Автовокзал Володимирець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Поліська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03634-25752

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Володимирець — Київ
04:40Володимирець — Озеро
05:00Володимирець — Воронки
05:10Володимирець — Бишляк
05:10Володимирець — Луцьк
05:30Володимирець — Рівне (кр Нд)
05:40Володимирець — Озеро
05:45Володимирець — Кузнецовськ ч/з Лозки (кр Нд)
05:45Володимирець — Кузнецовськ
05:45Володимирець — Сошники (кр Сб)
06:00Володимирець — Рівне
06:00Володимирець — Малі Телковичі
06:05Володимирець — Рівне
06:10Володимирець — Великі Цепцевичі
06:30Володимирець — Озеро
06:30Володимирець — Кузнецовськ ч/з Половлі
06:40Володимирець — Рівне
06:45Володимирець — Степангород
07:00Володимирець — Озерці ч/з Кузнецовськ
07:00Володимирець — Кузнецовськ
07:00Озеро — Рівне
07:10Володимирець — Ромейки
07:20Кузнецовськ — Озеро
07:20Володимирець — Берестівка
07:30Володимирець — Кузнецовськ
07:35Володимирець — Рівне ч/з Цепцевичі
08:00Володимирець — Сошники (кр Сб)
08:00Кідри — Рівне
08:00Володимирець — Кузнецовськ ч/з Острівці
08:15Володимирець — Озеро (Пт)
08:15Володимирець — Дубівка
08:15Володимирець — Київ
08:40Кузнецовськ — Воронки
08:40Степангород — Рівне
08:45Кузнецовськ — Тернопіль
08:50Озеро — Кузнецовськ
09:10Володимирець — Кузнецовськ
09:20Володимирець — Озеро
09:30Володимирець — Кузнецовськ ч/з Лозки
10:00Володимирець — Кузнецовськ
10:00Кузнецовськ — Кідри
10:00Володимирець — Рівне
10:30Володимирець — Кузнецовськ
10:30Володимирець — Рівне ч/з Цепцевичі
11:00Володимирець — Кузнецовськ
11:30Володимирець — Сошники (кр Сб)
11:40Кузнецовськ — Бишляк
12:00Володимирець — Рівне
12:00Володимирець — Половлі
12:00Володимирець — Кузнецовськ
12:00Володимирець — Малі Телковичі
12:20Володимирець — Великі Цепцевичі
12:30Кідри — Кузнецовськ
12:30Володимирець — Дубівка
12:40Володимирець — Степангород
13:00Володимирець — Ромейки
13:00Володимирець — Кузнецовськ
13:25Володимирець — Кузнецовськ
13:30Володимирець — Кузнецовськ ч/з Лозки
13:30Володимирець — Озеро
13:30Володимирець — Озерці ч/з Кузнецовськ
14:00Володимирець — Кузнецовськ
14:30Володимирець — Кузнецовськ ч/з Острівці
14:45Володимирець — Рівне (Нд)
14:45Володимирець — Рівне ч/з Цепцевичі
15:00Володимирець — Борове
15:10Володимирець — Озеро
15:15Володимирець — Кузнецовськ
15:25Володимирець — Воронки
15:30Володимирець — Кузнецовськ (кр Нд)
15:30Бишляк — Кузнецовськ
15:35Володимирець — Рівне
16:00Володимирець — Сошники (кр Сб)
16:30Кузнецовськ — Кідри
16:30Володимирець — Воронки
16:30Озеро — Кузнецовськ
17:00Володимирець — Озеро
17:10Володимирець — Кузнецовськ ч/з Лозки (кр Сб)
17:10Володимирець — Степангород
17:10Володимирець — Рівне
17:10Володимирець — Бишляк
17:20Володимирець — Кузнецовськ
18:00Кідри — Кузнецовськ
18:00Володимирець — Рівне ч/з Цепцевичі
18:05Володимирець — Озеро
18:10Володимирець — Малі Телковичі
18:35Володимирець — Кузнецовськ
18:35Рівне — Озеро
19:10Володимирець — Кузнецовськ
19:15Рівне — Степангород
20:00Володимирець — Кузнецовськ
20:00Рівне — Кідри
20:00Володимирець — Берестівка
22:00Володимирець — Київ
22:30Тернопіль — Кузнецовськ
23:20Володимирець — Київ

за маршрутами автобусів

Бишляк — Кузнецовськ
15:30

Володимирець — Берестівка
07:20 20:00

Володимирець — Бишляк
05:10 17:10

Володимирець — Борове
15:00

Володимирець — Великі Цепцевичі
06:10 12:20

Володимирець — Воронки
05:00 15:25 16:30

Володимирець — Дубівка
08:15 12:30

Володимирець — Київ
00:00 08:15 22:00 23:20

Володимирець — Кузнецовськ
05:45 07:00 07:30 09:10 10:00 10:30 11:00 12:00 13:00 13:25 14:00 15:15 15:30(кр Нд) 17:20 18:35 19:10 20:00

Володимирець — Кузнецовськ ч/з Лозки
05:45(кр Нд) 09:30 13:30 17:10(кр Сб)

Володимирець — Кузнецовськ ч/з Острівці
08:00 14:30

Володимирець — Кузнецовськ ч/з Половлі
06:30

Володимирець — Луцьк
05:10

Володимирець — Малі Телковичі
06:00 12:00 18:10

Володимирець — Озеро
04:40 05:40 06:30 08:15(Пт) 09:20 13:30 15:10 17:00 18:05

Володимирець — Озерці ч/з Кузнецовськ
07:00 13:30

Володимирець — Половлі
12:00

Володимирець — Ромейки
07:10 13:00

Володимирець — Рівне
05:30(кр Нд) 06:00 06:05 06:40 10:00 12:00 14:45(Нд) 15:35 17:10

Володимирець — Рівне ч/з Цепцевичі
07:35 10:30 14:45 18:00

Володимирець — Сошники
05:45(кр Сб) 08:00(кр Сб) 11:30(кр Сб) 16:00(кр Сб)

Володимирець — Степангород
06:45 12:40 17:10

Кузнецовськ — Бишляк
11:40

Кузнецовськ — Воронки
08:40

Кузнецовськ — Кідри
10:00 16:30

Кузнецовськ — Озеро
07:20

Кузнецовськ — Тернопіль
08:45

Кідри — Кузнецовськ
12:30 18:00

Кідри — Рівне
08:00

Озеро — Кузнецовськ
08:50 16:30

Озеро — Рівне
07:00

Рівне — Кідри
20:00

Рівне — Озеро
18:35

Рівне — Степангород
19:15

Степангород — Рівне
08:40

Тернопіль — Кузнецовськ
22:30

Інформація оновлена: 23.08.2016