Автовокзал Новодністровськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: 8-й квартал, 35 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03741-32080

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Новодністровськ — Київ
06:00Новодністровськ — Чернівці
06:00Новодністровськ — Кам'янець-Подільський
06:40Київ — Кельменці
06:50Розкопинці — Чернівці
06:50Сокиряни — Василівка
07:35Василівка — Сокиряни
07:45Могилів-Подільський — Чернівці
09:10Новодністровськ — Сокиряни
11:05Новодністровськ — Чернівці
11:10Вінниця — Сокиряни
11:15Чернівці — Могиліів-Подільський
11:20Новодністровськ — Кам'янець-Подільський
12:20Новодністровськ — Чернівці
12:40Новодністровськ — Чернівці
13:20Новодністровськ — Сокиряни
13:55Сокиряни — Василівка
14:20Чернівці — Дніпропетровськ
14:40Новодністровськ — Хмельницький
15:00Василівка — Сокиряни
15:05Новодністровськ — Чернівці
15:30Сокиряни — Вінниця
16:30Новодністровськ — Чернівці
17:15Новодністровськ — Сокиряни
17:30Могилів-Подільський — Чернівці
17:30Чернівці — Могилів-Подільський
18:45Сокиряни — Київ
19:20Чернівці — Розкопинці
20:00Кельменці — Київ

за маршрутами автобусів

Василівка — Сокиряни
07:35 15:00

Вінниця — Сокиряни
11:10

Кельменці — Київ
20:00

Київ — Кельменці
06:40

Могилів-Подільський — Чернівці
07:45 17:30

Новодністровськ — Кам'янець-Подільський
06:00 11:20

Новодністровськ — Київ
05:45

Новодністровськ — Сокиряни
09:10 13:20 17:15

Новодністровськ — Хмельницький
14:40

Новодністровськ — Чернівці
06:00 11:05 12:20 12:40 15:05 16:30

Розкопинці — Чернівці
06:50

Сокиряни — Василівка
06:50 13:55

Сокиряни — Вінниця
15:30

Сокиряни — Київ
18:45

Чернівці — Дніпропетровськ
14:20

Чернівці — Могилів-Подільський
17:30

Чернівці — Могиліів-Подільський
11:15

Чернівці — Розкопинці
19:20

Інформація оновлена: 23.08.2016