Автовокзал Березне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Андріївська, 49а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03653-56058

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:00Березне — Київ
05:00Березне — Рівне
05:40Березне — Соснове
05:45Березне — Друхів
05:50Березне — Рівне
06:00Березне — Малинськ
06:00Березне — Дубно
06:00Березне — Хмелівка
06:00Березне — Бронне
06:10Березне — Велика Купля
06:10Березне — Яцьковичі
06:10Березне — Вільхівка
06:15Березне — Князівка
06:15Березне — Хотин
06:15Березне — Лінчин
06:20Березне — Поліське
06:25Березне — Зірне
06:25Березне — Богуші
06:30Березне — Рівне
06:40Березне — Більчаки
06:45Березне — Богуші
06:50Березне — Білка
06:50Березне — Глибочок
07:00Друхів — Рівне
07:00Березне — Губків
07:15Березне — Зірне
07:25Березне — Рівне
07:25Березне — Голубне
07:35Березне — Рівне
07:35Березне — Городище
07:40Березне — Малушка
07:40Березне — Яринівка
07:45Березне — Рівне
07:50Березне — Соснове
07:50Березне — Рівне
07:50Березне — Зірне
08:00Березне — Богуші
08:05Березне — Рівне
08:10Березне — Бронне
08:15Березне — Київ
08:20Березне — Князівка
08:20Поліське — Рівне
08:25Березне — Яцьковичі
08:30Березне — Рівне
08:30Березне — Городище
08:40Березне — Рівне
08:40Березне — Соснове
08:45Березне — Вільхівка
08:53Березне — Рівне
09:00Березне — Білка
09:05Вільхівка — Рівне
09:30Березне — Мочулянка
09:35Березне — Рівне
10:00Березне — Городище
10:00Рівне — Друхів
10:00Березне — Михалин
10:05Березне — Рівне
10:10Березне — Рівне
10:15Березне — Князівка
10:30Березне — Яцьковичі
10:30Березне — Рівне
10:30Березне — Богуші
10:30Березне — Соснове
10:50Березне — Рівне
11:00Березне — Бронне
11:20Друхів — Рівне
11:20Березне — Соснове
11:20Березне — Хмелівка
11:20Березне — Велика Купля
11:40Березне — Білка
11:50Рівне — Поліське
11:50Березне — Рівне
11:50Березне — Хотин
12:00Березне — Городище
12:20Березне — Рівне
12:20Березне — Орлівка
12:20Березне — Вільхівка
12:35Березне — Бронне
12:40Березне — Глибочок
12:45Березне — Лінчин
12:55Березне — Рівне
13:00Березне — Велика Купля
13:10Орлівка — Рівне
13:10Рівне — Губків
13:20Березне — Князівка
13:30Березне — Яцьковичі
13:35Рівне — Білка
13:40Березне — Більчаки
13:40Березне — Малинськ
13:50Березне — Рівне
14:00Березне — Богуші
14:00Березне — Голубне
14:00Рівне — Вільхівка
14:00Поліське — Рівне
14:20Березне — Соснове
14:30Березне — Рівне
14:45Березне — Богуші
14:45Березне — Рівне
15:00Березне — Рівне
15:15Березне — Рівне
15:15Березне — Яцьковичі
15:30Березне — Рівне
15:40Березне — Мочулянка
15:40Березне — Білка
15:45Березне — Рівне
15:45Березне — Рівне
16:00Березне — Соснове
16:15Березне — Хотин
16:25Березне — Рівне
16:40Березне — Лінчин
16:45Вільхівка — Рівне
16:50Рівне — Орлівка
16:55Білка — Рівне
17:00Березне — Велика Купля
17:10Березне — Яцьковичі
17:10Рівне — Поліське
17:15Березне — Рівне
17:20Березне — Богуші
17:20Березне — Хмелівка
17:45Орлівка — Рівне
17:45Березне — Князівка
18:10Березне — Рівне
18:10Березне — Бронне
18:10Березне — Бронне
18:15Рівне — Соснове
18:30Березне — Голубне
18:35Березне — Вільхівка
18:45Березне — Яцьковичі
18:45Березне — Рівне
19:00Березне — Богуші
19:10Березне — Яцьковичі
19:25Березне — Соснове
19:30Березне — Рівне
20:20Березне — Рівне
20:20Рівне — Друхів

за маршрутами автобусів

Березне — Богуші
06:25 06:45 08:00 10:30 14:00 14:45 17:20 19:00

Березне — Бронне
06:00 08:10 11:00 12:35 18:10 18:10

Березне — Білка
06:50 09:00 11:40 15:40

Березне — Більчаки
06:40 13:40

Березне — Велика Купля
06:10 11:20 13:00 17:00

Березне — Вільхівка
06:10 08:45 12:20 18:35

Березне — Глибочок
06:50 12:40

Березне — Голубне
07:25 14:00 18:30

Березне — Городище
07:35 08:30 10:00 12:00

Березне — Губків
07:00

Березне — Друхів
05:45

Березне — Дубно
06:00

Березне — Зірне
06:25 07:15 07:50

Березне — Київ
02:00 08:15

Березне — Князівка
06:15 08:20 10:15 13:20 17:45

Березне — Лінчин
06:15 12:45 16:40

Березне — Малинськ
06:00 13:40

Березне — Малушка
07:40

Березне — Михалин
10:00

Березне — Мочулянка
09:30 15:40

Березне — Орлівка
12:20

Березне — Поліське
06:20

Березне — Рівне
05:00 05:50 06:30 07:25 07:35 07:45 07:50 08:05 08:30 08:40 08:53 09:35 10:05 10:10 10:30 10:50 11:50 12:20 12:55 13:50 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 15:45 16:25 17:15 18:10 18:45 19:30 20:20

Березне — Соснове
05:40 07:50 08:40 10:30 11:20 14:20 16:00 19:25

Березне — Хмелівка
06:00 11:20 17:20

Березне — Хотин
06:15 11:50 16:15

Березне — Яринівка
07:40

Березне — Яцьковичі
06:10 08:25 10:30 13:30 15:15 17:10 18:45 19:10

Білка — Рівне
16:55

Вільхівка — Рівне
09:05 16:45

Друхів — Рівне
07:00 11:20

Орлівка — Рівне
13:10 17:45

Поліське — Рівне
08:20 14:00

Рівне — Білка
13:35

Рівне — Вільхівка
14:00

Рівне — Губків
13:10

Рівне — Друхів
10:00 20:20

Рівне — Орлівка
16:50

Рівне — Поліське
11:50 17:10

Рівне — Соснове
18:15

Інформація оновлена: 28.11.2019