Автовокзал Зарічне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Центральна, 75 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03632-30413

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Зарічне — Рівне
06:25Зарічне — Комори
06:40Зарічне — Рівне
06:50Зарічне — Бутове
06:55Зарічне — Рівне
07:20Зарічне — Неньковичі
07:25Задовже — Рівне
07:40Ждань — Рівне
08:00Зарічне — Рівне
08:25Зарічне — Бутове
08:30Рівне — Омит
08:35Нобель — Рівне
09:00Голубне — Рівне
09:05Рівне — Пінськ (Біл)
10:05Бутове — Рівне
10:30Зарічне — Рівне
10:40Омит — Рівне
10:55Зарічне — Бродниця
11:20Зарічне — Рівне
11:30Зарічне — Борове
11:35Ждань — Рівне
11:45Рівне — Задовже
12:00Зарічне — Рівне
12:00Зарічне — Комори
12:50Зарічне — Бутове
13:00Зарічне — Неньковичі
13:10Зарічне — Кухітська Воля
13:35Зарічне — Дібрівськ
13:40Зарічне — Рівне
15:05Зарічне — Рівне
16:10Задовже — Рівне
17:35Рівне — Нобель
18:00Зарічне — Кухітська Воля
18:20Омит — Рівне
18:30Рівне — Кухітська Воля
21:40Зарічне — Київ
22:00Зарічне — Київ

за маршрутами автобусів

Бутове — Рівне
10:05

Голубне — Рівне
09:00

Ждань — Рівне
07:40 11:35

Задовже — Рівне
07:25 16:10

Зарічне — Борове
11:30

Зарічне — Бродниця
10:55

Зарічне — Бутове
06:50 08:25 12:50

Зарічне — Дібрівськ
13:35

Зарічне — Київ
21:40 22:00

Зарічне — Комори
06:25 12:00

Зарічне — Кухітська Воля
13:10 18:00

Зарічне — Неньковичі
07:20 13:00

Зарічне — Рівне
06:10 06:40 06:55 08:00 10:30 11:20 12:00 13:40 15:05

Нобель — Рівне
08:35

Омит — Рівне
10:40 18:20

Рівне — Задовже
11:45

Рівне — Кухітська Воля
18:30

Рівне — Нобель
17:35

Рівне — Омит
08:30

Рівне — Пінськ (Біл)
09:05

Інформація оновлена: 25.08.2016