Автовокзал Рокитне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 1в (показати на мапі)

Телефон довідки: 03635-21137

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:20Сарни — Київ
01:32Зарічне — Київ
05:00Рокитне — Борове
05:00Рокитне — Рівне
05:20Дроздинь — Рівне
06:00Карпилівка — Рівне
06:10Рокитне — Нетреба
06:20Рокитне — Рівне
06:40Старе Село — Рівне
06:45Рокитне — Будки-Сновидовицькі
06:50Борове — Рівне
07:00Рокитне — Карпилівка
07:00Кам'яне — Рівне
07:10Грабунь — Рівне
07:10Рокитне — Житомир
07:30Рокитне — Рівне
07:40Познань — Рівне
08:10Рокитне — Томашгород
08:10Вежиця — Рівне
08:40Будки-Кам'янські — Рівне
08:40Рокитне — Карпилівка
09:10Рівне — Олевськ
09:10Рокитне — Рівне
09:25Сарни — Київ
09:50Грабунь — Рівне
09:55Жешув (Пол) — Київ
10:00Рокитне — Карпилівка
10:00Рівне — Нетреба
11:10Рокитне — Рівне
11:10Рокитне — Глинне
11:20Сарни — Київ
11:25Рокитне — Карпилівка
11:40Олевськ — Рівне
11:50Сарни — Київ
12:00Рокитне — Вежиця
12:05Київ — Дубровиця
12:20Рівне — Кам'яне
12:30Нетреба — Рівне
12:30Рокитне — Будки-Сновидовицькі
12:45Рокитне — Карпилівка
12:46Київ — Сарни
12:50Рокитне — Заболоття
12:50Київ — Болєславєць (Пол)
13:00Рокитне — Єльне
13:20Рокитне — Березове
13:40Рокитне — Нетреба
13:45Рокитне — Рівне
13:45Рокитне — Глинне
14:20Рокитне — Дроздинь
14:45Рокитне — Рівне
14:50Дубровиця — Київ
15:00Рокитне — Карпилівка
15:15Рокитне — Вежиця
15:30Рокитне — Кам'яне
15:40Рокитне — Рівне
16:10Рокитне — Нетреба
16:10Рокитне — Карпилівка
16:10Рокитне — Єльне
16:10Рокитне — Заболоття
16:30Рівне — Старе Село
16:50Кам'яне — Рівне
16:50Дубровиця — Київ
16:50Рівне — Карпилівка
17:00Рокитне — Остки
17:10Рівне — Глинне
17:15Рокитне — Карпилівка
17:45Київ — Зарічне
17:45Рокитне — Глинне
17:50Рокитне — Рівне
18:00Рівне — Борове
18:25Рівне — Будки-Кам'янські
18:30Рівне — Познань
18:35Рокитне — Кам'яне
19:25Рокитне — Рівне
20:15Київ — Зарічне
20:20Рівне — Глинне

за маршрутами автобусів

Борове — Рівне
06:50

Будки-Кам'янські — Рівне
08:40

Вежиця — Рівне
08:10

Грабунь — Рівне
07:10 09:50

Дроздинь — Рівне
05:20

Дубровиця — Київ
14:50 16:50

Жешув (Пол) — Київ
09:55

Зарічне — Київ
01:32

Кам'яне — Рівне
07:00 16:50

Карпилівка — Рівне
06:00

Київ — Болєславєць (Пол)
12:50

Київ — Дубровиця
12:05

Київ — Зарічне
17:45 20:15

Київ — Сарни
12:46

Нетреба — Рівне
12:30

Олевськ — Рівне
11:40

Познань — Рівне
07:40

Рокитне — Єльне
13:00 16:10

Рокитне — Березове
13:20

Рокитне — Борове
05:00

Рокитне — Будки-Сновидовицькі
06:45 12:30

Рокитне — Вежиця
12:00 15:15

Рокитне — Глинне
11:10 13:45 17:45

Рокитне — Дроздинь
14:20

Рокитне — Житомир
07:10

Рокитне — Заболоття
12:50 16:10

Рокитне — Кам'яне
15:30 18:35

Рокитне — Карпилівка
07:00 08:40 10:00 11:25 12:45 15:00 16:10 17:15

Рокитне — Нетреба
06:10 13:40 16:10

Рокитне — Остки
17:00

Рокитне — Рівне
05:00 06:20 07:30 09:10 11:10 13:45 14:45 15:40 17:50 19:25

Рокитне — Томашгород
08:10

Рівне — Борове
18:00

Рівне — Будки-Кам'янські
18:25

Рівне — Глинне
17:10 20:20

Рівне — Кам'яне
12:20

Рівне — Карпилівка
16:50

Рівне — Нетреба
10:00

Рівне — Олевськ
09:10

Рівне — Познань
18:30

Рівне — Старе Село
16:30

Сарни — Київ
00:20 09:25 11:20 11:50

Старе Село — Рівне
06:40

Інформація оновлена: 28.11.2019