Автовокзал Чемерівці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Гусятинське шосе, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03859-91250

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:15Волочиськ — Чернівці
07:30Чемерівці — Київ
08:15Городок — Чернівці
08:15Кам'янець-Подільський — Луцьк
08:20Чемерівці — Вінниця
08:35Хмельницький — Івано-Франківськ
09:10Волочиськ — Кам'янець-Подільський
09:40Кам'янець-Подільський — Тернопіль
09:50Волочиськ — Кам'янець-Подільський
10:40Кам'янець-Подільський — Ямпіль
10:45Тернопіль — Кам'янець-Подільський
10:50Волочиськ — Чернівці
11:30Волочиськ — Кам'янець-Подільський
11:55Тернопіль — Кам'янець-Подільський
12:26Хмельницький — Гусятин
12:30Кам'янець-Подільський — Гусятин
13:15Кам'янець-Подільський — Гусятин
13:20Хмельницький — Гусятин
13:35Кам'янець-Подільський — Волочиськ
14:00Рівне — Кам'янець-Подільський
14:00Кам'янець-Подільський — Рівне
14:35Кам'янець-Подільський — Волочиськ
15:20Тернопіль — Кам'янець-Подільський
15:28Кам'янець-Подільський — Волочиськ
15:40Кам'янець-Подільський — Тернопіль
15:55Чернівці — Волочиськ
17:15Кам'янець-Подільський — Гусятин
17:15Тернопіль — Кам'янець-Подільський
18:00Кам'янець-Подільський — Тернопіль
19:05Чернівці — Волочиськ
19:25Хмельницький — Гусятин
19:45Чернівці — Волочиськ
19:50Івано-Франківськ — Хмельницький
20:40Гусятин — Київ
21:20Гусятин — Київ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Хмельницький
19:50

Волочиськ — Кам'янець-Подільський
09:10 09:50 11:30

Волочиськ — Чернівці
07:15 10:50

Городок — Чернівці
08:15

Гусятин — Київ
20:40 21:20

Кам'янець-Подільський — Волочиськ
13:35 14:35 15:28

Кам'янець-Подільський — Гусятин
12:30 13:15 17:15

Кам'янець-Подільський — Луцьк
08:15

Кам'янець-Подільський — Рівне
14:00

Кам'янець-Подільський — Тернопіль
09:40 15:40 18:00

Кам'янець-Подільський — Ямпіль
10:40

Рівне — Кам'янець-Подільський
14:00

Тернопіль — Кам'янець-Подільський
10:45 11:55 15:20 17:15

Хмельницький — Івано-Франківськ
08:35

Хмельницький — Гусятин
12:26 13:20 19:25

Чемерівці — Вінниця
08:20

Чемерівці — Київ
07:30

Чернівці — Волочиськ
15:55 19:05 19:45

Інформація оновлена: 29.08.2016