Автовокзал Деражня

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 95 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03856-21154

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Деражня — Майдан-Чернелівецький
05:20Деражня — Явтухи (Пн-Вт)
05:25Деражня — Нетечинці
05:30Деражня — Степівка
05:30Деражня — Явтухи (Вт)
05:35Деражня — Вовковинці
05:40Деражня — Галузинці
05:45Деражня — Божиківці
05:50Деражня — Шиїнці (Ср,Нд)
06:00Деражня — Летичів (Чт)
06:00Деражня — Черешенька
06:00Деражня — Копачівка
06:00Деражня — Явтухи (Нд)
06:15Деражня — Городище (Вт)
06:15Деражня — Хмельницький
06:30Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка (Пн)
06:30Деражня — Мазники
06:30Деражня — Галузинці
06:45Деражня — Вівсяники
06:50Деражня — Маниківці (Пт,Нд)
06:50Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
06:55Деражня — Копачівка
07:00Деражня — Гатная
07:00Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
07:10Деражня — Хмельницький ч/з Богданівці (Пн,Ср,Пт,Нд)
07:10Деражня — Вінниця
07:15Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка (Пн-Вт)
07:30Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
07:50Деражня — Гатная
07:50Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
07:50Деражня — Марківка
08:10Деражня — Шиїнці (Сб)
08:30Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
08:30Деражня — Бомкове
08:50Деражня — Кам'янець-Подільський (Пт,Нд)
08:55Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
09:00Деражня — Городище
09:30Деражня — Хмельницький ч/з Новосілка
10:00Деражня — Копачівка (Нд)
10:05Деражня — Красилів ч/з Хмельницький
10:20Деражня — Гатная (Нд)
10:20Деражня — Божиківці
10:45Деражня — Кам'янець-Подільський
11:15Деражня — Вівсяники
11:40Деражня — Гатная (Чт)
11:40Деражня — Марківка (Вт)
12:00Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
12:00Деражня — Мазники
12:00Деражня — Черешенька
12:00Деражня — Явтухи (Нд)
12:10Деражня — Вовковинці (кр Нд)
12:20Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка (кр Чт)
12:30Деражня — Галузинці (Вт,Чт,Нд)
12:30Деражня — Степівка (Вт)
12:50Деражня — Явтухи (Вт)
13:15Деражня — Божиківці
13:50Деражня — Муровані Курилівці ч/з Бар
14:10Деражня — Шиїнці (Ср,Нд)
14:15Деражня — Галузинці (Пт,Нд)
14:20Деражня — Городище (Вт)
14:20Деражня — Явтухи (Пн-Вт)
14:20Деражня — Бомкове
14:50Деражня — Хмельницький ч/з Новосілка
15:05Деражня — Майдан-Чернелівецький (кр Вт)
15:10Деражня — Шиїнці (Сб)
15:30Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
15:35Деражня — Нетечинці
16:25Деражня — Вінниця (кр Чт)
16:30Деражня — Черешенька (Нд)
17:00Деражня — Божиківці
17:10Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
18:35Деражня — Галузинці (Вт)
18:45Деражня — Явтухи (Пт)
18:50Деражня — Вівсяники
18:50Деражня — Божиківці (Пт)
19:40Деражня — Городище
19:45Деражня — Хмельницький
21:05Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка (кр Чт)

за маршрутами автобусів

Деражня — Божиківці
05:45 10:20 13:15 17:00 18:50(Пт)

Деражня — Бомкове
08:30 14:20

Деражня — Вовковинці
05:35 12:10(кр Нд)

Деражня — Вівсяники
06:45 11:15 18:50

Деражня — Вінниця
07:10 16:25(кр Чт)

Деражня — Галузинці
05:40 06:30 12:30(Вт,Чт,Нд) 14:15(Пт,Нд) 18:35(Вт)

Деражня — Гатная
07:00 07:50 10:20(Нд) 11:40(Чт)

Деражня — Городище
06:15(Вт) 09:00 14:20(Вт) 19:40

Деражня — Кам'янець-Подільський
08:50(Пт,Нд) 10:45

Деражня — Копачівка
06:00 06:55 10:00(Нд)

Деражня — Красилів ч/з Хмельницький
10:05

Деражня — Летичів
06:00(Чт)

Деражня — Мазники
06:30 12:00

Деражня — Майдан-Чернелівецький
05:20 15:05(кр Вт)

Деражня — Маниківці
06:50(Пт,Нд)

Деражня — Марківка
07:50 11:40(Вт)

Деражня — Муровані Курилівці ч/з Бар
13:50

Деражня — Нетечинці
05:25 15:35

Деражня — Степівка
05:30 12:30(Вт)

Деражня — Хмельницький
06:15 19:45

Деражня — Хмельницький ч/з Богданівці
07:10(Пн,Ср,Пт,Нд)

Деражня — Хмельницький ч/з Копачівка
06:30(Пн) 06:50 07:00 07:15(Пн-Вт) 07:30 07:50 08:30 08:55 12:00 12:20(кр Чт) 15:30 17:10 21:05(кр Чт)

Деражня — Хмельницький ч/з Новосілка
09:30 14:50

Деражня — Черешенька
06:00 12:00 16:30(Нд)

Деражня — Шиїнці
05:50(Ср,Нд) 08:10(Сб) 14:10(Ср,Нд) 15:10(Сб)

Деражня — Явтухи
05:20(Пн-Вт) 05:30(Вт) 06:00(Нд) 12:00(Нд) 12:50(Вт) 14:20(Пн-Вт) 18:45(Пт)

Інформація оновлена: 29.08.2016