Автовокзал Зарічне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 75 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03632-30413

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Зарічне — Рівне
04:45Зарічне — Луцьк
05:20Радове — Рівне
05:35Омит — Рівне
05:50Зарічне — Рівне
06:10Зарічне — Рівне
06:25Зарічне — Комори
06:40Зарічне — Рівне
06:50Зарічне — Бутове
06:55Лисичин — Рівне
07:00Жешув (Пол) — Київ
07:05Зарічне — Бродниця
07:20Зарічне — Неньковичі
07:25Задовже — Рівне
07:33Зарічне — Олександрове
07:40Ждань — Рівне
08:00Зарічне — Рівне
08:35Нобель — Рівне
09:00Голубне — Рівне
09:05Чернівці — Пінськ (Біл)
09:05Чернівці — Пінськ (Біл)
09:30Кухітська Воля — Рівне
10:05Зарічне — Рівне
10:30Зарічне — Рівне
10:55Лисичин — Рівне
11:05Зарічне — Бродниця
11:20Зарічне — Рівне
11:45Рівне — Задовже
12:00Зарічне — Комори
12:00Зарічне — Рівне
12:10Зарічне — Борове
12:30Зарічне — Бродниця
12:50Зарічне — Бутове
13:00Зарічне — Неньковичі
13:10Зарічне — Олександрове
13:10Зарічне — Кухітська Воля
13:40Зарічне — Рівне
14:25Зарічне — Рівне
14:30Рівне — Нобель
15:05Зарічне — Рівне
16:10Задовже — Рівне
16:45Рівне — Омит
17:00Зарічне — Соломир
17:16Пінськ (Біл) — Чернівці
17:35Рівне — Нобель
17:50Рівне — Задовже
18:00Зарічне — Борове
18:00Зарічне — Кухітська Воля
18:10Нобель — Рівне
18:30Рівне — Кухітська Воля
18:30Зарічне — Бродниця
19:40Рівне — Вовчиці
20:05Рівне — Ждань
21:45Рівне — Лисичин
22:00Зарічне — Київ
22:40Зарічне — Київ

за маршрутами автобусів

Голубне — Рівне
09:00

Ждань — Рівне
07:40

Жешув (Пол) — Київ
07:00

Задовже — Рівне
07:25 16:10

Зарічне — Борове
12:10 18:00

Зарічне — Бродниця
07:05 11:05 12:30 18:30

Зарічне — Бутове
06:50 12:50

Зарічне — Київ
22:00 22:40

Зарічне — Комори
06:25 12:00

Зарічне — Кухітська Воля
13:10 18:00

Зарічне — Луцьк
04:45

Зарічне — Неньковичі
07:20 13:00

Зарічне — Олександрове
07:33 13:10

Зарічне — Рівне
04:30 05:50 06:10 06:40 08:00 10:05 10:30 11:20 12:00 13:40 14:25 15:05

Зарічне — Соломир
17:00

Кухітська Воля — Рівне
09:30

Лисичин — Рівне
06:55 10:55

Нобель — Рівне
08:35 18:10

Омит — Рівне
05:35

Пінськ (Біл) — Чернівці
17:16

Радове — Рівне
05:20

Рівне — Вовчиці
19:40

Рівне — Ждань
20:05

Рівне — Задовже
11:45 17:50

Рівне — Кухітська Воля
18:30

Рівне — Лисичин
21:45

Рівне — Нобель
14:30 17:35

Рівне — Омит
16:45

Чернівці — Пінськ (Біл)
09:05 09:05

Інформація оновлена: 28.11.2019