Автовокзал Березне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Андріївська, 49а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03653-56058

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:00Березне — Київ
05:40Березне — Соснове
05:40Березне — Рівне
05:45Березне — Друхів
06:00Березне — Хмелівка
06:00Березне — Малинськ
06:10Березне — Велика Купля
06:10Березне — Вільхівка
06:10Березне — Яцьковичі
06:20Березне — Князівка
06:20Березне — Городище
06:20Березне — Поліське
06:25Березне — Зірне
06:25Березне — Бронне
06:25Березне — Богуші
06:30Березне — Лінчин
06:40Березне — Більчаки
06:45Березне — Хотин
06:45Березне — Богуші
06:50Березне — Глибочок
06:50Березне — Білка
06:50Березне — Яцьковичі
07:00Березне — Губків
07:05Березне — Городище
07:15Березне — Зірне
07:25Березне — Голубне
07:25Березне — Рівне
07:35Березне — Городище
07:35Березне — Малушка
07:40Березне — Рівне
07:50Березне — Соснове
07:50Березне — Рівне
07:50Березне — Зірне
08:00Березне — Бронне
08:00Березне — Богуші
08:05Березне — Рівне
08:10Березне — Яцьковичі
08:15Березне — Київ
08:15Березне — Городище
08:15Березне — Князівка
08:25Березне — Зірне
08:30Березне — Рівне
08:40Березне — Рівне
08:45Березне — Вільхівка
08:52Березне — Рівне
09:00Березне — Зірне
09:00Березне — Білка
09:40Березне — Зірне
09:50Березне — Михалин
10:00Березне — Городище
10:05Березне — Рівне
10:10Березне — Князівка
10:10Березне — Рівне
10:30Березне — Богуші
10:30Березне — Яцьковичі
10:30Березне — Соснове
10:30Березне — Рівне
10:50Березне — Зірне
10:50Березне — Бронне
11:20Березне — Хмелівка
11:30Березне — Михалин
11:40Березне — Зірне
11:40Березне — Білка
11:50Березне — Рівне
12:00Березне — Городище
12:20Березне — Вільхівка
12:20Березне — Орлівка
12:30Березне — Князівка
12:40Березне — Лінчин
12:40Березне — Вілля
12:50Березне — Зірне
12:55Березне — Рівне
13:00Березне — Велика Купля
13:15Березне — Городище
13:30Березне — Яцьковичі
13:30Березне — Рівне
13:40Березне — Більчаки
13:40Березне — Малинськ
13:50Березне — Малушка
13:55Березне — Зірне
14:00Березне — Богуші
14:00Березне — Голубне
14:20Березне — Хотин
14:30Березне — Рівне
14:45Березне — Богуші
14:45Березне — Рівне
15:00Березне — Рівне
15:00Березне — Бронне
15:05Березне — Зірне
15:10Березне — Яцьковичі
15:15Березне — Рівне
15:15Березне — Князівка
15:30Березне — Рівне
15:30Березне — Городище
15:40Березне — Мочулянка
15:40Березне — Білка
15:45Березне — Рівне
15:45Березне — Рівне
16:15Березне — Хотин
16:15Березне — Зірне
16:30Березне — Городище
16:35Березне — Лінчин
17:00Березне — Велика Купля
17:00Березне — Яцьковичі
17:05Березне — Бронне
17:15Березне — Зірне
17:20Березне — Богуші
17:20Березне — Хмелівка
17:30Березне — Городище
17:45Березне — Князівка
18:10Березне — Рівне
18:10Березне — Зірне
18:10Березне — Бронне
18:30Березне — Голубне
18:30Березне — Городище
18:35Березне — Вільхівка
18:40Березне — Михалин
18:45Березне — Рівне
19:00Березне — Богуші
19:10Березне — Зірне
19:10Березне — Яцьковичі
19:30Березне — Рівне
20:15Березне — Рівне
21:40Березне — Зірне
23:45Березне — Київ

за маршрутами автобусів

Березне — Богуші
06:25 06:45 08:00 10:30 14:00 14:45 17:20 19:00

Березне — Бронне
06:25 08:00 10:50 15:00 17:05 18:10

Березне — Білка
06:50 09:00 11:40 15:40

Березне — Більчаки
06:40 13:40

Березне — Велика Купля
06:10 13:00 17:00

Березне — Вілля
12:40

Березне — Вільхівка
06:10 08:45 12:20 18:35

Березне — Глибочок
06:50

Березне — Голубне
07:25 14:00 18:30

Березне — Городище
06:20 07:05 07:35 08:15 10:00 12:00 13:15 15:30 16:30 17:30 18:30

Березне — Губків
07:00

Березне — Друхів
05:45

Березне — Зірне
06:25 07:15 07:50 08:25 09:00 09:40 10:50 11:40 12:50 13:55 15:05 16:15 17:15 18:10 19:10 21:40

Березне — Київ
02:00 08:15 23:45

Березне — Князівка
06:20 08:15 10:10 12:30 15:15 17:45

Березне — Лінчин
06:30 12:40 16:35

Березне — Малинськ
06:00 13:40

Березне — Малушка
07:35 13:50

Березне — Михалин
09:50 11:30 18:40

Березне — Мочулянка
15:40

Березне — Орлівка
12:20

Березне — Поліське
06:20

Березне — Рівне
05:40 07:25 07:40 07:50 08:05 08:30 08:40 08:52 10:05 10:10 10:30 11:50 12:55 13:30 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 15:45 18:10 18:45 19:30 20:15

Березне — Соснове
05:40 07:50 10:30

Березне — Хмелівка
06:00 11:20 17:20

Березне — Хотин
06:45 14:20 16:15

Березне — Яцьковичі
06:10 06:50 08:10 10:30 13:30 15:10 17:00 19:10

Інформація оновлена: 25.08.2016