Автовокзал Житомир АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Хлібна, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0412-378445

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:55Житомир — Глибочок
05:00Житомир — Олізарка
05:10Житомир — Ліщин
05:15Житомир — Заможне
05:25Житомир — Коростишів
05:35Житомир — Ріжки
05:40Житомир — Городище
05:40Житомир — Калинівка
05:50Житомир — Бистрі
05:50Житомир — Туровець
05:50Житомир — Бобрик
05:50Житомир — Осники
05:50Житомир — Слобідка
05:55Житомир — Павлівка
06:00Житомир — Коростишів
06:00Житомир — Піски
06:00Житомир — Вільск
06:10Житомир — Дубовець
06:10Житомир — Левків
06:10Житомир — Яроповичі
06:15Житомир — Осикове
06:15Житомир — Калинівка
06:15Житомир — Слободище
06:15Житомир — Слободище
06:15Житомир — Димарка
06:20Житомир — Червоне
06:20Житомир — Торчин
06:20Житомир — Скоморохи
06:20Житомир — Вигода
06:30Житомир — Старосілля
06:30Житомир — Левків
06:30Житомир — Малинівка
06:30Житомир — Василівка
06:30Житомир — Романів
06:35Житомир — Великі Гадомці
06:40Житомир — Коростишів
06:40Житомир — Димарка
06:40Житомир — Вереси
06:50Житомир — Івановичі
06:50Житомир — Нова Вигода
06:50Житомир — Ліщин
06:55Житомир — Димарка
07:00Житомир — Бистрі
07:00Житомир — Антонівка
07:00Житомир — Лука
07:00Житомир — Буймир
07:00Житомир — Онишпіль
07:00Житомир — Старий Майдан
07:10Житомир — Високе
07:10Житомир — Калинівка
07:15Житомир — Пулини
07:15Житомир — Рудківка
07:20Житомир — Малі Коровинці
07:20Житомир — Вереси
07:20Житомир — Вишневе
07:20Житомир — Студениця
07:20Житомир — Андріївка
07:25Житомир — Левків
07:25Житомир — Скоморохи
07:25Житомир — Калинівка
07:30Житомир — Коростишів
07:30Житомир — Новогуйвинське
07:30Житомир — Ріжки
07:30Житомир — Піски
07:40Житомир — Головенка
07:40Житомир — Торчин
07:40Житомир — Туровець
08:00Житомир — Василівка
08:05Житомир — Димарка
08:05Житомир — Свидя
08:05Житомир — Бобровський масив
08:15Житомир — Іванків
08:20Житомир — Левків
08:20Житомир — Вереси
08:21Житомир — Нова Чортория
08:30Житомир — Бистрі
08:30Житомир — Василівка
08:30Житомир — Бистрі
08:40Житомир — Олізарка
08:40Житомир — Гуменники
08:40Житомир — Городище
08:40Житомир — Скоморохи
08:40Житомир — Троянів
08:40Житомир — Скоморохи
08:50Житомир — Калинівка
08:50Житомир — Вигода
08:50Житомир — Піски
08:55Житомир — Червоне
09:00Житомир — Лука
09:00Житомир — Коростишів
09:00Житомир — Троща
09:00Житомир — Новоівницьке
09:00Житомир — Левків
09:05Житомир — Щеніїв
09:10Житомир — Соснівка
09:20Житомир — Дубовець
09:30Житомир — Кодня
09:30Житомир — Городище
09:30Житомир — Димарка
09:35Житомир — Давидівка
09:40Житомир — Вереси
09:40Житомир — Головине
09:45Житомир — Радецьке Будище
10:00Житомир — Ліщин
10:00Житомир — Славів
10:00Житомир — Ліщин
10:00Житомир — Калинівка
10:00Житомир — Травневе
10:05Житомир — Василівка
10:15Житомир — Старосілля
10:15Житомир — Піски
10:20Житомир — Ващенки
10:20Житомир — Торчин
10:20Житомир — Вереси
10:20Житомир — Крилівка
10:30Житомир — Головенка
10:30Житомир — Стара Рудня
10:30Житомир — Зелена Діброва
10:30Житомир — Коростишів
10:30Житомир — Теньківка
10:50Житомир — Вигода
10:50Житомир — Городище
11:00Житомир — Скоморохи
11:00Житомир — Калинівка
11:00Житомир — Студениця
11:00Житомир — Лука
11:00Житомир — Скоморохи
11:10Житомир — Димарка
11:10Житомир — Осикове
11:15Житомир — Горбулів
11:15Житомир — Антопіль
11:15Житомир — Заможне
11:20Житомир — Дубовець
11:20Житомир — Іванків
11:30Житомир — Туровець
11:30Житомир — Пулини
11:30Житомир — Бобрик
11:30Житомир — Ходорівка
11:30Житомир — Вакуленчук
11:35Житомир — Малинівка
11:35Житомир — Великі Гадомці
11:40Житомир — Стовпів
11:40Житомир — Павлівка
11:50Житомир — Ліщин
11:50Житомир — Ліщин
11:50Житомир — Нові Сали
12:00Житомир — Димарка
12:00Житомир — Слобідка
12:00Житомир — Бистрі
12:00Житомир — Бистрі
12:00Житомир — Вереси
12:00Житомир — Городище
12:05Житомир — Болярка
12:10Житомир — Новоівницьке
12:15Житомир — Піски
12:15Житомир — Онишпіль
12:15Житомир — Антонівка
12:25Житомир — Івановичі
12:25Житомир — Биківка
12:30Житомир — Ріжки
12:30Житомир — Коростишів
12:40Житомир — Вереси
12:40Житомир — Слобідка
12:40Житомир — Слобідка
12:45Житомир — Буймир
12:50Житомир — Нова Вигода
12:50Житомир — Червоне
13:00Житомир — Скоморохи
13:00Житомир — Вигода
13:00Житомир — Калинівка
13:00Житомир — Щеніїв
13:00Житомир — Гуменники
13:00Житомир — Лука
13:00Житомир — Василівка
13:00Житомир — Головенка
13:00Житомир — Скоморохи
13:15Житомир — Кодня
13:15Житомир — Романів
13:20Житомир — Дубовець
13:20Житомир — Городище
13:20Житомир — Старосілля
13:30Житомир — Левків
13:30Житомир — Ліщин
13:30Житомир — Ліщин
13:35Житомир — Соснівка
13:40Житомир — Коростишів
13:40Житомир — Глибочок
13:40Житомир — Свидя
13:50Житомир — Калинівка
13:50Житомир — Заможне
14:00Житомир — Давидівка
14:00Житомир — Травневе
14:00Житомир — Лука
14:00Житомир — Димарка
14:00Житомир — Лука
14:00Житомир — Вереси
14:00Житомир — Іванків
14:05Житомир — Киянка
14:10Житомир — Вільск
14:15Житомир — Озера
14:15Житомир — Новоівницьке
14:20Житомир — Торчин
14:20Житомир — Червоне
14:30Житомир — Малі Коровинці
14:30Житомир — Бистрі
14:30Житомир — Бистрі
14:40Житомир — Пулини
14:45Житомир — Коростишів
15:00Житомир — Калинівка
15:00Житомир — Калинівка
15:00Житомир — Василівка
15:00Житомир — Славів
15:00Житомир — Нова Вигода
15:00Житомир — Головенка
15:00Житомир — Туровець
15:05Житомир — Андріївка
15:05Житомир — Студениця
15:20Житомир — Головине
15:20Житомир — Вереси
15:20Житомир — Стовпів
15:20Житомир — Малинівка
15:25Житомир — Ріжки
15:30Житомир — Ліщин
15:30Житомир — Яроповичі
15:30Житомир — Червоне
15:30Житомир — Скоморохи
15:35Житомир — Торчин
15:35Житомир — Левків
15:40Житомир — Старий Майдан
15:40Житомир — Піски
15:50Житомир — Слобідка
15:50Житомир — Калинівка
16:00Житомир — Вереси
16:00Житомир — Новоівницьке
16:00Житомир — Лука
16:00Житомир — Димарка
16:05Житомир — Городище
16:10Житомир — Олізарка
16:20Житомир — Івановичі
16:20Житомир — Коростишів
16:20Житомир — Вигода
16:25Житомир — Головенка
16:25Житомир — Василівка
16:30Житомир — Піски
16:30Житомир — Калинівка
16:40Житомир — Вереси
16:40Житомир — Городище
16:45Житомир — Долинівка
16:45Житомир — Бобровський масив
16:45Житомир — Радецьке Будище
16:50Житомир — Старосілля
16:50Житомир — Нова Вигода
16:50Житомир — Щеніїв
17:00Житомир — Скоморохи
17:00Житомир — Димарка
17:05Житомир — Троща
17:05Житомир — Дубовець
17:10Житомир — Бобрик
17:15Житомир — Ліщин
17:20Житомир — Науменка
17:20Житомир — Коростишів
17:20Житомир — Антопіль
17:20Житомир — Калинівка
17:20Житомир — Антопіль
17:20Житомир — Вереси
17:20Житомир — Стара Рудня
17:20Житомир — Новоівницьке
17:20Житомир — Зелена Діброва
17:30Житомир — Стовпів
17:30Житомир — Димарка
17:30Житомир — Вільськ
17:30Житомир — Бистрі
17:35Житомир — Василівка
17:40Житомир — Піски
17:40Житомир — Туровець
17:50Житомир — Вакуленчук
17:50Житомир — Гуменники
17:50Житомир — Крилівка
17:50Житомир — Ходорівка
17:50Житомир — Забріддя
18:00Житомир — Троянів
18:00Житомир — Лука
18:00Житомир — Левків
18:05Житомир — Нові Сали
18:10Житомир — Заможне
18:20Житомир — Ріжки
18:20Житомир — Вигода
18:20Житомир — Давидівка
18:20Житомир — Вереси
18:30Житомир — Калинівка
18:30Житомир — Калинівка
18:30Житомир — Старосілля
18:30Житомир — Скоморохи
18:30Житомир — Старосілля
18:40Житомир — Новоівницьке
18:40Житомир — Торчин
18:40Житомир — Вертокиївка
18:40Житомир — Калинівка
18:40Житомир — Городище
18:40Житомир — Бистрі
18:40Житомир — Новоівницьке
18:45Житомир — Димарка
18:50Житомир — Торчин
19:10Житомир — Дубовець
19:10Житомир — Червоне
19:15Житомир — Ліщин
19:20Житомир — Вереси
19:20Житомир — Свидя
19:20Житомир — Соснівка

за маршрутами автобусів

Житомир — Іванків
08:15 11:20 14:00

Житомир — Івановичі
06:50 12:25 16:20

Житомир — Андріївка
07:20 15:05

Житомир — Антонівка
07:00 12:15

Житомир — Антопіль
11:15 17:20 17:20

Житомир — Биківка
12:25

Житомир — Бистрі
05:50 07:00 08:30 08:30 12:00 12:00 14:30 14:30 17:30 18:40

Житомир — Бобрик
05:50 11:30 17:10

Житомир — Бобровський масив
08:05 16:45

Житомир — Болярка
12:05

Житомир — Буймир
07:00 12:45

Житомир — Вакуленчук
11:30 17:50

Житомир — Василівка
06:30 08:00 08:30 10:05 13:00 15:00 16:25 17:35

Житомир — Ващенки
10:20

Житомир — Великі Гадомці
06:35 11:35

Житомир — Вереси
06:40 07:20 08:20 09:40 10:20 12:00 12:40 14:00 15:20 16:00 16:40 17:20 18:20 19:20

Житомир — Вертокиївка
18:40

Житомир — Вигода
06:20 08:50 10:50 13:00 16:20 18:20

Житомир — Високе
07:10

Житомир — Вишневе
07:20

Житомир — Вільск
06:00 14:10

Житомир — Вільськ
17:30

Житомир — Глибочок
04:55 13:40

Житомир — Головенка
07:40 10:30 13:00 15:00 16:25

Житомир — Головине
09:40 15:20

Житомир — Горбулів
11:15

Житомир — Городище
05:40 08:40 09:30 10:50 12:00 13:20 16:05 16:40 18:40

Житомир — Гуменники
08:40 13:00 17:50

Житомир — Давидівка
09:35 14:00 18:20

Житомир — Димарка
06:15 06:40 06:55 08:05 09:30 11:10 12:00 14:00 16:00 17:00 17:30 18:45

Житомир — Долинівка
16:45

Житомир — Дубовець
06:10 09:20 11:20 13:20 17:05 19:10

Житомир — Забріддя
17:50

Житомир — Заможне
05:15 11:15 13:50 18:10

Житомир — Зелена Діброва
10:30 17:20

Житомир — Калинівка
05:40 06:15 07:10 07:25 08:50 10:00 11:00 13:00 13:50 15:00 15:00 15:50 16:30 17:20 18:30 18:30 18:40

Житомир — Киянка
14:05

Житомир — Кодня
09:30 13:15

Житомир — Коростишів
05:25 06:00 06:40 07:30 09:00 10:30 12:30 13:40 14:45 16:20 17:20

Житомир — Крилівка
10:20 17:50

Житомир — Левків
06:10 06:30 07:25 08:20 09:00 13:30 15:35 18:00

Житомир — Лука
07:00 09:00 11:00 13:00 14:00 14:00 16:00 18:00

Житомир — Ліщин
05:10 06:50 10:00 10:00 11:50 11:50 13:30 13:30 15:30 17:15 19:15

Житомир — Малинівка
06:30 11:35 15:20

Житомир — Малі Коровинці
07:20 14:30

Житомир — Науменка
17:20

Житомир — Нова Вигода
06:50 12:50 15:00 16:50

Житомир — Нова Чортория
08:21

Житомир — Новогуйвинське
07:30

Житомир — Новоівницьке
09:00 12:10 14:15 16:00 17:20 18:40 18:40

Житомир — Нові Сали
11:50 18:05

Житомир — Озера
14:15

Житомир — Олізарка
05:00 08:40 16:10

Житомир — Онишпіль
07:00 12:15

Житомир — Осикове
06:15 11:10

Житомир — Осники
05:50

Житомир — Павлівка
05:55 11:40

Житомир — Пулини
07:15 11:30 14:40

Житомир — Піски
06:00 07:30 08:50 10:15 12:15 15:40 16:30 17:40

Житомир — Радецьке Будище
09:45 16:45

Житомир — Романів
06:30 13:15

Житомир — Рудківка
07:15

Житомир — Ріжки
05:35 07:30 12:30 15:25 18:20

Житомир — Свидя
08:05 13:40 19:20

Житомир — Скоморохи
06:20 07:25 08:40 08:40 11:00 11:00 13:00 13:00 15:30 17:00 18:30

Житомир — Славів
10:00 15:00

Житомир — Слободище
06:15 06:15

Житомир — Слобідка
05:50 12:00 12:40 12:40 15:50

Житомир — Соснівка
09:10 13:35 19:20

Житомир — Стара Рудня
10:30 17:20

Житомир — Старий Майдан
07:00 15:40

Житомир — Старосілля
06:30 10:15 13:20 16:50 18:30 18:30

Житомир — Стовпів
11:40 15:20 17:30

Житомир — Студениця
07:20 11:00 15:05

Житомир — Теньківка
10:30

Житомир — Торчин
06:20 07:40 10:20 14:20 15:35 18:40 18:50

Житомир — Травневе
10:00 14:00

Житомир — Троща
09:00 17:05

Житомир — Троянів
08:40 18:00

Житомир — Туровець
05:50 07:40 11:30 15:00 17:40

Житомир — Ходорівка
11:30 17:50

Житомир — Червоне
06:20 08:55 12:50 14:20 15:30 19:10

Житомир — Щеніїв
09:05 13:00 16:50

Житомир — Яроповичі
06:10 15:30

Інформація оновлена: 19.11.2019