець-Подільський — Рівне
15:40Кам'янець-Подільський — Рівне
15:45Нетішин — Рівне
15:45Острог — Могиляни
15:55Рівне — Славута
15:55Острог — Оженин
16:00Острог — Рівне
16:00Ізяслав — Рівне
16:10Шумськ — Рівне
16:10Рівне — Хмельницький
16:20Острог — Рівне
16:25Острог — Рівне
16:30Острог — Рівне
16:35Рівне — Теофіполь
16:35Острог — Оженин
16:40Острог — Рівне
16:45Острог — Нетішин
16:50Острог — Оженин
16:50Рівне — Нетішин
17:00Острог — Нетішин
17:00Острог — Дубно
17:05Острог — Рівне
17:10Острог — Рівне
17:15Острог — Рівне
17:20Новомалин — Рівне
17:20Рівне — Хмельницький
17:20Нетішин — Рівне
17:25Рівне — Вілія
17:25Рівне — Нетішин
17:25Шумськ — Рівне
17:35Острог — Могиляни
17:40Ізяслав — Рівне
17:40Острог — Рівне
17:45Острог — Нетішин
17:55Луцьк — Хмельницький
17:55Острог — Стадники
17:55Кам'янець-Подільський — Рівне
17:55Острог — Рівне
17:55Кам'янець-Подільський — Рівне
18:00Острог — Нетішин
18:05Острог — Рівне
18:10Шепетівка — Каліш (Пол)
18:15Острог — Рівне
18:15Нетішин — Рівне
18:20Рівне — Теремне
18:20Острог — Країв
18:25Рівне — Нетішин
18:35Острог — Рівне
18:35Кам'янець-Подільський — Рівне
18:40Острог — Бродів
18:50Острог — Рівне
18:55Рівне — Шумськ
18:55Острог — Рівне
19:20Нетішин — Рівне
21:45Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Рівне
07:20 11:45 16:00 17:40

Вілія — Рівне
09:00 14:10

Каліш (Пол) — Шепетівка
10:45

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
21:45

Кам'янець-Подільський — Рівне
15:40 15:40 17:55 17:55 18:35

Луцьк — Хмельницький
10:45 17:55

Нетішин — Вараш
08:15

Нетішин — Рівне
07:10 09:07 09:35 11:05 13:40 14:45 15:45 17:20 18:15 19:20

Нетішин — Хмельницький
08:05

Новомалин — Рівне
12:20 17:20

Острог — Бродів
08:35 11:55 18:40

Острог — Дубно
17:00

Острог — Країв
07:35 12:45 18:20

Острог — Могиляни
15:45 17:35

Острог — Нетішин
07:35 07:50 08:45 09:15 10:10 10:35 11:25 13:00 13:15 14:40 15:00 16:45 17:00 17:45 18:00

Острог — Оженин
08:55 09:15 10:10 10:35 10:55 12:15 13:15 14:30 15:00 15:55 16:35 16:50

Острог — Рівне
07:00 07:25 07:45 07:50 08:20 08:30 08:40 09:00 09:20 09:30 10:00 10:15 10:35 10:50 10:55 11:10 11:20 11:30 11:45 12:05 12:10 12:40 12:50 13:05 13:30 13:40 14:00 14:15 14:45 14:50 15:15 15:40 16:00 16:20 16:25 16:30 16:40 17:05 17:10 17:15 17:40 17:55 18:05 18:15 18:35 18:50 18:55

Острог — Стадники
07:15 13:55 17:55

Острог — Тернопіль
10:35

Острог — Черняхів
08:25 12:05

Рівне — Ізяслав
10:46 14:25

Рівне — Вілія
07:00 12:10 17:25

Рівне — Кам'янець-Подільський
09:10 10:00 10:00 12:00 12:00

Рівне — Нетішин
08:20 09:35 12:50 13:35 14:15 15:25 16:50 17:25 18:25

Рівне — Новомалин
11:05 15:30

Рівне — Славута
10:32 15:55

Рівне — Теофіполь
16:35

Рівне — Теремне
13:20 18:20

Рівне — Хмельницький
15:10 16:10 17:20

Рівне — Шумськ
07:50 11:30 15:05 18:55

Славута — Рівне
07:50 13:30

Теофіполь — Рівне
10:15

Теремне — Рівне
08:05 15:20

Хмельницький — Луцьк
12:05

Хмельницький — Рівне
08:45 10:25 12:05

Шепетівка — Каліш (Пол)
18:10

Шумськ — Рівне
07:05 11:35 16:10 17:25

Інформація оновлена: 30.12.2019