Автовокзал Любомль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Вокзальна, 36 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03377-24439

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:00Любомль — Холм (Пол)
04:50Шацькі озера — Луцьк
05:10Світязь — Тернопіль
05:15Київ — Шацьк
05:45Мельники — Луцьк
05:50Лісова Пісня — Львів
05:55Ковель — Грабове
06:00Заболоття — Луцьк
06:10Хрипськ — Луцьк
06:30Шацьк — Нововолинськ
06:30Пульмо — Луцьк
06:40Бережці — Пулемець
06:50Гуща — Луцьк
06:59Володимир-Волинський — Берестя (Біл)
07:00Любомль — Замосць (Пол)
07:00Сокіл — Луцьк ч/з Ковель
07:00Шацьк — Тернопіль
07:05Ковель — Висоцьк
07:10Нововолинськ — Світязь
07:20Любомль — Ковель
07:20Володимир-Волинський — Сокіл
07:25Лісова Пісня — Нововолинськ
07:30Ковель — Шацькі озера
07:30Шацькі озера — Луцьк
07:40Гуменці — Борове
07:40Луцьк — Лісова Пісня
07:50Ковель — Сокіл
07:50Забужжя — Луцьк ч/з Ковель
07:55Нововолинськ — Шацькі озера
08:05Лісова Пісня — Рівне
08:15Любомль — Луцьк
08:15Пульмо — Нововолинськ
08:25Луцьк — Світязь
08:25Любомль — Підгородне
08:30Любомль — Крушинець
08:35Шацькі озера — Луцьк
08:40Смоляри — Нововолинськ
08:40Володимир-Волинський — Шацькі озера
08:50Луцьк — Шацькі озера
08:50Висоцьк — Луцьк ч/з Ковель
08:55Луцьк — Гряда ч/з Володимир-Волинський
09:00Луцьк — Шацькі озера
09:00Шацькі озера — Луцьк ч/з Володимир-Волинський
09:05Любомль — Лисняки
09:10Любомль — Ковель
09:30Любомль — Забужжя
09:35Луцьк — Шацькі озера
09:35Пулемець — Луцьк ч/з Ковель
09:40Рівне — Шацькі озера
09:40Шацькі озера — Луцьк
09:50Борове — Луцьк ч/з Ковель
09:50Луцьк — Лісова Пісня
09:55Ковель — Шацькі озера
10:00Любомль — Володимир-Волинський
10:03Крушинець — Луцьк
10:05Пульмо — Луцьк ч/з Ковель
10:10Луцьк — Шацькі озера
10:10Світязь — Львів
10:15Любомль — Луцьк
10:15Любомль — Заболоття
10:30Шацькі озера — Луцьк
10:35Нововолинськ — Шацьк
10:40Луцьк — Пульмо
10:40Світязь — Рівне
10:45Любомль — Черемошна Воля
10:50Шацькі озера — Нововолинськ
10:50Луцьк — Шацькі озера
11:05Луцьк — Шацькі озера
11:10Шацькі озера — Луцьк
11:15Любомль — Забужжя
11:20Луцьк — Шацькі озера
11:25Тернопіль — Світязь
11:25Гряда — Луцьк
11:30Шацькі озера — Луцьк
11:35Нововолинськ — Лісова Пісня
11:35Лісова Пісня — Львів
11:50Луцьк — Шацькі озера
11:50Шацькі озера — Луцьк
12:10Івано-Франківськ — Шацьк
12:15Луцьк — Шацькі озера
12:20Шацькі озера — Луцьк
12:30Шацькі озера — Ковель
12:38Берестя (Біл) — Львів
12:40Луцьк — Гряда
12:40Шацькі озера — Луцьк
12:50Рівне — Пульмо
12:50Володимир-Волинський — Сокіл
12:55Шацькі озера — Луцьк
13:00Луцьк — Мельники
13:10Луцьк — Шацькі озера
13:10Крушинець — Луцьк
13:30Шацькі озера — Володимир-Волинський
13:30Львів — Берестя (Біл)
13:35Луцьк — Шацькі озера
13:35Лісова Пісня — Луцьк
13:40Любомль — Черемошна Воля
13:50Луцьк — Лісова Пісня
13:55Шацькі озера — Луцьк ч/з Володимир-Волинський
14:00Любомль — Борове
14:05Рівне — Світязь
14:10Шацькі озера — Луцьк
14:10Любомль — Городно
14:15Нововолинськ — Пульмо
14:20Любомль — Грабове
14:25Гряда — Луцьк
14:30Пулемець — Бережці
14:45Світязь — Рівне
14:50Луцьк — Гряда
15:10Любомль — Луцьк ч/з Підгородне
15:10Шацьк — Івано-Франківськ
15:10Шацькі озера — Луцьк
15:15Пулемець — Ковель
15:25Шацькі озера — Луцьк
15:35Луцьк — Хрипськ
15:40Нововолинськ — Смоляри
15:40Шацьк — Нововолинськ
15:45Любомль — Черемошна Воля
15:50Світязь — Тернопіль
15:50Луцьк — Висоцьк
15:55Луцьк — Світязь ч/з Володимир-Волинський
16:00Любомль — Замосць (Пол)
16:10Шацькі озера — Луцьк
16:10Луцьк — Прип'ять
16:25Лісова Пісня — Нововолинськ
16:25Шацькі озера — Луцьк
16:35Гряда — Луцьк
16:40Львів — Лісова Пісня
16:45Лісова Пісня — Луцьк
16:45Луцьк — Пулемець
16:55Володимир-Волинський — Гряда
17:05Любомль — Сокіл
17:05Шацькі озера — Луцьк
17:10Луцьк — Пульмо
17:10Городно — Володимир-Волинський
17:20Пульмо — Луцьк
17:20Луцьк — Світязь
17:20Луцьк — Крушинець
17:25Світязь — Рівне
17:30Луцьк — Борове
17:40Мельники — Луцьк
17:40Висоцьк — Ковель
17:40Нововолинськ — Шацькі озера
17:45Любомль — Чорноплеси
17:50Луцьк — Мельники
17:55Пульмо — Нововолинськ
17:55Володимир-Волинський — Шацькі озера
18:00Шацькі озера — Луцьк
18:10Луцьк — Вербівка
18:15Любомль — Лісова Пісня
18:20Любомль — Ковель
18:30Ковель — Бережці
18:30Пульмо — Рівне
18:35Луцьк — Шацькі озера
18:35Берестя (Біл) — Володимир-Волинський
18:45Луцьк — Пульмо
19:00Шацькі озера — Володимир-Волинський
19:05Луцьк — Шацькі озера
19:08Нововолинськ — Шацьк
19:10Тернопіль — Світязь
19:15Луцьк — Забужжя
19:20Шацькі озера — Луцьк ч/з Володимир-Волинський
19:30Любомль — Черемошна Воля
19:35Грабове — Луцьк
19:40Луцьк — Шацькі озера
19:40Нововолинськ — Лісова Пісня
19:40Шацьк — Київ
19:40Шацькі озера — Нововолинськ
19:45Борове — Гуменці
19:50Луцьк — Заболоття
20:00Луцьк — Сокіл
20:20Луцьк — Гуща
20:20Рівне — Лісова Пісня
20:35Світязь — Луцьк
20:40Лісова Пісня — Луцьк
20:50Луцьк — Шацькі озера
21:00Любомль — Холм (Пол)
21:00Нововолинськ — Пульмо
21:05Луцьк — Шацькі озера
21:35Львів — Лісова Пісня
22:00Тернопіль — Шацьк
22:20Рівне — Світязь

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Шацьк
12:10

Бережці — Пулемець
06:40

Берестя (Біл) — Володимир-Волинський
18:35

Берестя (Біл) — Львів
12:38

Борове — Гуменці
19:45

Борове — Луцьк ч/з Ковель
09:50

Висоцьк — Ковель
17:40

Висоцьк — Луцьк ч/з Ковель
08:50

Володимир-Волинський — Берестя (Біл)
06:59

Володимир-Волинський — Гряда
16:55

Володимир-Волинський — Сокіл
07:20 12:50

Володимир-Волинський — Шацькі озера
08:40 17:55

Городно — Володимир-Волинський
17:10

Грабове — Луцьк
19:35

Гряда — Луцьк
11:25 14:25 16:35

Гуменці — Борове
07:40

Гуща — Луцьк
06:50

Заболоття — Луцьк
06:00

Забужжя — Луцьк ч/з Ковель
07:50

Київ — Шацьк
05:15

Ковель — Бережці
18:30

Ковель — Висоцьк
07:05

Ковель — Грабове
05:55

Ковель — Сокіл
07:50

Ковель — Шацькі озера
07:30 09:55

Крушинець — Луцьк
10:03 13:10

Луцьк — Борове
17:30

Луцьк — Вербівка
18:10

Луцьк — Висоцьк
15:50

Луцьк — Гряда
12:40 14:50

Луцьк — Гряда ч/з Володимир-Волинський
08:55

Луцьк — Гуща
20:20

Луцьк — Заболоття
19:50

Луцьк — Забужжя
19:15

Луцьк — Крушинець
17:20

Луцьк — Лісова Пісня
07:40 09:50 13:50

Луцьк — Мельники
13:00 17:50

Луцьк — Прип'ять
16:10

Луцьк — Пулемець
16:45

Луцьк — Пульмо
10:40 17:10 18:45

Луцьк — Світязь
08:25 17:20

Луцьк — Світязь ч/з Володимир-Волинський
15:55

Луцьк — Сокіл
20:00

Луцьк — Хрипськ
15:35

Луцьк — Шацькі озера
08:50 09:00 09:35 10:10 10:50 11:05 11:20 11:50 12:15 13:10 13:35 18:35 19:05 19:40 20:50 21:05

Львів — Берестя (Біл)
13:30

Львів — Лісова Пісня
16:40 21:35

Любомль — Борове
14:00

Любомль — Володимир-Волинський
10:00

Любомль — Городно
14:10

Любомль — Грабове
14:20

Любомль — Заболоття
10:15

Любомль — Забужжя
09:30 11:15

Любомль — Замосць (Пол)
07:00 16:00

Любомль — Ковель
07:20 09:10 18:20

Любомль — Крушинець
08:30

Любомль — Лисняки
09:05

Любомль — Луцьк
08:15 10:15

Любомль — Луцьк ч/з Підгородне
15:10

Любомль — Лісова Пісня
18:15

Любомль — Підгородне
08:25

Любомль — Сокіл
17:05

Любомль — Холм (Пол)
03:00 21:00

Любомль — Черемошна Воля
10:45 13:40 15:45 19:30

Любомль — Чорноплеси
17:45

Лісова Пісня — Луцьк
13:35 16:45 20:40

Лісова Пісня — Львів
05:50 11:35

Лісова Пісня — Нововолинськ
07:25 16:25

Лісова Пісня — Рівне
08:05

Мельники — Луцьк
05:45 17:40

Нововолинськ — Лісова Пісня
11:35 19:40

Нововолинськ — Пульмо
14:15 21:00

Нововолинськ — Світязь
07:10

Нововолинськ — Смоляри
15:40

Нововолинськ — Шацьк
10:35 19:08

Нововолинськ — Шацькі озера
07:55 17:40

Пулемець — Бережці
14:30

Пулемець — Ковель
15:15

Пулемець — Луцьк ч/з Ковель
09:35

Пульмо — Луцьк
06:30 17:20

Пульмо — Луцьк ч/з Ковель
10:05

Пульмо — Нововолинськ
08:15 17:55

Пульмо — Рівне
18:30

Рівне — Лісова Пісня
20:20

Рівне — Пульмо
12:50

Рівне — Світязь
14:05 22:20

Рівне — Шацькі озера
09:40

Світязь — Луцьк
20:35

Світязь — Львів
10:10

Світязь — Рівне
10:40 14:45 17:25

Світязь — Тернопіль
05:10 15:50

Смоляри — Нововолинськ
08:40

Сокіл — Луцьк ч/з Ковель
07:00

Тернопіль — Світязь
11:25 19:10

Тернопіль — Шацьк
22:00

Хрипськ — Луцьк
06:10

Шацьк — Івано-Франківськ
15:10

Шацьк — Київ
19:40

Шацьк — Нововолинськ
06:30 15:40

Шацьк — Тернопіль
07:00

Шацькі озера — Володимир-Волинський
13:30 19:00

Шацькі озера — Ковель
12:30

Шацькі озера — Луцьк
04:50 07:30 08:35 09:40 10:30 11:10 11:30 11:50 12:20 12:40 12:55 14:10 15:10 15:25 16:10 16:25 17:05 18:00

Шацькі озера — Луцьк ч/з Володимир-Волинський
09:00 13:55 19:20

Шацькі озера — Нововолинськ
10:50 19:40

Інформація оновлена: 26.08.2016