Автовокзал Житомир АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Хлібна, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0412-378445

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Житомир — Антопіль
05:00Житомир — Олізарка
05:05Житомир — Щеніїв
05:10Житомир — Ліщин
05:15Житомир — Глибочок
05:20Житомир — Старий Солотвин
05:25Житомир — Коростишів
05:30Житомир — Заможне
05:30Житомир — Ружки
05:30Житомир — Іванків
05:30Житомир — Київ
05:40Житомир — Городище
05:40Житомир — Калинівка
05:50Житомир — Туровець
05:50Житомир — Туровець
05:50Житомир — Слобідка
05:50Житомир — Троянів
06:00Житомир — Новоівницьке
06:00Житомир — Вишпіль
06:00Житомир — Щербини
06:00Житомир — Коростишів
06:00Житомир — Бобрик
06:00Житомир — Новоівницьке
06:00Житомир — Вишпіль
06:00Житомир — Піски
06:15Житомир — Осикове
06:15Житомир — Панасівка
06:15Житомир — Слободище
06:15Житомир — Київ
06:15Житомир — Димарка
06:15Житомир — Слободище
06:20Житомир — Скоморохи
06:20Житомир — Червоне
06:20Житомир — Дубовець
06:20Житомир — Торчин
06:30Житомир — Бистрі
06:30Житомир — Романів
06:30Житомир — Стара Котельня
06:30Житомир — Вигода
06:30Житомир — Волиця
06:30Житомир — Малинівка
06:30Житомир — Малинівка
06:40Житомир — Яроповичі
06:40Житомир — Димарка
06:40Житомир — Василівка
06:40Житомир — Коростишів
06:45Житомир — Кодня
06:50Житомир — Івановичі
06:50Житомир — Нова Вигода
06:50Житомир — Скоморохи
06:50Житомир — Нова Вигода
06:55Житомир — Кринички
06:55Житомир — Димарка
07:00Житомир — Старий Майдан
07:00Житомир — Волиця
07:00Житомир — Вереси
07:00Житомир — Ліщин
07:00Житомир — Київ
07:10Житомир — Онишпіль
07:10Житомир — Антонівка
07:10Житомир — Щеніїв
07:10Житомир — Лука
07:15Житомир — Калинівка
07:15Житомир — Рудківка
07:15Житомир — Червоноармійськ
07:20Житомир — Пряжів
07:20Житомир — Студениця
07:20Житомир — Рудокопи
07:20Житомир — Калинівка
07:25Житомир — Малі Коровинці
07:25Житомир — Скоморохи
07:25Житомир — Піски
07:30Житомир — Ружки
07:30Житомир — Коростишів
07:30Житомир — Дачі Вільські
07:30Житомир — Вереси
07:30Житомир — Дачі Вільські
07:35Житомир — Вишневе
07:40Житомир — Туровець
07:40Житомир — Туровець
07:40Житомир — Троянів
07:40Житомир — Торчин
07:45Житомир — Київ
07:55Житомир — Підгородне
07:55Житомир — Вишневе
08:00Житомир — Василівка
08:00Житомир — Бистрі
08:00Житомир — Свидя
08:05Житомир — Димарка
08:05Житомир — Волиця
08:15Житомир — Іванків
08:20Житомир — Вереси
08:20Житомир — Буки
08:21Житомир — Любар
08:30Житомир — Городище
08:30Житомир — Київ
08:30Житомир — Калинівка
08:40Житомир — Троянів
08:40Житомир — Гуменники
08:40Житомир — Скоморохи
08:40Житомир — Василівка
08:50Житомир — Вигода
08:55Житомир — Великі Мошківці
09:00Житомир — Троща
09:00Житомир — Олізарка
09:00Житомир — Новоівницьке
09:00Житомир — Коростишів
09:00Житомир — Вишпіль
09:00Житомир — Вишпіль
09:00Житомир — Левків
09:00Житомир — Лука
09:05Житомир — Щеніїв
09:07Житомир — Підгородне
09:10Житомир — Соснівка
09:15Житомир — Київ
09:20Житомир — Піски
09:20Житомир — Дубовець
09:30Житомир — Гадзинка
09:30Житомир — Котельня
09:30Житомир — Вишневе
09:30Житомир — Городище
09:30Житомир — Кодня
09:30Житомир — Димарка
09:30Житомир — Гадзинка
09:35Житомир — Давидівка
09:40Житомир — Головине
09:40Житомир — Вереси
09:45Житомир — Радецьке Будище
09:45Житомир — Щербини
09:45Житомир — Щербини
09:50Житомир — Волиця
10:00Житомир — Ліщин
10:00Житомир — Травневе
10:00Житомир — Київ
10:00Житомир — Поромівка
10:10Житомир — Василівка
10:10Житомир — Вишневе
10:10Житомир — Левків
10:20Житомир — Вереси
10:20Житомир — Торчин
10:20Житомир — Червоне
10:25Житомир — Пряжів
10:30Житомир — Коростишів
10:30Житомир — Калинівка
10:30Житомир — Теньківка
10:30Житомир — Зелена Діброва
10:30Житомир — Стара Рудня
10:30Житомир — Троянів
10:30Житомир — Піски
10:40Житомир — Стара Котельня
10:45Житомир — Київ
10:50Житомир — Городище
10:50Житомир — Вигода
10:55Житомир — Волиця
11:00Житомир — Лука
11:00Житомир — Скоморохи
11:00Житомир — Студениця
11:00Житомир — Кодня
11:00Житомир — Павлівка
11:10Житомир — Осикове
11:10Житомир — Димарка
11:15Житомир — Горбулів
11:15Житомир — Заможне
11:15Житомир — Василівка
11:15Житомир — Вишневе
11:20Житомир — Іванків
11:24Житомир — Дубовець
11:26Житомир — Підгородне
11:30Житомир — Ходорівка
11:30Житомир — Бобрик
11:30Житомир — Київ
11:30Житомир — Туровець
11:30Житомир — Вакуленчук
11:30Житомир — Туровець
11:40Житомир — Бистрі
11:40Житомир — Стовпів
11:40Житомир — Старий Солотвин
11:40Житомир — Малинівка
11:40Житомир — Малинівка
11:45Житомир — Вишпіль
11:45Житомир — Вишпіль
11:50Житомир — Нові Сали
11:50Житомир — Стрибіж
11:55Житомир — Волиця
12:00Житомир — Кринички
12:00Житомир — Димарка
12:00Житомир — Городище
12:00Житомир — Ліщин
12:00Житомир — Слобідка
12:00Житомир — Вереси
12:00Житомир — Никонівка
12:05Житомир — Щербини
12:10Житомир — Новоівницьке
12:10Житомир — Болярка
12:15Житомир — Київ
12:15Житомир — Онишпіль
12:15Житомир — Калинівка
12:15Житомир — Антонівка
12:25Житомир — Івановичі
12:25Житомир — Биківка
12:30Житомир — Ружки
12:30Житомир — Коростишів
12:35Житомир — Слобідка
12:35Житомир — Підгородне
12:40Житомир — Вереси
12:40Житомир — Антопіль
12:50Житомир — Нова Вигода
12:50Житомир — Котельня
12:50Житомир — Нова Вигода
12:50Житомир — Великі Мошківці
12:55Житомир — Бердичів
13:00Житомир — Троянів
13:00Житомир — Вигода
13:00Житомир — Щеніїв
13:00Житомир — Лука
13:00Житомир — Калинівка
13:00Житомир — Київ
13:00Житомир — Панасівка
13:00Житомир — Гуменники
13:00Житомир — Скоморохи
13:05Житомир — Болярка
13:10Житомир — Піски
13:15Житомир — Кодня
13:20Житомир — Дубовець
13:20Житомир — Ліщин
13:20Житомир — Забріддя
13:25Житомир — Романів
13:25Житомир — Пряжів
13:30Житомир — Левків
13:30Житомир — Свидя
13:35Житомир — Соснівка
13:40Житомир — Коростишів
13:45Житомир — Київ
13:50Житомир — Стара Котельня
13:50Житомир — Калинівка
13:50Житомир — Глибочок
14:00Житомир — Волиця
14:00Житомир — Давидівка
14:00Житомир — Заможне
14:00Житомир — Іванків
14:00Житомир — Вереси
14:00Житомир — Травневе
14:00Житомир — Димарка
14:05Житомир — Киянка
14:10Житомир — Вишпіль
14:10Житомир — Вишпіль
14:15Житомир — Новоівницьке
14:15Житомир — Новоівницьке
14:15Житомир — Озера
14:20Житомир — Торчин
14:20Житомир — Бистрі
14:20Житомир — Червоне
14:30Житомир — Київ
14:30Житомир — Троянів
14:35Житомир — Малі Коровинці
14:35Житомир — Червоноармійськ
14:35Житомир — Вишневе
14:40Житомир — Сколобів
14:45Житомир — Коростишів
14:46Житомир — Підгородне
14:50Житомир — Головенка
14:50Житомир — Головенка
15:00Житомир — Нова Вигода
15:00Житомир — Василівка
15:00Житомир — Волиця
15:00Житомир — Туровець
15:00Житомир — Калинівка
15:00Житомир — Нова Вигода
15:00Житомир — Туровець
15:00Житомир — Славів
15:05Житомир — Рудокопи
15:05Житомир — Студениця
15:15Житомир — Київ
15:15Житомир — Коростишів
15:20Житомир — Стовпів
15:20Житомир — Малинівка
15:20Житомир — Вереси
15:20Житомир — Головине
15:20Житомир — Малинівка
15:25Житомир — Ружки
15:30Житомир — Червоне
15:30Житомир — Скоморохи
15:30Житомир — Яроповичі
15:30Житомир — Ліщин
15:35Житомир — Щербини
15:35Житомир — Торчин
15:35Житомир — Щербини
15:35Житомир — Левків
15:40Житомир — Старий Майдан
15:40Житомир — Піски
15:40Житомир — Пряжів
15:50Житомир — Калинівка
15:50Житомир — Слобідка
15:55Житомир — Волиця
16:00Житомир — Димарка
16:00Житомир — Городище
16:00Житомир — Київ
16:00Житомир — Новоівницьке
16:00Житомир — Вереси
16:00Житомир — Лука
16:08Житомир — Підгородне
16:10Житомир — Олізарка
16:15Житомир — Вишневе
16:20Житомир — Коростишів
16:20Житомир — Вигода
16:20Житомир — Івановичі
16:25Житомир — Троянів
16:30Житомир — Василівка
16:30Житомир — Вертокиївка
16:30Житомир — Піски
16:30Житомир — Калинівка
16:40Житомир — Стара Котельня
16:40Житомир — Вереси
16:45Житомир — Київ
16:45Житомир — Радецьке Будище
16:50Житомир — Щеніїв
16:50Житомир — Нова Вигода
16:50Житомир — Нова Вигода
17:00Житомир — Волиця
17:00Житомир — Скоморохи
17:00Житомир — Буки
17:00Житомир — Бобрик
17:00Житомир — Димарка
17:05Житомир — Дубовець
17:05Житомир — Троща
17:06Житомир — Троща
17:10Житомир — Никонівка
17:10Житомир — Старий Солотвин
17:15Житомир — Ліщин
17:20Житомир — Никонівка
17:20Житомир — Зелена Діброва
17:20Житомир — Науменка
17:20Житомир — Коростишів
17:20Житомир — Калинівка
17:20Житомир — Вереси
17:20Житомир — Новоівницьке
17:20Житомир — Стара Рудня
17:30Житомир — Дачі Вільські
17:30Житомир — Стовпів
17:30Житомир — Волиця
17:30Житомир — Київ
17:30Житомир — Дачі Вільські
17:30Житомир — Димарка
17:30Житомир — Червоне
17:30Житомир — Бистрі
17:35Житомир — Василівка
17:40Житомир — Кодня
17:40Житомир — Туровець
17:40Житомир — Туровець
17:45Житомир — Антопіль
17:45Житомир — Вишневе
17:46Житомир — Підгородне
17:50Житомир — Гуменники
17:50Житомир — Забріддя
17:50Житомир — Ходорівка
17:50Житомир — Вакуленчук
17:55Житомир — Щербини
18:00Житомир — Троянів
18:00Житомир — Лука
18:00Житомир — Левків
18:05Житомир — Нові Сали
18:10Житомир — Студениця
18:10Житомир — Заможне
18:10Житомир — Ружки
18:15Житомир — Київ
18:20Житомир — Вереси
18:20Житомир — Торчин
18:20Житомир — Давидівка
18:20Житомир — Вигода
18:30Житомир — Ліщин
18:30Житомир — Калинівка
18:30Житомир — Поромівка
18:30Житомир — Скоморохи
18:30Житомир — Піски
18:30Житомир — Котельня
18:40Житомир — Головенка
18:40Житомир — Калинівка
18:45Житомир — Димарка
18:50Житомир — Олізарка
18:50Житомир — Торчин
18:50Житомир — Глибочок
19:00Житомир — Нова Вигода
19:00Житомир — Київ
19:00Житомир — Нова Вигода
19:10Житомир — Дубовець
19:10Житомир — Червоне
19:15Житомир — Ліщин
19:20Житомир — Вереси
19:20Житомир — Свидя
19:20Житомир — Соснівка

за маршрутами автобусів

Житомир — Іванків
05:30 08:15 11:20 14:00

Житомир — Івановичі
06:50 12:25 16:20

Житомир — Антонівка
07:10 12:15

Житомир — Антопіль
05:00 12:40 17:45

Житомир — Бердичів
12:55

Житомир — Биківка
12:25

Житомир — Бистрі
06:30 08:00 11:40 14:20 17:30

Житомир — Бобрик
06:00 11:30 17:00

Житомир — Болярка
12:10 13:05

Житомир — Буки
08:20 17:00

Житомир — Вакуленчук
11:30 17:50

Житомир — Василівка
06:40 08:00 08:40 10:10 11:15 15:00 16:30 17:35

Житомир — Великі Мошківці
08:55 12:50

Житомир — Вереси
07:00 07:30 08:20 09:40 10:20 12:00 12:40 14:00 15:20 16:00 16:40 17:20 18:20 19:20

Житомир — Вертокиївка
16:30

Житомир — Вигода
06:30 08:50 10:50 13:00 16:20 18:20

Житомир — Вишневе
07:35 07:55 09:30 10:10 11:15 14:35 16:15 17:45

Житомир — Вишпіль
06:00 06:00 09:00 09:00 11:45 11:45 14:10 14:10

Житомир — Волиця
06:30 07:00 08:05 09:50 10:55 11:55 14:00 15:00 15:55 17:00 17:30

Житомир — Гадзинка
09:30 09:30

Житомир — Глибочок
05:15 13:50 18:50

Житомир — Головенка
14:50 14:50 18:40

Житомир — Головине
09:40 15:20

Житомир — Горбулів
11:15

Житомир — Городище
05:40 08:30 09:30 10:50 12:00 16:00

Житомир — Гуменники
08:40 13:00 17:50

Житомир — Давидівка
09:35 14:00 18:20

Житомир — Дачі Вільські
07:30 07:30 17:30 17:30

Житомир — Димарка
06:15 06:40 06:55 08:05 09:30 11:10 12:00 14:00 16:00 17:00 17:30 18:45

Житомир — Дубовець
06:20 09:20 11:24 13:20 17:05 19:10

Житомир — Забріддя
13:20 17:50

Житомир — Заможне
05:30 11:15 14:00 18:10

Житомир — Зелена Діброва
10:30 17:20

Житомир — Калинівка
05:40 07:15 07:20 08:30 10:30 12:15 13:00 13:50 15:00 15:50 16:30 17:20 18:30 18:40

Житомир — Киянка
14:05

Житомир — Київ
05:30 06:15 07:00 07:45 08:30 09:15 10:00 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:15 19:00

Житомир — Кодня
06:45 09:30 11:00 13:15 17:40

Житомир — Коростишів
05:25 06:00 06:40 07:30 09:00 10:30 12:30 13:40 14:45 15:15 16:20 17:20

Житомир — Котельня
09:30 12:50 18:30

Житомир — Кринички
06:55 12:00

Житомир — Левків
09:00 10:10 13:30 15:35 18:00

Житомир — Лука
07:10 09:00 11:00 13:00 16:00 18:00

Житомир — Любар
08:21

Житомир — Ліщин
05:10 07:00 10:00 12:00 13:20 15:30 17:15 18:30 19:15

Житомир — Малинівка
06:30 06:30 11:40 11:40 15:20 15:20

Житомир — Малі Коровинці
07:25 14:35

Житомир — Науменка
17:20

Житомир — Никонівка
12:00 17:10 17:20

Житомир — Нова Вигода
06:50 06:50 12:50 12:50 15:00 15:00 16:50 16:50 19:00 19:00

Житомир — Новоівницьке
06:00 06:00 09:00 12:10 14:15 14:15 16:00 17:20

Житомир — Нові Сали
11:50 18:05

Житомир — Озера
14:15

Житомир — Олізарка
05:00 09:00 16:10 18:50

Житомир — Онишпіль
07:10 12:15

Житомир — Осикове
06:15 11:10

Житомир — Павлівка
11:00

Житомир — Панасівка
06:15 13:00

Житомир — Поромівка
10:00 18:30

Житомир — Пряжів
07:20 10:25 13:25 15:40

Житомир — Підгородне
07:55 09:07 11:26 12:35 14:46 16:08 17:46

Житомир — Піски
06:00 07:25 09:20 10:30 13:10 15:40 16:30 18:30

Житомир — Радецьке Будище
09:45 16:45

Житомир — Романів
06:30 13:25

Житомир — Рудківка
07:15

Житомир — Рудокопи
07:20 15:05

Житомир — Ружки
05:30 07:30 12:30 15:25 18:10

Житомир — Свидя
08:00 13:30 19:20

Житомир — Сколобів
14:40

Житомир — Скоморохи
06:20 06:50 07:25 08:40 11:00 13:00 15:30 17:00 18:30

Житомир — Славів
15:00

Житомир — Слободище
06:15 06:15

Житомир — Слобідка
05:50 12:00 12:35 15:50

Житомир — Соснівка
09:10 13:35 19:20

Житомир — Стара Котельня
06:30 10:40 13:50 16:40

Житомир — Стара Рудня
10:30 17:20

Житомир — Старий Майдан
07:00 15:40

Житомир — Старий Солотвин
05:20 11:40 17:10

Житомир — Стовпів
11:40 15:20 17:30

Житомир — Стрибіж
11:50

Житомир — Студениця
07:20 11:00 15:05 18:10

Житомир — Теньківка
10:30

Житомир — Торчин
06:20 07:40 10:20 14:20 15:35 18:20 18:50

Житомир — Травневе
10:00 14:00

Житомир — Троща
09:00 17:05 17:06

Житомир — Троянів
05:50 07:40 08:40 10:30 13:00 14:30 16:25 18:00

Житомир — Туровець
05:50 05:50 07:40 07:40 11:30 11:30 15:00 15:00 17:40 17:40

Житомир — Ходорівка
11:30 17:50

Житомир — Червоне
06:20 10:20 14:20 15:30 17:30 19:10

Житомир — Червоноармійськ
07:15 14:35

Житомир — Щеніїв
05:05 07:10 09:05 13:00 16:50

Житомир — Щербини
06:00 09:45 09:45 12:05 15:35 15:35 17:55

Житомир — Яроповичі
06:40 15:30

Інформація оновлена: 25.09.2013