Автовокзал Дунаївці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 109 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03858-31369

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Дунаївці — Городиська
05:40Дунаївці — Сокілець
05:40Дунаївці — Гута-Морозівська
05:50Дунаївці — Ксаверівка
05:50Дунаївці — Притулівка
05:50Дунаївці — Ярова Слобідка
06:00Дунаївці — Малий Карабчіїв
06:00Дунаївці — Сокілець
06:00Дунаївці — Вінниця
06:20Дунаївці — Велика Кужелева
06:30Дунаївці — Зеленче
06:30Дунаївці — Гірчична
06:30Дунаївці — Нестерівці
06:35Нова Ушиця — Хмельницький
06:35Нова Ушиця — Чернівці
06:45Куча — Хмельницький
07:05Кам'янець-Подільський — Сохачев (Пол)
07:10Березівка — Хмельницький (Пн,Пт,Нд)
07:10Маціорськ — Хмельницький
07:10Дунаївці — Лошківці
07:10Хмельницький — Могилів-Подільський
07:15Дунаївці — Варварівка
07:40Хмельницький — Рудківці
07:40Дунаївці — Чернівці
07:40Кам'янець-Подільський — Житомир
07:50Дунаївці — Підлісний Мукарів
08:00Чернівці — Красилів
08:10Стара Ушиця — Хмельницький
08:15Куражин — Хмельницький
08:15Хмельницький — Сокиряни
08:25Хмельницький — Нова Ушиця
08:25Чемерівці — Хмельницький
08:26Новодністровськ — Кам'янець-Подільський
08:35Кам'янець-Подільський — Вінниця
08:45Могилів-Подільський — Хмельницький
08:55Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
09:00Рудківці — Хмельницький
09:10Хмельницький — Яремче
09:25Кам'янець-Подільський — Київ
09:25Могилів-Подільський — Кам'янець-Подільський
09:35Капустяни — Хмельницький
09:45Красилів — Чернівці
09:50Кам'янець-Подільський — Рівне
09:55Тульчин — Кам'янець-Подільський
10:00Дунаївці — Зеленче
10:05Тимків — Хмельницький
10:10Дунаївці — Криничани
10:25Хмельницький — Чернівці
10:30Городок — Кам'янець-Подільський
10:30Кам'янець-Подільський — Київ
10:35Дунаївці — Лошківці
10:45Красилів — Кам'янець-Подільський
10:55Нова Ушиця — Хмельницький
11:00Дунаївці — Нестерівці
11:00Чернівці — Шепетівка
11:10Дунаївці — Сокілець
11:16Бар — Кам'янець-Подільський
11:16Бар — Івано-Франківськ
11:20Дунаївці — Велика Кужелева
11:30Стара Синява — Кам'янець-Подільський
11:30Дунаївці — Городиська
11:40Хмельницький — Кам'янець-Подільський
11:40Дунаївці — Синяківці
11:50Деражня — Кам'янець-Подільський
11:50Дунаївці — Підлісний Мукарів
12:00Дунаївці — Нестерівці
12:05Кам'янець-Подільський — Рівне
12:05Вінниця — Кам'янець-Подільський
12:05Шепетівка — Чернівці
12:25Дунаївці — Криничани
12:35Хмельницький — Нова Ушиця
12:45Кам'янець-Подільський — Красилів
12:50Волочиськ — Нова Ушиця
12:50Полонне — Кам'янець-Подільський
13:00Ізяслав — Кам'янець-Подільський
13:05Славута — Кам'янець-Подільський
13:06Дунаївці — Ярова Слобідка
13:10Кам'янець-Подільський — Могилів-Подільський
13:15Дунаївці — Гірчична
13:15Чернівці — Вінниця
13:20Дунаївці — Малий Карабчіїв
13:35Кам'янець-Подільський — Городок
13:40Дунаївці — Гута-Морозівська
13:55Хмельницький — Куча
13:55Городище — Кам'янець-Подільський
14:00Дунаївці — Варварівка
14:00Дунаївці — Притулівка
14:00Дунаївці — Ксаверівка
14:00Вінниця — Нетішин
14:10Дунаївці — Сокілець
14:15Кам'янець-Подільський — Вінниця
14:30Хмельницький — Кам'янець-Подільський
14:30Кам'янець-Подільський — Стара Синява
14:35Могилів-Подільський — Львів
14:35Вінниця — Чернівці
14:40Львів — Могилів-Подільський
15:05Кам'янець-Подільський — Новодністровськ
15:10Яремче — Хмельницький
15:20Нетішин — Вінниця
15:35Хмельницький — Рудківці
15:40Кам'янець-Подільський — Деражня (Пн,Пт)
15:40Кам'янець-Подільський — Бар
15:40Івано-Франківськ — Бар
15:55Хмельницький — Маціорськ
15:55Хмельницький — Березівка (Пн,Пт,Нд)
15:55Кам'янець-Подільський — Славута
16:00Могилів-Подільський — Хмельницький
16:00Чернівці — Житомир
16:00Рівне — Кам'янець-Подільський
16:00Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
16:35Чемерівці — Нова Ушиця
16:40Кам'янець-Подільський — Городище
16:40Чернівці — Нова Ушиця
16:50Хмельницький — Куражин
17:00Городок — Кам'янець-Подільський
17:00Кам'янець-Подільський — Полонне
17:00Кам'янець-Подільський — Тульчин
17:30Кам'янець-Подільський — Ізяслав
17:30Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
17:40Рівне — Кам'янець-Подільський
17:45Чернівці — Красилів
17:45Красилів — Чернівці
18:00Дунаївці — Нестерівці
18:05Вінниця — Кам'янець-Подільський
18:15Хмельницький — Капустяни
18:45Київ — Кам'янець-Подільський
18:50Сокиряни — Хмельницький
19:00Київ — Кам'янець-Подільський
19:05Хмельницький — Тимків
19:05Житомир — Чернівці
19:35Кам'янець-Подільський — Городок
19:40Хмельницький — Кам'янець-Подільський
20:05Житомир — Кам'янець-Подільський
20:15Чернівці — Хмельницький
21:15Кам'янець-Подільський — Київ
21:35Київ — Кам'янець-Подільський

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Бар
15:40

Ізяслав — Кам'янець-Подільський
13:00

Бар — Івано-Франківськ
11:16

Бар — Кам'янець-Подільський
11:16

Березівка — Хмельницький
07:10(Пн,Пт,Нд)

Волочиськ — Нова Ушиця
12:50

Вінниця — Кам'янець-Подільський
12:05 18:05

Вінниця — Нетішин
14:00

Вінниця — Чернівці
14:35

Городище — Кам'янець-Подільський
13:55

Городок — Кам'янець-Подільський
10:30 17:00

Деражня — Кам'янець-Подільський
11:50

Дунаївці — Варварівка
07:15 14:00

Дунаївці — Велика Кужелева
06:20 11:20

Дунаївці — Вінниця
06:00

Дунаївці — Городиська
05:00 11:30

Дунаївці — Гута-Морозівська
05:40 13:40

Дунаївці — Гірчична
06:30 13:15

Дунаївці — Зеленче
06:30 10:00

Дунаївці — Криничани
10:10 12:25

Дунаївці — Ксаверівка
05:50 14:00

Дунаївці — Лошківці
07:10 10:35

Дунаївці — Малий Карабчіїв
06:00 13:20

Дунаївці — Нестерівці
06:30 11:00 12:00 18:00

Дунаївці — Притулівка
05:50 14:00

Дунаївці — Підлісний Мукарів
07:50 11:50

Дунаївці — Синяківці
11:40

Дунаївці — Сокілець
05:40 06:00 11:10 14:10

Дунаївці — Чернівці
07:40

Дунаївці — Ярова Слобідка
05:50 13:06

Житомир — Кам'янець-Подільський
20:05

Житомир — Чернівці
19:05

Кам'янець-Подільський — Ізяслав
17:30

Кам'янець-Подільський — Бар
15:40

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
16:00

Кам'янець-Подільський — Вінниця
08:35 14:15

Кам'янець-Подільський — Городище
16:40

Кам'янець-Подільський — Городок
13:35 19:35

Кам'янець-Подільський — Деражня
15:40(Пн,Пт)

Кам'янець-Подільський — Житомир
07:40

Кам'янець-Подільський — Київ
09:25 10:30 21:15

Кам'янець-Подільський — Красилів
12:45

Кам'янець-Подільський — Могилів-Подільський
13:10

Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
08:55

Кам'янець-Подільський — Новодністровськ
15:05

Кам'янець-Подільський — Полонне
17:00

Кам'янець-Подільський — Рівне
09:50 12:05

Кам'янець-Подільський — Славута
15:55

Кам'янець-Подільський — Сохачев (Пол)
07:05

Кам'янець-Подільський — Стара Синява
14:30

Кам'янець-Подільський — Тульчин
17:00

Капустяни — Хмельницький
09:35

Київ — Кам'янець-Подільський
18:45 19:00 21:35

Красилів — Кам'янець-Подільський
10:45

Красилів — Чернівці
09:45 17:45

Куражин — Хмельницький
08:15

Куча — Хмельницький
06:45

Львів — Могилів-Подільський
14:40

Маціорськ — Хмельницький
07:10

Могилів-Подільський — Кам'янець-Подільський
09:25

Могилів-Подільський — Львів
14:35

Могилів-Подільський — Хмельницький
08:45 16:00

Нетішин — Вінниця
15:20

Нова Ушиця — Хмельницький
06:35 10:55

Нова Ушиця — Чернівці
06:35

Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
17:30

Новодністровськ — Кам'янець-Подільський
08:26

Полонне — Кам'янець-Подільський
12:50

Рудківці — Хмельницький
09:00

Рівне — Кам'янець-Подільський
16:00 17:40

Славута — Кам'янець-Подільський
13:05

Сокиряни — Хмельницький
18:50

Стара Синява — Кам'янець-Подільський
11:30

Стара Ушиця — Хмельницький
08:10

Тимків — Хмельницький
10:05

Тульчин — Кам'янець-Подільський
09:55

Хмельницький — Березівка
15:55(Пн,Пт,Нд)

Хмельницький — Кам'янець-Подільський
11:40 14:30 19:40

Хмельницький — Капустяни
18:15

Хмельницький — Куражин
16:50

Хмельницький — Куча
13:55

Хмельницький — Маціорськ
15:55

Хмельницький — Могилів-Подільський
07:10

Хмельницький — Нова Ушиця
08:25 12:35

Хмельницький — Рудківці
07:40 15:35

Хмельницький — Сокиряни
08:15

Хмельницький — Тимків
19:05

Хмельницький — Чернівці
10:25

Хмельницький — Яремче
09:10

Чемерівці — Нова Ушиця
16:35

Чемерівці — Хмельницький
08:25

Чернівці — Вінниця
13:15

Чернівці — Житомир
16:00

Чернівці — Красилів
08:00 17:45

Чернівці — Нова Ушиця
16:40

Чернівці — Хмельницький
20:15

Чернівці — Шепетівка
11:00

Шепетівка — Чернівці
12:05

Яремче — Хмельницький
15:10

Інформація оновлена: 29.08.2016