Автовокзал Сторожинець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Федьковича, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03735-21759

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:10Сторожинець — Стара Жадова
07:10Сторожинець — Чернівці
07:10Сторожинець — Гільча
07:15Вижниця — Кам'янець-Подільський
07:20Стара Красношора — Чернівці
07:30Сторожинець — Чернівці
07:40Сторожинець — Зруб-Комарівський
07:45Нові Петрівці — Чернівці (Пн-Вт,Чт)
07:50Сторожинець — Стара Жадова
08:10Сторожинець — Чернівці (кр Сб)
08:10Сторожинець — Стара Красношора
08:15Сторожинець — Глибока
08:20Урсоя — Чернівці
08:20Сторожинець — Давидівка
08:30Сторожинець — Чернівці
08:30Стара Красношора — Чернівці
08:50Сторожинець — Чернівці
09:10Сторожинець — Стара Жадова
09:10Сторожинець — Чернівці
09:30Сторожинець — Чернівці
09:40Гільча — Чернівці
09:45Сторожинець — Гільча
09:50Чернівці — Стара Красношора
09:50Сторожинець — Чернівці
10:00Сторожинець — Зруб-Комарівський
10:10Сторожинець — Чернівці
10:30Сторожинець — Стара Жадова
10:30Сторожинець — Чернівці
10:50Чернівці — Стара Красношора
11:00Сторожинець — Глибока
11:00Сторожинець — Чернівці
11:20Стара Красношора — Чернівці
11:20Сторожинець — Стара Красношора (кр Сб)
11:30Сторожинець — Стара Жадова
11:30Чернівці — Гільча
11:30Сторожинець — Чернівці
11:55Чернівці — Урсоя
12:00Сторожинець — Чернівці
12:15Сторожинець — Аршиця
12:20Сторожинець — Гільча
12:25Сторожинець — Давидівка
12:30Сторожинець — Чернівці
12:35Стара Красношора — Чернівці
12:50Сторожинець — Стара Жадова
13:00Сторожинець — Чернівці
13:20Сторожинець — Глибока
13:30Чернівці — Стара Красношора
13:30Сторожинець — Чернівці
13:40Гільча — Чернівці
13:40Сторожинець — Стара Жадова
13:50Сторожинець — Чернівці
14:00Сторожинець — Зруб-Комарівський
14:10Сторожинець — Чернівці
14:30Сторожинець — Чернівці
14:30Чернівці — Стара Красношора
14:35Сторожинець — Велике
14:40Сторожинець — Стара Жадова
14:50Сторожинець — Чернівці
15:10Сторожинець — Стара Красношора (кр Сб)
15:10Сторожинець — Чернівці
15:15Сторожинець — Глибока
15:20Стара Красношора — Чернівці
15:30Сторожинець — Чернівці
15:30Сторожинець — Стара Жадова
15:50Сторожинець — Чернівці
16:10Сторожинець — Чернівці
16:10Чернівці — Гільча
16:20Стара Красношора — Чернівці
16:30Сторожинець — Стара Жадова
16:30Сторожинець — Чернівці
16:50Сторожинець — Чернівці
17:10Сторожинець — Чернівці
17:10Сторожинець — Гільча
17:15Чернівці — Стара Красношора
17:20Сторожинець — Зруб-Комарівський
17:30Сторожинець — Аршиця (кр Сб)
17:30Сторожинець — Чернівці
17:30Сторожинець — Стара Жадова
17:50Сторожинець — Чернівці
18:10Чернівці — Стара Красношора
18:10Сторожинець — Глибока
18:10Сторожинець — Чернівці
18:30Сторожинець — Велике
18:35Кам'янець-Подільський — Вижниця
18:40Сторожинець — Чернівці
19:00Сторожинець — Чернівці

за маршрутами автобусів

Вижниця — Кам'янець-Подільський
07:15

Гільча — Чернівці
09:40 13:40

Кам'янець-Подільський — Вижниця
18:35

Нові Петрівці — Чернівці
07:45(Пн-Вт,Чт)

Стара Красношора — Чернівці
07:20 08:30 11:20 12:35 15:20 16:20

Сторожинець — Аршиця
12:15 17:30(кр Сб)

Сторожинець — Велике
14:35 18:30

Сторожинець — Глибока
08:15 11:00 13:20 15:15 18:10

Сторожинець — Гільча
07:10 09:45 12:20 17:10

Сторожинець — Давидівка
08:20 12:25

Сторожинець — Зруб-Комарівський
07:40 10:00 14:00 17:20

Сторожинець — Стара Жадова
07:10 07:50 09:10 10:30 11:30 12:50 13:40 14:40 15:30 16:30 17:30

Сторожинець — Стара Красношора
08:10 11:20(кр Сб) 15:10(кр Сб)

Сторожинець — Чернівці
07:10 07:30 08:10(кр Сб) 08:30 08:50 09:10 09:30 09:50 10:10 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50 15:10 15:30 15:50 16:10 16:30 16:50 17:10 17:30 17:50 18:10 18:40 19:00

Урсоя — Чернівці
08:20

Чернівці — Гільча
11:30 16:10

Чернівці — Стара Красношора
09:50 10:50 13:30 14:30 17:15 18:10

Чернівці — Урсоя
11:55

Інформація оновлена: 23.08.2016