Автовокзал Андрушівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Зазулінського, 16 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04136-21137

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Андрушівка — Зарубинці
05:00Андрушівка — Київ
05:20Андрушівка — Бровки Перші
05:45Андрушівка — Житомир
06:00Андрушівка — Нехворощ (Нд)
06:00Андрушівка — Ремзавод
06:10Андрушівка — Бердичів
06:10Андрушівка — Яроповичі
06:20Андрушівка — Червоне
06:30Андрушівка — Київ
06:30Андрушівка — Мостове
06:30Андрушівка — Нехворощ
07:00Андрушівка — Мала П'ятигірка (кр Сб-Нд)
07:20Андрушівка — Житомир
07:30Андрушівка — Бровки Перші
07:30Андрушівка — Лебединці
07:30Андрушівка — Червоне
08:00Андрушівка — Київ
08:30Андрушівка — Антопіль
08:30Андрушівка — Бровки Перші
08:30Андрушівка — Житомир
09:30Андрушівка — Зарубинці
09:30Андрушівка — Київ
10:40Андрушівка — Житомир
10:40Андрушівка — Нехворощ
11:00Андрушівка — Київ
11:30Андрушівка — Бровки Перші
11:30Андрушівка — Ремзавод (кр Сб-Нд)
11:30Андрушівка — Червоне
12:00Андрушівка — Бердичів
12:00Андрушівка — Житомир
12:00Андрушівка — Яроповичі (Вт,Чт)
12:30Андрушівка — Київ
13:00Андрушівка — Бровки Другі (Ср)
13:00Андрушівка — Лебединці (Сб-Нд)
13:00Андрушівка — Нехворощ (Ср)
13:40Андрушівка — Нехворощ
14:00Андрушівка — Київ
14:00Андрушівка — Мостове (Пн,Ср,Пт)
14:10Андрушівка — Житомир
14:10Андрушівка — Червоне
14:50Андрушівка — Зарубинці
15:00Андрушівка — Антопіль (кр Сб-Нд)
15:30Андрушівка — Київ
15:50Андрушівка — Житомир
16:00Андрушівка — Котельня
16:30Андрушівка — Червоне
17:00Андрушівка — Київ
17:20Андрушівка — Нехворощ
17:30Андрушівка — Житомир
18:00Андрушівка — Бровки Перші
18:20Андрушівка — Лебединці
19:00Андрушівка — Київ
19:30Андрушівка — Зарубинці
20:40Андрушівка — Бровки Перші (Пт)
20:55Андрушівка — Червоне (Пт)

за маршрутами автобусів

Андрушівка — Антопіль
08:30 15:00(кр Сб-Нд)

Андрушівка — Бердичів
06:10 12:00

Андрушівка — Бровки Другі
13:00(Ср)

Андрушівка — Бровки Перші
05:20 07:30 08:30 11:30 18:00 20:40(Пт)

Андрушівка — Житомир
05:45 07:20 08:30 10:40 12:00 14:10 15:50 17:30

Андрушівка — Зарубинці
04:50 09:30 14:50 19:30

Андрушівка — Київ
05:00 06:30 08:00 09:30 11:00 12:30 14:00 15:30 17:00 19:00

Андрушівка — Котельня
16:00

Андрушівка — Лебединці
07:30 13:00(Сб-Нд) 18:20

Андрушівка — Мала П'ятигірка
07:00(кр Сб-Нд)

Андрушівка — Мостове
06:30 14:00(Пн,Ср,Пт)

Андрушівка — Нехворощ
06:00(Нд) 06:30 10:40 13:00(Ср) 13:40 17:20

Андрушівка — Ремзавод
06:00 11:30(кр Сб-Нд)

Андрушівка — Червоне
06:20 07:30 11:30 14:10 16:30 20:55(Пт)

Андрушівка — Яроповичі
06:10 12:00(Вт,Чт)

Інформація оновлена: 26.08.2016